Web Analytics

Durugörüsü olanlar, metafizikçiler, şu herife bakınca ne görüyorlar?


Litvanya Cumhurbaşkanı olarak bilinen Gitanas Nauseda gerçek Gitanas Nauseda mı? Yoksa biyonik robot mu? Biyonik robot ise içinde grilere çalışan bir uzaylı kişi mi var?

Onu Türkiye’de resmi törenle karşılayan Tayyip gerçek mi yoksa biyonik robot mu? Biyonik robot ise, içinde grilere çalışan bir uzaylı kişi mi var? Bunları görmek çok zor değil, haydi dünya genelinden herkes baksın, görsün ve yazsın, anlatsın…

Griler hala yeryüzünde, en çok da Türkiye’de orta oyunları mı oynamak istiyorlar?

Bunları dünya genelinden hiç yoksa yüz bin kadar durugörü sahibi kişi hemen görebilir. Etrafınızdaki metafizikçilere danışın.

Mesele sadece diplomasızlık, Anayasa maddelerine açıkça aykırılık ve ihanetlerle kara para işlerinin çok açık olması ile sınırlı değil…

Daha kimin kim olduğu da belli değil…

Tayyip’in eşi olarak bilinen ve ortada görünen şey gerçekten Emine mi, yoksa bir biyonik robot mu? Biyonik robot ise içinde grilere çalışan bir uzaylı kişi mi var?

Litvanya Cumhurbaşkanı Gitanas Nauseda’nın eşi Diana Nausediene diye bilinen ve ortada görünen kişi gerçek mi yoksa biyonik robot mu? Biyonik robot ise içinde grilere çalışan bir uzaylı kişi mi var?

Haydi sorun, size anlatsınlar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Trump parçalanacak

Trump karakteri üzerinden çevrilen meşru ve gay-i meşru bütün ticari, askeri, mali işleri bozacağım. Avına tırnaklarını sağlamca geçirmiş de keskin gagasıyla göz oyan, kalp söken bir kartal misali parçalacağım.

Çünkü bir kartalın yaptığı misali, onu zirveye çıkartan da bendim. Şimdi onu o zirveden bırakan ve çakılmasına sebep olan da benim. Parçalamak da benim hakkım.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Türkiye’nin kalbini durduruyorum

(Bu yayın, Mehmet Fahri Sertkaya’nın sosyal medya uygulamasında bir takipçisi ile yazışmasının tek taraflı olarak yayınlanmış halidir)

Akademi Dergisi takipçisi: – Hocam Türkiye nin kalbiyle ilgili söyledikleriniz. Onları gerçekleştirmeye başlayacak misiniz? Kalbini durdurup sonra çalıştırmak. Zira artık gerçekten satabilecek gibi değil memleketin hali.

Bir de sahaya ineceğiniz günü bekliyorum fakat olmuyor hocam siz inseniz peşiniz sıra herkes peşizden gelip iktidara yapacağını yapmaz mı hocam? Bu millete baş lazım Önder lazım.Adaletsizlik parasızlık haksızlık mülteciler eğitimsizlik artık gerçekten cehennemde hissediyorum kendimi

Mehmet Fahri Sertkaya: = Evet, Türkiye’nin kalbini durduruyorum. Bunu yaptığım için, yaptığım bu şey, onlarca ülkeyi iyice batıracağı için de Maraş merkezli saldırıları yaptılar. Daha nasıl saldırılar yapılırsa yapılsın, Türkiye’nin kalbini kontrollü olarak durduracağım ve Türkiye değil, o ülkeler ölecekler. Devletin başına geçmeyi de hiç düşünmüyorum. Bir adamım geçecek. Hiç değilse üç, dört yıl geçmem. Bol vakit bularak, arka plandan devasa projeleri ve dönüşmeyi organize edeceğim.

Akademi Dergisi takipçisi: – Özlemle o günleri bekliyorum Allah yardımcımız olsun ama en çok da sizin

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Büyük bir devalüasyon yaşanacak

Türk lirası birden adeta çöp olacak. Her şeyin fiyatı bir anda 5-10 hatta 20 katına çıkacak.

Malum ülkeler daha fazla buna mani olamayacaklar. Çünkü onlar da tükendiler. Son suni deprem saldırılarıyla da istedikleri neticeleri alamadılar.

Servetinizi nakit olarak değil, altın olarak tutun. İlle de nakit tutmanız gereken kısmını da şimdilik Euro cinsinden tutun. Sakın TL ve Dolar cinsinden tutmayın ve bankalarda hiçbir şeyiniz olmasın, bulunmasın.

Kainat bir araya gelse bile ki gelemez, artık Koç ve Sabancı gibi suç, terör ve ihanet şebekelerini ayakta tutamazlar. Hem batacaklar, hem çözülecekler, hem yargılanacaklar. Kaçanları da getirilecek ve yargılanacaklar. Oradan yargılamalar siyasilere kadar uzanacak. Altılı çeteye de Abdullah Gül’e de, Kayseri’ye, Adana’ya da uzanacak.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Seçim kararı kanunsuz ve hükümsüz


Sahte diplomalı, baştan beri gayr-i meşru cumhurbaşkanı Tayyip’in, son attığı imza da hükümsüzdür.

Seçimlerin 14 Mayıs’ta “yenilenmesi”ne dair alınan karar ve atılan imza da hukuka göre hükümsüzdür ve geçerliliği yoktur.

Bir dönemin bitmesine ve yeni seçimlerin yapılmasına birkaç hafta kala “seçimlerin yenilenmesi” kararı alınamaz. Bu, ülkede kaos çıkartır ki çıkartacak.

Diğer türlüsü de mümkün değildi, Tayyip bir kez daha aday olamazdı. Ezici tavırla yapıp geçmek istediler ama “Anayasaya göre yapılamaz” dedikçe, şimdi bu kararı aldılar.

Bunun böyle olacağı çoktan belliydi. Çünkü başka deneyecekleri kapıları kalmadı. Bu kapının da çelik kapı ve takviyeli kilitli bir kapı olduğunu bildikleri halde bunu denemek zorundalardı. İşte şimdi tamamen bittiler. Kendi idam fermanlarını kendileri yazıp ilan ettiler. Bu, memleket ve millet için çok çok hayırlı bir süreç olacak.

İsrail, ABD, İngiltere, Fransa, Rusya, Çin, İran, Irak, Suriye, BAE, Suudi Amerika, Almanya, Yunanistan ve aynı gruptaki diğer ülkeler, bu günü, 10 Mart’ı, şimdiden milli yas günü ilan edebilirler. Çünkü şu andan Türk milleti, bu hainleri, iktidarıyla ve muhalefetiyle birlikte ayaklarının altında ezecek. O ülkelerin de aort damarları düğünmlenecek. Dünya üzerindeki kara para düzeni tamamen kilitlenecek.

Hep beraber izleyelim…
Onlarca yıldır iktidar ile hep danışıklı dövüşmüş olan sözde muhalefet tarafları ve zaten iktidarın eski bakanı ve boşbakanı olup da şu anın sözde muhalefet liderleri olan kişiler… Bu kadar büyük ve aleni hukuksuzluk karşısında nasıl açıklamalar yapacaklar. Nasıl kararlar alacaklar, nasıl bir duruş sergileyecekler.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi