Web Analytics

İsrail’in içindeki grupların hallerine dair de haberler alıyorum

Hiç şaşırmıyorum. Bu günlerin geleceğini yıllardır biliyorum.

İnsan aldanır, hatalar yapar, hatta büyük hatalar da yapar. Lakin, gerçekleri görüp anladıktan sonra gereğini yapar. Ne olursa olsun, ne kadar zor olursa olsun, ne kadar ağır bedeli olursa olsun, gereğini yapar. Yapmıyorsa, hatasından dönmüyorsa, oradan sonra artık sadece dürüstlüğü/namusu değil, insanlığı bile sorgulanır.

Ben, hatalarından dönenlerin geçmişlerini siler atarım. Benim dinim bunu emir ediyor. Lakin, hatasından dönmüş rolü oynadıklarını anladığım kişilere karşı da tarihe geçecek kadar sert olurum. Ben af etmeyi de bilirim, oyun bozmayı da bilirim, hak edeni cezalandırmayı da iyi bilirim. Ben münafıklğa karşıyım. Acem oyunlarına da Yahudi oyunlarına da karşıyım.

Benimle yeni sayfalar açmak isteyenler ya samimi olsunlar ya da hiç bu işlere girişmesinler.


Vatikan, küresel mali krize mi hazırlanıyor?
Dünya genelindeki çok büyük siyasi ve mali savrulmalar sırasında, paralarının kendi elinde, kontrolünde, emniyet içinde olmasını mı istiyor?

Sahte Mehdi hazırlıkları yapanlar var. Eğlenceli tiyatrolar izleyebiliriz.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

..

Hiçbir devasa projede Çin olmayacak

Türkiye’deki, Suriye’deki, Irak’taki, İran’daki, Kara denizdeki, Ak denizdeki, Ege denizindeki devasa projelerin hiçbirinde Çin olmayacak.

Çin, malum ülkelerin piyonu olarak kaldıkça, dünya insanlığının başının belası olarak kaldıkça, sömürgeci olarak kaldıkça, vahşi olarak kaldıkça, kara paracı olarak kaldıkça, kendi halkına bile zulüm eden bir devlet sistemi olarak kaldıkça bu kararım değişmeyecek.

Bundan rahatsız olanlar varsa, bu bölgeyi değiştirmeye çalışmak gibi sonuç alamayacakları şeylere vakit ve emek harcamaktansa, Çin’in dengelerini değiştirmeyi denemeliler.

Ne İstanbul değişir, ne İstanbul pes eder, ne de İstanbul varken bu bölgenin dengeleri İstanbul’un aleyhine gelişebilir/değişebilir. Sadece Çin kendini kandırır, kendini iyice bitirir. Çin, olumlu yönde değişmeyecekse, önce parçalanacak, sonra yok olacak.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

..

Uygulamalı metafizik dersi – Mfs

Akademi Dergisi takipçisi: Selamünaleyküm hocam uygulamalı metafizik yayınınızi 25dk dinleyebildim yapmaya çalıştım korku daralma hali oldu içimde oğlum sürekli yanıma geldi uyardigim halde devam ettirmedim sizide meşgul etmek istemem ama benim üzerimdede musallat varmidir hocam nasıl anlaya bilirim

Mehmet Fahri Sertkaya= vas. Sana musallat olmasalar bunları yaşamazdın. Mani olmalarına izin verme, devam et. Zihin kontrolüne girme. Bir yandan okuma kayıtlarını açarak, dinleyerek, bir yandan da söz konusu ses kaydında anlatılan teknikleri dene.

Gerekiyorsa beş on tekrarla o kaydı dinle, her şeyi anla, öğren ve dene… Fiziki bir zarar görmezsin. Öğrendiğin metafizik teknikleri günde onlarca hatta yüzlerce kere tekrarla. Kısa sürede tecrübeni artır. Kendini ve aile fertlerini koruyabilecek hale gel. Sonra da sahada vatan, millet için, bütün insanlığın iyiliği için mücadele veren insanları niyetine al. Onların üzerindeki büyüleri her gün tekrar tekrar çöz. Onlara musallat olan cinleri cehenneme gönder. Bu şekilde her gün bu cihadın içinde ol, bu şekilde sen de devletine, milletine ve insanlığa hatta gelecek nesillere hizmet et. Bu geçici dünyada, bundan, hizmet etmekten daha değerli bir şey yok.

Akademi Dergisi takipçisi: Biraz daha açtım dinledim dizlerimde ellerimde bileklerimde uyuşma boğazımda düğümlenme oldu hocam

Devam ettirmeye çalışacağım ama korku var içimde

Mehmet Fahri Sertkaya = Çok iyi gelişmeler bunlar. Ağrılar, ağırlıklar, hafif mide bulantısı, uyku hali, halsizlik hali de olur. Çok sık esnemeler de olur. Bütün bunlar, yaptıklarının tesir ettiğinin tezahürüdür.

Sen mücadele etme diye korkutmaya çabalıyorlar. Sana zarar verebilecek olsalar çoktan verirlerdi. Durmak yok, gayrete hizmete devam.

Akademi Dergisi takipçisi: Allah razı olsun hocan devam ettirmeye çalışacağım

Mehmet Fahri Sertkaya = amin

irtibatı kopartma. Gerektiğinde yaz, sor. Her şeyi topluca yaz, sor. Ben karşılıklı yazışmaya fırsat bulamıyorum ama her şeyi topluca yazanları okuyorum. İlk fırsatta cevap vermeye çabalıyorum. Birkaç gün sonraya kalsa bile…

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Daha önce İranla çok defa iyi ilişkiler kurmak istedim

İran’ın başındaki resmi idareciler, malum devletlerin güdümünden çıkmadılar ve fırsatları değerlendirmediler.

İran’ın iç dengelerini de yakinen takip ediyorum. Her gelişmeden haberdar ediliyorum. Son zamanlarda İran’ın idaresinde olan kişilerden bazılarının İstanbul’a eskisi gibi bakmadıklarını, görüşlerinde değişmeler olduğunu biliyorum.

Lakin, bünyemde bu kadar bıçak yarası varken, İran’a bir fırsat daha verip vermeme konusunda çekinceli kalıyorum.

İran, gerekiyorsa kendi iç kavgasını vermeli, resmi idare safını net olarak seçmeli, Acem oyunları da karıştırmadan bu sürece girmeli, bu tavrını açıkça ilan etmeli ki İstanbul ona el uzatabilsin.

Yoksa zaten çok yakın gelecekte İran diye bir ülke kalmayacak.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

..