Bu, açık bir harp ilanıdır

Şu andan itibaren şu alçağa, şu haine, şu insan şeytanına, şu Türk ve İslam düşmanına, şu Türkmenistan’n gayr-i meşru Cumhurbaşkanı Kurbankulu Berdimuhammedov’a harp ilen ediyorum.

İçinde bulunduğu insanlık dışı bütün kara para ve ihanet işlerini bozacağım. Bütün bağlantılarını bozup yıkacağım. Paralarını, otoritesini kaybettireceğim. Ölmek için yalvaracağı hallere getireceğim, ettiğini daha bu dünyada çekmeye başlamasını sağlayacağım. Bakalım sonra ne kadar ibretlik bir halde ölür.

Öyle, herkesin haberi olsun istedim. “Yapamayacaksın” diyenler ve karşıma geçmek isteyenler olabilir. Meselem değil, işte saha, hemen geçebilirler.

İyice anlaşıldığını düşünüyorum.

Türkiye, Türkmenistan gibi olmayacak. Tayyip’in ve çetesinin her istediğini yapabileceği, istedikleri her şeyi yasaklayabilecekleri, istedikleri her şeyi serbest bırakabilecekleri, göstere göstere hukukun dışına çıkılabilecek, hukuk tanınmaz bir ülke olmayacak.

Dikkat edin. Bir değil bin deprem olsa bile Türkiye’de otorite boşluğu olmayacak ve kimse hukukun dışına çıkamayacak. Her istediğini yapamayacak. Kimse kendini diktatör zan edemeyecek. Saha boş değil ve hiçbir şartta da boş kalmayacak.

Herkes kendisi bilir

Bütün dünya biliyor ki Türkmenistan’da bu güne kadar hiç gerçek/meşru bir seçim yapılmadı. Şu anda içinde yeşil bir uzaylı olan biyonik robot Kurbankulu’nun girdiği seçimlerin de hiçbiri gerçek seçim değildi. Soyvetler Birliğinden ayrıldıktan sonra hiçbir zaman Türkmenistan tam manasıyla bağımsız bir devlet olmadı. Türkiye merkezli başlayıp bütün dünyayı tesiri altına almış olan Ankebut Operasyonu kapsamında Türkiye ile eş zamanlı olarak Türkmenistan’ın da gerçekten bağımsız bir devlet olmasının vakti geldi. Türkmenistan’da oynanan oyunların ve Türkmenistan üzerinden oynanan oyunların bozulmasının vakti geldi.

Şu Kurbankulu rolü oynayan biyonik robotla ve içindeki yeşille kara para işleri ve siyasi işler çeviren herkese tavsiyem, hemen şu günden tezi yok işlerini ayırsınlar. Sonra onlar da büyük darbeler alırlarsa, benim meselem değil.

Biliniyor ki ben hep önden ikaz ederim, sonra ezer geçerim.

Mehmet Fahri Sertkaya