Daha sarsıcı olanı var…

Tuttunuz, evcil hayvanlarınızın röntgenini çektirdiniz ve “Sorun yok, bu bir biyonik robot değil. Her şey normal görünüyor” dediniz. Lakin yanıldınız. O tür biyonik robotların çoğu röntgen gibi basit aletleri kolayca aldatabiliyorlar.

Bazılarınız da bazı insanlardan şüphelendiler ve röntgenini çektirdiler. Lakin onların arasındaki biyonik robotlar da röntgen cihazlarını aldattılar.

Dünya insanı suretinde imal edilmiş bir biyonik robotu masaya yatırıp başına da uzman bir cerrah getirseniz ve “Aç bu vücudu, bak içine” deseniz bile bu işi kolayca çözemezsiniz.

Çünkü biyonik robotların içindeki uzaylılar metafizik konularda çok kabiliyetli ve eğitimliler. O şartlarda masaya yatırılmaya itiraz etmezler, yatarlar. Biyonik robota narkoz verilir, uyutulur ama onlar içinde uyumazlar. Etrafındaki tıp ekibini zihin kontrolüne alırlar. Biyonik robotun karnını cerraha açtırırlar, diktirirler ve sonra da “Sorun görmedik. Her şeyi normal insan gibiydi” diye rapor verdirirler. Onlar için bir insanın hafızasını tamamen ya da kısmen silmek mesele bile değil.

Hatta daha önce böyle şeylerin yaşandığını anlatmak istemiştim. Öldüğü düşünülen insanların bazıları biyonik robottu, otopsi kararı verilmişti ve bunlar otopsi kısmından sorunsuz geçtiler. Hep zihin kontrolü teknikleriyle bunu yapabildiler.

Birinin biyonik robot olma ihtimali varsa en kesin kontrol yöntemi onu masaya yatırıp karnını açmak ama bu işlem yapılırken etrafta doktorlara yardımcı olacak çok sayıda ve çok yetenekli metafizikçiler de olmalı.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın