Kara paracı bir insan şeytanıydı, en çok da çocuklara ve kadınlara çektirdi. Dünya tarihine geçmiş çok büyük acıları, çok yüksek sayıda insana yaşattı. Bir kara para devleti olan İran’ı uzun süre tek adam olarak yönetti. Çok büyük bir kara para imparatorluğunu, İngiltere kraliçesi Elizabeth adına yönetiyordu.

Bir maşaydı ama bütün dünya tarihindeki en büyük insan şeytanları sıralamasında ilk birkaç bin kişi arasına girecek kadar büyük de bir şeytandı.

Ankebut Ağının çökeceğini anlayıp da benim karşıma çıkmaya ve bana/ekibime büyüler yaptırmaya cesaret etmesi, onun da sonunu getirdi. Gerçek Hamaney o sırada çarpıldı, beyin ölümü gerçekleşti, cihaza bağlı şekilde aylarca kaldı. Aylar sonra fişini çektiler, leşi bu dünyada kaldı, ruhu cehenneme kaldırıldı.

Hamaney diye çoğunlukla onun dublörünü, bazen de biyonik robotunu kullanıyorlar.

İran’ın, Katar’ın, Suudi Arabistan’ın, BAE’nin ve bazı başka ülkelerin, büyük devletlerin hukuk dışı, insanlık dışı kara para işlerini yapmakta kullandıkları piyonlar/maşalar/taşeronlar olduğu gerçeğini artık bütün dünya insanlığı bilmeli…

Sadece Tayyip değil, dünyadaki pek çok siyasi lider de piyon/maşa/taşeron… Bunların hepsi kullanılır, sistem tehlikeye düşmeye başladığında ilk bunlar buruşturulup çöpe atılır. Tayyip’i de buruşturup çöpe atacaklar ve sistemin ana hatlarını kurtarmaya çalışacaklar, Katar emirini de Katar’ı da buruşturup atacaklar. Lakin Türkiye’yi buruşturup atamayacaklar. Ellerinde bile tutamayacaklar. Yükselip bütün dünya insanlığını kurtarmasına da mani olamayacaklar.

Mehmet Fahri Sertkaya