Allah’ın cezasıyım

Azerbaycan’ın başına ne gelirse gelsin umursamıyorum. Hala o Aliyev’e ve karısına itaat eden ve onları hiç sorun çıkartmadan başında tutan Azerbaycan halkının, hala Kraliyet’in sistemine “yeter artık” demeyen Azerbaycan halkının, cehennemin dibine kadar yolu var.

Türkiye’den Azerbaycan halkına, ordusuna ve hükumetine herhangi bir türlü destek vereni, bütün çevresi/çetesi ile birlikte yerin dibine gömerim. Devlet adamı, subay, mafya, iş adamı, parti lideri ya da mensubu demem, hiç kimseyi de ayırmam, her yeri tarumar ederim. Bunu da “öncelikli yapılacaklar” listemde baş sıralara alırım. Benden söylemesi… Azerbaycan ya değişecek, fabrika ayarlarına dönecek, sözde değil özde Müslüman Türk ülkesi gibi olacak ya da yok olacak.

Artık herkes iyice anlamalı ki Kraliyet ailesinin tesis edeceği sözde Türk birliği de gerçekte Türk birliği olmaz. Mason birliği, Yahudi birliği, satanist birliği, Hristiyan birliği, haçlı birliği, kara para birliği olur. Türkler başta olmak üzere bütün insanlığın zararına bir teşkilat olur. Böyle bir plana rıza gösterip itaat eden bir millet de yardım ve yataklık eden etkili ve/veya yetkili herkes de belasını bulur. Ben de bunu sağlamak için bu zamanda bu sahadayım. Ben de bazıları için Allah’ın bir cezasıyım. Onlar iyice sapıtıp yoldan çıkmasalardı, onlar her kutsalımızı her şeytanlıklarına alet etmeselerdi, ben bu mücadeleyi veriyor olmazdım, onları da cehennemlerine gönderiyor olmazdım. Şimdi ayarım atarsa, onları cehennemlerine topluca gönderirim.

Anne ve baba bir kardeşlerimle yolum ayrılalı, onları haklı gerekçelerle silip geçeli yirmi yıl oluyor. Türk görünüp Türk düşmanları gibi düşünen, inanan, yaşayan Azerbaycan halkını silip geçmem hatta hak ettikleri müdahaleleri/darbeleri/cezaları onlara yapmam/kesmem beni hiç zorlamıyor. Bunca ikazdan, adaletten, iyi niyetten, samimiyetten, sabırdan, hikmetten, asaletten nasiplenmeyen Azerbaycan halkı için adaletin keskin kılıcı görünmeye başlıyor. Kılıcım kınından çıkmak üzere…

Ben ABD’yi, İngiltere’yi ve bütünüyle Avrupa Birleşik Devletçiklerini oyundan düşürüyorken, mevcut Ankebut Ağının aort damarındaki kan akışını bile kesmek üzereyken, kimsenin Asya merkezli yeni bir Ankebut Ağı tesis etmesine de asla izin vermeyeceğim. Bütün taraflar kararlarını buna göre alsınlar.

Mevcut/resmi Türk Devletleri Teşkilatı’nı da tanımıyorum. Satanist projesi olan o teşkilatı tanıyanları, ona itibar edenleri de tanımıyorum.

Hatta Kraliyetin bu türlü planları çerçevesinde çekilen ve yakında yayına girecek olan “Ben bu cihana sığmazam” isimli ihanet projesini de tanımıyorum. Sahi, önceden bu gibi güya Türk milletine hizmet eden ama gerçekte Kraliyet/Deccaliyet sistemine hizmet eden projeleri (başta da Kurtlar Vadisi dizisini) hep o Sabetaycı gizli Yahudi ve MİT piyonu Osman Sınav çekerdi. Son zamanlarda Osman Sınav ifşa mı oldu, hareket sahası mı kalmadı? Birkaç gündür MİT’in dizi sektörü haricinde, haber mecralarındaki adamları üst üste konu oluyor. Bizim yıllar önce yazdıklarımız bu günlerde tartışma konusu oluyor. Bence Türkiye’deki Kraliyet uşakları şanslarını fazlasıyla zorluyorlar.

| Mfs – Ezber bozan – Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın