Etiket arşivi: Süleymanlılar Cemaati

Yedikıta dergisine abone olmayın. Kurslara kurban parası vermeyin

H. A. (Akademi Dergisi takipçisi):

Hocam Selamın aleyküm işiniz yoğundur fakat sormadan edemedim, ben üniversite yurtlarımızdan birinde kalıyorum yurtta bir hocamız Yedikıta dergisine abone olmamızı istiyor.Yedikıta dergisine giden paralar da masonlara ve sair kimselere mi akıyor,abone olunmamalı mı acaba?

Mehmet Fahri Sertkaya:

V.a.s. Çalabildikleri her safhada, çalabildikleri kadar çok parayı çalıyorlar. Hiç sıkıntı etmiyorlar. Bir işe yaradığı yok o derginin. Kaç sene oldu, şimdiye kadar toplumun genelinde ses getirdiği, kabullenişleri değiştirerek hakikatları hakim kıldığı kaç kere görüldü? Her yer tıka basa kripto Ermeni ve Yahudilerle dolu. Hiç çalmazlar mı…

Soner Demirsoy yahudisi ne oldu? Kendini savunduğunu gören, duyan oldu mu? Benzerleri ne oldu? Bunlara merkezin müdahale ettiğini gören, duyan oldu mu? Edeceğini bekleyenleriniz var mı hala?

En baştaki şahsa kadar bu yola sızıldı ve ele geçirildi. Bir an evvel bu fitnenin defi için herkesin keskin kararlı, dik duruşlu olması şart üstüne şart.

Sizler bu hususları yazarak, karşı karşıya gelerek bu şahıslara soracaksınız. Bu yol sizin/bizim yolumuz. Üç beş tane kriptonun, masonun yolu değil.

Kurban bayramı geliyor. Sakın ha merhametiniz baskın gelerek, talebe-i uluma fayda sağladığını zan ederek kurban paralarınızı da bu hırsızlara kaptırmayın. Kaç aydır her yerde yeni kurslar yapılmasını istiyorlar. Bir yapılıyorsa, on çalıyorlar. Paraların hesabını tutan yok. Vurgunu fark edip “Ne oluyor böyle” diyenlerin, usulsüzlükleri ispat edenlerin sayıları iyice arttı. Bunlardan merkeze kadar giden, derdini anlatanlar oldu. Neticesi yine hiç oldu, oluyor. Çalan çaldığı ile kalıyor. Şu davanın şu dar/zor zamanında bile böyle ihanetler, hırsızlıklar yapılıyorken susan da destekleyen de kendine yatacak yer bulamaz.

Almanya’dan bir kardeşimiz kursların halini anlatıyor

Kara paraları, vurgunları, sefahatları kesilince onlar, cemaatimizin idaresini ele geçirmiş olan masonlar, gizli Yahudiler ve gizli Ermeniler, bir dakika bile bu yolun sıkıntısını çekmezler. Onların bütün hesapları para, para, para… Gözleri başka bir şey görmüyor, görmez.

Kurslarımıza zekat, fitre, kurban vermeyin


S. S. (Akademi Dergisi takipçisi):

Selamün aleyküm hocam
Verilen zarflar ve fitrelerimiz hakkında nasıl bi yol izleyelim? Talebeye gittiğine nasıl emin olucaz yani…

Mehmet Fahri Sertkaya:

V.a.s.
Cemaatimize ait kurslara, derneklere, vakıflara ve vazifeli hoca efendilere, hoca hanımlara kesinlikle vermeyin.

Bildiğiniz talebeler varsa onlara doğrudan/elden verin.

Çünkü verdiklerinizin çok az bir kısmı talebelere, kurslarımıza gidiyor. Çoğu ise mason tarikatına, misyoner tarikatlarına, terör örgütlerine, kara paracı mafyalara, İsrail’e, ABD’ye hatta ta Çin’e gidiyor. Artık Çin merkezli bir masonik dünya düzeni kurmaya çabalıyorlar.

Dernekler derken, kurslarımızın bağlı olduğu dernekleri de Diversity gibi sözde yardım derneklerini de kastediyorum. Hiçbirine vermeyin.

İnternet siteleri ve bankacılık sistemi ya da SMS sistemi üzerinden toplanan yardımlara da dahil olmayın.

Önümüzde kurban bayramı da var. Bu kurban bayramında kurslarımızdan uzak durun. Kendi imkanlarınız dahilinde kesin, kestirin.

Süleymanlılar cemaati hakkında sarsıcı gerçekler

Süleyman Hilmi Tunahan hazretleri 16 Eylül 1959 tarihinde vefat etmedi ve “kabr-i şerif”te medfun değil. Cemaatimize dair bilinen pek çok şey doğru değil. Alakalı ses kaydını Soundcloud kanalımız üzerinden dinleyin…Ses kaydında bahsedilen 9 Aralık 2018 tarihli yayın şu adreste: https://t.me/AkademiDergisi/16039

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir neşter darbesi

Cemaatimizin her yerine sızmış olan gizli Ermeniler ve gizli Yahudiler arasında panik ve korku iyice artıyor. Keyifleri yok, yüzleri gülmüyor. Önlerini göremiyorlar, gelecekten ümitleri yok. Ne yapacaklarını da bilemiyorlar. Aralarındaki tartışmalar, bölünmeler de iyice artıyor.

Ben ise daha hiç darbe vurmadığımı, sadece meydanı şöyle bir hareketlendirdiğimi açıkça yazıyorum. Şimdi bir bakıyorum, İstanbul Avrupa yakasındaki Sultanahmet Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu’nda, Kaan Özeşer isimli bir gizli Yahudi var. Bizim aramızda Kaan diye bilinse de gerçek adı Cohen olan bu gizli Yahudi kişiye bir neşter vurulsa, sadece o değil, peşi sıra yüzlerce benzeri kişinin can damarı kesiliyor. Tek hamlede topluca oyundan düşüyorlar. Hem de gürültülü şekilde düşüyorlar.

Sadece Cohen Özeşer hakkında soruşturma başlatılmasını sağlasak, soruşturma kısa sürede Gülderen ve Alihan Kuriş’e ve Seyfettin Alkan’a da çıkıyor. Hemen ardından Gülderen ile Alihan’ın etrafında toplanmış gizli Ermeni, gizli Yahudi, gizli mason, gizli kara paracı, gizli sübyancı, gizli işkenceci, gizli vatan haini ve devlet/millet düşmanı kişilere de çıkıyor. TCK’de suç olarak tanımlanmış onlarca eylemin, bunlar tarafından sayısız kere yapıldığı, suçların organize halde işlendiği ve işlenmeye devam edildiği meydana çıkıyor. İlim, irfan yuvası olarak bildiğimiz çok sayıda kursumuzun bile mafya tarzı kara para işlerine alet edildiği hatta insan ve organ kaçakçılığına dahi alet edildikleri meydana çıkıyor. Çoktan söylemiştim, hakikaten çok gürültü çıkacak ve meydana çıkan hakikatler sadece Türkiye’yi değil, dünyayı da sarsacak.

Evet, evet… Hiç abartmıyorum, öyle olacak ve gerçekten de bir neşter vurmalık işleri var.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi