Etiket arşivi: MFS

Konunun uzaylılarla hiç alakası yok

Videodaki şahsın uzaylılarla teması da yok.

Videoyu Youtube önüme çıkartınca açtım, videonun bölümlerinin başlıklarına bakınca 49. dakikaya kadar olan kısmın çöp olduğuna hemen emin oldum. Çünkü daha önce benzeri videolarınının birkaçını izleyerek ne yazık ki boş yere vakit kaybettim. Anlattıklarını anladım, değerlendirdim. Bu videoda 49. dakikanın başlığı dikkat çekiciydi. Kulak verdim ve yine aynı hali gördüm. Yine hiç anlamadıkları konularda atıp tuttuklarını gördüm.

Oysa…

Rüyalarda ya da metafizik durugörüde savaş görmek, mali krizin bitmesi demek.

Dünya genelinde savaştan çıkıldığını görmesi, küresel mali krizin bitmesi demek.

Dünyaya gelen uzay gemileri, muhtelif projeler ve değişik fikirler demek. Bu sırada uzaylılar görülmüşse, onlar da aynı manaya geliyorlar.

İnsanlara anlatan, insanlara hitap eden hz Mehdi ya da onun yardımcılarından biri. Şahıs kendisini onlardan birini temsilen görmüş. Rüyalarda olduğu gibi durugörüde de çok sık olarak insanlar, başka insanların yerine kendilerini görürler. Bunların sırlarını çözebilirlerse eğer geleceği doğru yorumlayabilirler, doğru anlatabilirler.

Rüyada insanın kendini daha genç ya da yaşlı görmesi, gerçek hayattaki yaşıyla alakalı değil. Rüyalarda yaş kısmı da sürprizlerle, kısmetlerle alakalı. Çoğu zaman, insanın kendisini gerçek hayatta olduğundan daha yaşlı görmesi, daha hayırlı manalara gelir.

Uzay gemisinin içinde olması, projelerin tam içinde hatta başında olması demek.

Dünyada büyük bombaların birbiri ardına patlaması, Mehdi çağı açıkça başladığında dünyanın her yerinden peş peşe büyük ve sarsıcı haberler duyulması demek. Yani Mehdi’nin ya da yardımcılarından birinin bütün dünyaya hitabı sonrasında, dünyanın büyük çoğunluğundan açıkça peş peşe olumlu karşılıklar alınacak demek. Büyük ve sevindirici haberler gelecek demek.

Üzülmek ve ağlamak tam tersi manalara gelir. Üzülmek çok sevinmek demek. Ağlamak çok büyük mutluluk demek.

Anne ve bebekler, kısmet, mutluluk, nimetler, müjdeler demek. Ayrıca, bebek görmek, yeni bir doğuş, yeni oluşan bir denge, yeni bir akış çizgisi demek. Buna, Mehdi liderliğindeki yeni dünya düzeni de denilebilir.

Yemyeşil ormanlar görmek, meslek hayatında, hizmetinde, mücadelesinde çok başarılı olmak ve ayrıca yükselmek, otorite sahibi olmak, çok büyük kazançlar elde etmek demek.


Yeşillik/çimenlik araziler görmek ise bozuk olan işlerin artık düzene girmesi, sistemin oturması, sükunetin ve nizamın sağlanması, sorunların geride kalması demek.

Şu yukarıdaki cümleleri yaklaşık beş-on dakika içinde yazdım. Gerçekten rüya tabiri bilen, gerçekten metafizikçi olan, durugörü kullanmayı bilen biri için bunları doğru anlamak ve doğru yorumlamak sadece bu kadarlık iş.

Şu videodaki kişilerin hiçbiri ilahi hakikatlere dair hiçbir şey bilmiyor. Hiçbiri metafiziği de bilmiyor, rüya tabirini de bilmiyor, durugörüyü kullanmayı ve anlamayı da bilmiyor. Hiçkimse kusura bakmasın, en açık şekilde yazacağım, bu sahalarda/konularda, yontulmamış odun/kütük gibiler.

CIA’nın, MOSSAD’ın ABD ve Avrupa’da kurup yaydığı uzaylı tarikatlarında öğrettiği uydurma bilgilerle, Türkiye’de “aydınlanmış ve insanları da aydınlatan kişiler” rolü oynuyorlar. Koca Türkiye’yi de bomboş zan ediyorlar.

Üç beş satanistin yolundan giderek ancak bu kadar rezil bir hale ulaşılıyor işte… Tebrik etmek lazım, herkesin ulaşabileceği bir çukur seviyesi değil bu… Tekamüle falan ulaşılmıyor, böyle dibe vuruluyor işte. İblis’in ve CIA’nın değil, hak peygamberlerin yolundan gidenler ise yaptıkları bu gibi yorumlarda hep isabet ediyor.

İğrenç insanlar bunlar ve tiksindiriyorlar. Zift karası gibi kararmışlar, hiçbir şey bildikleri de yok ve Türk milletini aydınlatma rolü oynuyorlar. Gerçek sahibi CIA olan Youtube da gerçekten aydınlanmış olanları ve insanlığı gerçekten aydınlatacak olanları değil, böyle satanist ve masonları herkesin önüne çıkartıyor.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya