Medyumlarla ya da cinlerle beni göremezsiniz ve nasıl hareket edeceğimi öğrenemezsiniz. Hala sahaya döneceğimi umuyor ve bekliyorsunuz ama çok beklersiniz.

Ben bu yaptığımı daha önce de kaç kere yapmaya karar verdim, paylaşımlarla ilan ettim ama her seferinde merhametim baskın geldi de yine sahaya döndüm. Bu defa bir gram merhamet kalmadı içimde… Bütün dünya görecek, dünya yıkılıyor olsa bile hiçbir şey yapmayacağımı… Sadece bana, teşkilatıma, cemaatimdeki samimi ve benden yana olan gruba, ülkemdeki vatanseverlere sıkıntılar çıkartılırsa inerim sahaya. Bu yaptığımı bir güçsüzlük ya da pes etme zan ederek devlet sistemi içindeki vatanseverlerin peşine düşülürse de hem inerim sahaya hem de ezer geçerim zaten dibi görmüş düşmanlarımı… Aksi halde yanan yansın, çöken çöksün, yıkılan yıkılsın, benim meselem değil. İşte o kadar net yazdım ki iktidar değiştirilse bile karışmayacağım.

Perişan hala düşmüş olan Çin’den, Rusya’dan, Hindistan’dan ve o gruba bağlı yerlerden hala metafizik saldırılar geliyor olmasını şimdilik hoş görüyorum, bir sarsıntı yaşadıklarına ve her şeyin çok hızlı gelişmesine veriyorum ama bu kısa sürede tamamen bitmezse, B takımının bu fırsatı değerlendirmek istemediğine kanaat edeceğim ve o halde de sahaya döneceğim. A takımı denilen samimiyetsizler umurumda olmaz, onlara da faydalar sağlamam ama sahaya inersem başta Türkiye içinde ve sonra dünya genelinde B takımını yine yerden yere vururum. Bir söz bin kere söylenmez. Herkes teşkilatına sahip çıksın.

İsteyenler, şu anlarda da bizimle beraber A takımını çarpmaya devam edebilirler. Son derece samimi ve güçlü şekilde çarpıyoruz onları dün akşamdan beri… Bunu metafizikçilerle görmek, doğrulamak mesele bile değil.

Ben gücümün farkındayım. Sistemimin mükemmelliğinin farkındayım. Tırnaklarımızla kazıya kazıya geldik buralara. Çok ağır bedeller ödeyerek geldik. Gerçekten de para, makam, şöhret, zevk peşinde hiç koşmadık. Türk milleti de diğer milletler de kurtulup huzur bulsunlar diye çırpındık. Cinler de uzaylılar da kurtulsunlar diye mücadele ettik. İnsan kalmış herkesi anında sarsacak ve kendine getirecek bir adalet, hakkaniyet ve asaletle dimdik durduk sahada… Bunu son seviyesine kadar getirdik. Dün bir zirveye geldik biz. Bunu bütün taraflara gösterdik. Peşimden geldiğini söyleyenler net/açık ve samimi duruşla meydana çıkacaklardı ve bu gün bu saatler itibariyle bambaşka bir dünya olacaktı. B takımı diye bir şey kalmayacaktı. Çoktandır biliyorduk ki benimle birlikte hareket ettiğini ifade edenler de Tayyip kadar karaktersizler, samimiyetsizler, menfaatçiler, iyilik ve kurtuluş istemeyen kişiler. Bunu da dün test ettik, dünyaya da gösterdik ve “İşte sarsıcı gerçek budur. Herkes bunu görsün ve bizi anlasın. Bizden buraya kadardı. Bizim bunlarla işimiz olamaz.” dedik.

Bu dünyanın insanlığı bizi istemiyor. Biz onları, onlar hiç mücadele vermeden bile düze çıkartsak, onlar yine de şeytanca yaşamak isteyecekler. B takımına değil de bize düşmanlık edecekler. Bünyeleri öyle bir zehirlenmiş ki ilaç versen atıyor dışarı, kabul etmiyor. Bu milletin de büyük çoğunluğu bu halde. Öyle ise, bunların hepsinin canları cehenneme… Ülkenin başına şimdiye kadar istesem yüzlerce kere geçerdim. Şimdi geçmek istesem de iki günlük iş ama hep bunu, arka plandaki ahlaki/dini yönünü samimiyetle anlattım. Bu millet, bizim yapacağımız iyilikleri hak etmiyor ve istemiyor. Azabı, helak olmayı hak ediyor. Bu da kendi tercihleri…

O halde, dünya üzerindeki kavgalarına kimse bizleri karıştırmasın. Bu güne kadar düşmanlık edip insanlığa zarar vermelerine mani olduğumuz taraflar da bu fırsatı kaçırmasın.

Mehmet Fahri Sertkaya