Ayak takımlarıyla uğraşmıyorum

Yunanistan tarafı iyice saçmalıyor. İyice boş konuşuyorlar. Şu anda sıralamada öncelik Yunanistan’da değil ve bunu açıkça da ifade ettim. Ben “olur” vermedikten sonra Türkiye Yunanistan’la bir çatışmaya giremez. Bir anlık oldu bitti ile Türkiye-Yunanistan arasında çatışma çıkartılsa dahi o çatışma ilerlemez ve bana rağmen devam edemez.

Benim planlarımın, ilan ettiğim kararlarımın karşısında kendince bir şeyler yapmaya çabalayan, oluşturduğum ya da oluşturacağım rüzgarların içinde ayrıca/kendince yollar açmaya ve ilerlemeye çabalayan Kraliyet ailesinin ve onlara kulluk etmekte hiç sorun görmeyen ABD’li ya da NATO’lu bazı üst seviye kişilerin bilmesi gerekir ki, tarih boyunca rahatlıkla binlerce kere oynadıkları oyunları, benim devrimde oynayamayacaklar.

Ben, ilan ettiğim kararlarımı uygularken, oyun içinde oyunlar olsun da Kraliyet yani deccaliyet sistemi de yol alsın diye ya da ayakta/varlıkta kalmanın bir yolunu bulsun diye uygulamayacağım. Masonlar, kimliği gizli ya da açık Yahudiler, satanistler, hangi türünden olursa olsun uzaylı taraflar benim mücadelemi boşa düşürsünler, onca mücadeleye ve ödenen bedele rağmen oyunlara gelmiş olayım diye uygulamayacağım. Bu kadar açık, net şekilde yazdım. Herkes bu hususları bir daha değerlendirsin.

Şu da var ki dünya üzerinde insanlığa anlatılmayan gerçekleri bilen, son yıllarda bunların bir kısmını insanlığa anlatan, duyuran bir kişiyim. Böyle bir kişi olarak şunu biliyorum ki benim kontrolümdeki bir Türkiye’nin karşısında Yunanistan değil sadece, yanında bütünüyle NATO teşkilatı bile yer alsa yine de orantısız bir harp olur. Türkiye karşısında tarumar olurlar. NATO’nun da AB’nin de Kraliyet’in de ABD’nin de İsrail’in de diğerlerinin de ciğerlerini biliyorum. Şu saçma sapan Yunanistan’ın şovlarından da çok sıkıldığımı buradan açıkça ilan etmiş bulunuyorum. On milyondan fazla sözde mülteciyi Türkiye sınırlarından dışarı çıkartmamıza olsa olsa en fazla birkaç gün kalmıştır. Bu hususta da her an her şey olabilir. Bunların sadece 3 milyonunu Yunan’ın üzerine göndersek bile ortada Yunanistan diye bir devlet/otorite kalmaz. Mevzu orada da bitmez, Avrupa Birleşik Devletçiklerinden pek çoğu iyice krize girer, kısa sürede çöker.

Ben, onlarca farklı ve her biri ayrı ayrı mühim hususlarda sahayı hareketlendirmekle, son hazırlıkları tamamlatmakla meşgulüm. Hatta Kraliçe suretindeki biyonik robot gömülürken, yanına Kraliyet ailesi mensubu başka biyonik robotları da eklemeyi düşünüyorum. Yapmak istersem, bu kararı verirsem, benim ve ekibim için imkansız sınıfında değil, çok zor bir iş sınıfında bile sayılmayacağını biliyorum.

Türk dünyasına doğru açılma teşebbüslerimin de “içine sızılmaya çalışılması” her defasında beni ayrıca geriyor. Ben gerildikçe, başkaları gibi ayak takımlarıyla uğraşmıyorum. Sıka sıka bunaltma derecesine getirecek kadar basit açıklamaları ve tavırları artık “döngüye girdiler” denilebilecek kadar tekrarla yapan Yunanistan gibi davranmıyorum. Kiminle meselem varsa, onunla çatışıyorum ve oyundan düşürüyorum. Yunanistan hemen şimdi bütün NATO ülkeleriyle birlikte tatbikat yapmaya kalkacak olsa bile ben sükunetimi muhafaza ederim. Sakin kalır, sahayı doğru değerlendirir, doğru kararlar alır, uygular ve uygulatırım. Ona destek vermiş bütün hükumetleri ve orduları en kısa sürede oyundan da düşürürüm.

Lakin işte ilan ede ede Tayyip’i de oyundan düşürüyorum. Şu sahaya, şu dünya siyasetine bir seviye gelmeli artık. Bence mfs daha fazla gerilmemeli ki mfs’nin daha fazla gerilmesi, uzaylısıyla dünyalısıyla bütün Kraliyet/Deccaliyet ailesinin yer ile yeksan olmasına sebep olabilir.

Bu arada, Adnan Oktar suretindeki biyonik robotun son açıklamalarına da epeyi güldüm. “Ben seni döverim ama annem kavga etmeme izin vermiyor” bahanesi arkasına sığınan korkak çocuklar gibi konuşmuş. O herif çoktan bitti. Ona kulluk etmiş savcı ve hakimlerin diplerini de bir yandan oyduruyorum. Daha cemaatime dair mevzular da var. Üzerimdeki hukuksuz davalar var. Soysuz’u boğazından, Haberal’ı ayaklarından ipe asıyorum. Birçok şey oluyor ama sahadaki güya çok etkili ve yetkili kişiler hala ayak takımları üzerinden oyunlar kurmaya çalışmakla meşguller. Herkes bir toparlansın. Ben karşımda düşmanın zeki, çevik, cesur ve kuvvetli olanını görmek isterim ki oyunun tadı çıksın.

Bir de ilgili taraflar hazırlıklarını hemen yapsınlar. Çok kısa süre sonra bu dünya üzerinde enerji piyasasını ben yönlendireceğim. Kimin gazı, petrolü, madeni kime gidecek, kime satılacak ve kime satılmayacak, ben karar vereceğim. 15 güne bile kalmaz Tayyip’in işi tamamen biter, devrilir. Hemen sonrasında Türkiye’de mevcut bulunan ve bu güne kadar Kraliyet ailesinin yasakları icabı çıkartılmayan her türlü “enerji” kaynağı hemen, hızla çıkartılmaya, işlenmeye ve kullanılmaya başlanacak. Ayrıca güney Azerbaycan ile Irak’taki enerji kaynakları da Türkiye’nin eline geçecek. Hem Türkiye vatandaşları hem de söz konusu bölgelerdeki insanlar hızla “müreffeh” ve “adaletle dolu” bir hayata geçiş yapacaklar. Buraların zenginlikleri batıya artık akmayacak. Kara kış gelmeden hem Türkiye için hem de söz konusu bölgelerdeki insanlar için çok hayırlı maddi gelişmeler yaşanacak.

Çökük Londra ile zaman kaybetmek istemeyen, İstanbul ile uçuşa geçmek isteyen ve İstanbul’un hassasiyetlerine de uyum sağlayabilecek olan dünyadaki taraflar, hemen hazırlansınlar.

| Mfs – Ezber bozan – Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın