Etiket arşivi: MFS

Ne bu böyle?

Son zamanlarda her gün sık sık radarıma giriyordun ama sana tahammül ediyordum. Şimdi ise tehlikeli sınırlarda dolaşıyorsun. Adamların bizim buralarda çok dolaşıyorlar. Çok da kararsız görünüyorlar. Bir karar ver Austin, ya çek bu adamlarını ve karışma Türkiye’nin iç işlerine ya da ver talimatını adamlarına ve onlara piyonluk/kuklalık yapan alçaklara ve çatışalım ölümüne…

Korkuyla çarpan kalplerinizin atışı dünyanın her yerinden duyuluyor. Halinize bütün cihan gülüyor.

Ayrıca sana karşı ister istemez iyice bileniyorum. Dünyanın her neresinde kaç kopyan daha varsa, hepsiyle aynı anda yakarım seni. Hem de iç, dış…

Mehmet Fahri Sertkaya

Ne oldu?

Bunca zamandır bir netice alınamıyordu ve Berna hanım yeni kanal açmak zorunda kaldı da şimdi biz bu konuda yayın yaptıktan sonra şipşak nasıl açıldı bu kanal? Bu kadar hızlı bir şekilde ne değişti?

Buradan yazıyorum, sadece Türkiye değil, bütün dünya Youtube’un gerçek yüzünü iyice görecek. Açılan şu kanal yine sansürlenecek, hiçbir zaman hak ettiği yere ulaşamayacak. Yıllar boyunca bizim Youtube kanallarımız defalarca keyfi, hukuksuz şekilde kapatıldı. Bir an geldi “Sizi ABD’de dava ederiz. Dünyaya da rezil ederiz.” dedik de ondan sonra kapatmayıp “aşırı sansür” ayarında tutuyorlar. Üç yüzden fazla video var. Onlardan biri bile ülkeyi birkaç saatte sarsar ama senelerdir kanal da videolar da yerinde sayıyor.

Ne kadar kara paracı varsa, ne kadar vatan haini varsa, ne kadar Türk ve İslam düşmanı varsa, ne kadar satanist varsa, ne kadar gizli yahudi varsa, ne kadar gizli ermeni varsa, ne kadar terörist ve terör sevicisi varsa, ne kadar namus düşmanı varsa hepsinin arkasında duran, hepsini kollayıp zirvelere taşıyan ve orada tutan bir Youtube var. Sürekli olarak suçun ve suçlunun yanında olan, sürekli olarak asimile politikası izleyen ve “silah” gibi kullanılan bir Youtube var. Bunun milyon türlü somut delili var. Youtube gibi yine asıl sahibi CIA olan Google, Twitter, Facebook, Instagram, WhatsApp da aynı halde…

Bana göre bütün hukuk devletleri, bu platformları açıkça suçlayıp ardından erişime engellemeli. Hatta bu konuda gerekirse ülkeler hep birden ABD’ye harp bile ilan etmeli. Çünkü bu platformlar, silahlı düşman ordularından, onların işgalinden çok daha tehlikeli… Bu platformlar daha çok zarar verici ve çökertici işgal kuvvetleri… Kendini hür zan eden devletlerin iç işlerini, dış işlerini, dini meselelerini, maliyesini, mahkemelerini, kılık kıyafetlerine kadar her şeylerini yönlendiriyorlar.

https://www.youtube.com/channel/UCnz3Bg5glma3XTyNGP1zKbw

Mehmet Fahri Sertkaya

Tahran’da maddi sınıf ayrılığı

Biliyor musunuz?

Niye 19 saattir aralıksız mesai yapıyorum, bir yandan metafizik çatışmalara dahil oluyorum ve bir yandan da birbirinden tesirli yayınlar yapıyorum, biliyor musunuz?

Sizin siyasi ve askeri sahalarda hiç olduğunuz gibi, metafizikte de bir hiç olduğunuzu, dünya genelinde değil, dünyalar çapında birlik olsanız bile beni durduramayacağınızı bir kez daha gözlerinizin önüne sermek için…

Ne oldu? Yaklaşık 20 saattir ne kadar büyük kayıplar verdiniz ama beni işimden on dakikalığına bile ayıramadınız? Bu ölenler, ne için ölmüş oldular? Ölmeleri, nasıl bir fayda sağlamış oldu?

Sizin yaptığınız ahmaklık değil artık, daha ötesi… Gözünüzü öyle bir hırs, kin, nefret, düşmanlık, şeytanlık bürümüş ki aklınız, mantığınız çok çok geride kalmış.

Sizin gibi insan ve cin şeytanlarının bu dünyada kalması ve nefes alması haram olmuş. Saldırın ve ölün. Sakın geri adımlar atmayın.

Bu arada, dün sabah saatlerinde metafizik sahada başınıza neler geldiğini niye anlatmıyorsunuz, yine ben mi anlatayım?

Mehmet Fahri Sertkaya

Korona oyunları, aldatmacaları da çöküyor

Sahtekarlıklar, art niyet ve kasıt açıkça gözler önüne çıkıyor. Zorla dayattıkları ve hastalara kutu kutu içirdikleri Favipiravir isimli ilacın koronaya karşı faydalı hiçbir etkisi olmadığı, üstelik çok sayıda ciddi yan etkisi olduğu artık kesinleşti.

Yarın bir gün, şu sözde aşıların da gerçek aşılar olmadığı, koronaya karşı hiçbir faydaları bulunmadığı, üstelik koca ordular edecek kadar insanın ölümüne sebep oldukları meydana çıkmayacak mı zan ediliyor. Hepsi çıkacak… Bu oyunun arka planında kaç devletin organize şekilde, insanlık dışı şekilde kara para işleri yaptığı da meydana çıkacak. Kaç kabinenin üyelerinin, kaç hastahane zincirinin bu işin içinde oldukları da meydana çıkacak. Çok büyük yargılamalar yapılacak, çok sayıda idam kararı alınacak. Uzman diye, bilirkişi diye tv kanallarına çıkartılıp duranlar da asılacak.

Şimdi ben bunu birkaç defadır yazıyorum ve bu defa da malum şahıslar dikkate almayacaklar. Sonra yine dediğim çıkacak ve “Bu nasıl olur, bu adamın her dediği er ya da geç çıkıyor” diye diye krizlere girecekler. Lakin iş işten geçmiş olacak.

Bu saatten sonra, bu korona oyunlarına alet olmak, kendi topuğuna değil, kendi kafasına sıkmak demektir.

Mehmet Fahri Sertkaya