Etiket arşivi: Rusya

İstanbul uyarıyor

ABD derin devletinin Trump’a açıkça ve hukuksuzca yaptığı son müdaheleler beni rahatsız etti, ediyor. Şu anda ABD’de gerçek bir hükumet yok ve devleti, İsrail’e, İngiltere’ye çalışan derin devlet idare ediyor. Biden da Kamala da aslında oyundan düştüler, hükümsüz kaldılar ve orada bir işe yaramayan kuklalar gibi görüntü vermek için duruyorlar. ABD’de yaşanmasına sebep olduğum ve olacağım gelişmeler, ABD halkının da insanlığın da yararına olacak şeyler.

İngiltere’de de Avrupa genelinde de dengeleri çok değiştirdim. Kraliçe artık eski Kraliçe değil ve son demlerini yaşıyor. Son nefeslerini alıp veriyor. Aynı şekilde Rusya ve Çin de çıkmazların içinde… Ankara hükumeti, yanında İstanbul durmadıktan sonra zaten bir hiç ve çok kısa süre sonra devrilecek. Dünya genelinde tam bir siyasi kaos ve belirsizlik var. Herkesin gözü kulağı İstanbul’da… İstanbul dünyaya vermek istediği şekli büyük oranda verdi ve şimdi ABD halkının gerçekten hür bir halk olması için, Kraliçe’nin dünyaya kan kusturan şeytani sisteminin dünya genelinde tamamen çökmesi için, bir süredir haber verdiği hadiselerin yaşanması için yapması gereken son müdahaleleri yapmakta…

Bu mücadelede az ya da çok yanımda olan hatta yanımda olma ihtimali bulunan kişilerin üzerine gidilmesi sadece öfkelenmeme ve sürecin kontrolden çıkmasına sebep olur. Bu da sonucu değiştirmez, neticede yine yapmak istediklerimi yapmış olurum ama ABD halkı büyük acılar ve kayıplar yaşar. Bundan da mesul olmam. Benimle birlikte hareket eden hükumetler, topluluklar, etkili ve yetkili kişiler de mesul olmazlar. ABD’nin mevcut resmi yetkililerinin epeyi bir kısmı teröre, insan kaçakçılığına, organ kaçakçılığına, Satanizme, insanlık düşmanlığına hizmet ederken, bizler ABD halkı dahil olmak üzere bütün insanlığı bu şeytani sistemin zulmünden kurtarmaya çabalıyoruz. Bu gerçek, tartışılmaz bir netlikle ve açıkça herkesin gözleri önünde olan bir gerçek…

Hiçbir tarafın, ABD derin devletinin hiçbir şeye yaramayacak şu son çırpınışlarının içinde olmasını istemem. Şu anda yanlış tarafta yer alacak olan taraflar, bütün insanlığın karşısında yer almış olurlar ve bir daha ayağa kalkamazlar. Yok olurlar. Biden, Kamala ve çetesi, dünya genelinde on milyonlarca sivil insanın haksız şekilde ölmelerinden sorumlular ve adaletle yargılanacaklar. Amerikalılardan çok İsraillilere, İngilizlere hizmet eden ABD derin devleti de yıkılacak ve ilgililer de yargılanacaklar. ABD ordusunun onurlu gerçek subayları da ABD’nin, başka ülkelerin maşası olan bir devlet gibi idare edilmesini, dünya genelinde sürekli olarak işlenen vahim suçlara aracı edilmesini istemiyorlar ve bu mücadelede yanımızda olacaklar.

| Mfs – Ezber bozan – Akademi Dergisi

Rusya ağır bedel ödeyecek

Ruslar, grup grup olmanın, birlik olmamanın, hala danışıklı dövüşlerde piyon olmanın, hala Kraliçenin emirlerine uymanın, hala Türk/İslam düşmanlığı ile hareket etmenin, hala sömürgeci bir imparatorluk olmaya çalışmanın bedelini daha da ağır ödeyecekler. Bu işin sonunda ne Biden/Kamala çetesi, ne Kraliçe ve kraliyet ailesi ne Putin ne de Şi kalacak. Şu anda bile dünya siyaseti kilitlenmiş vaziyette. Her gün daha da kilitlenecek.

NATO iyice hükmünü kaybetti, zaman hep aleyhine işliyor ve artık varlığı da yokluğu da bir. AB’nin de NATO’dan farkı yok, olmayacak.

Söz konusu ülkelerin, liderlerin, milletler arası teşkilatların zayıflamaları ve devrilmeleri ile devam edecek olan kısa süreç boyunca, bunların kurduğu ve kontrol ettiği terör ve kara para örgütleri de hızla yok olacaklar. Dünyada hızla bir iyiye, doğruya, güzele gidiş olacak. Lakin bu süreç çok sancılı, acılı bir süreç olacak. Arz insan şeytanlarını üzerinde taşımak istemiyor ve çok yakında on milyonlarcasını altına alacak.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Tayyip öyle ya da böyle devrilecek


Buraya kadardı. Artık yolun sonuna geldi. Yapması gereken bütün hataları ısrarla, inatla yaptı. Bundan sonrası, son sahneleri olacak. Tayyip, Rusya ile iyi geçiniyor görüntüsü de veriyorken, İngiltere’ye, İsrail’e ve bunların maşası olan ABD’ye çalışmaya devam edecek. Türkiye’ye ihanet etmeye devam edecek. Bu, Tayyip’in hak ettiği gibi feci hallerde oyundan düşmesine sebep olacak. Bu süreçte Tayyip’e destek çıkmaya çalışacak olan Tansu Çiller, Meral Akşener başta olmak üzere o malum kişiler ve çeteler de yok olacaklar.

Sokaklar karışacak. Millet haklı olarak ayağa kalkacak. Devlet sisteminin hukuka uygun şekilde işlemesini çoktan durdurdular. Çoktandır keyiflerine, menfaatlerine, kara para hesaplarına, mafyalarının çıkarlarına göre devletimizi idare ediyorlar. Çoktandır millet aç, ülkede hukukun, huzurun, ahlakın binde biri bile yok ve sebep oldukları bu hal aleyhlerine dönecek. Çok çok yakında göz yaşları ile ağlayan, zırlayan “Ama böyle olmaz, nerede adalet?” diye bağıran, bile isteye yok ettikleri adaleti arar hale gelen AKPKK’lileri, MHPKK’lileri, CHPKK’lileri göreceğiz. Bunların arasında çok sayıda kamu vazifelileri de olacak. Başlarına neler neler gelecek.

Dinimizi bile alet ederek bu kadar şeytanlığı yapanlar, milleti sömürenler, kutsalımızı tahrif edenler, doymak bilmeden çalanlar, her kurulu düzeni bozanlar, aile kurumunu bile yıkanlar, çökertenler, çok ama çok feci akıbetlerle ölecekler. Bunlara ısrarla oy verenlerin, sessiz/tepkisiz kalanların bile iki yakaları bir araya gelmeyecek. Seçilmişi, seçeni feci hallerde ve topluca yıkılıp cehennemlerine gitmeden, bu ülkenin başına düzgün bir idareci geçmeyecek. İt iti ısıracak. Sokakların adaleti ile yüzleşecekler. Aç kalmış, haksızlığa uğramış, boğazına kadar gelmiş ve bu güne kadar bu iktidara oy vermiş yığınların neler yapabileceklerini görecekler. Tıpkı bir zamanlar Romanya’da Çavuşesku’nun devrinde olduğu gibi…


Bu şartlarda bile Tayyip ve Bohçalı gibi suç örgütü liderleri, Kraliçe’nin tasmalı köpekleri, ceza evlerinde olan mafya liderlerini bir şekilde tahliye etmenin, kara para işlerini bir şekilde artırmanın, bebekleri ve çocukları ve genç kızları kaçırmanın, organ kaçakçılığı yapmanın, bu maksatla da ülkeye sözde mültecileri doldurmanın yollarını arayacaklardır.

Döviz kontrol edilemeyecek, Türk lirası çökecek. Devlet memuruna maaş veremez hale gelecek. Sözde mültecilere bir kuruş ödenemeyecek. Onlar aç, millet aç, herkes birbirini yiyecek. Sonra iş ta nerelere gidecek…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Ben artık çok daraldım.


Tayyip yine Putin’e gitti ama yakılan yakıta, yapılan masrafa yazık. Bu ikilinin bir şey yapacakları da yapabilecekleri de yok. “Benim oğlum Bina okur, döner döner bir daha okur” misali işler bunlar… Şu Perinçekgiller familyasından bile daha berbat siyaset yapar oldular. Onlar bile bu kadar çok tekrara düşmüyorlar. Ulusal kanalda bile bu kadar tekrar yok. Git gel, git gel ama ortada bir şey yok.

Sayelerinde biz de tekrar tekrar konularla ilgilenmek, konuşmak zorunda kalıyorduk. Belki bir gün düzelirler diye bakıyorduk. Sadece Tayyip’in değişmesi fayda etmeyecek, Putin de artık değişmeli.

Faydasız, netice vermeyecek, kazandırmayacak resmi temaslar bunlar. Bunların bu halleri sahada da gereksiz masraflar yapılmasına, morallerin bozulmasına, işlerin uzamasına sebep oluyor. Putin’de de para yok, Tayyip’te de para yok. Böyle cılız, böyle iddiasız, böyle çekingen, böyle samimiyetsiz resmi temasların yasaklanması ve devlete/millete daha fazla maddi ve manevi zarar verilmesinin önüne geçilmesi için kanun hükmünde kararname çıkacak değil ya… O halde şu Tayyip artık şu oyundan çıksın. Cehennemin dibine kadar da yeri var, nereye giderse oraya gitsin. Ben artık çok daraldım.

Bir karıştırıp baksak, imtihan etsek, mülakata alsak, Taliban isimli CIA üretmesi terör örgütünün içinde bile Tayyip’ten, Putin’den daha vasıflı ve faydalı kişiler bulunur. Yazık… Vaziyet o seviyede vahim… Rusya da Türkiye de devasa fırsatları, kazançları bunlar yüzünden elinden kaçırıyor.

Derhal yapılması gereken ve çok kazandıracak binbir türlü iş var ama oturur şimdi “Tahıl koridoru” dedikleri güzergahtan, Zengezur geçidi denilen yerden, Talibandan, Suriye’den nasıl kara para işleri yapacaklarını konuşurlar. O da ellerinde patlayacak, haberleri yok. Altlarındaki koltuklar çekiliyor ama oyalanıp dursunlar.

| Mfs – Ezber bozan – Akademi Dergisi

Ezber bozan Akademi’den yol nerelere çıkıyor

 • Her türlü kara para işlerinde faaliyette olan gizli Yahudi Suç işleri bakanı Solomon Soysuz’a çıkıyor.
 • Bir mafya anası olan, organ ve insan kaçakçılığına kadar her şeytani işi yapan gizli Yahudi Meral Akşener’e ve İYİ Parti denilen organize suç, terör ve ihanet örgütüne çıkıyor. “Susurluk”a da yol çıkıyor.
 • Çok sayıda millet vekili ile bakana, çok sayıda eski millet vekilleri ile bakanlara çıkıyor. Mason tarikatının çok sayıda mensubuna çıkıyor.
 • Fuhuş başta olmak üzere her türlü kara para ve ayrıca ihanet işlerinde faaliyet gösteren, mason ve gizli Yahudi Adnan Oktar’ın lider gösterildiği, en tepede İsrailli Sanhedrin hahamlarının yönettiği organize suç, terör ve ihanet örgütüne çıkıyor. Kamuoyunda bilinen adıyla “Adnan hoca tarikatı”na ve yine mason tarikatına çıkıyor.
 • Sezen Aksu’dan, Acun Ilıcalı’dan, Şeyma Subaşı’dan, “trans birey” denilen ünlü kişilerden tutun da çok sayıda ünlü oyuncu, sanatçı, müzisyen, manken v.s. kişilere çıkıyor.
 • Mason tarikatına, satanist tarikatlara, misyoner tarikatlarına, ünlü kişilere kanca takıp onların her şeylerini yönlendirmek suretiyle milletin dini, milli, ahlaki değerlerine savaş açmış irili ufaklı tarikatlara çıkıyor.
 • Türkiye’nin, ABD’nin, İngiltere’nin, İsrail’in, Avrupa ülkelerinin hatta birkaç koldan da Rusya ile Çin’in gizli servislerine ve Türkiye’deki sözde büyük elçiliklerine çıkıyor. Çok sayıda gizli servisle, onların kontrolündeki terör, fuhuş, uyuşturucu, insan kaçakçılığı, şantaj, ihanet, casusluk ve cinayet çetelerine çıkıyor.
 • Türkiye’deki sözde “Türk”, özde gizli Yahudi ve gizli Ermeni basın ve medya örgütlerine çıkıyor. Tıka basa çift kimlikli omurgasız vatan hainleriyle dolu olan CNN Türk’e, Haber Türk’e ve benzerlerine çıkıyor.
 • Yabancı ülkelerin “derin odaklarından” ve gizli servislerinden aldıkları talimatlar icabı bir an evvel Türk erkeklerini ibneleştirmek için faaliyet gösteren, bu maksatla kendilerine verilen paraların bir kısmını ibneleştirme ve cinsiyet değiştirme faaliyeti kapsamında dağıtan kişilere çıkıyor. Sosyal mecralarda “uygun” gördükleri genç erkeklerle tanışarak “Seni trans yapalım, cinsiyetini değiştir. Bütün masrafları bizden. Şu kadar da para, arkası da gelecek” diyen ahlak ve insanlık düşmanı satanist örgütlere çıkıyor.
 • “Kadın haklarını savundukları” iddiasıyla faaliyet gösteren, yine malum devletlerden, gizli servislerden ve mason tarikatından talimatlar alan, paralar alan, eğitimler alan ve milletin huzurunu bozmaya, aile kurumunu yıkmaya çabalayan suç örgütlerine, sözde STK’lere çıkıyor.
 • Çeşitli insanlık dışı hilelerle, tuzaklarla ellerine düşürdükleri genç kızlara ve kadınlara zorla fuhuş yaptıran hatta bunların bir kısmını başka ülkelere gönderen suç örgütlerine çıkıyor. Küçük kız ve erkek çocuklarını kaçırarak satan ya da zorlayarak fuhuş yaptıran sübyancı çetelerine çıkıyor.
 • Sabahtan akşama kadar Türk ve Müslüman rolü oynayarak bir yandan da devlete, millete, bütün insanlığa zarar verecek faaliyetler, sinsilikler, ihanetler yaptıktan sonra, akşamları ya da geceleri gizlice toplanarak satanist ayinleri yapan, bu ayinlerde hayvanları ve insanları acımasızca parçalayan ve insan kanı da içen ünlü ya da ünsüz çok sayıda kişiye çıkıyor. Aralarında her meslekten, her kurumdan, her faaliyet sahasından kişiler var. Emniyet amirleri, istihbaratçılar, savcılar, hakimler de var.
 • Gerçek sahibi CIA olan o meşhur sosyal mecralarda ve Youtube’da faaliyet gösteren, kendilerini Türk ve Müslüman olarak gösteren ama her gün türlü türlü yollarla nüfuz casusluğu yapan, Türk milletini başka devletlerin, gizli servislerin, terör örgütlerinin, mafyaların ve mason tarikatının menfaatine olacak şekilde kandıran, dolduran, yönlendiren ya da fikirlerini, inançlarını baskı altına alan kişilere, suç teşkilatlarına çıkıyor.
 • Ayta Sözeri diye bilinen kripto ve namussuz herife de çıkıyor. Sadece bu herif konuşturulsa, sadece bu herif soruşturulsa bile işin arkasından fuhuş, fuhşa aracılık ve yer temin etme, zorla fuhuş, dayak-işkence başta olmak üzere türlü türlü insanlık dışı işleri ve ihanetleri organize şekilde yapan, bir an evvel bu milleti daha da acılar içinde, sorunlar içinde, maddi ve manevi felaketler içinde bırakmak isteyen suç ve ihanet örgütlerine çıkıyor. Oradan yine ABD’ye, yine Avrupa ülkelerine yine İsrail’e, yine İngiltere’ye çıkıyor.
 • Anlatmaya devam etsem, yazılı değil, sesli olarak onlarca saatte anlatıp özetleyebileceğim kadar insanlık dışı işler yapan, organize şekilde hareket eden, yurt içi ve yurt dışı kolları olan bir sisteme yani Ankebut Ağı’na çıkıyor.
 • Bu sistem, türlü türlü kara para işlerini, sadece mensuplarını zengin etmek, lüks içinde yaşatmak, bu yolla da her zaman bol bol mensup bulmak, para ile ayakta tutmaya çalıştıkları İsrail’i ve batı ülkelerini desteklemek için yapmıyor. Bu sistem, mümkün olan en kısa sürede bütün insanlığın dini, ruhi, cinsi yönlerden sapıtmasını, yoldan çıkmasını, Şeytan’a uymasını istiyor. Çünkü sistemin temelinde satanistlik var. İnsalığın tamamına düşmanlık var. İblis’e yaranmak, onun gözüne girmek, cinler alemine hizmet etmek var. İblis’in emirlerini yerine getirmek var.
 • İşte böyle şeytani bir sistemin, kendi içinde de farklı gruplar var. O gruplardan biri de Ezber bozan Akademi grubu… O Hakan Tunç bir konuşturulsa, TEM’in kameraları karşısında bildiklerini bir anlatsa, ABD Başkanı bay Biden ve başkan yardımcısı bay Kamala bile o koltuklarında duramazlar. Devletimiz, yapılması zaruri ve öncelikli olan operasyonu şu Hakan Tunç’tan ya da Hakan Yedican’dan başlatarak yapsa, sadece Türkiye’de değil, eş zamanlı olarak dünyanın onlarca ülkesinde de siyasi, adli ve askeri depremler olur. Her yer aylarca, yıllarca sarsılır. Dünya hızla başka bir dünyaya, insanca yaşanabilecek bir dünyaya döner. Meydana çıkan inanılmaz şeytanca işleri duydukça ruh sağlığı bozulan, travma geçiren yüz milyonlarca insan olur.
 • Bir pim var ya elimde, sadece bir pim… İşte o pim bu dünyayı o yöne döndürmeye yeter. Lakin bütün cihan, bütün alemler bir araya gelseler, Mfs’yi yolundan döndüremezler, korkutamazlar, caydıramazlar ve mfs’yi öldüremezler. Yakarsa bu dünyayı sadece Mfs yakar ve yakacak.

Mfs – Ezber bozan – Akademi Dergisi