Etiket arşivi: Tayvan

Hep beraber göreceğiz

Türkiye mi çökecek, Shell mi çökecek…


Türkiye mi çökecek, ABD mi çökecek…

Türkiye mi çökecek, Rusya, Çin, Japonya, Güney Kore, Tayvan, İran, AB mi çökecek…

Hep beraber göreceğiz Deccal’ın sistemini oluşturan devletler ve yer altı şehirleri mi çökecek yoksa Türkiye mi çökecek.

Bekleyin, kısa süre sonra JP Morgan’ı, Sony’i, Samsung’u, Tesla’yı da göreceksiniz.

O saydığım ülkelerin ve ayrıca o ülkelere ait markaların hallerini de göreceksiniz.

Hala Kuzey akım hattını kimin patlattığını bulamadılar da o ülkeler kendi aralarındaki kontrollü/danışıklı siyasi atışmalarla size mevzuyu unutturdular. Hala Kırım köprüsünü kimin, nasıl patlattığını da bulamadılar.

Metafizikle bakıyorlar, İstanbul’un sinyaline girdiğini kısa sürede görüyorlar. Etrafınızda varsa metafizikçiler, sorun, size de anlatsınlar. Bunlar çok zor işler değil…

Türkiye’ye yapılan hiçbir kötülük karşılıksız kalmayacak. Dünyanın hiçbir yerinde hiç kimse insan ve organ kaçakçılığı yapamayacak. LGBT sapıklığını yayamayacak. Rest çeke çeke yok edeceğim o rezillikleri… Direnenler ve bu süreçte Türkiye’ye saldıranlar da işte bu hallerde olacaklar. Bu süreçte kendine gelmeyen Türkiye’deki yığın/sürü de imha olacak.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Şeytani sistemlerini başlarına yıkacağım

Kendimi Ay kadar güçlü görüyorum. Anladınız mı, Ay kadar…


Şu anda itibaren Ankebut Ağına bağlı ülkelerden hangisi ya da hangileri her nerede kara, hava ve deniz tatbikatı yapıyorsa, hepsini en ağır şekilde metafizik bombardımana tabi tutacağız.

Bundan sonra en çok İsrail, İngiltere, ABD, Rusya ve Çin metafizik sinyallere girecek.

İyice işlemez hale getirilecekler. Yaşanacakları daha fazla basından, medyadan gizleyemeyecekler.

“Grev var” diyerek binlerce uçuşu iptal etseler de “UFO’lar var” deyip hava limanlarını kapatsalar da “Hacker saldırısı” var diyerek türlü vahim sorunlar yaşasalar da “Bilinmeyen bir sendrom var” diyerek geçiştirmek isteseler de “İntihar etti” diyerek üstünü örmek isteseler de herkes anlayacak arka planda asıl neler yaşandığını….

Samsung ve Sony marka neyiniz varsa, çok uzun sürece yaymadan değiştirin, başka markalar alın. Güney Kore, Tayvan, Çin, Japonya ve Hindistan markalarının elektronik ürünlerini ya da bu ülkelerin kendi markası olmasa da bu ülkelerde üretilen elektronik ürünleri almayın. Daha önce de kısmen ikaz etmiştim, şimdi son ve detaylı ikazım bu…

Neler yapabileceğimi yine, bir kez daha göreceksiniz.

Hala karşımda mücadele vermeye çabalayan yer altı uzaylı şehirlerinden bazıları yakında lavlarla, bazıları da okyanus ve deniz suları ile dolacak.

Bazıları ise, içlerindekiler kaçamadan başlarına çökecek. Bu, yer üstünde de büyük temizliğe vesile olacak.

Gezegenin her yerini çökertmek, lavlarla yakmak, deniz suları ile doldurmak ve sonra ilkelden yeni bir hayat başlatmak gerekse bile, bu gezegeni temizleyeceğim. İblis’in, Deccal’ın, satanistlerin, masonların sistemini başlarına yıkacağım.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Şimdi duhan vakti

Görüşmeler çok vakit alıyor. İlgilenmem gereken çok işler var. Daha fazla vakit ayırmam pek mümkün değil. Zaten herkes neyin ne olduğunu anladı, öğrendi ve şartları biliyor. Varlıkta kalmak isteyenler İstanbul’a uyacaklar. Bunu resmi açıklamaları ile de gösterecekler. Bu güne kadar durmaksızın bizimle çatışmış olanlar, tazminatlarını da ödeyecekler. Somut irtibat da kuracaklar.

Bu şartlar kendisine uymayanlar, ara bir çözüm bulmayı denemekten ve görüşmeye çalışmaktan vazgeçsinler. Ne boşa vakit kaybetsinler ne de bana boşa vakit kaybettirsinler. Büyük bir samimiyetle yazıyorum ki şunca iyiliğe rağmen hala fırsatı değerlendirmeyen hiç bir ülke ve taraf umurumda değil. Gelmesinler zaten öyleleri bana doğru…

Bu dünyanın altı da üstü de yanıp yok olacaksa bile bu şartlar değişmeyecek. Herkes bu şartlara uyarak İstanbul’dan yana duracak ve kurtulacak ya da inadına devam ederek çökecek, batacak, yok olacak.

Fazla yayın yapmaya da gerek kalmadı. Herkes her şeyi anladı, bildi. Beni dinleyenler kargo uçakları ile bile sermayelerini kaçırıp kurtardılar. Dinlemeyecek olanlar da zaten bundan sonra da dinlemezler. Şimdi ben metafizikçi ekibime daha çok vakit ayıracağım, destek vereceğim.

Şu Almanya’yı en başa alacağız. Rusya, ABD, Çin, İngiltere, Kanada, Hindistan, Yunanistan, İsveç, Finlandiya, Ukrayna, Avustralya, Japonya, Kuzey Kore, Tayvan, Güney Kore, İsrail, İran, Suriye derken… Onlarca ülkeyi, altıyla ve üstüyle birlikte ve eş zamanlı olarak çökerteceğiz. Zaten çökükler de son taaruzları da yapacağız.

Pakistan halini gizleyemiyor ama Hindistan hala gizleyebiliyor. Aslında sinyaller karşısında Hindistan’ın hali Pakistan’dan çok beter…

Hindistan’da yerin altı ise üstünden bin beter. Yerin üstündekiler “Çok çok fazla sayıda vatandaşımız ölüyor. Dehşetli şekilde ölüyorlar. Bütün sistemlerimiz, cihazlarımız bozuluyor. Arızalarla baş edemiyoruz. İmalat yapamıyoruz, işlerimiz de bozuluyor” diye çıldırıyorlar.

Orada yer altındaki uzaylılardan İmam-ı Rabbani hazretlerinin bile intikamını alacağım…

Ekber Şah karakteri vesilesiyle sebep oldukları maddi ve manevi zararların intikamını alacağım.

Mektubat-ı Rabbani’yi tahrif etmelerinin de intikamını alacağım…

Şehit ettikleri sayısız müslümanın ve İslam aliminin intikamını alacağım.

Sahipkıran Emir Timur’a yaptıklarının, biyonik robotla yerine geçmelerinin ve o biyonik robota katliamlar yaptırarak o büyük zatın şanını lekelemelerinin intikamını alacağım…

Saymakla bitmez zulümlerinin, cinayetlerinin, kasıtlarının intikamını alacağım.

Yerin altında ve üstünde toplamda milyarlarca kişi ölecek. Herkes görecek, İblis’e seve seve uyarak insanlığa her sahada kastetmenin karşılığını, cezasını…

Ak denizde ve Ege denizinde pek çok farklı noktada birikmiş olan yer altı gazlarını patlatmaya ve bu vesile ile depremlere sebep olmaya devam edeceğiz. Yerin altındakileri korkudan bile öldüreceğiz.

Bu güne kadar, siviller/masumlar zarar görmesinler diye geri duruyorduk ama bundan sonra pek çok düşman ülkede yanardağları patlatacağız. Faal olmayan yanardağları bile faaliyete geçireceğiz. Bu şekilde yerin altına ve üstüne aynı anda çok büyük sorunlar yaşatacağız.

Kıbrıs başta olmak üzere, dünyanın her yerindeki kumar, fuhuş ve eğlence merkezleri şu andan sonra en yoğun şekilde sinyale girecekler. İnsan denemez o tiplerin dehşetli şekilde ölüşlerini, peş peşe intiharları, kavgaları ve cinayetleri ve sinir krizlerini görenler, oralarda bir gün bile duramayacaklar.

Dünyanın önde gelen kara para merkezlerinden biri olan Azerbaycan da çöktü. Devlet dairelerinden hastahanelere, eğlence ve kumar merkezlerine kadar her yerde çok büyük sorunlar var ve gizleniyor. Dehşetli ölümler de gizleniyor.

Bu görüşmeler, manevi yandan bakınca, son ikazlardı. Bundan sonra takdir ne ise o olacak. Dünyada yeni virüsler falan yayılmayacağını, toplu ölümlerin virüslerden kaynaklanmayacağını buraya açıkça yazıyorum. Şimdi duhan vakti…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

..

Denge ve karar değişiklikleri var


Son ikazları yapmış, birkaç güne dengelerin ve kararların değişeceğini herkesin anlamasını sağlamıştım. Beklenen güne/ana geldik.

Çin’i ve Kore’nin kuzeyini koruyan metafizik desteğimi bölgeden tamamen kaldırıyorum. Bölgede bunlara savunma sağlayan bütün çemberleri kaldırıyorum. Bölgeyi, Kore’nin kuzeyinin ve Çin’in ve Rusya’nın düşmanlarına tamamen açtım. Havadan, karadan ve denizden açtım… Şu andan itibaren o bölgede Rusya’yı, Çin’i ve Kore’nin kuzeyini yoğun sinyale alacağız. Ayrıca her türlü siyasi, askeri ve mali dengeleri de iyice, yıkıcı seviyede aleyhlerine çevireceğiz. Çin’in ve Kore’nin kuzeyinin hedef alındığı askeri müdahalelere dahi tepkisiz kalacağız.

Japonya, Tayvan ve Kore’nin güneyine giden sinyallerimizi ise bir miktar azaltacağız. Bu üçlünün bölgede daha hakim halde olmalarını sağlayacak ama ayağa kalkmalarına da izin vermeyeceğiz. Bölgedeki tarafların danışıklı dövüşlerine şu andan sonra asla izin vermeyeceğiz. Danışıklı dövüşmeyen tarafların, Çin’e ve Kore’nin kuzeyine karşı yapacağı tatbikatlara, askeri seferlere/uçuşlara, deniz zırhlılarına v.s. büyük bir serbestiyet vereceğiz.

Çin’in tamamında, Kore’nin tamamında, Rusya’nın tamamında, Tayvan’ın tamamında, Japonya’nın tamamında, bu kadar geniş bölgenin tamamında Samsung marka bütün cep telefonlarını ve bilgisayarları ve tabletleri… Ayrıca Çin markası olan ya da kendi markası olmasa da Çin’in imal ettiği bütün cep telefonlarını, bilgisayarları ve tabletleri sinyale alacağız. Yine bu geniş bölgedeki Samsung ve Çin markaları ile bağlantılı bütün baz istasyonlarını sinyale alacağız. Bölgede idari/siyasi, askeri ve mali/ticari sahalarda büyük krizlere sebep olacağız. Çin’e, Rusya’ya, Japonya’ya ve Kore’nin güneyine ait olan sosyal platformların tamamını da yoğun sinyale alacağız.


Yine bu bölgede, şu anda pek çok bölgede yaptığımız gibi elektrik santrallerini, trafoları da hedef alacağız. Elektriksiz bıraktığımız yığınlar arasına yüzlerce milyon kişiyi daha ekleyeceğiz. Yine bu bölgede, Ankebut Ağı ile doğrudan ya da dolaylı yollardan bağlantılı olan bütün şirketleri, fabrikaları, imalathaneleri yoğun sinyale alacağız. Sadece bir kaç gün içinde bile yüzlerce milyar dolarlık zarara sebep olacağız.

