Etiket arşivi: Sunak

Saha fazlasıyla gergin


Charles, Sunak, Trump, Aliyev, Lavrov, Netenyahu, Biden, Austin, Obama, Scholz, Miço, Şi, Tayyip, Bohçalı, Soysuz derken… Hepsi de çıldırıyorlar. Çok öfkeliler, çok çaresizler.

O çıldırmalar sırasında, yerli/yabancı askeri unsurlarla beni mekanımdan kaldırmaya dönük çılgınca planlar dahi yapıyorlar. George Soros bile var çetenin içinde… Helikopterlerle havadan özel ekipler indirmek, bu planın “hafif” kısmı… Dedeağaç’tan bu tarafa doğru özel ekipler göndermek de bu planın hafif kısmı… Kartal açıklarına, Türkiye’ye ait askeri gemiler getirmek de öyle…

Bundan sonraki süreç fırtınalı olacak. Ankebut Ağı’nın dünya genelinde hızla ve somut şekilde çöktüğü, parçalandığı, kaybettiği bir süreç olacak. Dolayısı ile her seferinde bana kızacaklar. Her seferinde çılgınlıklar denemek isteyecekler. Umurumda bile değil, hepsine gereken karşılıkları veririz, vereceğiz.

Etrafım şu anda da fazlasıyla riskli. Dost unsurlar buralarda çok dolaşmasınlar. Şüpheli hareketler sergilemesinler. En azından iç çembere girmesinler. Bir kaza kurşununa denk gelmesinler.

Herkes anlıyordur ki böyle bir çatışma başladığı anda artık Türkiye eski Türkiye olmayacak, dünya da eski dünya olmayacak. Bir daha çatışma bitmeyecek, ta ki biz o yolla sonuca varana kadar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Dümdüz edeceğim

Putin karakteri için demiştim ya “Milyon tane kopyan olsa bile yemin ediyorum ki seni bitireceğim.” diye…

Aynısını şu Hint maymunu için de diyorum.

Milyon tane kopyası olsa bile Sunak karakterini, o karakteri kullanan dünyalı ve uzaylı tarafların hepsini bitireceğim. Onların tarzı ile karşılık vereceğim, sivillerini de ayırt etmeyeceğim. Siyasi, askeri, mali, tıbbi sahaların tamamında bitecekler. Yerin altında da üstünde de bitecekler. Sonlarına bakanlar “Bunlar lanete uğramışlar” diyecekler.

Yemin ediyorum ve uzun da sürmeyecek.

Aynı şekilde, şu Lavrov karakterini de bitireceğim. Milyonlarca kopyası hazırda tutulsa bile, dünyanın bütün satanistleri onu arkalamak istese bile, Rusya’nın teknik imkanları da alet edilerek yüzlerce yeni suni afet yapılsa bile Lavrov karakterini de onu oynatan, onu arkalayan dünyalı ve uzaylı bütün tarafları da bitireceğime yemin ediyorum.

Bu da uzun sürmeyecek.

Başka bir Hint maymunu olan Modi’yi de bitireceğim. Onun da kaç kopyası hazırda olursa olsun, netice değişmeyecek. Onu da onunla iş tutanları da onu arkalayanları da bitireceğim. Yerin üstünde ya da altındaki bütün bağlantıları ile birlikte bitireceğim. Onu Maraş merkezli saldırı öncesinde, sırasında ve sonrasında yöneten, kullanan, destekleyen dünyalı ve uzaylı bütün taraflar, bu gezegende yok edilecekler. Oralarda yerin altı da cehennemi bir yere dönüşecek.

Bütün bunları yapacağıma ve yerin üstündeki o Hindistan denilen satanist çingene yuvasında en az beş yüz milyon insan şeytanını katledeceğime yemin ediyorum.

Bunları da buraya yazıyorum, kısa süre sonra geriye dönüp hatırlatacağım.

Milyarlarca kopyası yapılacak olsa bile Netenyahu karakterini ve onunla paslaşmış, şu süreçte onu desteklemiş dünya genelindeki dünyalı, uzaylı herkesi yok edeceğime de yemin ediyorum.

İsrail’i dümdüz edeceğime, orayı kırıp geçeceğime, İsrail denilen bir yer bırakmayacağıma yemin ediyorum. Onların tarzıyla çatışacağıma, sivillerini ayırt etmeyeceğime yemin ediyorum.

O küstah Yahudileri, o kara paracıları, o tefecileri, o organcıları, o her pisliğin ve kötülüğün arkasındaki insan şeytanlarını imha edeceğime yemin ediyorum.

Yahudilerin yerine biyonik robotlarla geçmiş uzaylı türleri hem yerin altında hem de yerin üstünde topluca, şehirleriyle ve sivilleriyle birlikte yok edeceğime yemin ediyorum.

Tek tek yazmayacağım. Herkes herkesi ve her şeyi biliyor. Ben, dabbetül arz sürecini başlatacağıma yemin ediyorum. Yeryüzünün üstünde de altında da suçluları cezasız bırakmayacığıma yemin ediyorum.

Niye Ankara’ya geri dönemiyorsunuz?
Zaten bölge halkı hiçbirinizi görmek istemiyor, sağcı-solcu demeden hepiniz de kovuluyorsunuz?
Nerelerde oyalanıyorsunuz?
Vazgeçmişlerdir, yıkmazlar artık Ankara’yı, dönün…

Bir dakika, yoksa? Yoksa siz darbe ihtimalinden mi korkuyorsunuz?

Hiçbir zaman bu kadar ifşa olmamıştınız, suç üstü olmamıştınız. Birileri Ankara’da sizleri denk getirir de sıkar diye mi korkuyorsunuz?

Böyle giderse o sözde meclisi bir daha hiç açamazsınız siz… Haydi, haydi, dönün Ankara’ya… Korkmayın, her yerde sizin köpeklik ettiğiniz ülkelerin gemileri var. Topraklarımızda hala ABD ve NATO üsleri var. Gerçi, benden duymuş gibi olmayın, onların da hali sizlerden farklı değil ama işte ne bileyim yapın bir şeyler.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

..