Hepsini çarpacağız

Kraliçe’nin cenaze merasimine katılacak herkesi metafizik tekniklerle çarpacağız. Etkili ve/veya yetkili herkesi çarpacağız. Çarparken hedefimiz, bunları en kısa sürede cehennemlerine göndermek olacak. Bunların yanında oraya giden yardımcılarını/ekiplerini de çarpacağız. Yetmeyecek, aynı anlarda ve devam eden süreçte bunların ülkelerindeki mümkün olan her şeyi çarpacağız. Subay kadrosu başta olmak üzere ordularını, askeri ve sivil/idari araçlarını, banka sistemlerini, enerji ürettikleri santrallerine kadar her şeylerini çarpacağız. Askeri ve sivil hava ulaşımlarını bile krizlere sokacağız.

Oraya giderek, bütün insanlığın düşmanı olan Kraliçe’yi dünya insanlığına iyilik meleği gibi gösteren haberler, yayınlar yapacak olan basın ve medya çalışanlarını hatta sosyal medya ajanlarını ve eş zamanlı olarak bunların firmalarındaki, çevrelerindeki herkesi, her şeyi çarpacağız. Sadece birkaç gün içinde taraflara toplamda trilyon dolara yakın maddi zararlar da vereceğiz ama itibar kayıpları, siyasi ve askeri sahalardaki kayıpları paha biçilemez seviyede olacak. Can kayıpları ise ayrı bir mesele…

Hatta bu gibi tarafları çarpmaya bu gün, birkaç saat sonrasında “hafiften” başlayacağız. Kraliyet ailesi mensubu olarak görülen biyonik robotlara ise aynı saatlerden itibaren çok ağır metafizik saldırılar yapacağız. Kraliçe’nin içindeki uzaylı, Charles’ın içine geçmiş ve hali/sağlığı da iyi değilmiş. Charles suretindeki biyonik robotun da hali iyi değil. Biyonik robotlar, yerine geçilen kişilere çok uygun olmak zorundalar. Onlar gibi hasta, yarım akıllı, zayıf idraklı, hafıza sorunlu, korkak, tembel olmak zorundalar. Bu da bizim için bulunmaz fırsat… İnsanlığın düşmanı olan o satanist kadroyu, İblis’e hizmet eden o vahşi güruhu, uzaylı insanlarıyla, dünyalı insanlarıyla, biyonik robotlarıyla, teknolojik araç ve cihazlarıyla, bunlara yardım ve yataklık eden çevreleriyle/bağlantılarıyla birlikte tamamen çökertecek ve kısa süreç içinde tamamen yok edeceğiz.

Yok olmak isteyenler, İstanbul’un karşısında, Londra’nın yanında yer alabilirler. Londra’nın ne basın, medya firmaları kalacak… Ne bankaları, ne milletler arası markaları kalacak. Ne ilan edilmemiş sömürgesi ayarında tuttuğu ülkelerdeki siyasetçi, bürokrat ve iş adamı hain kadroları kalacak… Ne bu ülkelerin ordularını ve maddi imkanlarını kendi keyiflerine göre kullanabilecekler… Ne kurup yönettikleri onlarca terör örgütü kalacak… Ne NATO, ne BM, ne AB, ne de Unicef’e kadar diğer alt teşkilatlar kalacak. Hepsi, Londra ile birlikte tamamen ve kısa sürede çökecekler. İşimizi yarım bırakmayacağız. Zamanında Londra’nın cetvelle çizdiği sınırlar, belirlediği suni devletler ve devletçikler, hepsi birbirine benzer bayraklar hep değişecekler.

Şimdi yanlış tarafta yer alanlar, o gün hala hayatta kalabilmişlerse bile en iyi ihtimalle sürünecekler.

| Mfs – Ezber bozan – Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın