Etiket arşivi: Süleymancılar cemaati

Organize dolandırıcılık şebekesi ifşa oldu

(Bu yayın, Mehmet Fahri Sertkaya’nın sosyal medya uygulamasında bir takipçisi ile yazışmasının tek taraflı olarak yayınlanmış halidir)

Akademi Dergisi takipçisi: – Kurstan arayıp fazilet emlakın bizimle alakası yok dediler

Bunca zamana kadar ismine neden müdahale edilmemiş ,büyük kursta neden bu kadar alaka gösterilmiş dedim ,o kadarını bilmiyoruz dediler

Merkezden gelen emir için sizleri arayıp bilgilendiriyoruz dediler.Ben de ,fazilet emlakın nasıl bi üçkağıtçı olduğunu sağır sultan bile duydu niye bu zamana kadar müdahale edilmedi orasını merak ediyorum dedim ,oralar bizi aşar bilmiyoruz dediler

Mehmet Fahri Sertkaya: Evet bütün teşkilata dağıttılar. İş bu seviyeye geldikten sonra anca bunu yapabildiler. Bu halde bile son derece sakin, tepkisiz bir şekilde yaptılar.

Organize dolandırıcılık şebekesi olduklarını, Alihan ile etrafının da bu işlerin içinde olduğunu herkes anladı. Savcılar ise yine Mehmet Haberal’dan, MHPKK çetesinden, Bohçalı’dan, Şenkal Atasagun’dan, Semih Yalçın’ndan izin bekliyorlar işlerini gerektiği gibi yapmak için… Türkiye’de savcıları, hakimleri bunlar yönetiyorlar. İstediklerine ceza, istediklerine beraat verdiriyorlar. İstediklerini, müebbet hapis cezası almış olsa bile beş on sene bulunamamış gibi gösterip sahada kullanıyorlar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Herkes üzerine düşenleri yapmaya başlasın


Benimle ticari, askeri ve siyasi sahalarda iş yapmak isteyen dünyadaki devletler/hükumetler, ülkelerinde bulunan Süleymanlı cemaati unsurlarının tamamını sakince ve çok çok kısa süre içinde sınır dışı etsinler. Yurtların/kursların tamamını kapatsınlar. Cemaatimin “bütün faaliyetlerini” kendi ülkeleri içinde tamamen durdursunlar. Mason tarikatının ele geçirmiş olduğu ve en insanlık dışı kara para işlerine bile alet etmiş olduğu cemaatimi, kısacık sürede sil baştan tesis edeceğim.

Kısacık süre sonra dünyanın enerji, gıda, ziraat, hayvancılık, araba ve inşaat başta olmak üzere çoğu sahalarına/piyasalarına açıkça ben yön veriyor olacağım ve o gün geldiğinde kararlar alırken, bu günlerde meşru, hukuka uygun ve insanlığın faydasına olan taleplerimi kimlerin dikkate alıp almadığını göz önünde bulunduracağım.. Bu nedenle, bazı devletlerdeki çok büyük şirketlerin de bu gibi konularda ülkelerinde üzerlerine düşenleri yapmalarını tavsiye ederim.

İnsanlık düşmanı ve Londra merkezli dünya düzeni büyük bir hızla yerle bir olmaya devam ediyorken, artık taraflar açık/görülür hamleler de yapmalılar. Herkes üzerlerine düşenleri yapmalı.

| Mfs – Ezber bozan – Akademi Dergisi