Etiket arşivi: Putin

Netice değişmiyor, hiç fark etmiyor

Rusya’nın, batı alemiyle ile her türlü bağlantı/danışıklık halinde olan Ankara Büyükelçisi Aleksi Yerhov, “NATO ülkeleri Rusya’yı Nükleer silahlardan arındırma planı yapıyor.” demiş. 

Bu açıklamayı Türkiye’deki sözde büyükelçi olarak yapması elbetteki maksatsız değil, Türkiye’den birilerinin de dikkatini çekmek istiyor ama bize ne… Biz zaten söyleyeceğimizi söyledik. Birbirinden farklı taraflar gibi görünseler de çok büyük oranda birbirleriyle aynı taraf olan ülkeler, daha doğrusu hükumetler, güya birbirleriyle savaşıyorlar. Bu arada dünya insanlığının kanına, organlarına kadar, namusuna, canına kadar sömürmeye devam ediyorlar. Ortaklaşa kara para işleri yapıyorlar, eş zamanlı olarak dünya insanlığının kurulu bütün düzenini bozmaya ve Londra merkezli cehennemi bir dünya düzenini ayakta tutmaya oynuyorlar. 

Daha önce dikkat çektiğim gibi, bu danışıklı dövüşü de büyütecekler. Asıl hedef de biz hakiki Müslüman Türkleriz… Biz endişe etmiyoruz. Söz konusu çatışmanın dikkat çekilen seviyeye çıkmasını da can-ı gönülden istiyoruz. Çıksın, planlarını icra etmeye çalışsınlar, biz sözümüzle değil icraatlarımızla konuşacağız. Aynı anda hem Rusya, Çin, İran ve Hindistan’ı paramparça yapacağız hem de Amerika Birleşik Devletçikleri ile Avrupa Birleşik Devletçiklerini paramparça yapacağız. Londra’nın çizdiği suni sınırları ve kurduğu suni devletler ile teşkilatları dağıtacağız, değiştireceğiz. O zaman görülecek yine, oyunun aslında nasıl oynandığı, nasıl oynanması gerektiği…

Aksi olursa, korkup geri dururlarsa ve bu danışıklı savaşı büyütmezlerse ne olacak, netice yine değişmeyecek. Dünyanın lideri biziz, biz Müslüman Türkleriz… Merkezimiz Türkiye, Türkiye’de İstanbul… Kimin ne oyunu varsa, oynar ya da oynamaya çalışır ama hep son sözü İstanbul söyler. 

Şu danışıklı taraflar ara kademeleri, danışıklı suçlamaları, dikkat çekici açıklamaları, abartılı şekilde nükleer silah açıklamalarını/tehditlerini, usulden toplantıları ve tartışmaları atlasınlar bence… Zira dünya üzerinde, hem doğuda hem batıda her yerde herkes oyunları gördü. Dünyada nasıl bir sistemin işlediğini gördü. 

Bundan sonra danışıklı dövüşler, sadece danışıklı dövüşenlerin sonu olacak. Dünyaya adalet, huzur, mutluluk, sağlık getirmeye çalışan Müslüman Türkleri ve hakiki müttefiklerini bitirmeyecek, geri de atamayacak. Londra merkezli sistemin bir piyonu olan Putin’in rollerine hala kanan bir Rusyalı kaldıysa, ahmaklığına doymasın. Söz konusu savaşta en çok onlar ölecek ama onların ölmesi de Putin’i ve Rusya’yı kurtaramayacak. Büyük insan topluluklarının silah altına alınması, nizami seviyede cephelere sevk edilmesi de hep bize yarayacak. 

O kadar acizler ki ben böyle çıkışlar, yayınlar, yorumlar yapmayayım diye sadece metafizik saldırılar yapıyorlar. Bunlar dünya savaşı çıkartmaya çalışsalar ne olur, kendileri çalar, kendileri oynarlar. Bütün halklar isyan edecek, çatışmayacaklar. Daha önce kesin şekilde açıkladığım gibi, biz Türkiye olarak, çıkacak savaşın tarafı değiliz, olmayacağız. Kendimizi ve hakiki müttefiklerimizi korumak maksadı haricinde hiçbir şartta silahlı çatışmaların içine girmeyeceğiz.

Bu gün Zelensky “Fiilen NATO üyesi olduk” demiş. Zaten öylelerdi… Bunu dünyada bilmeyen, anlamayan mı var. Biz ise çoktan fiilen NATO’dan çıktık. Bunu da dünyadaki bütün taraflar anladılar, biliyorlar. 

Zelenski’nin hangi konuda ne dediği de net değil. Bir gün bir şey söyler, hemen ertesi gün kıvırır. Geçenlerde peşimden hemen hamle yaparak “Putin’in nükleer silah tehditleri blöf… Nükleer silah kullanamaz” dedi. Zelenski’nin tasmasını tutan batılı siyasi liderlerden ve Yahudi/Satanist kara paracılardan birkaçı “Putin blöf yapmıyor” dedi ve Zelenski de hemen çark etti. Bütün dünya biliyor ki Putin blöf yapıyor. Çünkü sözde düşmanı olan liderlerle arka plandan görüşerek, anlaşarak bunu yapıyor. O batılı liderler Putin’in blöf yaptığını bu kadar kesin seviyede biliyorlar. Lakin biz buralara da takılmayacağız. 

Şimdi böyle yazıyorum diye, tutup bir yerlerde düşük seviyede nükleer saldırı da yapabilirler. Bu da neticeyi değiştirmez. Gerçek bir nükleer savaş bu dünyadaki bütün tarafları mahvediyor ve istenmiyor. Biz Türkiye ve Türk/İslam dünyası olarak aslanlar gibi meydandayız. Danışıklı dövüşlerin içinde yaşatıldıklarını son süreçte iyice anlamış ve İstanbul’un duruşunun dünya insanlığı için ne kadar ehemmiyetli, kıymetli olduğunu da anlamış çok taraf var. Birbirlerine hakikaten düşman olan bunca tarafın tek ortak muhatabı İstanbul… İstanbul, onlarla da birlikte hareket edecek, dünyaya yine her hususta yön verecek ve danışıklı savaşlar büyüyüp yayılsa da yayılmasa da Ankebut Ağı’nın kalan son gücünü ve teşkilatını da yok edecek.

Daha önce de yaptıkları ve sonuçları kendilerine yarayan suni petrol krizini yine yapmak istiyorlar. Bu da mesele değil. Bunu yapsalar ya da yapamasalar da netice değişmeyecek. Her şartta şu dünyanın enerji kaynaklarını/piyasasını da İstanbul yönetecek. Onların bu konudaki planları da gerçekleşmeyecek. Suni kuraklık ve kıtlık projelerini bile şimdilerde güçlükle ayakta tutmaya çalışıyorlar ama gün gün bu konuda da kaybeden taraf olacaklar. Netice değişmeyecek. 

Daha anlatılabilecek çok şey var da anlatmanın vakti değil. Şu süreç iyice yaşanmaya başlasın, ben yeri ve zamanı geldikçe anlatırım. Önce bozar, planlarını başlarına yıkar ve o vakit anlatırım. 

Bizde kumar yasak. Lakin sık sık iddiaya girenler, Putin’in kısa sürede öleceği, Rusya’nın kısa sürede dağılacağı… Avrupa’nın, ABD’nin, NATO’nun kısa sürede resmen dağılacağı… Çin’in daha da büyük mali ve siyasi krizlere girerek kısa ya da orta vadede parçalanacağı… Biden’ın kısa sürede öleceği ya da başka sebeplerle iktidardan düşeceği… Çok kısa süre içinde İstanbul’un somut, bilinir, görülür, kabul edilir şekilde dünyanın merkezi olacağı… Ve ayrıca kısa sürede dünyanın bambaşka bir dünya olacağına dair iddialara girseler, kısa sürede büyük paralar kazanırlar. 

Şunların, neticesi baştan beri olan saçma sapan danışıklı dövüşleri ile vakit kaybetmek istemeyen taraflar bilsinler ki İstanbul hakiki dostluklara, ittifaklara kıymet veriyor. Düne kadar bize çok sıkıntılar çıkartanlar bile bu günlerde samimiyetle duruşlarını değiştirir ve bizlerle müttefik olmak isterlerse, bilsinler ki Muktedirler İttifakı (Mİ) büyük bir hızla genişliyor, büyüyor. 

| Mfs – Ezber bozan – Akademi Dergisi

Son seviyede tehlikeli bir mahluk

Rus halkı, Putin’e ve çetesine “millet darbesi” yapmadığına bin pişman olacak. Her gün kahredecek. Rus ordusu da darbe yapmadığına ve halkın yanında durmadığına çok pişman olacak. “Biz ne halt ettik, neyin içinde kaldık” diye diye dövünecekler.

Aslında en başından beri Kraliçe’nin sisteminin yani Londra merkezli deccaliyet sisteminin bir mensubu olan ve hayatı boyunca Rusya’ya ihanet eden o Putin’in, şimdi daha fazla iktidarda kalabilmek ve İstanbul karşısında ayakta durabilmek için neler neler yapacağını görecekler, gördükçe inanmak istemeyecekler.

Şu anlarda bile Putin, kontrolünü kaybetmiş vaziyette ve en yakın çevresinden tutalım da bütün Rusya vatandaşlarına ve Rusyanın komşularına kadar herkes için, ayrıca bütün insanlık için son seviyede tehlikeli bir mahluka dönüştü. Son süreçte kibirli, alaycı, şımarık, benlik dolu tavırlarla kurmak istediği bütün oyunlar aleyhine döndü. İstanbul’un rüzgarıyla ama İstanbul’a inat iş yapmaya kalkmanın sonunu gördü. İstanbul’un birkaç müdahalesiyle, sadece saatler içinde buz misali eridi, söndü. Çin’in başındaki Şi Cinping de aynı oldu. Türkiye’nin başındaki Tayyip de aynı oldu. Hepsi de eş zamanlı olarak sert kayaya çarptı. Şimdi hepsi de hükümsüzler. Yakın çevrelerinde tuttukları devlet yetkilileri bile bunlara acıyarak, inanmayarak, itimat etmeyerek bakıyorlardır.

Bu üçü de bitti… Bunun zincirleme reaksiyonu olarak dünyadaki pek çok benzeri idareciler de peş peşe bitecekler. Londra merkezli sistemin içinde duranlar üçer beşer dökülecekler, yıkılacaklar, dağılacaklar, batacaklar, yok olacaklar ya da parçalanacaklar. Lakin “açıkça” biterken, herkes tarafından görülür şekilde oyundan düşerken, milletlerine, komşu milletlere ve dünya insanlığına bakalım neler çektirecekler.

| Mfs – Ezber bozan – Akademi Dergisi

Putin ve avanesi ayaklar altında kalacak

Ne demiştim uzun zaman önce?

“Rusya ya savaşa savaşa muzaffer olacak ya da savaşa savaşa parçalanacak. Ukrayna ile danışıklı dövüşmemeli, gerçekten savaşmalı.”

Şimdi ne diyorum?

“Putin Rus halkının ayakları altında kalacak.”

Her şeyi en anlaşılır şekilde ve zamanında söylemiyor muyum hatta sık sık tekrara girmiyor muyum, neden anlaşılmıyorum? İş işten geçtikten sonra, şimdilerde seferberlik ilan etmek hata üstüne hata ya da ihanet üstüne ihanet… Bu, ne Rus halkının ne Türk halkının ne de Batı’nın sömürmesinden kurtulmak isteyen diğer bölge halklarının menfaatine değil.

Bence Rusya halkı seferberlik haline geçiyorken, Putin, Lavrov, Peskov, Zaharova ve Şoygu başta olmak üzere, Rusya’nın idari ve askeri kadrosunda batıya çalışan, batıyla danışıklı dövüşen ne kadar hain varsa, hepsini ayaklarının altına almalı. Aksi halde, tekrarla söylediğim gibi, Rusya halkları parçalanacak, Rusya’nın siyasi haritası değişecek ve Ukrayna’dan bile küçük ve zayıf bir toprak parçasına “Rusya” denilecek. Ve tekrarla ifade ettiğim gibi, ben de süreci bu yöne doğru yöneteceğim. Hainlerin başı tuttuğu bir danışıklı savaşta, bölge halklarının epeyi bir kısmının kurban olmasına izin vermeyeceğim. Dini ve cinsi sahada sapıtmış olan bazı halkları ise umursamayacağım, onlara destek olmayacağım.

Putin “Blöf yapmıyorum” demiş. Doğru söylemiş. Yaptığına blöf değil de “danışıklı dövüş” denir. “Kritik bir zamanda yeni bir ihanet” denir. Putin, oraya buraya doğru tehditler savurmuş, o tehditlerin hepsinin arkası boş. Hiçbir şey yapamaz. Varsa yoksa nükleer, nükleerrr… Putin’den hariç kaç tarafta daha var o nükleer silahlar? Kafamız atarsa hiç silah kullanmadan oldukları yerlerde patlatırız Putin’in nükleer silahlarını… Kimse takılmasın şu danışıklı dövüşçünün arkası boş tehditlerine, şu danışıklı dövüşlere ve herkes aklını başına, başlarındaki hainleri ayaklarının altına alsın. Yoksa hiçe sayıp da danışıklı dövüşlerinde harcayacaklar onlarca halkı…

Dikkat edilsin, ellerinde ne güç ne de kara para kaldı…

| Mfs – Ezber bozan – Akademi Dergisi

..

Her şey çok hızlı yaşanacak


İran’da şu anda herkes kendi oyununu oynuyor. Oyunlar içinde oyunlar da oynanıyor ama kazanan biz olacağız. İran meselesinde de Londra merkezli şeytani sistem kaybedecek. İngiltere ile danışıklı dövüşe dövüşe bu güne kadar İran halkını maddi ve manevi sahalarda sömüren sözde mollalar, o kara paracı hainler devrilecekler. Hamaney çoktan öldü. Ortada görünen Hamaney değil ama Hamaney rolü oynayan kişi de devrilecek.

Güney Azerbaycan çok kısa süre sonra topraklarımıza dahil olacak. Oradan aşağı/güneye doğru Basra körfezine kadar topraklarımız olacak. Oradan doğuya doğru ise Hazar denizinin altından Türkmenistan’a ve Afganistan’a kadar olan topraklar sınırlarımıza dahil olacaklar. İran krizi bitmeden Irak da karışacak ve orada da Londra merkezli sistem kaybedecek. Bu karmaşa sırasında sözde mültecileri de ülkelere göndereceğiz. Türkiye’ye mülteci akışının da önünü kesin şekilde keseceğiz. “Sorunları merkezinde çözen bir dış siyaset” dediğim şeyi açıkça uygulamaya başlayacağız.

Şu anda İran’da devam eden “haklı” ve “hukuka uygun” mücadelenin sönmesine asla izin vermeyeceğiz. Danışıklı dövüşen tarafların tamamını mağlup edeceğiz. Sadece İstanbul’un yanında samimiyetle duranlar bu safhada “kazananlar kulübünde” olabilecekler. Bu mücadele sırasında her türlü devlet imkanımızla “açıkça” bölge halkının yanında olacağız. İcap ettiğinde askeri müdahaleler yapmaktan geri durmayacağız. Had bilmez devletler olursa, onlarla askeri çatışmalara girmeye de her daim hazır olacağız. Ben dünya siyasetinde bunları hızlandıracak ve kolaylaştıracak müdahaleler de yapacağım.

Bu bir başlangıç ve çok sayıda toprağımızı Londra merkezli sistemin çizdiği suni sınırlardan ve suni devletlerden kurtarıp ülkemize dahil edeceğiz. Haber vermiştim, her şey çok hızlı yaşanacak.

İstanbul’un karşısında duranlar, hala Tayyip’i iktidarda tutmaya çalışanlar, İran’da yaşananları hazmedemeden kendi başlarının yandığını da görecekler. Rus halkı, kendilerinden beklenen “onurlu” duruşu sergilemeyecek olsa bile, yok etmeye yemin ettiğim o Putin’i de yok edeceğim. Lakin bu ihtimalde Rusya ve Rus halkı da mahvolacak.

İran’daki adaletle, huzur içinde, sömürülmeden yaşamak isteyen taraflar hemen Türkiye ile açıkça temas kurmalılar. Biz Türkiye’nin idaresini resmen elimize almamışsak da gayr-i resmi olarak bütün ana organlar elimizde… Ben bu kısımlarda hem Türkiye’ye hem de o bölgenin halkına ihanet etmek isteyenlere de izin vermeyeceğim.

| Mfs – Ezber bozan – Akademi Dergisi

..