Sonra da yayınlar yapacağım ve “Haydi Türkiye’nin, İstanbul’un karşısında durun da sizi görelim. Haydi bu bizim bölgemizde her türlü pis işlere, kara ve kanlı işlere devam edin de sizi görelim. Bizim iç işlerimize karışın da sizi görelim. O kara ve kanlı paralarla Ankara’yı daha uzun süre fonlayın da sizi görelim” diyeceğim.

Ayrıca şu andan itibaren Türkiye’de faaliyet gösteren Rusya ve Çin diplomatlarını, casuslarını, kara paracılarını, biyonik robotlarını, her türlü mekanlarını çok ama çok ağır sinyale, bu güne kadar görülmemiş seviyede sinyale almaya başladık.

Bundan sonra Türkiye’nin Çin’i taşımasının bir manası yok. Çin’in kısa sürede parçalanmasını, orta vadede ise yok olmasını sağlayacağız. Uzun vadede ise lanetle anılmasını sağlayacağız.

Bundan böyle, her kime fırsat ve mühlet veriyorsak, çok çok kısa süreliğine vereceğiz ve baktık ki kullanmayacak, son darbeleri de vurup ezip geçeceğiz. Şu anda dünyayı bile tersine döndürebilecek güce sahibiz. Galaksiler toplanıp gelseler bile Ankebut Ağını elimizden alamazlar. Yerin altındaki ve üstündeki satanist pislikleri elimizden alamazlar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Çok uzadı bu işler

Şu Asya’nın meselelerini artık halletmemiz, dengelerini bir şekilde artık yerine oturtmamız lazım. Çok uzadı bu işler…

Çin Komünist Partisi (ÇKP), kendi içinde daha sert kavgalar etmesi gerekiyorsa etmeli, artık net bir duruş sergilemeli…

Sırf Türkiye’nin ve Türk dünyasının da menfaatine oluyor diye, Çin’in düşmanlarının Çin’e son darbeleri vurmalarına mani oluyorum.

Bu güne kadar Çin’i hızlıca çökerttim ve düşmanlarının önüne attım, bir süredir ise son darbeleri almasın ve tamamen çöküp dağılmasın diye dengeler kurdum.

Lakin Çin yine de klasik Türk/İslam düşmanı bakış açısından ve klasik haşin Çinli tavırlarından kurtulamadı.

Çin’i daha fazla varlıkta tutmak bana ve sistemime artık gereksiz bir yük olmaya başladı. Çin, sonunda parçalansa hatta tamamen yok olsa bile yine de yanlış siyasetini bırakamayacaksa, onu taşımanın bize bir faydası yok.

Devlet memurlarına maaşlarını veremeyecek… Kamu masraflarını karşılayamayacak… İmalatçasını ayağa kaldıramayacak… Sadece emlak sahasındaki batağını onlarca senede çözemeyecek haldeki Çin… Sonunun nasıl olacağını belirleyeceği son kararı vermeli.

Ya İstanbulla restleşmeye devam ederek kısa sürede yok olacak ya da bu savaşı İstanbul’un kazandığını kabul ederek istanbul’u dinleyecek.

Çin’in, istikametini seçtiği, geleceğini belirlediği son kararı… Japonya’nın, Tayvan’ın, Kore’nin güneyinin ve Hindistan’ın akıbetini de belirleyecek.

Aynı zamanda, Doğu Türkistan’ın hürriyetine ne zaman ve nasıl kavuşacağını da belirleyecek.

Çin hatalı kararlarında ısrar etse de etmeyip İstanbul’a ayak uydursa da Doğu Türkistan hür bir ülke olacak. Lakin Japonya’nın, Tayvan’ın, Kore’nin güneyi ile Hindistan’ın akıbetleri için farklı senaryolar, ihtimaller yine olacak.

Sadece birkaç gün daha bekleyeceğim. Sonra Çin kendi kararını alacak, ben de kararına göre sahayı yönlendireceğim. Tepkisiz, sessiz kalmasını, şu andaki yanlış duruşunu devam ettirmek olarak yorumlayacağım.

Ve ben artık kimsenin açıklamaları ile vakit kaybetmiyorum. Bütün taraflardan artık somut/net hamleler bekliyorum. Herkes bundan böyle icraatıyla, hamlesiyle, işiyle, müdahalesiyle sözünü söyleyecek, tarafını belli edecek.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

..