Etiket arşivi: Yıldız Tilbe

Yıldız Tilbe: “Pandemi de Demokrasi ve Adalet gibi; adı var kendisini gören yok”

Şarkıcı Yıldız Tilbe, Twitter hesabından “Pandemi de Demokrasi ve Adalet gibi; adı var kendisini gören yok” dedi. Arka arkaya eleştirel tweetler atan Tilbe’nin paylaşımlarına binlerce beğeni geldi.

Tilbe; “Hem Türkiye’de hem dünyada bu kadar doçent, profesör, doktor, bilim adamı böyle bişe yok diyorlar, onlara inanıyorum; Dünya Sağlık Örgütü ve pandemisine inanmıyorum” ifadelerini kullandı.

Astrolog mu? Emin misiniz?

“Sanat camiası” denilen camianın içindeki pek çok kişinin ruh sağlığı bozuk. Elbette bunun pek çok sebebi var ama en önde gelen sebeplerinden biri de metafizik sahada uğradıkları saldırılar.

Pek çok ünlü ismin son zamanlarda nerede ise akıl sağlığını kaybettiğini, bazı oyuncuların aile fertlerini öldürdüğünü dahi gördük. Son yıllarda Türkiye’de astrolog, medyum, bioenerji uzmanı ya da çeşitli sıfatlar takarak faaliyet gösteren büyücülerin sayısı hızla arttı ve buna mukabil olarak acılar, göz yaşları ve trajediler de arttı.

Lakin onlarca yıldır bu sahada faaliyet gösteren ve çok can yakmış ve kötülükte yüksek mesafe almış kişiler de var. Tam bir dişi insan şeytanı olan Rezzan Kiraz da bunlardan biri… Sektördeki yeni yetme yüzlerce kişinin veremediği zararı, hedef kişiye tek başına verebilecek kadar ileri seviyede bir gizli Yahudi, gizli Satanist büyücü olan Rezzan Kiraz, büyük tehlike arz ediyor.

Pek çok kişiyle olduğu gibi Yıldız Tilbe ile de onlarca senedir takıntılı şekilde uğraşan Rezzan Kiraz’ın birine takması için, o kişinin hala insan kalmış, hala iyilik yanlısı birisi olduğunu bilmesi yeterli oluyor.

Bebeklere ve çocuklara bile işkence yapılarak öldürülen sadistçe büyü ayinlerine gençliğinden beri katılan gizli Yahudi Rezzan Kiraz’dan ve benzerlerinden bu devletin, bu milletin, bu insanlığın bir an evvel hukuku dairesinde kurtarılması gerekiyor. Kanunlar yeniden düzenlenmeli, her ne isim ve maske arkasında olursa olsun büyücülük yapan kişiler sert şekilde cezalandırılmalı.

Bebeklerin, çocukların organlarını çıkartarak büyü yapmakta kullanacak kadar sadistleşmiş böyle kişileri, çeşitli sıfatlarla ekranlara çıkartan kanalların sahiplerinin ve üst yöneticilerinin de acilen soruşturulması gerekiyor.

Mehmet Fahri Sertkaya

Yıldız Tilbe’ye yapılan insanlık dışı metafizik işkenceler, yetmedi mi?

Bir insanla bu kadar yüksek sayıda büyücü, medyum ve cin kabilesi neden onlarca yıldır uğraşır?

Yıldız Tilbe’ye yapılan insanlık dışı metafizik işkenceler, yetmedi mi?

Şu kadıncağızın, etrafındaki/sektöründeki gizli Yahudi insan şeytanlarının elinden çektiği nedir?

Sektöründeki rakipleri, çalıştığı işletmelerin sahipleri, televizyon kanallarının sahipleri ya da üst yöneticileri, bunca senedir neden büyücüleri ve medyumları Yıldız Tilbe’ye musallat ettiler. Nedir bu kadından istedikleri?

Herkese yaka silktiren bir insan şeytanı mıdır Yıldız Tilbe ya da içinde bulunduğu sektördeki insan şeytanlarını insan zan ettiği ve içindeki iyiliği kaybetmediği için mi bunlar ona reva görülmüştür?

Ya o “minik serçe” dedikleri gizli Yahudi Sezen Aksu’nun en başından beri Yıldız Tilbe ile derdi nedir? Neden yaptırdı bunca büyüyü?

Tilbe’nin yerinde olanlar onlarca sene önce ölürlerdi. Bu kadıncağız, bunca yükü taşıdı ama haline bir bakın!

Artık Türkiye’nin bu gerçekleri öğrenmesinin, bütün dünyaya mazlum ve çok medeni insanlar olarak gösterilen o Yahudilerin gerçek yüzünü görmesinin vakti gelmedi mi?

Mehmet Fahri Sertkaya