Size anlatılmayan Satürn gerçekleri

Güneş sistemizin gezegenlerinden biri olan Satürn, büyüklük sıralamasında en büyük ikinci gezegendir ve başka bir güneş sisteminden getirilmiştir.

Satürn’ü tam oraya koyanlar, dünyamıza doğru gelen göktaşlarını kendisine doğru çekmesi için ince hesaplar, planlar yaparak oraya koydular.

Dünyayı buraya getirmekle bırakmadılar. Etrafına korumalar koydular. Bu korumalardan biri de “gaz devi” denilen Satürn…

Satürn çok büyük olduğundan büyük bir çekim kuvvetine de sahip ve göktaşlarını kendine çekiyor. Satürn’ün atmosferinin en dış tabakası çok yoğun şekilde gazlardan oluştuğu için en büyük göktaşlarını bile yakıp yok ediyor. Bu, mükemmel bir planlamanın ürünü ama daha sarsıcı gerçekler de var.

Daha önce birkaç tekrarla konu etmiştim. Satürn’ün halkalarının yapay olduğu artık pek tartışılmıyor, çok sayıda saygın NASA bilim adamı bile bunu kabullendi ama Satürn’ün en dış kısmındaki gaz tabakası dönerken altıgen bir şekil oluşturuyor. Bu, bazı belgesellerde de konu oldu ve “Bu kadar da değil, bunu gördükten sonra yapay demek zorundayız” diyen çok sayıda bilim adamı konuşturuldu. Bu kısmın video kesidini de paylaşmıştım. Şuradan izlenebilir:

https://ok.ru/video/377289640590

Satürn’ün en dış kısmında dönen yoğun gaz tabakası, her şeyi ile en ince ayrıntılarına kadar hesaplanmış ve yapay olarak hazırlanmış bir gaz tabakası… Bu sistemi kuranlar, bilerek o altıgen şekli verdiler. Bu gaz tabakası ile Satürn’ün atmosferi arasında epeyi bir boş alan var ve orada bir uydu dönüyor. Bizim Ay’ımıza benzer özelliklerde ve kocaman olan bu uydu da yapay olarak üretilmiş, güvenlik maksadı ile kullanılan bir uydu. Bunu bir yapay zeka yönetiyor ve uzayda Satürn’e doğru gelebilecek tehlikeleri/saldırıları sürekli olarak tarıyor. İçinde askerler ve savunma maksadı ile bulundurulan uzay araçları da var.

Satürn’ün bilinen 62 doğal uydusu ise gaz tabakasının dışında yer alıyor. Ayrıca Satürn’ün yapay olan o halkalarının etrafında sürekli olarak çok büyük uzay araçları devriye geziyorlar. Çok defa NASA tarafından da görüntülenen ve bazı saygın NASA bilim adamları tarafından da varlığı kabullenilen bu uzay araçları bile dünyamızdan daha büyük araçlar.

Satürnlüler

Satürn’ün yoğun gazlardan oluşan tabakasının altında mükemmel bir atmosfer var. Onun içinde güzel bir yeryüzü var. Orada kocaman okyanuslar ve kıtalar var. Yeryüzünde yaşayan çok yüksek nüfuslu bir insan türü var. Yani Satürnlüler var. Bunlar oranın yerlileri. Başka bir gezegenden Satürn’e gitmiş birileri değil.

NASA “Yağmur ancak bin yılda bir metan sağanağı şeklinde yağar.” diyor ama aldanıyor ya da kasten aldatıyor. Atmosferinde bildiğimiz su bulutları oluşuyor ve Satürn’e bildiğimiz su yağmurları yağıyor. Bol yağışlı ve yeşillik bir yer Satürn… İnsanları ise bize benziyorlar. Açık tenliler, saçları, kaşları, sakal ve bıyıkları da var. Dünyamıza düşman olsalardı, halkalarında devriye gezen uzay araçlarından sadece biri gezegenimiz üzerindeki hayatı yok etmeye yeterdi.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Yorum Yazın