Etiket arşivi: Türk Devletleri

Demedim mi?

Dün bana doğru yaptığınız metafizik saldırıyla aynı şiddette metafizik saldırıları, atalarınız geçmişte hak peygamberlere yapmışlardı. En doğrusunu Allah bilir ama bu güne kadar, farklı devirlerde toplamda binlerce hak peygamberi bu gibi saldırılarla şehid etmişlerdi. Arz üzerinde sizin gibi her devirde İblis’e uyan, hak peygamberleri yalanlayıp katleden, insanlığın maddi ve manevi felaketi için didinen bir kavim daha yok. Siz, Kur’an-ı Kerim’de bu nedenle lanetlendiniz.

İtiraf ediyorum ki böyle bir saldırıyı yapabileceğinize ihtimal vermiyordum ama çok da mesele değil. Dünkü saldırılar sırasında ben bir daralma hali yaşadım. İştahsızlık oldu. Çok yemişim gibi bir karın şişliği hali oluştu. Başka da bir şey olmadı. Mesaimi bile yarıda bırakmadım, işlerimi bile boşlamadım. Herhangi bir ilaç, takviye v.s. kullanmadım. Bir sinir krizi bile geçirmedim. Burnumdan kan bile gelmedi. Zihnim ve midem bile bulanmadı. Baygınlık mı, yanına bile yaklaşılmadı. Evet, bu kadar büyük ve organize saldırılarınızın neticesinde bana hiçbir şey olmadı. Üstelik üzerimde ve etrafımda hiçbir metafizik koruma yoktu. Bende yalan yok, biliyorsunuz, gerçekten hiçbir metafizik koruma yoktu, şimdi de yok.

Akşam da gece de mesai yaptım. Sabahtan beri de mesaim yoğun şekilde devam ediyor ve dünya üzerinde çoktandır tesis etmiş olduğunuz bu şeytani sistemi büyük bir hızla yıkmaya devam ediyorum. Saldırılarınıza ekibimle birlikte karşılık verdiğimde, sizin verdiğiniz kayıpları, dünyanın dört bir yanındaki metafizikçiler görmüşlerdir ya da yazıyı okuduktan sonra görürler.

Aranızdan önde gelenlerden bazılarının “Hani Muhammed’den sonra peygamber gelmeyecekti? Mfs hala nasıl hayatta kalabilir? Organize şekilde yaptığımız bu kadar ağır saldırılara, on binlerce ağır büyülere rağmen mfs nasıl hayatta kalabilir?” diye feryat ettiğini, isyan ettiğini de bir şekilde haber alırlar. Evet, Hz. Muhammed’den sonra bir peygamber gelmedi ve asla gelmeyecek. Lakin, ikinci Zülkarneyn gelmeyecek diye bir kayıt/bilgi yok. Peygamber ya da mürşid-i kamil değildi ama birinci Zülkarneyn de böyleydi. Çok yüksek teknolojiyle, dünya seferberliği halinde yapılan metafizik saldırılarla, bir gün içinde on binlerce insanın katledilmesi suretiyle yapılan on binlerce ağır büyüyle, eş zamanlı olarak sayısız medyum ve cin kabilesi ve elektronik cihazla, hiçbir şeyle yok edilemedi. Allah onu da korudu, muzaffer eyledi.

Ben size tekrar tekrar “Ölmeyeceğim” demedim mi? “Azrail ile hukukumuz çok sağlam” demedim mi? “Rasuller, nebiler, sıddıklar, şehitler, sahabe-i kiram, silsile-i sadat hep ruhaniyetleri ile benimle birlikteler, benim yanımdalar” demedim mi? Bir benim sahip olduğum manevi kuvvete bakıyorum, bir de sizin medyumlarınıza, büyücülerinize, cin kabilelerinize bakıyorum ve hepsini bir arada iken bile ayağımın altında kolayca ezebileceğim böcek misali görüyorum.

Haydi kalkın ayağa, dünya siyasetini çok hareketlendireceğim. Kaybetmenin, kahretmenin ne demek olduğunu gün gün, tekrar tekrar yaşayacaksınız. Çok büyük hadiseler yaşanacak. Bir de siyasi, askeri ve mali sahalarda toptan bir savrulun da herkes gözleriyle somut şekilde görsün, ne kadar az, ne kadar aciz, ne kadar çaresiz, ne kadar parasız kaldığınızı… Herkes gözleriyle görsün, dünyanın hızla İstanbul’a doğru koştuğunu, yanaştığını…

Türkiye’yi Suriye’den çıkartacağım. On milyondan fazla sözde mültecinin tamamını Türkiye’den çıkartacağım. ABD’de iktidarı devireceğim. Hemen peşi sıra Türkiye’de de iktidarı gürültü şekilde devireceğim ve ardından büyük bir temizlik yapacağım. Burada adamlarınızı bırakmayacağım. Güney Azerbaycan’ı Türkiye’ye dahil edeceğim. PKK’nin kökünü kurutacağım. Kuzey Irak’ta büyük temizlik yapıp sonra Basra’ya doğru yol alacağım. Çok kısa süre içinde çok sayıda büyük holdingi batıracağım. Bu süreçte, Türkiye içindekiler başta olmak üzere dünya genelindeki pek çok etkili kişiye birer kurşun hediye etmeye artık tam manasıyla başlayacağım.

Yine Türkiye içindekiler başta olmak üzere çok sayıda etkili kişinin işini hukuk yoluyla, somut delillerle ama sahada çok da görünmeden bitireceğim. Neler döndüğünü tam olarak anlayamayanlar, yorumlayamayanlar çok olacak. Türkiye başta olmak üzere pek çok ülkenin enerji, gıda, sağlık, temiz su sorunlarına acil müdahaleler yapacağım. Türkiye’yi elektromanyetik saldırılar yapılamayan bir ülke haline getireceğim. Türkiye’yi bir enerji devine dönüştüreceğim. Bir yandan da Kıbrıs’ın tamamını alacağım. İşgal altındaki diğer adalarımızı ve şu anda Yunanistan denilen topraklarımızı alacağım. Bazıları bir arada, bazıları peş peşe derken, her şeyi çok çok hızlı şekilde ve kısa zamanda yapacağım, yaptıracağım.

Altı ay içinde ordumuzu öyle bir ordu haline getireceğim ki neticeyi görenler inanamayacaklar. Haydi kalkın ayağa, kalkabiliyorsanız. Kalkamıyorsanız bile ben sizi ayaklarımın altında böcek misali ezeceğim. Efendi kabul ettiğiniz o İblis’i, her gün ezdiğim gibi…

| Mfs – Ezber bozan – Akademi Dergisi

27 Şubat 2022 – Sosyal mecralardaki Mfs paylaşımları

13:05 Hala kandırıyorlar

https://parler.com/feed/5f12338a-eef5-4fff-a97b-0a6287a60556

__________________________________________

16:07 Tedbirler alınmalı, hazırlıklar yapılmalı

https://parler.com/feed/e67b7f0f-8993-4db8-a4fa-27f7189158e7

__________________________________________

18:11 Almanya’nın gücü yetiyorsa dönmesin, çark etmesin de görelim…

Almanya Dışişleri Bakanı: Diplomasiye sonuna kadar güvendik ama 180 derecelik bir dönüş yapmanın zamanı geldi.

https://parler.com/feed/d8c3cad9-1618-4b7a-add5-cde150b01e6d

__________________________________________

18:16 Şinzo Abe’yi takdir ediyorum. Tam yerinde cümleler kurmuş. Dünyanın diğer liderleri de hiç zaman kaybetmeden durdukları yeri/tarafı göstermeliler. ABD’nin, daha doğrusu Biden-Kamala çetesinin, Rusya ve Çin’le danışıklı dövüşleri, bütün dünyayı felaketlere sürüklemeden önce, yeni bir dünya düzeni kurulmalı.

Japonya eski Başbakanı Şinzo Abe:

“ABD artık Tayvan konusunda uzun süredir devam ettirdiği stratejik muğlaklık politikasına bir son vermeli ve Tayvan’ı açıkça koruyacağını ilan etmeli.”

https://parler.com/feed/990c4a3c-b5ea-423d-b2dd-e474a84dbe09

__________________________________________

18:27 Putin’in ve çetesinin milletler arası mahkemelerde yargılanması ihtimalini kimse abartılı bulmasın. Bu, çok yakında yaşanabilecek bir ihtimal. Şayet o vakte kadar sağ kalabilirlerse, o mahkemede yargılanacaklar. Lakin böyle giderse, o mahkemede Zelenski de Macron da danışıklılar kulübündeki diğer siyasetçiler de yargılanacaklar. Hala geç değil, herkes durduğu yeri/tarafı gözden geçirsin.

Zelensky, Ukrayna’nın Rusya’ya karşı Lahey Uluslararası Adalet Divanı’na dava açtığını söyledi.

https://parler.com/feed/bdd74dd8-f945-4d45-adc8-55d76714708a

__________________________________________

18:44 Kullanamazlar

Dünya üzerindeki herhangi bir ülkenin, herhangi bir düşmanına karşı nükleer bombalar kullanması demek, kendisinin de aynı felakete sürüklenmesi demek. Hatta zincirleme reaksiyon misali, dünya genelinden onlarca ülkenin de nükleer bombalar kullanması demek. Bu nedenle, 1945’ten bu güne kadar bir daha nükleer savaş yaşanmadı. Şimdi de nükleer savaş yaşanma ihtimalini görmüyorum. Yeraltında gizlice yaşayan uzaylıların üsleri de dünya etrafındaki uydular da daha pek çok sistem de nükleer savaşlardan zararlar görüyorlar.

Lakin, seyreltilmiş uranyumla takviye edilmiş bombaların kullanılması ihtimalini görüyorum. Bunlara karşı da taraflar olağan üstü seviyede tedbirler almalılar.

Türkiye’ye böyle bir bomba atılması halinde, atan taraf her kim olursa olsun, ister asıl taraf olsun, ister kullanılan piyon taraf/ülke olsun, hiç fark etmez, iki tarafa da aynı şekilde karşılık verilecek. Hadis-i şerifte “Silaha aynı silahla karşılık verin” diye emrolundu.

https://parler.com/feed/ca6d57b7-8ab8-4ef9-843c-a19b67e88086

__________________________________________

22:17Böyle zamanlarda tehditlerin havada uçuştuğu görülür. Aslında bu haller çok faydalıdır. Sesini çok yükseltenlerin, tekrar tekrar tehdit edenlerin aslında ne kadar zayıf/güçsüz ve ne kadar ümitsiz olduklarını böylelikle de anlayabiliriz.

Ben böyle anlarda tehditleri kaale almıyorum. Zaten ismimi açıkça telaffuz ederek beni tehdit edebilecek bir tarafı da göremiyorum. Nereye çeksen, oraya uzar, oraya uyar tarzda acayip tehditler de savruluyor. Onları da üstüme alınmıyorum. Alınsam, sonra kıvırıyorlar. Ben nelerden sorumlu olduğumu, nelerden sorumlu olmadığımı da biliyorum.

Ben işime bakıyorum. Ne dediysem o… Samimiyetle, yanlış yapmadan, oyun içinde oyun kurmaya kalkmadan hareket eden hiçbir tarafı yolda bırakmayacağım. Bedel ödeyecek olsam bile yolda bırakmayacağım. Benimle beraber yola çıkanlardan da aynı duruşu beklerim ve onlar da arkası boş tehditlere itibar etmesinler.

https://parler.com/feed/15767e36-1408-4b15-98ab-743c82848164

__________________________________________

22:32 Ben size söylemiştim

“Rusya’ya ödemeleriniz varsa, geciktirin” demiştim.

Niye beni dinlemiyorsunuz, ben anlayamıyorum. Senelerdir neler neler gördünüz, yaşadınız. Benim daha neyi ispat etmem gerekiyor?

Hala aranızda Rusya’ya ödemeler yapanlar varsa, onlara diyecek sözüm de yok. O Rusya, ödeme yapmadığınız için size sıkıntı çıkartmayacak. Söylemiştim, “Rusya’ya çok büyük darbeler vuracağım ve kısa süre sonra dağılacak, parçalanacak.” demiştim. Hala mı parçalanmasına ihtimal vermiyorsunuz?

Suriye, Libya, Sudan, Türk devletleri başta olmak üzere, dünyanın dört bir yanında dengeler değişecek.

Şimdi isteyen istediğini yapsın. Ben baştan ikaz ediyorum.

https://parler.com/feed/633067f4-2ab0-4f8f-a1cd-a09e232536ad

Ben size söylemiştim


“Rusya’ya ödemeleriniz varsa, geciktirin” demiştim.

Niye beni dinlemiyorsunuz, ben anlayamıyorum. Senelerdir neler neler gördünüz, yaşadınız. Benim daha neyi ispat etmem gerekiyor?

Hala aranızda Rusya’ya ödemeler yapanlar varsa, onlara diyecek sözüm de yok. O Rusya, ödeme yapmadığınız için size sıkıntı çıkartmayacak. Söylemiştim, “Rusya’ya çok büyük darbeler vuracağım ve kısa süre sonra dağılacak, parçalanacak.” demiştim. Hala mı parçalanmasına ihtimal vermiyorsunuz?

Suriye, Libya, Sudan, Türk devletleri başta olmak üzere, dünyanın dört bir yanında dengeler değişecek.

Şimdi isteyen istediğini yapsın. Ben baştan ikaz ediyorum.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Tedbirler alınmalı, hazırlıklar yapılmalı

Ermenistan, hala Rusya yanlısı kalarak, hala Rusya piyonu kalarak kendi sonunu hazırlıyor. Böyle giderse, tahmin ediyorum ki bir seneye bile kalmadan, dünya haritası üzerinde Ermenistan diye bir ülke bulunmayacak.

Biz şimdiden Rize, Artvin, Ardahan, Kars, Ağrı, Van ve Muş çevresinde gerekli askeri tahkimatı yapmalıyız. Öncelikle havadan yapılacak saldırılara karşı ihtiyacımız olan her türlü araç ve cihazları bölgeye yerleştirmeliyiz. Bölgedeki asker sayısının yeterli olup olmadığını, mevcut askerlerin yeterli eğitim, maneviyat ve teçhizata sahip olup olmadıklarını hemen değerlendirmeliyiz. Olağan üstü bir vaziyette, bölgeye nerelerden ne kadar asker, ne yollarla sevk edilecek, şimdiden planlamalıyız.

Kraliçe Elizabeth’in önde gelen piyonlarından biri olan Aliyev, Azerbaycan’ı ateşe atacak, Ermenistan başta olmak üzere bölge ülkeleriyle çatışmalara girecek gibi görünüyor. Bunu yapması halinde, o ateşin Türkiye’ye sıçramaması ihtimalini görmüyorum.

Dünya üzerinde, benden başka hiçbir güç unsurunun, bundan böyle Putin’i ve Rusya’yı ayakta tutma ihtimalini görmüyorum. Putin ve Putin Rusyası mağlup olmamak, çökmemek ve parçalanmamak için aşırı öfkeli tavırlar sergileyecektir. Bu şimdiden kesinlik seviyesinde görülebilen bir hakikattir. Bunu gördüğü halde hemen gerekli kararları almayan, müdahaleleri ve hazırlıkları yapmayan idari ve askeri yetkililer, yakın gelecekte vatana ihanetten idam edilirler.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Kırım’ı geri almalıyız

Ordumuzda son ince ayarları yapalım, Kırım’a doğru hemen sefere çıkalım. Ben seferi finanse edecek maddi imkanlar da bulurum. Havadan, karadan, denizden yapacağımız “özel askeri harekat”la kadim toprağımız Kırım’ı, çok gecikmeli de olsa tekrar geri alalım.

Kırım halkının can, mal, din, ibadet, ifade hürriyetleri dahil olmak üzere her türlü hürriyetlerini sağlayalım. Oradaki Türk/Müslüman unsurlarla yeniden kaynaşalım.

Şayet Putin ve çetesi, yaptığımız bu meşru “özel askeri harekat”ı savaş saymak isterse, olmadık bir karşılık verirse, Rusya Federasyonuyla harbe girelim.

– Biz zaten resmen NATO üyesi bir ülke olduğumuz için peşimizden bütün NATO güçleri de gelsin.

– Rusya Federasyonu, zulüm altında inlemiş ve hala inleyen, asimile edilmiş ve hale asimile edilmekte olan Türk/Müslüman unsurlarla dolu. Ben onları da yönlendiririm. Onlar da rızalarıyla sıra sıra Rusya Federasyonundan ayrılırlar.

İyi olmaz mı? Ben ciddiyim, bunu yapalım, ne diyorsunuz?

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi