Etiket arşivi: Öner Döşer

Sinan Hoca da şeytanlaşmış seviyede bir büyücü ve cinci…

Hiçbir kuralı, sınırı, değeri yok. Herkese her zararı verebilir, yeter ki buna yol bulsun.

İşi gücü bırakmış da doğruları dürüstçe insanlara anlatan astrologlara ağır büyüler yapıyor. Cinlerini gönderiyor, musallat olmalarını sağlıyor. Hususiyle de kadın astrologlara sıkıntı veriyor.

Sinan Hoca, Öner Döşer gibilerle de paslaşıyor. Çok geniş bir büyücü çevresi var. Kedi ve köpek bacakları, başka hayvan uzuvları, ölü doğmuş bebek diye sayın, akla hayale gelmez şeyleri temin ediyor ve onlarla büyüler yapıyor.

Kafasına hemen sıkılası muzır bir varlık. Kanun, devlet, masonlar nedeniyle kasten ayarından çıkartılmış ve meydan böyle insan suretli şeytanlara kalmış.

Neslihan Sultan Ünlü de bir gizli Ermeni ve oda sınır tanımayan, şeytanlaşmış seviyede olan, büyücü bir pisliğin teki…

Neslihan da satanist bir ayinci…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Altılı çeteye çalışıyor


Astrolog ve aynı zamanda şeytanlaşmış seviyede bir büyücü olan Öner Döşer de siyasetçilerden büyük paralar alıyor. Onların istediği gibi değerlendirmeler yapıyor. Kesin, net gördüğü astrolojik gerçekleri bile anlatmıyor hatta çarpıtarak anlatıyor.

Gizli Ermeni olan Öner Döşer, en çok da gizli Ermeniler olan Meral Akşener ve Ekrem İmamyan tarafı ile paslaşıyor.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

“İşte Türkiye’deki bütün biyoniklerin tam listesi”

Herif her gün birilerini öldürüyor.

Öner Döşer gizli Yahudi, büyücü, kabalacı, sadist bir ayinciydi. Çok canlar yakmıştı, çok kişileri kara büyülerle öldürmüştü, çok kişileri deli etmişti, çok yuvalar yıkmıştı. Çok sayıda namuslu, dürüst, vatansever devlet görevlilerine ve ilim adamlarına kastetmişti. Devletimize, milletimize çok ihanetler etmişti. MİT’le, İngiliz istihbaratıyla, CIA ile bağlantılıydı. Mason tarikatı da dahil olmak üzere, Ankebut Ağının pek çok farklı teşkilatıyla da bağlantılıydı. Şeytan’a insan kurban edilen kaç ayine katıldığını, bu ayinlerde toplamda kaç yetişkin ya da bebek insanı parçaladığını, eminim ki kendisi bile bilmiyordu.

Sonra gün geldi, sert kayaya çarptı, ne olduğunu bile anlayamadan müstahakını buldu. Öldü ve bu kadar geniş bağlantılı, üzerine bu kadar oyun kurulmuş ve bağlı bulunduğu sisteme bu kadar faydalı olmuş bu Öner Döşer’in yerine biyonik robotla geçildi. Şu anda içinde yeşillere/uzaylılara çalışan bir uzaylı var.

Biz, böyle insanlık düşmanı sadistleri oyundan düşürdükçe, kaç kere yerlerine başkalarının/biyoniklerin geçtiğini sayamaz olduk. Biyonik robotları da bozduğumuz oluyor, içindekileri ayrıca öldürdüğümüz de oluyor. Biyoniği ve içindeki uzaylıyı aynı anlarda öldürdüğümüz ve kullanılamaz hale getirdiğimiz de oluyor. Öner Döşer gibi görünen biyoniğin içinde en az dört kişiyi/uzaylıyı öldürmüş olmalıyız.

Gece gündüz bizimle uğraşır olduğundan beri, çok çarpıldı ve çok öldü. Sürekli de yerine yeni kopyaları konuyor.

Bu iş böyle kabak tadı vermeye başladı. Gerçekten işin tadı kaçtı, fazlasıyla uzadı. Haydi dünyanın diğer taraflarını şimdilik geçtik diyelim, öldüğü için yerine biyonikle geçilen Marina’yı ve farklı zamanlarda içinde ölen onlarca uzaylıyı ve benzeri kişileri geçtik diyelim ama Türkiye içindeki biyoniklere bir temizlik operasyonu yapmamız zorunlu olmuş gibi… Bunu yapmamız imkansız da değil, çok zor da değil.

Önce tam kadro halinde isim listesi paylaşıp “İşte Türkiye’deki bütün biyoniklerin tam listesi” deyip sonra temizliğe mi girişsek diye çok düşünüyorum son zamanlarda. Henüz kesin karar vermedim ama bakalım yakında neyin ne olacağı belli olur.

Belki bu yazdığıma da şimdi “Haydi oradan” diyenler olur. Sonra bu dediğimi de yapmaya başladığımda yeniden yeniden şok olurlar. Çünkü bu güne kadar hep böyle oldu. Baştan söyledim anlamadılar, söylediklerimi yapmaya başladım, inanamadılar ve durduramadılar.

Mehmet Fahri Sertkaya