Etiket arşivi: Şeytan'ın Konseyi

Satılıyorlar, neler döndüğünü anlayamıyorlar

Ankebut Ağının 7’li konseyinin (Şeytan’ın Konseyi) hali çok karışık. Konseyin mensupları arasında biyonik robotla yerine geçilmiş üyeler de var. Bunu yıllar önce de yazmıştım.

Bu konseyin son zamanlarda Rusya ve Çin yanlısı hamleler yapmasının sebebi de Ankebut Ağını yönetemez hale gelmesinin ve sürekli karar çatışması yaşamasının sebebi de hatta ABD’nin başına inatla Biden’ın getirilmesinin sebebi de ABD’nin bir işe yaramaz hale düşürülmesinin sebebi de bu robotlar. Çünkü bu biyonik robotların içinde Yeşillere çalışan uzaylılar var. Şu anda Rusya’nın da Çin’in de idari kadroları, hükumetleri Yeşillerin biyonik robotlarıyla dolu… Şi’nin içinde bir yeşil var. Putin’in içinde de şu anda bir Yeşil var.

Son dakikada yetişerek müdahale etmeseydim, Ankebut Ağına ihanet eden bu biyonik robotlar yani Yeşiller, Ukrayna’yı Rusya’nın kucağına atacaklardı. Üstelik ben Rusya’yı bu kadar köşeye sıkıştırmışken ve Rusya zor duruma düşmüşken bunu yapacaklardı. Hala Ankebut Ağına bağlı olan Yahudiler/Masonlar bilsinler ki ben kendilerine dost değilim ama hep doğruyu söylerim. Büyük ihanetlerin içindeler, çok ama çok büyük tehlike içindeler. Her an her yerde ihanete uğrayabilirler. Bir an önce oynanan oyunları görüp kendilerine gelmeliler. Bu Yeşillerin bu konsey üzerinden ABD’yi daha da bitirmesine izin vermemeliler. İçlerinde yeşil uzaylılar bulunan Biden’ı ve Kamala’yı oyundan düşürmeliler.

Rusya’da, Çin’de, ABD’de iktidarda Yeşiller var. CIA’da, NATO’da, BM’de, AB’de hep farklı kanatlar var ve buralarda da hep Yeşillerin ağırlığı var.

Şu anda en sıkıntılı olan şey ise Şeytan’ın Konseyinde çok sayıda Yeşil olması. Dünyada son zamanlarda yaşanan acayip ve herkesin yorumlayamadığı gelişmelerin ana sebebi bu Yeşillerin, Yeşil olmayan üyelerle çatışması ve bir de benimle çatışması…

İşte asıl mesele bu…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

..

Biden’dan da bu beklenirdi…

Biden’ın uzun süre varlıkta kalamayacak olan kabinesi, insanlık namına derhal tutuklanıp cezaevine konulması gereken insan şeytanları ile dolu… Biri de bu gördüğünüz kişi… Prof. Dr. Rachel Levine… Bir travesti olan bu kişiyi, bir sübyancı, tecavüzcü, işkenceci, dolandırıcı ve vatan haini olan ABD Başkanı Biden, kendi kabinesinin Sağlık Bakanı yardımcısı yaptı. Biden gibi birinden de bu beklenirdi zaten… Tam bir erkek olduğu halde kadın gibi yaşamak isteyecek kadar ayarını bozan Levine, bu hale öyle kolay gelmedi. Çocuk kaçırma, işkence, tecavüz diye başlasak, İblis’e insan kurban edilen Satanist ayinlere kadar giden bir suç listesi var. Amerika’daki yetkili adli makamlar isteseler bir gün içinde bile bu sapık herifin gerçek yüzünü meydana serip cezaevine alabilirler.

Mehmet Fahri Sertkaya

İnsanlığa çok faydalı olabilirdi ama izin vermediler…


İnsanlığa çok faydalı olabilirdi ama izin vermediler.

Bir kargo firmasında çalışan 18 yaşındaki Furkan Celep sosyal medya hesabından “Bir araba, bir ev uğruna yıllarımı harcamak istemiyorum.” yazıp kayalıklardan atlayarak vefat etti.

Hayatı boyunca cinlerin musallat olduğu Furkan, aslında çok zeki, çalışkan, kabiliyetli, derin görüşlü ve elinden tutulsa ülkesine ve bütün insanlığa büyük hizmetler yapabilecek bir gençti. Diğer aile fertlerine olduğu gibi kendisine de cinler musallat oluyordu.

Dünya üzerinde İblis’in sistemini bozabilecek ya da büyük zararlar verebilecek insanların bulunacak olması İblis’i ve ona kulluk eden Sanhedrin hahamlarını ve onların emrindeki Ankebut Ağını her zaman endişelendirdi, endişelendiriyor.

Bu nedenle Sanhedrin hahamları her zaman çok büyük/ağır büyüler yapıyorlar. Bu gibi kabiliyetli ve tehlikeli gördükleri insanların hiç dünyaya gelmemesini sağlamaya çalışıyorlar. Bu maksatla yapılan büyüler neticesinde cinler kendilerine vazife çıkartıyorlar ve bu kişilerin anne ve babalarının hayatta kalmalarına, sonra evlenmelerine mani olmaya çalışıyorlar. Bunu başaramazlarsa bu defa çocuk olmasına mani olmaya çabalıyorlar. Anne ve babayı ayırmaya da çalışıyorlar. Bu da olmazsa bu defa doğan çocuğa daha bebeklikten itibaren musallat oluyorlar.

Ruh ve akıl sağlığını bozmaya çalışıyorlar. Elini hangi işe atsa kesik kalmasını sağlıyorlar. Bu nedenle Furkan gibi insanların çevresindeki insanlara da musallat oluyorlar. Bu gibi kişilerin, çevresindeki insanlarla sağlıklı iletişim kurmasına, onların arasında yer almasına, onlardan destek alarak dik durmasına ve yükselmesine mani olmaya uğraşıyorlar. Çevresindeki insanlar da ne olduğunu anlayamadıkları bir şekilde Furkan gibi insanları hep ötelemeye, suçlamaya, kınamaya, hor görmeye başlıyorlar. Aslında çok özel imkanlarla eğitilmesi ve sonra milli meselelerde çalıştırılması gereken Furkan gibi insanlar, bir kargo firmasında bile tutunamaz, çalışamaz oluyorlar.

Cinler, Furkan gibi insanların sürekli olarak kendini hor, hakir, kabiliyetsiz, başarısız, işe yaramaz biri olarak görmesini sağlıyorlar. Bunu, uyguladıkları zihin kontrolü teknikleri ile yapıyorlar. Yıllar boyunca bu gibi kontrollere tahammül etmeye çalışan kurbanlar (ki bunlar gerçekten çok ağır duygu krizleridir, ağır bunalımlar ve sarsılmalardır) bir süre sonra tahammül güçlerini kaybedebiliyorlar. Zaten çocukluktan çıkmaya başladıklarında ve işe yarar şeyler yapabilecek olduklarında, bu kişilere cinlerin uyguladığı baskı/kontrol de artırılıyor.

Furkan gibi insanlardan dünyaya çok sayıda geliyor ama bunların çoğu, neler döndüğünden habersiz olarak mağlup oluyor, çıkamıyor, kurtulamıyor ve genç yaşta öldürülüyor ya da yaşasalar da akıl ve ruh sağlıkları bozuluyor. Her şeyden, herkesten geri duruyorlar, böyle olunca daha rahat daha huzurlu olduklarını düşünüyorlar. Çünkü bu kişiler böyle yapınca üzerindeki cin baskısı azaltılıyor. Böylece, tarihe geçmek yerine, sönük hatta acınası hayatlar yaşıyorlar.

Gelecek yaşanmasın, Firavunlar ölmesin, Musalar doğmasın, insanlık huzur ve saadete ermesin, İblis’in sistemi yıkılmasın diye çırpınanlar da biliyorlar ki Firavunlar ölecek, yine her zaman Musalar doğacak, dünya insanlığı İslam’la müşerref olacak, huzur ve saadetle yaşayacak, acılar bitecek, şeytani sistem yıkılacak.

Ve onlar da biliyorlar ki o mesajı Furkan yazmadı, Furkan kendi iradesiyle canına kıymadı.

Ruhu için, el Fatiha!

Mehmet Fahri Sertkaya

Şeytan ve Deccal’in sisteminin gizemi…

“İlluminati denilen örgütün üst seviye yöneticileri, Şeytan’dan yardım alarak dünyaya hakim bir yönetim kurmayı istiyorlar.”Kendilerini Şeytan’a, Şeytan’ın sistemine teslim edenler…

Akademi’de bugüne kadar öğrendiklerinizden sonra, şimdi şu videoya bir daha göz atmalısınız:

Mehmet Fahri Sertkaya

Biz aşıya karşı değiliz ama…

Aşıların hepsinde sorun yok.

v.a.s.

Öncelikle şunu bilmek lazım ki aşılar çok faydalı, çok zaruri şeyler. Biz aşılara ve aşı yapılmasına karşı değiliz. Toptan ret etmiyor ve karşı durmuyoruz. Sorun, güven sorunu. Aşıları kimlerin ne niyetle hazırladığını ve yaydığını kesin şekilde bilemiyoruz. Bu güven sıkıntısı nedeniyle de bir kriz/kaos ortamı oluşuyor.

Halen daha içeriğine zararlı maddeler katılmamış, çok faydalı ve çok zaruri aşılar var ama aşılarla insanlığa zarar verilmek istendiği iddiası da komplo teorisi değil. Yıllardır bu hususlarda da yayınlar yaptım. Dünyanın dört bir yanından dürüst bilim adamları zaten bu acı gerçeğin farkındalar ve bir kısmı karşı mücadele de veriyorlar. Türkiye’de son yıllarda bazı hakimler ve savcılar öncülük ettiler, çocuklarına zorunlu aşı vurdurmadılar ve zorunluluk dayatmasının kırılmasını sağladılar. Çok da iyi yaptılar.

Bu şartlarda bu sorunuza kesin cevap verebilmek için hangi şartlardaki bir çocuğa ya da yetişkine, kimlerin ürettiği ne aşısı vurulacağanı bilmek ve bu durumlara göre cevap vermek lazım.

Kızılıay bile Masonların çiftliği. Ankebut Ağı’nın yönettiği bir yer. Sağlık Bakanlığını zaten anlatıyorum yıllardır ve okuyorsunuz. Böyle şartlar içinde, olağanüstü bir hal olduğunu görüp de çok mecbur kalınmadıkça tedbiren bütün aşılardan şimdilik uzak durmak lazım. Bir aşı yapılmadığında gerçekten hayati bir risk oluşacaksa, o halde Mevlaya sığınıp yaptırmak lazım. Bu kaosun bir an önce aşılması için de daha çok sayıda yetkili hukukçunun ve doktorlarla uzmanların dik durması ve basının, medyanın, bakanlıkların, önemli tıp derneklerinin Ankebut’un elinden derhal alınması lazım.

Dünyaya aşı dağıtan bazı kuruluşların Ankebut Ağı’nın, Masonların, Siyonistlerin ve bunlara bağlı olan CIA ve MOSSAD gibi gizli servislerin kontrollerinde olduğu tartışmasız bir gerçek.

Bebeklik çağında vurulan aşılar son derece tehlikeli ve art niyetle üretilmiş aşılardan ve bu da tartışmasız bir gerçek. Özellikle daha bebek iken insanların vücuduna o zararlı maddelerin girmesini istiyorlar. Ayrıca anne-babalar çocuklarına bebeklik zamanında daha hassaslar ve bu hassasiyeti de kullanıyorlar.

Mehmet Fahri Sertkaya, [28.04.20 15:47]

O aşıların muhteviyatında, kısırlığa sebep olan, zeka geriliğine sebep olan, bulanık şuur haline sebep olan, bağışıklık sistemini zayıflatmaya sebep olan, bu vesileyle insanların kolayca hastalanır bir vücut yapısına sahip olmasına sebep olan zararlı maddeler var ve bunları kasten içlerine katıyorlar.


Mehmet Fahri Sertkaya, [28.04.20 15:50]

Bazı insanlarda bu tür aşılar beyni de darbeliyor. Konsantrasyon bozukluğuna da sebep oluyor. Genetik rahatsızlıkları da tetikliyor. Bu insan şeytanları, zaten herkes anladı ki bütün insanlığa düşmanlar. Kendilerini bizim gibi normal insan görmüyorlar ve bizlere goyim diyorlar. Goyim dedikleri insanlığın nüfusunun en kısa sürede ve büyük oranda azalmasını istiyorlar. Bunun için aşılar üzerinden en çok da kısırlığı yaymak istiyorlar. Şu anda Türkiye’de kısırlık oranının yüzde 20 seviyesinde olduğu konuşuluyor ki bu uçuk bir değer ve istenmeden gelinen bir nokta değil. Her şey onlarca senedir planlanmıştı.

Mehmet Fahri Sertkaya, [28.04.20 15:51]

Bu kadar insanlık dışı ve şeytanca işlerin arkasında CIA olduğunu ispat eden somut çok sayıda delil var ve çok yakında somut delilleri büyük bir hızla paylaşacağımız sürece girdiğimizde, dünyada yankılanacak darbeler vurduğumuzda, bütün insanlık bu delilleri de gözleri ile görecek ve bu Yahudilerin dünya genelinde kurdukları bu şeytanca düzen yıkılacak.

Mehmet Fahri Sertkaya