Etiket arşivi: Şi

Ölmek yasak

Ölmeyin, haydi savaşın. Siz Ankebut Ağının son ümidisiniz. Siz çökerseniz Bohçalı çöker. Tayyip çöker. Türkiye ayağı çöker. Kilitlendiler, yapabilecekleri bir şeyleri yok, son çareleri sizsiniz.

Siz çökerseniz Biden-ABD ayağı çöker. Siz çökerseniz Putin-Rusya ayağı da Şi-Çin ayağı da çöker. Siz çökerseniz her yerde Ankebut Ağı çöker.

Bu kadar kolay ölemezsiniz. Bu kadar kolay çarpılamaz ve hastahanelik olamazsınız. Bu kadar kolay bayılamazsınız. Gayret edin, mesuliyetinizin bilincinde olun. Sinyalleri güçlendirin. Büyüleri sıklaştırın. Haydi, haydi, durmayın ve savaşın.

Savaşın da siz de böylece cehenneminize hemen yol alın. Biz de şu dünyayı düzeltelim.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bitmiştir


Tayyip’in yükü çok çok ağır. Bir süredir kendi dahi taşıyamıyor. Üstelik yükü her gün daha da ağırlaşıyor. Ayakları bu yükü taşıyamaz hale çoktan geldi ama “olağan dışı” usullerle “azıcık daha” ayakta kalması sağlandı. Şimdilerde Putin koluna girse de Tayyip’i taşıyamaz. Tayyip devrilmesin diye kollasa, yine de Tayyip’in devrilmesine mani olamaz. İhtimal ki Tayyip’in devrilişini kısacık süre uzatabilir ama kendisi Tayyip’ten de önce devrilebilir. İnsan, taşıyamayacağı yüklerin altına girmemeli. “Siyasi intiharını” kendi tercihleri ile belirlemiş, önüne serilen bunca fırsata rağmen her seferinde oyunlar kurmuş ve oyalamış, bütün kredisini çoktan tüketmiş olan bir Tayyip hiç kimsenin işine yaramaz. Süpermen hayali bir kahraman değil de gerçek olsa ve Süpermen bile koluna girse, artık Tayyip’i kurtaramaz. “Tayyip devri bitti” demişsem, bitmiştir. Aksi yönde hamle yapanlar, kendilerini bitirmiştir.

ŞİÖ, bitmiştir
Şi, bitmiştir
Putin, bitmiştir
Tayyip, bitmiştir
Aliyev, bitmiştir
AB, bitmiştir
ABD, bitmiştir
NATO, bitmiştir
Kraliyet ailesi, bitmiştir
İsrail, bitmiştir
Eski ve şeytani dünya düzeni, bitmiştir.
İstanbul merkezli yeni dünya düzenine ayak uydurmadan atılan bütün adımlar için, boşuna çileler ve zahmetler çekilmiştir, çekilmektedir.

Ayrıca bilinmelidir ki devrilmesine sayılı günler kalmış olan Tayyip’i koluna takanlar, Türkiye’de hiçbir şeyi eline geçirememiştir. Bu türlü kararlar ve tavırlar, Putin sonrası Rusyası ile Türkiye’nin ilişkilerine bile şimdiden büyük zararlar vermiştir. Şu an itibariyle bile Akkuyu N. G. S. bitmiştir. Rusya’ya “çok büyük” sıkıntılar, zararlar, kayıplar yaşatacak kararlar ve müdahaleler de İstanbul tarafından peş peşe gelecektir. Gelişmeleri dünyadaki bütün taraflar ibret alarak izleyecektir.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Suriye eski Suriye olacak

Dünya, eski dünya olmayacak

Türkiye, 15 Haziran 2022 günü TSİ 20:00’ye kadar Suriye’den tamamen çekilmiş olacak. O günün o saatine kadar, hür bir devlet olan Suriye’nin sınırlarının içinde, Suriye devletinin (Esed rejiminin) izin vermediği tek bir Türk subayı, askeri, istihbaratçısı, idari yetkilisi kalmayacak.

Kaldıysa, o saatten sonra Suriye ordusu ya da Rusya ordusu ya da ikisi ittifak halinde, orada kalmış Türkiye unsurlarını imha edebilecekler. Askeri ya da idari konumdaki kişiler olmaları fark etmez. İsterlerse teslim alıp yargılayabilirler, isterlerse doğrudan imha edebilirler. Kendi tercihleridir. Suriye’nin sınır bütünlüğüne karşı bölücü bir eylemin aktörleri oldukları için, en sert karşılıkları görmeleri, zaten hukukun gereği.

Bunun haricinde Suriye devleti, sınırlarından içeriye izinsiz olarak girmiş bulunan başka ülke unsurlarına da aynı karşılıkları vermek hakkına elbette sahiptir. Bunu yapması da Türkiye’nin menfaatlerine uygundur ve Türkiye/İstanbul, Suriye devletinin bunu yapabilmesi için gerekli bütün desteği de verecektir.

Türkiye ile Suriye, iki komşu ve kardeş ülke haline en kısa sürede tekrar gelmelidir, gelecektir. Bu vesile ile Türkiye’nin de dev gibi olmuş pek çok sorunu ivedilikle çözülecek, en başta da on milyonu aşmış sözde mülteciler ülkemizden derhal gönderilecektir.

Bu iradenin karşısında duranlar, Türkiye vatandaşı olan askeri ya da siyasi kimlikli/sıfatlı kişiler olsalar bile, hak ettikleri karşlığı görmeliler. Sadece bir gün içinde binlerce Türkiye vatandaşının (askerleri de dahil) Suriye sınırları içinde öldürüldüğü haberleri gelse bile bundan rahatsızlık duymayacağım. Vatanına ihanet edenlerin, Büyük İsrail Projesine çalışanların, AKPKK gibi ne olduğu ve nelere sebep olduğu 20 yıldır açıkça gözler önünde olan bir suç ve terör örgütüne hala çalışanların Türkiye kimliği taşıyor olmaları, onların suçlarını temize çıkartmaz ve onlara hukuki dokunulmazlık sağlamaz.

Rusya heyetinin, yarın Türkiye’ye gerçekleştireceği resmi ziyaret sırasında bu hususların da açıkça konuşularak karara bağlanması gerekmektedir. Üzücü hadiseler ve can kayıpları yaşanmadan ve karşılıklı anlaşmalarla Türkiye’nin Suriye’den tamamen çekilmesinin sağlanması, öncelikli tercihimdir. Aksi takdirde, ölen ölür, kalan sağlar bizimdir.

Bu arada, Çin devlet başkanı Şi’nin de bir İstanbul ziyareti yapması, Türkiye’nin de Çin’in de menfaatine olur. Gelmek isterse Şi de gayet iyi karşılanacak. İdarecileriyle, iş adamlarıyla bir bütün olarak Çin, bizim hassasiyetlerimize dikkat ederse, bizim Türkiye içinde ve Türkiye’nin çevresindeki haklarımızı/menfaatlerimizi desteklerse, Çinli iş adamları için Türkiye’de ve çevresinde yeni fırsatlar da oluşturulacak.

Böylelikle Çin ve Rusya, İstanbul’un desteği sayesinde, çok yakında dünya genelinde esecek olan mali fırtınaya tutulmamış, dünya devi zan edilen ülkelerin ve holdinglerin perişan olduğu zamanlarda ciddi zararlar görmemiş hatta güçlenmiş olabilecekler. Evet, başa döndük. Dünya artık eski dünya olmamalı. Rusya ve Çin de artık eski hatalı duruşlarında durmamalı. Şimdi şans bir kez daha onlardan yana iken, bu defa doğru kararları “samimiyetle” ve güvenilecek tarzda almalılar. Hatalarından dersler çıkartmalılar. Kazandıkları kadar da kazandırmalılar

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

..

Mfs – Nuh Tufanı misali – 20 Mayıs 2022


Kaf dağı delinmez ama dünya mahvolur

Dünyanın etrafındaki koruma kalkanı (Kaf dağı ya da Van Allen kuşağı), dünyadan uzaya gidişlere de mani oluyor, uzaydan dünyaya girişlere de mani oluyor. Yaklaşık 7-9 bin yıldır dünyamızda sıkışıp kalmış olan uzaylı türler, Kaf dağını delmek isterken çok çok büyük bir dizi afete sebep olurlar mı…

Dünyamızda sıkışmış uzaylı türlerin sistemleri çöküyor, çok güçsüz hallere düşüyorlar ve yıkılıp çökerken dünyayı da felaketlere sürükleyebilirler.

Hazırlanmalıyız

Çok çok kısa süre sonra Güney Azerbaycan’ın Türkiye’ye dahil olmasına şimdiden her yönüyle hazırlanmalıyız. Şu anda bile İran’da otorite iyice sarsılmış vaziyette. Birkaç hafta içinde yeşillere çok daha büyük darbeler vuracağım ve Biden, Şi, Putin çetesi gibi İran da büyük darbeler alacak. İşgal altındaki topraklarımızın Türkiye’ye bağlanmasına karşı durabilecek güce sahip bir güç unsuru kalmayacak.

Türkmenistan’ın idari kadrosu da şimdiden iyice ölçüp biçip karar vermeli. Hızla tesis etmekte olduğum yeni dünya düzeninden yana mı olacaklar yoksa acınası hallere düşmüş Türk/İslam düşmanlarının yanında olmaya devam ederek yok mu olacaklar…

Daha şimdiden Güney Azerbaycan Türkleri ile Türkmenistan Türkleri arasındaki manileri kaldırmaları gerekiyor. Türkmenistan’ın uyguladığı bütün kararlar, Türk koridoruna mani olmaya dönük kararlar. Ülkede çok uzun zamandır İslam’a saldırılar, milletin itikadını bozmaya dönük uygulamalar da yapıldı ve bunlar da artık iyice can sıkıyor. Türkmenistan da Türk dünyasının bir parçasıdır. Ne biyonik robotlara ve uzaylı taraflara bırakırım ne de gölgesinden bile korkan satanist kara paracılara bırakırım.

Evet, dünyanın gözleri önünde tehdit ediyorum. Türkmenistan’ın idarecilerine beş gün veriyorum. Bu günü de sayıyorum. Beş gün içinde bu yanlış uygulamalar düzeltilmiş olacak. Türkmenistan’da bundan sonra Biden’ın, Şi’nin, Putin’in hükmü geçmeyecek. Açıkça ya da sinsice Türk ve İslam karşıtı olarak uygulanan hiçbir kanun, karar, uygulama olmayacak. Yoksa çatışmamız başlayacak. Çok da şiddetli olacak ve çok da kısa sürecek. Dünya devi denilenlerin topluca çoktan diz çöktüğü şu dünyada o Türkmenistan’ın başındakileri bir kaşık suda boğabilirim. Şimdiye kadar sorunlu bölgelere çoğunlukla metafizikçi komandoları ve özel operasyonlar için eğitilmiş adamlarımı gönderdim ama çok yakında dünyanın pek çok bölgesine ordumla değil, ordularımla müdahale edeceğim. Herkes bunu şimdiden bilsin.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi