Etiket arşivi: Sinan Hoca

Sinan Hoca da şeytanlaşmış seviyede bir büyücü ve cinci…

Hiçbir kuralı, sınırı, değeri yok. Herkese her zararı verebilir, yeter ki buna yol bulsun.

İşi gücü bırakmış da doğruları dürüstçe insanlara anlatan astrologlara ağır büyüler yapıyor. Cinlerini gönderiyor, musallat olmalarını sağlıyor. Hususiyle de kadın astrologlara sıkıntı veriyor.

Sinan Hoca, Öner Döşer gibilerle de paslaşıyor. Çok geniş bir büyücü çevresi var. Kedi ve köpek bacakları, başka hayvan uzuvları, ölü doğmuş bebek diye sayın, akla hayale gelmez şeyleri temin ediyor ve onlarla büyüler yapıyor.

Kafasına hemen sıkılası muzır bir varlık. Kanun, devlet, masonlar nedeniyle kasten ayarından çıkartılmış ve meydan böyle insan suretli şeytanlara kalmış.

Neslihan Sultan Ünlü de bir gizli Ermeni ve oda sınır tanımayan, şeytanlaşmış seviyede olan, büyücü bir pisliğin teki…

Neslihan da satanist bir ayinci…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

“Karaktersiz” dediysem, karaktersiz işte…


Bir kez daha sergilemiş karaktersizliğini, insan şeytanı olduğunu, kuralsız/sınırsız olduğunu…

Herkesi ahmak mı zan ediyor, kendini bulunmaz ve tarihte görülmemiş seviyede zeki mi zan ediyor. Şu videosunu izleyen herkes, ne kadar küçüldüğünü, ne kadar karaktersizce karşılık verdiğini, ne kadar korkak olduğunu, ne kadar hileci bir şeytan olduğunu görüyor, anlıyor.

Herkes benim 27 Mart’ta doğmuş bir Koç burcu olduğumu biliyor. Herkes şu videoda araya serpiştirilen bazı konuların bile mfs yazılarından beslenilmiş konular olduğunu biliyor…

Oysa 13 yıldır devam eden yayıncılığım var. On binlerce yazım ve paylaşımım var. Açar bunlardan sadece on tanesini bile, paylaşır hesaplarından ve “İşte sorun budur. Gördünüz mü, anladınız mı şimdi” der. Kim bilir kaç senedir Akademi Dergisi’ni takip ediyor. Buna rağmen bulabildiği bir sorun yok.

Onca kara paracı hükumete aynı anda rest çektim ve bir an geldiğinde somut delil paylaştım. Ordumuzun silahları, mühimmatları gemi dolusu şekilde Libya’ya kaçırılıyordu, videosunu paylaştım. Sonra, ondan fazla kara paracı hükumetin ittifakı ile, kararı ile ceza ben evine konuldum. Hainlere ve kaçakçılara hiçbir şey olmadı. Sonra ne oldu? Ne ile suçlanabildim?

Yine de hakkımdan gelemeyeceklerini, susturamayacaklarını anladılar. Tertemiz ve sorunsuz olduğumu baştan beri biliyor olmasalar, zaten operasyon yapmak için sekiz on sene beklemezlerdi. İki günde işimi bitirirlerdi, açıklarım olsaydı… Çaresizlikten, köşeye sıkışmışlıktan ötürü, hayatta ve ayakta kalabilmek için bana devlet gücü ile delilik yamamaya kalktılar da ne oldu?

Devletin ilgili hastahanesi ve oradaki psikoloji doktorları bile yayınlarımı açıp bana soramadılar. “Siz ne yapıyorsunuz? Ceza evinden buraya getiriliyorum, götürülüyorum ama hep boşuna… Binlerce yayın var, açın açın sorun artık bana… Bana sorunlu bir şeyler gösterin. İstediğiniz yerlerin de delilini getirteyim. Sorun yoksa da -Sorun yoktur- diye evrakınızı verin, ben de yargılama safahatını devam ettireyim ve şunların işini bitireyim. Bakın sizi açıkça ikaz ediyorum, kendilerini kurtarmak için sizi yakmak istiyorlar. Kurum olarak da şahıs olarak da arada kalmayın, sizler de yargılanırsınız.” dedim. Yine soramadılar ve o deli raporunu da bana yamayamadılar. Lakin hukuk tanımaz şekilde, zorladıkça zorladılar. Zorladıkça da dibe battılar.

Şimdi Sinan Hoca isimli ve kripto kimlikli şu insan şeytanı bu videoyu çekti de kendisi başta olmak üzere, bütün insan şeytanları benden kurtulmuş mu oldular? Açıkça gözler önüne serdiğim karaktersizce tavırlarından, yayınlarından sıyrılmış, kurtulmuş mu oldu Sinan Hoca? Kendini temize çekmiş mi oldu? Şu yaptığı nedir, hangi dürüst karakterli insan şunu içine sindirebilir?

Sinan gibiler için sözün bittiği yer çoktan geçilmiş. Ağızları ile kuş tutabilecek kabiliyetleri olsa bile, ahlak ve dürüstlük yoksa, işte böyle anca baş belaları olabilirler. Başka bir şey olmaz bunlardan… Bunlara harcanan dakika bile zaman israfı. Devletin adliyeleri ve cellatları ilgilenmeli bunlarla…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bas parayı, konuştur astroloğu…

Şu Daron Acemoğlu nasıl da genç, delikanlı bir kişi, öyle değil mi?

(Bu yayın, Mehmet Fahri Sertkaya’nın sosyal medya uygulamasında bir takipçisi ile yazışmasının tek taraflı olarak yayınlanmış halidir)


“Türki

ye’de ekonominin başına bir kişi geçecek ve bu kişi Türkiye’yi uçuşa geçirecek.” diyordu şu Sinan Hoca…

“Genç, delikanlı bir kişi” mealinde konuşuyordu

Kanalda da mevzu etmiştim bunu… Çok yüksek sayıda astroloğun bu minvalde değerlendirmeler yaptığını da konu etmiştim. Hatta başka bir astroloğun videosunu da peşinden paylaşıp konu etmiştim. O kişi, birkaç yıl öncesine ait o videda dürüst olmuş ve “Eğer dini açıdan bakıyorsanız mehdi geliyor” bile demişti.

Şu son videosunda şu ahlaksız Sinan Hoca, CHPKK’den ısmarlama haberler sunan haber sunucusu gibi durmuş. Daha doğrusu olarak altılı çete demek lazım…

Seçim olacakmış, hem de iki seçim olacakmış

İlk seçim sonuçları muhalefete yarayacakmış, sistem kilitlenecekmiş ve kısa süre sonra tekrar seçime gidilecekmiş.

Meral Akşener’i de kırmamış… Türkiye’ye tekrar boşbakanlık makamı getirilecekmiş. Kaç itibarlı astrolog “Türkiye’nin cumhurbaşkanı ölecek mi” diye bir seneden fazladır konuşup durduğu halde… “Türkiye’de yanlış yapmış bütün yetkililer yargılanacaklar. Çok büyük yargılamalar olacak” deyip durduğu halde… Şu Sinan, çıkıp kendini de yalanlamak pahasına bu kadar seviyesiz bir iş yapmış. Tutmayacağı da belli olan bir yolu/taktiği denemiş.

Türkiye’yi çok kısa sürede uçuşa geçirecek kişi de 1967 doğumlu bir “delikanlı” olan Daron Acemyan’mış.

2023’te şiddetli/yıkıcı deprem beklemiyorum diyor.

videonun sonuna doğru “Yukarıdan iniyor, suçluları, yanlış yapanları cezalandırmaya geliyor. Bir temizlik geliyor” mealinde cümleler kuruyor. Hatta hızını alamayıp “dindar olun, kurtulun” diyor.

Videonun başında da öyle bir girişle giriyor ki sanki 2023’te hiçbir ciddi sıkıntı olmayacak. Videonun devamında da “O endişelerin hepsi yersiz, takılmayın, seçime odaklanın, iki seçime de hazır olun. Boşbakanlığa dönmeye de hazır olun” mesajları veriyor. Altılı çetenin basın ve medyadaki yüzlerce kişiyi kullanmasına ve yüz milyonlarca dolar masraf yapmasına ihtiyaç bırakmak istemiyor şu Sinan…

Bu gibi kişiler, bu kafalara kaç yılda ve neler yaparak ulaşabiliyorlar? Hakikaten zor bir işi başarmış oluyorlar. Kolay değil bir insanın şu hale gelmesi… Kendisi çoktan şeytanlaşmamış gibi, bir de son kısımda dindarlık tavsiye etmesine ne denir…

Bu herifin ciddi seviyede ahlak/dürüstlük sorunu olduğunu baştan beri yazıyorum zaten ama ciddi seviyede hafıza sorunu da var

Birilerinin taleplerine göre kanaat değştirdiği çok açık ama onu yaparken, kısa süre önce neler söylediğini bile hatırlamadan ve geriye dönüp bakmadan, hatırlamadan yapıyor. Hatta öyle görünüyor ki kırk dakikalık bir videonun baş kımsında ne dediğini, ortasında ne dediğini, son kısmında iken büyük oranda hatırlamıyor.

Evet, Daron Acemyan hakkında hiçbir şey bilmeyen biri bile birkaç fotoğrafını ya da videsounu açar, bakar. Azıcık insan tanıyan kişi bile, ilm-i sima bilmeyen kişi bile bunun puanını birkaç dakika içinde verir.

Tam bir korkak, düzenbaz, yalancı, nitelikli dolandırıcı kodları var.

Herifin kameralar karşısındaki yüz ifadeleri artık en ileri klinik vaka kişiler gibi olmuş.

Kafası yerinde değil, ruh sağlığı atom bombası gibi içten çeperleri yemiş, her an büyük bir gürültüyle patlama emareleri veriyor.

Yani Sinan güya buna astroloji ile bakmış da uygun düştüğünü görmüş. Astrolog ve fizyonomist olmayan biri bile Daron’a beş dakikadan daha fazla zamanını heba etmez.

Bir de sinan bir videosunda “Kesin doğum tarihini bilmiyorum ama yüzüne bakarak da çok şeyler bulabilirim, anlarım” mealinde cümleler kurmuştu.

İkisi de mevzu etmeye bile değmezler aslında…

Evet, kimsenin kimseyi korumaya ve sahada tutmaya gücü, imkanı kalmadı. Bütün sistem çoktan kilitlendi. Sadece paraya tapanlar, şeytanlık seviyesi aklını ve mantığını bile bastıranlar, çıkıp ahmakça denemeler yapıyorlar.

Kaç tekrarla yazdım, Türkiye’de sistemin, anayasanın silbaştan değişeceğini.

Kaç kere “TBMM feshedilecek. Bütün vekiller toplanacak ve şeffaf şekilde yargılanacaklar” dedim.

Bu da almış parayı ve vaatleri, ne dediysem aksine rüzgar oluşturmak isteyenlere çaılşmaya başlamış

Üstelik bu karaktersizi bir anda parlatan da ben olmuşken bunu yapıyor.

Bu videosunda bile birkaç tekrarla “Asistanlarım” ve “sekreterlerim” diyor.

“iki asistanım var” demek istiyor

Devlet liderlerinden İlham Aliyev’in ismini vermiş

Aliyev gece gündüz Akademi Dergisi Telegram kanalından kopamıyor

Her ne yapacaksa, buradaki yayınlara göre yol, yön bulup yapmak istiyor

Binlerce tesirli astrolog yerine şimdi neden Sinan’ı tercih etmiş, Akademi Dergisinde gördüğü için değil mi?

Dediğim gibi, şu Sinan gibilere sinirlenmek bile zaman ve enerji kaybı. Üstüne basılıp acımazsa ezilmesi gereken böcekler misali bunlar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir devlet başkanı aramış, danışmak istemiş

Bir devlet başkanı aramış, danışmak istemiş Sinan Hoca’ya…

Nasıl da değişik bir havaya girerek anlatıyor. “Asistanım” diyor, “devlet başkanı tarafıyla görüştü” diyor.

Mfs vurunca öldürüyor, tutunca uçuşa geçiriyor. Hatta tutmasa da biraz dikkat kesilse, o bile uçuşa geçmeye sebep oluyor. Dünyada öne çıkmış on binle astrolog ve medyum var. Dünya liderleri bunca kişiyle değil de bir anda neden Sinan Hoca ile ilgileniyor, bir düşünmek lazım.

“İki buçuk yıl boyunca hesaplar görülecek” diyor. “Yanlış yapmış olanlar ifşa olacaklar ve cezalarını bulacaklar” diyor. Bence ilk zamanları sert ve hızlı hesaplaşma olacak da sonra kademe kademe aksiyon, hız düşecek.

Güya İsrail, deniz suyundan çok bol şekilde içilebilir su üretme tekniğini bulacakmış. Başka ülkelere verip vermeyeceğini bilemiyormuş. O teknik zaten bütün ülkelerin elinde var şu anda… İstanbul’dan dünyaya yayıldı. İşte birkaç gün önce ABD üniversitesi de nihayet “buldu” o tekniği ve duyurdu. Nasıl bulduğuna şaşırdık kaldık zaten…

2024’te güya İsrail çok iyi şartlarda olacak, yükselecek, güçlenecekmiş. Sinan’ın, İsrail’in ve dünyanın ne şartlarda olduğunu bilmediğini zan etmiyorum. Bütün astrologlar gibi o da Akademi Dergisi’nin büyük bir dikkatle takip ediyor. Akademi Dergisi sayesinde isabet ediyor ve öne çıkıyor. Bilip de böyle konuşmak da hiç hoş değil. Dürüstlük değil bu… İnsan ne bilirse bilsin, dürüst olmadıktan sonra, muteber olmadıktan sonra bir hiçtir.

Devamını izleyemedim. Buraya kadar zaten zor sabır ettim. Birkaç işi bir arada yaparken kulak verdiğim halde, devamına tahammül edemedim.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi