Etiket arşivi: Tesla

Hep beraber göreceğiz

Türkiye mi çökecek, Shell mi çökecek…


Türkiye mi çökecek, ABD mi çökecek…

Türkiye mi çökecek, Rusya, Çin, Japonya, Güney Kore, Tayvan, İran, AB mi çökecek…

Hep beraber göreceğiz Deccal’ın sistemini oluşturan devletler ve yer altı şehirleri mi çökecek yoksa Türkiye mi çökecek.

Bekleyin, kısa süre sonra JP Morgan’ı, Sony’i, Samsung’u, Tesla’yı da göreceksiniz.

O saydığım ülkelerin ve ayrıca o ülkelere ait markaların hallerini de göreceksiniz.

Hala Kuzey akım hattını kimin patlattığını bulamadılar da o ülkeler kendi aralarındaki kontrollü/danışıklı siyasi atışmalarla size mevzuyu unutturdular. Hala Kırım köprüsünü kimin, nasıl patlattığını da bulamadılar.

Metafizikle bakıyorlar, İstanbul’un sinyaline girdiğini kısa sürede görüyorlar. Etrafınızda varsa metafizikçiler, sorun, size de anlatsınlar. Bunlar çok zor işler değil…

Türkiye’ye yapılan hiçbir kötülük karşılıksız kalmayacak. Dünyanın hiçbir yerinde hiç kimse insan ve organ kaçakçılığı yapamayacak. LGBT sapıklığını yayamayacak. Rest çeke çeke yok edeceğim o rezillikleri… Direnenler ve bu süreçte Türkiye’ye saldıranlar da işte bu hallerde olacaklar. Bu süreçte kendine gelmeyen Türkiye’deki yığın/sürü de imha olacak.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Tesla’nın ürettiği arabaları kullanmayın


Tesla marka araçların tamamını sinyale alacağız. Öncelikle sürücüleri zaten insanlıktan çıkmış, merhametsiz ve karaktersiz olmuş kişiler olan Tesla marka araçları sinyale alacağız. Net anlaşılsın diye net yazıyorum. Söz konusu araçları, trafikte seyir halinde iken sinyale alacağız. Hem araçları hem de haram yiyici, rüşvetçi, zalim, insanlık için muzır varlık olmuş, kara paracı, dolandırıcı sürücülerini sinyale almış olacağız. Bu, dünyanın her yerinde eş zamanlı olarak yapılacak. Bu, şu yayınla birlikte başlamış olacak.

Basına ve medyaya zaten haberler üst üste yansıyacaktır. O sırada masum sivil insanlar o arabaları kullanmaktan vazgeçecektir. Geçmeyenler de kendi sonlarını kendileri tercih etmiş olacaklar. Akıllarını kullansınlar, bu kadar sorunlu arabalara binmesinler. Ayrıca insana yakışan bir duruşları olsun da dolandırıcıları, kara paracıları, insanlık düşmanlarını desteklemesinler. Onların ürettiği ürünleri almasınlar. İnsanlık adına hiç değilse bu kadarcık bir duruşları ve mücadeleleri olsun.

Bu dünyada boğazları ve kanalları nasıl kapatmışsam, Tesla marka arabaları da istediğim yerde yolundan çıkartabilirim. Bu benim sistemim için işten bile sayılmaz.

Tesla’nın, daha doğrusu Elon Musk üzerinde gösterilen bütün şirketlerin imalat sistemlerine, bilgi işleme sistemlerine, insan şeytanı olmuş çalışanlarına zaten sıkıntılar veriyorduk. Şu andan sonra kat kat daha fazla sorunlar yaşanmasını sağlayacağız.

Hiç kimsenin kara ve kanlı paralarla devasa şirketler kurmasına, sonra o şirketler üzerinden de ayrıca insanlığı dolandırmasına… Ayrıca o şirketler üzerinden de kara para işleri yapmasına… Elde ettiği maddi gücü insanlığın zararına olacak şekilde türlü projelerde kullanmasına izin vermeyeceğim. Gökte bir tane Starlink uydusu bile bırakmayacağım.

Böyle şeyler yaşamak istemeyen ülkeler, şirketler, patronlar, siyasetçiler varsa, İstanbul’un kriterlerine uyacaklar ve İstanbul’a karşı durmayacaklar. İstanbul zaten suçsuz kimseye zarar vermez. Canına da vermez, malına ve mekanına da vermez.

İstanbul’un kriterleri zaten asgari insani hassasiyetler demek…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Nereden geliyor?


ABD’deki özel bankaların hareketlerinde tuhaflıklar var. Özel bankalardaki bazı hesaplar sahte mi? Bankaların ve bütün piyasanın işine yarar meblağda nakit parayı hesaplarında bulunduruyor görünen sahte kişiler mi var? Kişiler sahte ise, hesaplarında görünen paralar gerçek mi? Paralar gerçek/orijinal basılmış paralar ise, karşılıksız basılmış paralar mı?

Ne halt çeviriyorlar ABD bankalarında? Halkta nakit para çoktan bitti, bankalar aslında çoktan çöktü ve ABD açıkça iflasını açıklamalıydı. Lakin o bankalara o nakit paralar her seferinden nereden geliyor? Nedir o hesaplar, o hesapların sahipleri gerçek kişiler mi yoksa hükumet gücüyle akıl almaz seviyede sahtekarlıklar mı yapılıyor? ABD’nin resmi kurumlarının kayıtları oyuncağa mı çevrildi? Birileri istedikleri gibi oyunlar mı oynuyor?

Son süreçte ABD maliyesinde/ekonomisinde görülen tuhaflıklar, şişirilmiş büyük balon Tesla’da bile görülmemiştir.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Yalan rüzgarları esiyor


Elektrikli araba sahasında, dünya genelinde, “organize şekilde” bir yalan rüzgarı estiriliyor. Ankebut Ağı, bunca zamandır yayılmasını engellediği elektrikli arabaların önünü kontrollü şekilde açıyordu, buna yatırım yapıyordu ki beklemediği bir anda ve beklemediği bir sertlikle İstanbul duvarına çarptı.

Şimdi yalanları ve art niyetli yönlendirmeleri artırarak, son zamanlarda yaptığı alt yapıyı ve masrafı kurtarmaya çabalıyor.

Batarya sorunu tamamen çözülmedikçe, dünyadaki tarafların hiçbiri elektrikli araba sahasına yatırım yapmamalı.

Şu anda dünya genelindeki insanlar, elektrikli arabalar hususunda doğru şekilde bilgilendirilmedikleri halde, elektrikli arabaları almaya yönlendiriliyorlar. Hatta Ankebut Ağına bağlı bazı hükumetlerin aldığı kararlarla buna zorlanıyorlar. Bunlar, bir nitelikli dolandırıcılık suçu…

Elektrikli arabaların bataryaları kısa sürede çöp oluyor, yenilemesi çok yüksek masraf gerektiriyor ve bu halleriyle elektrikli arabalar iktisat sağlamıyor. Üstelik atık haline gelen bataryalar tabiaata büyük zararlar veriyor.

Ürettiği çok sorunlu araba modellerini, dünya genelinde olduğundan çok çok farklı tanıtan, kabullendiren o Tesla bile şimdiden batmış halde… Ankebut Ağı, zorlayarak, kara paralarla, karşılıksız/geçersiz paralarla bile destekleyerek Tesla’yı ayakta tutmaya çabalıyor. Yakında, sadece Tesla nedeniyle bile, büyük zararlara uğradığını, aldatıldığını anlayıp sarsılacak çok yüksek sayıda dünya insanı da olacak. Bunlar hak da arayacaklar ve türlü sıkıntılı süreçler yaşanacak.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Sahi, neler dönüyor?

İçinde kadın bir uzaylının bulunduğu Elon Musk suretindeki biyonik robot, iddialara göre Twitter’ı satın almış. Çok büyük de para vermiş. O para gerçekten verilmiş mi yoksa kripto Yahudi, satanist, insanlık düşmanı ve çok büyük hain olduğunu gözler önüne serdiğim ve bir an önce yargılanmasını talep ettiğim Aydın Doğan’ın, çok köşeye sıkışınca onca gazete ve tv kanalını sözde satması gibi mi olmuş bu iş, çok tartışılır. Görünene bakarsanız o da satmıştı ama aslında sadece resmiyette başka bir emanetçiye devir teslim olmuş, kendisi işlerin başında kalmış ve gerçekte bir para/ödeme hareketi bile olmamıştı. 

Gerçek sahibinin hala değişmediğini düşündüğüm Twitter’da evlere şenlik bir anket başlattım. 

Yaklaşık bir saat oldu ve anket paylaşımını üç beş kullanıcı gördü. Şaşırmayın, bu da çok iyi… Hiç kimse görmeyebilirdi. Beterin beteri de var. 

Dünya genelinde en çok kullanılan ve itibar edilen sosyal mecralar listesinde ilk 20’ye bile giremeyen ve batıp tükenmek üzere olan, eskisi kadar da istihbarat faydası sağlamayan Twitter’ı, hala aynı art niyetlerle ve sansürlerle devam ettirirlerse, sizce ayakta tutabilirler mi? 

Şöyle de sorulabilir, aslında Twitter’ı gerçekten kurtarmaya mı çalışıyorlar? Çin’in, Rusya’nın, ABD’nin, İran’ın idaresini elinde tutan yeşil uzaylılarla bağlantılı olan o kadın uzaylı, Elon Musk suretinde yapılmış robotun içinde aslında tam olarak ne yapmaya çalışıyor? Twitter’ın bir an önce ve tamamen çökmesi için oyunlar mı kuruyor, yoksa kurtarmaya mı çalışıyor? Çin merkezli o sözde sosyal ağların daha fazla kullanılmasını, batı toplumlarında da çok yayılmasını mı istiyor? Çin merkezli yeni bir Ankebut Ağı projesine mi hizmet ediyor? ABD’ye ve batı dünyasına ihanet mi ediyor?

Bu, Amerika Birleşik Devletlerinin bir milli güvenlik sorunu. Hem de dev gibi ve en acil milli güvenlik sorunlarından biri… Öncelikle onların meseleleri… 

Şu kısmı da var… Yıllardır anlatırım ABD’nin gerçekte nasıl batmış halde olduğunu, NASA’nın bile bitik halde olduğunu…  Elon Musk’ın Ankebut Ağı tarafından şişirilmiş bir balon olduğunu… Anlatıldığı gibi bir adam olmadığını… Projelerin ve şirketlerin anlatıldığı kadar büyük ve gelecek vaat eden şeyler olmadığını… Şu yıllarda bile Elon Musk karakterinin ve onun üzerinden çevrilen işlerin bütünüyle batak olduğunu… 

Cümle alem biliyor ki uzay işlerinde de araba işlerinde de aslında rezil bir haldeler. Projelerin tamamı sorunlu ve bunlar büyük büyük sorunlar… Tesla arabalaları bile çok sorunlu, zarar ziyan çok fazla ve çoktan sonuçları “yıkıcı” ve “bitirici” olan yargılamalar yapılmalıydı da Ankebut Ağı “şimdilik” buna  izin vermiyor. Yakında o gücü de kalmayacak ve yargılamalar yapılacak. 

Elon Musk piyonu üzerinden çevrilen bunca işin yanında yapılan kara para işlerliyle, CIA’nın havuz sistemi marifetiyle bu projeler, bu Elon Musk, bu şirketler “şimdilik” ayakta tutuluyor. Son yıllarda Elon Musk’ın balon misali şişirilmiş itibarına bir iğne batırdığımı ve hızla hava kaçırıp küçüldüğünü de herkes görüyor. Onun ve onun üzerinden çevrilen işlerin en az Boeing kadar batık halde olduğunu aklı başında herkes anladı. O halde gerçek sahibi CIA olan Twitter, Elon Musk’a, itibar, popülerlik, saygınlık, sevgi ve dolayısıyla para ve ayrıca siyasi nüfuz kazandırmak için mi devir edildi? Artık herkes biliyor, dünyanın önde gelen en zengin kişilerinden diğerlerinin de Ankebut Ağının piyonları olduğunu, çoğunun CIA üzerinden kullanılan saha elemanları olduğunu… Hepsi üzerinden aynı hedeflere ulaşılmaya çalışılıyor. Aslında batak olan bütünüyle Ankebut Ağı ve son kurtulma çırpınışlarını sergiliyor.

Öyle de olsa, böyle de olsa Elon Musk’ın içindeki kadın boşuna uğraşıyor. Olmayacak duaya amin diyor. Şunun şurasında sahaya inmeme ne kaldı? İçimde yılların birikmişliği var. O kadar doluyum. Dostum ve düşmanım olan herkes tahmin ediyor ki Ankebut Ağına daha öldürücü darbeleri sahaya indiğimde peş peşe vururken, öncelikle Facebook’u, Youtube’u, Twitter’ı ve gerçek sahibi CIA olan diğer sözde sosyal ağları en kısa sürede yıkıp geçeceğim. Bunların gerçek yüzlerini bütün dünya insanlığına göstereceğim. Lanetlerle anılacaklar. 

O parça parça olmuş CIA de artık bir duruş sergilemeli… Çin’in mi ABD’nin mi istihbarat teşkilatı olduğuna karar vermeli. Bir Çin piyonu olan Biden’a ve çetesine mi hizmet edeceğine, ABD’ye mi hizmet edeceğine karar vermeli. Hiçbir zaman gerçekleşmesine izin vermeyeceğim Çin merkezli yeni bir Ankebut Ağına hizmet etmenin akıl işi olmadığını kabullenmeliler. Doğru tarafta olmalılar. 

İyice birbirine katıldı, karıştırıldı şu dünyada her şey… Hakikaten sadece Türkiye’de değil, dünya genelinde at izi, it izine karışmış vaziyette. 

Artık bu kaos ortamını darmadağın edecek bir ani çıkış lazım…

(Anket şu adreste: https://twitter.com/mfahrisertkaya/status/1519759277501689857?s=21)

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi