Etiket arşivi: Organ Kaçakcılığı

Tayyip’i elimden alamazlar


Niye bana kızıyorsunuz ki ben “Tayyip’te alacağınız varsa, kalmasın, tahsil edin” demiştim?

Siz laftan anlamıyorsanız, o sizin sorununuzdur…

Yerin altı ile üstü karşımda ittifak etse bile, Tayyip’i elimden alamaz… Onun yanında hala durmuş olan herkesi imha edeceğim. Acımasızca parçalayacağım. Çok laf anlattım, çok ama dinlemediler.

Haydi kim Türkiye’de, Suriye’de, şurada burada projeler yapıyormuş? Nerede onlar? O Arap zan edilenler nerede? O Londra çingeneleri nerede? O Alarko nerede?

Güney doğuyu babasının çiftliği zan edenler nerede?

Hani Esed’e ne oldu? Nahyan nerede?

Hani İran’a giriliyordu?

Hani Putin karakteri nerede?

Netenyahu’nun hali nasıl?

Ya Trump’a ne demeli?

Hani o Hindistan ya da Çin?

ABD’yi hangi biriniz ayakta tutabileceksiniz?

Ahmak değilsiniz, daha ötesinde, daha değişik bir şeysiniz siz ve şu halinizden siz sorumlusunuz. Oraya buraya gidip ağlaşmayı da bırakın. Bittiniz, kaybettiniz, battınız.

Asilce uzatılan ele, verilen fırsatlara rağmen yeni bir çağa ayak uydurmadınız ve oyun dışı kalacaksınız.

Şimdiden sonra olsa olsa yeni birkaç suni afet saldırısı olacak ama onlar da neticeyi değiştirmeyecek.

İstanbul’a bu güne kadar uymamış olanlara kıran girecek.

Benim, organ ve insan kaçakçısıyla, teröristlik yapanlarla, yağmacılarla, LGBT’cilerle işim olmaz.

Bunların hiçbiri İstanbul’a gelmeyecekler. Gelen de boşuna gelir, eli boş döner.

Bu dünyada çok kısa süre içinde bu saydıklarımı yok edeceğim. Bunları yapanları da yok edeceğim.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Mehmet Şimşek gibilere uyanlar büyük kaybedecek

Mehmet Şimşek gibilere uyan her siyasetçinin ve her sermaye sahibinin, çok çok kısa süre sonra yolda kalacağını ve çok büyük ya da tamamen kaybedeceklerini, herkes bilmeli.

Mehmet Şimşek’in, yargılanacaklardan ve kesinlikle en ağır cezayı alacaklardan biri olduğunu da herkes bilmeli.

Mehmet Şimşek üzerinde hiçbir tartışma yok. Onun ne olduğunu sahadaki herkes biliyor.

Bunların hepsi aynı…

Kara paracı olmayanların, CIA casusu ya da piyonu olmayanların…

Londra’nın tasmalı iti olmayanların, İsrail’e kulluk etmeyenlerin…

Türk ve İslam düşmanı olmayanların, kritpo kimlikli hainlerden olmayanların…

AKPKK’de, MHPKK’de, CHPKK’de, HDPKK’de ya da diğer sözde siyasi partilerde vekil olabilmesi, bakan olabilmesi mümkün değil.

Türkiye’de hiçbir zaman cumhuriyet rejimi geçerli olmadı. Hiçbir zaman demokrasi olmadı. Hiçbir zaman çok partili siyasi hayat da olmadı. Hala bunların hiçbiri yok.

Türkiye’de gerçek Türklere siyasette, ticarette, sanayide, adalette, basında, medyada, sosyal medyada, orduda, sporda, eğitimde, hiçbir sahada yer yok.

Abdülkadir Aksu da cinsi sapık, vatan haini, kara paracı, CIA casusu, tıpkı diğerleri gibi…

Bahsedilen kızlar da 20 yaş altı kızlar değil, küçücük kız çocukları…

Özgeçmişinde “Lisan öğrenmek için İngiltere’ye gitti.” ve “Yüksek lisans eğitimi için İngiltere’ye gitti.” yazanlar! Maskeleriniz düştü ve filmin sonuna geldiniz.

Masonların kontrolündeki şirketlerden, vakıflardan sözde burslar alarak İngiltere’ye, ABD’ye gönderilenler! Maskeleriniz düştü ve filmin sonuna geldiniz.

2014 yılından bir haber…

Hukuki zeminde yollarının tamamen kesildiği o kadar çok yer/nokta var ki saymakla bitmez.

En baştan beri, 2002’den hatta parti kurma sürecinden beri gayr-i hukuki, gayr-i meşru hallerdeler. Hiçbir sözde seçimin, atamanın, imzanın, kanunun, KHK’nin hukuki geçerliliği, bağlayıcılığı yok.

TOGG CEO’su denilen Gürcan Karakaş da bir gizli Ermeni… Tescilli bir vatan haini ve nitelikli dolandırıcı. Çok çok kısa süre sonra, onu da yargılandıktan sonra ipte sallanırken göreceksiniz.

Yazın bunu bir kenara…

Ayrıca Gürcan Karakaş da boş tenekenin teki… Sadece TOGG denilen ve yurt dışından getirilen sözde yerli ve milli araçlar değil, TOGG’la ismi anılan herkes de boş teneke… Yalan, dolan haberlerle, iddialarla şişirilmiş balonlar… Çok yüksek vasıflı, kabiliyetli, dürüst olan gerçek Türkler, bu gibi projelerin içinde de yoklar. Baykar da tıka basa gizli Ermeni dolu.

Şu Gürcan’ın simasına, kalıbına, konuşmasına sadece beş dakika bakan/değerlendiren bir kişi, ona asla altıncı dakikasını ayırmaz, ziyan etmez. Özgeçmişinde ne yazdığına da hiç itibar etmez.

Resmi açıklamalara hiç aldanmayın. BRICS, gerçekte bir kara para teşkilatı/ortaklığı… İnsan, organ ve uyuşturucu kaçakçılığı başta olmak üzere, her türlü kara para işlerini devletler/hükumetler seviyesinde yapıyorlar.

Arka planında uzaylı dengeleri de var. Çok büyük oranda yeşillerin kontrolünde olan bir karanlık çark şu BRICS…

Şuraya eklemem gerekiyor. Türkiye, BRICS’in, ŞİÖ’nün, NATO’nun, şunun bunun, AB’nin hatta Birleşmiş Milletler teşkilatının bir parçası/üyesi, müttefiki olmayacak.

Türkiye yeni dünya düzeninin lider ülkesi oldu. Bu yeni dünya düzeninde Türkiye’nin, gerçek müttefikleriyle birlikte hareket edeceği teşkilatın adı Muktedirler İttifakı (Mİ) olacak. Mükterdirler İttifakının çok çok kısa süre sonra somut olarak şekilleneceğini bütün dünya görecek. Mİ, askeri, siyasi, mali ve ilmi/teknolojik sahalarda ülkeler arası bir ittifak olacak.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Devletin cılkı çıktı

İnsan ve organ kaçakçılarına ödül

İstanbul’un iradesi karşısında duramayan, Maraş merkezli suni deprem saldırıları sonrasında istediği kadar insan ve organ kaçıramayan, aciz ve öfkeli halleri dünya basınına da yansıyan, Türkiye’den kovulan İsrailli sözde yardım/kurtarma ekiplerine, onlara çalışan sözde cumhurbaşkanı destek çıktı.

Türkiye’de bu konuda büyük bir kamuoyu oluşmasına rağmen bile sahte diplomalı sahte cumhurbaşkanı Tayyip, milletin düşmanlarına devletimiz namına sözde üstün fedakarlık madalyası verdi.

Mason tarikatının ve insanlığa düşman haldeki Yahudi milletinin tasmalı iti Tayyip, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi’nde Devlet Üstün Fedakarlık Madalyası Tevcih Töreni’ne katıldı. Tayyip, İsrail albayı, aynı zamanda insan ve organ kaçakçısı Golan Vach’a,
İsrail’in merkezde olduğu bir ülkeler ittifakı tarafından yapılan suni depremde yaptığı sözde yardımlardan dolayı teşekkür belgesi takdim etti.
etti.

Milyondan fazla insan bu suni deprem saldırılarında öldürüldü. Yüzbinlerce sağ kurtulmuş kişi enkaz altında kasten bırakılarak öldürüldü. Devletimizin devasa imkanları ve haricinde milletimizin seferberliği ile oluşturulan imkanlar kasten kullanılmadı. Sayısız vahim suç ve kasıt ifşa olduğu halde adli yetkililerden hiçbiri hiçbir şey yapmadı ve sözde cumhurbaşkanı olan şu pislik herif, bütün millete ve devlete kafa tutarcasına, ne olduklarını bütün dünyanın bildiği İsraillilere bir de madalya verdi. Hem de devletimiz namına… Bundan daha büyük bir damara basma eylemi olabilir mi?

Bu haldeki bir devlette, vatandaşların can, mal, ırz emniyeti olduğu söylenebilir mi? Bu haldeki bir devlette gerçek bir adalet sistemi bulunduğu, gerçekten muhalefet partileri bulunduğu, gerçekten basın ve medya kuruluşları bulunduğu söylenebilir mi? Hepsi masonların kontrolüne girmeden, İsrail, bu milletin damarına bu kadar aleni şekilde ve kahpece basabilir mi?

Ya bu haldeki bir devlette gerçek bir seçim yapılabilir mi?

Gördünüz mü? Sadece birkaç saat içinde bile ülkeyi ayağa kaldırması gereken şu ses kaydı, şurada çakıldı kaldı.

Bütün sistem organize halde çalışıyor ve hepsinin ortak buluşma ve organizasyon yeri de mason tarikatı…

Türkiye’de tek bir mason bile bırakılmamalı. Dünyaya da asıl sorunlarının masonlar olduğunu açıkça göstermeliyiz.

Şunu ekrana verip, saatlerce sesli anlatılacak şeyler var. Tek bu belge bile devletin cılkının çıktığının tezahürü…

Ercan Yetkin de gizli Ermeni bir vatan haini…

‘Sputnik Türkiye’ üzerinden fitneler saçan Erkin Öncan’a sorun, hemen “Ha evet, bizden, o da bizden” diyemez ama belki baskı altında kalırsa itiraf eder.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Kayseri Şeytan’ın bölge temsilciliği gibi…


Sabahtan beri yazacaktım, yazmadım. Konu hakkında raporlar aldığım, değerlendirmeler aldığım, üzerinde dolaştığım için Kayseri’den, oradaki organize sanayi bölgesinden bahsettim.

Üzerine de şu depremler yaşandı.

Kayseri yıkılmazsa, o sanayi bölgesi de çöküp yanmazsa, biz çok şaşıracağız. Şu son depremleri de bekliyorduk, devamını ve daha şiddetlilerini de bekliyoruz.

Kayseri Şeytan’ın bölge temsilciliği gibi… O insan denemez ve gizli Hristiyan belediye başkanları da dahil olmak üzere, mülki amirler, eşraftan bilinenler, iş adamları olarak bilinenler, sözde siyasi partilerin teşkilatları, hep afet bölgesini sömürmenin peşindeler. Çünkü hiçbiri Türk de müslüman da değiller. Kripto kimlikliler ve masonlar…

Afet bölgesinde, o zor şartlarda insanlar hala işe yarar seviyede yardıma, desteğe ulaşamamışken, Kayseri o yardımları organize ederek dağıtma iddiasıyla ya da bölgenin yaralarını çeşitli şekillerde sarma iddiasıyla en şeytani işleri yapıyor. Kayseri halkı da buna tepkisiz ve ölüm sessizliği halinde…

Kayseri, insan ve organ çalıyor/kaçırıyor. Kayseri, yardım malzemelerini de çalıyor. Kayseri, aslında kendi dibini oyuyor. Çünkü Allah var, adaleti var. Kahreder ve edecek.

Artık kimseye uzun mühletler verilmeyecek.

Kayseri’deki son depremler de suni usullerle tetiklenmiş depremler ama bu defa Ankebut Ağı tetiklemedi. O malum ülkeler tetiklemediler. Onlar, Kayseri’ye ve en çok da oradaki organize sanayi bölgesine zarar vermek istemezler.

Kayseri son süreçte yanmayı da yıkılmayı da hak etti, ediyor.

Kayseri’nin çevirdiği lanetli işlerde dönen kara ve kanlı para, çok sayıda Türk/İslam düşmanı ülkeye gidiyor. Asıl onları besliyor.

Kayseri’de Erciyes dağının içinde de uzaylı tesisi var. Kayseri’ye başka ülkelerden gelip giden yetkili ve etkili kişilerin çoğu da biyonik robot. Orası, Ankebut Ağı için mühim olan merkezlerden biri…

Bu gidişle o Erciyes dağı bile yerinde duramaz, Kayseri de yerinde duramaz. Kayseri halkı arasından gizli Ermeni, gizli Yahudi, mason, kara paracı, şucu, bucu olmayanlar, temiz insanlar, hemen titreyip kendilerine gelmeliler ve bu kötü gidişi değiştirmeliler.

Kayseri’nin altı da tünellerle dolu. Çok sayıda evden ve dükkandan da o tünellere gizli geçişler var.

Kayseri’deki bazı tüneller, şu videodakinden farksız haldeler.

Kayseri’de eskiden beri hep satanist ayinler yapıldı, yapılıyor. Eskiden beri hep insan kaçakçılığı yapıldı, yapılıyor. Son zamanlarda ise organ kaçakçılığı durmaksızın yapılıyor.

Yaptığı işle, görünür geliri/kazancı ile, elindeki parası/serveti ve kapısının önündeki arabası arasında uçurum kadar fark olan çok Kayserili var. Her türlü kaçakçılık, fuhuş, ihanet, dolandırıcılık işleri yoğun şekilde yapılıyor Kayseri’de…

İnanmıyorsanız Abdullah Gül’e sorun. Onunla beraber çalışan Altılı çeteye sorun. Hepsi de bu tür işlerin başında gelen kişiler…

Akbank’a neden “Adana’daki Kayserililer Bankası” diyenler var?

Adana ile Kayseri arasında ve Akbank arasında nasıl bağlantılar var?

Depremlerin merkez üsleri…

Kayseri’de bağ evi, köy evi olanlar varsa, oralara gitsinler.

Kripto kimlikli insan şeytanlarından ayrışsınlar, uzaklaşsınlar. En çok da kara/kanlı para bölgeleriyle organize sanayi bölgesi çevresinden uzak dursunlar.

O Kayseri’ye Allah’ın sillesi yakında iner ve çok da güzel/hayırlı olur. Çocuklar ve kadınlar başta olmak üzere, çok insan kurtulur.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

İzin vermeyeceğiz


Depremde yetim kalmış çocukların “evlatlık” görüntüsü ile satılmasına, ortadan kaybolmasına izin vermeyeceğiz.

Depremden sağ kurtulduğu halde sonra ortadan kaybolmuş çocukların ve yetişkinlerin peşine düşeceğiz. Yol hangi ülkeye, hangi gizli servise, hangi mafyaya gidiyorsa, oraya kadar gideceğiz. Bu sebeple o ülkelerle harplar yapacağız. Bire bin kırıp geçeceğiz. Bu, çok kısa süre sonra başlayacak.

Tanımıyoruz, itaat da etmiyoruz hatta rest çekiyoruz

Sözde Türkiye Barolar Birliği,

“Türk Medeni Kanunu’nun 129. maddesi uyarınca evlat edinen ile evlatlık ve onun çocukları arasında evlenme yasaktır.” demiş…

İşte o Türk medeni kanunu değil, İngiltere dayatması ve oradan buradan toplama çağdışı bir kanun… O kanun da hükümsüz, çünkü yabancı ülkelerin dayatması ile ve içimizdeki İsrail ile içimizdeki Ermenistan’ın hain kadroları üzerinden alındı ve uygulamaya konuldu. Bu sözde kanunun bu şekilde yürürlüğe konduğuna dair türlü türlü somut deliller de bulunuyor.

Evlatlık edinen ile evlatlık arasında kan ve süt bağı yoksa, aralarında evliliğe bir mani de yoktur. Evlatlık, gerçek evlat gibi değildir. Manevi kardeşlik, manevi annelik, manevi babalık, manevi evlatlık, hakiki bir kan ve süt bağı değildir. Bütün gerçek müslümanlar bunu bilmeli, evlatlk almanın ve bakmanın şartlarını bilmeli ve ona göre almalı ya da almamalıdır. Bana sorulursa, almalılardır. O çocukların, masonların, satanistlerin, kriptoların, mafyaların, İngiltere’nin, İsrail’in, ABD’nin karışamadığı gerçek devlet yurtlarında büyütülmesi sağlanmalıdır. Evlatlık verme görüntüsü ile çocukların satılmasına, ticaretinin yapılmasına hele yurt dışına çıkartılmalarına asla izin verilmemeli.

Sözde Türk barolar birliğini de sözde Türk kanunlarını da mevcut rejimi de guguk sistemini de bunları hala dayatmaya çabalayan İngiliz maşası kripto kimliklileri de tanımıyoruz, saymıyoruz. Sıfatları, makamları ne olursa olsun, itaat da etmiyoruz.

Bundan sonra gerçek Türkler/Müslümanlar gibi yaşayacağız ve namusu, ahlakı, maneviyatı, toplumu çürüten, bu günkü acılara, felaketlere sebep olan dayatmalarına uymayacağız.

O sözde medeni kanun maddelerinin, batılı ülkeleri/toplumları ne hallere getirdiği de dünyanın gözleri önünde…

Hala damarımıza basmaya çalışan, hala İngiltere’ye, ABD’ye ve İsrail’e çalışan birkaç kripto kimlikli hain, kısacıktan kısa süre sonra, üzerlerinde sadece donları, gözleri de bağlanmış şekilde, bir yandan soğuktan ve bir yandan korkudan titrer halde, gerçek Türklere hesap verecekler.

Çoğu için bir kurşun bile heba edilmeyecek.

Bu ülkede Meral Akşener bile, Ümit Özdağ bile bebek ve çocuk ve yetişkin insan kaçakçısı…

Bunlar çıkıp medeni kanun, laiklik, Atatürk, çağdaşlık dedikçe, verilmesi gereken tek meşru karşılık bir kurşun olmalı. Sözün bittiği çoktan geçilmiş, üstüne bir asır geçmiş.

Sorun, bu gibilerin bile hala sahada rahatça gezebiliyor, konuşabiliyor, nutuk atabiliyor olması. Tabip birlikleri, avukat birlikleri bile terör, kara para yuvası bu memlekette… Yozlaşmayı nirvanaya ulaştıran kadrolar, bize medeniyet, hukuk, tıp öğretmeye kalkıyorlar. Hatta dayatmaya kalkıyorlar.

Doladılar ağızlarına İngiltere’den dayatma demokrasi, cumhuriyet kelimelerini, şu devleti ve milleti ne hallere getirdiler. O kadar yozlaşmanın, çürümenin, sapıklaşmanın neticesi olarak kocaman helaklar yaşanıyor ama onlar hala hala ifsad etmenin, hala kara ve kanlı para işleri, vurgunları yapmanın peşindeler. Hala devlet erkini ellerinde tutmanın, sistemi kara para entegreli halde tutmanın telaşındalar.

Hiçbiri Türk ve Müslüman olmadığı halde, hiçbiri insan kalmamış olmadığı halde, bir de karşımızda insan, müslüman, Türk rolü oynayarak üste çıkmaya çabalıyorlar.

