Avatar’ın gerçek yapımcısı CIA’dır

James Cameron

Yahudi ve Mason. Ankebut Ağı’nı çok iyi biliyor ve ağa çok iyi çalışıyor. Şeytan’ın Konseyi’nin, 13’ler Meclisi’nin ve 3 Kabalacı Konseyi’nin varlığını biliyor. Üyelerin tamamını bilmiyor, tanımıyor. Trump’ı, David’i, Haham Abrahamson’ı, Haberal’ı biliyor, bunlarla tanışık ve sıkı paslaşıyor.

En başından beri çapsızın teki… Bunca sene sonra bile kendisinin ne senaryo, ne yönetmenlik, ne yapımcılık kabiliyeti var. Çapsızlıkta, vasıfsızlıkta Trump ile yarışabilir. Sistemin/ağın adamı ve sistem tarafından markalaştırıldı ve devleştirildi. Ankebut Ağı’nın Hollywood üzerinden insanlığı dönüştürmek ve yönlendirmek projesinin önemli adamlarından biri…

Avatar filminin senaryosunu konsey sayesinde CIA’dan aldı. CIA, Kırgızistan’daki Issık gölünün altına ve çevresine yerleşmiş o uzaylı insan türüne dair sahip olduğu bilgileri verdi, James Cameron da yanına güvendiği birkaç senaristi aldı, oturup bu filmin senaryosunu yazdılar. Sonra da çektiler. Sonra da dünya genelinde bilmem kaç tane ülkede aynı anda yayınlattılar ve en az 3 milyar dolar para vurdular.

Bunu yapabilmeleri için dünyanın dört bir yanında Ankebut Ağı’na ait olan basın ve medya kuruluşları, ellerinden geleni yaptı. James Cameron gibi piyonların dünyanın muhtelif ülkelerinde kopyaları var. Hapşırsalar bile olay olur, çok basit bir şey yapsalar bile “imkansızı başarmış adam” olurlar. Çok sayıda projeleri başarısızlığa uğrar, normal şartlarda kaybedenler olmaları gerekir ama bir ömür “büyük” denilen adamlardan olurlar. Büyük yönetmen, büyük senarist, büyük yapımcı, büyük deha v.s…

Bizde böyle piyonlara, Sabetaycı gizli Yahudi ve Mason vatan haini Osman Sınav örnek gösterilebilir.

Müthiş numaracıdırlar…

Ahlak, namus, değer, kural, sınır tanımazlar. Güç, güç, güç… Para, para, para… Sonra dünyanın/insanlığın canı cehenneme. Bir saniye bile dert etmezler. Hatta dünya insanlığını felaketlerin, acıların içinde perişan etmeyi kendilerine vazife bilirler.

James Cameron, Oscar ödülleri alırken görülüyor. Oscar da Ankebut Ağı’nın, film endüstrisini kontrol altında tutmak için geliştirdiği bir sahtekarlıktan başka bir şey değildir. Oscar ödüllerinin arka planı yerli/yabancı pek çok araştırmacı tarafından ifşa edilmiştir. Temelinde Türk, islam ve insanlık düşmanlığı vardır. Siyonizme, Yahudilere, Masonluğa hizmet vardır. Tek dünya devletine giden yolda sinemayı, sinema üzerinden insanlığı kontrolde tutmak gayreti vardır.

Bu hikayede gülünesi kısımlar da vardır. Öylesine bir ödül heykeli yaptırdılar, ödül diye onu vereceklerdi ama ödülün adı ne olmalıydı, karar veremediler. Orada bir kadın hizmetli vardı, mevzuyu bilmeden odaya girip servis yaparken o meşhur Oscar heykelini gördü ve “Aaaa, benim Oscar Amcama ne kadar benziyor” dedi. Sonra “Oscar ödülleri” oldu.

Bir Yorum Yazın