İyice gerdi bu kara, bu kanlı, bu kahpece, bu haince, bu vahşi oyunlar bu milleti…

Yeterrr! Bu müslümanlığa geri dönecek. Hakiki müslümanlığa dönecek. Kriptoların, kara paracıların, şu bu ülkelerin piyonlarının istediği sözde İslam’a değil, gerçek İslam’a dönecek. Ve böylelikle kurtulacak.

Buna mani olmak için organize faaliyet gösteren iç hainler de enkazların altında kalmaya mahkumlar.

İşte meydan…

Sözde hür bir milletiz, devlet kurumlarımız bebek, çocuk, organ, yardım paraları kaçırmasın diye çırpınıyoruz. Haluk Levet gibi defalarca suçüstü olmuş bir hırsıza, nitelikli dolandırıcıya, evrakta sahteciye, yalancıya bırakıldı yardımlaşma işleri…

Haftalardır milletten tabandan tavana doğru tepkisini gösteriyor da o pislik bile hala oyunda tutuluyor. Hür bir memlekette bu olabilir mi?

Gerçek Türklere ahlak, din, medeniyet dayatmaya kalkanlar, Haluk gibi şarlatanlara iki kelam etsinler önce… Kendi aralarında mum söndülere, mayasız bayramlarına, kuzu bayramlarına isyan etsinler önce…

Bu ülkede devlet yetimhanelerindeki çocukların binlercesinin kurum üzerinden fuhşa, uyuşturucu işlerine, hırsızlık işlerine yönlendirildiği ve bu işin başını da Suçişleri bakanlığının çekti çıktı kaç kere gözler önüne, ona isyan etsinler önce…

O Ümit Özdağ aynı zamanda sübyancı bir sapık. Onun ne olduğunu sahada bilmeyen yok. onun Adnan Oktarcılardan zerre farkı yok. Avukat kadını sözde partisine, aslında çetesine resmen dahil etti, ifşa ettim, ne oldu? Güya herkese restler çekiyor, ben kaç kere restler çektim, nerede? Gık diyebiliyor mu? Eee nerede adalet sistemi? Bu millet neden bunları çekmek, taşımak zorunda? Bu nasıl hür devlet ve milletse, hala o pislik bile meydanda rahatça gezebiliyor, konuşabiliyor. Bir de devlet, din, ahlak, namus işlerine karışabiliyor.

AKPKK’nin ilk Suçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu da sübyancı… Gizli Ermeni. Vatan haini. Kara paracı. Devletin yetimhanelerinde dönen türlü pis işlerin başında olanlardan…

Amerikan istihbarat belgelerinde bile sübyancı olduğu kaydı düşülmüş ve basına sızdı. O belgelerin hepsi gerçek ve kimse yalanlayamadı. Obama bile o belgelerin gerçek olduğunu açıkça kabul etmek zorunda kaldı. Kim soruşturma yaptı? Kim yargılama yaptı?

Kim gereğini yaptı?

Şu anda dinimizin açık emrine rağmen bizi sapık kendilerini medeni göstermek isteyenlerin hepsi bu hallerde kişiler. Hiçbiri Türk de Müslüman da değiller. Sunucusu, moderatör takımına kadar aynı şeytanlık seviyesinde kişiler.

Maksatları, sahipsiz çocukların İslami ve dolayasıyla hakiki bir koruma altına alınmasına mani olmak.

Evlatlık almak caiz ama evlatlık ile kan ve süt bağı yoksa, onu mahrem kişi değildir. Bu hukuka uyulacak ve hiçbir su-i istimale meydan verilmeyecek. Herkes evlatlık hukukunu bilerek ve uyarak yaşayacak.

Şu andan itibaren İngiliz dayatması rejim de kanunlar da hükumet de yardakçıları da Türk milletinin ayaklarının altındadır.

Herkes kararını ona göre alsın, karşımızda adımını ona göre atsın.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi