Etiket arşivi: MFS

Sinan Hoca da şeytanlaşmış seviyede bir büyücü ve cinci…

Hiçbir kuralı, sınırı, değeri yok. Herkese her zararı verebilir, yeter ki buna yol bulsun.

İşi gücü bırakmış da doğruları dürüstçe insanlara anlatan astrologlara ağır büyüler yapıyor. Cinlerini gönderiyor, musallat olmalarını sağlıyor. Hususiyle de kadın astrologlara sıkıntı veriyor.

Sinan Hoca, Öner Döşer gibilerle de paslaşıyor. Çok geniş bir büyücü çevresi var. Kedi ve köpek bacakları, başka hayvan uzuvları, ölü doğmuş bebek diye sayın, akla hayale gelmez şeyleri temin ediyor ve onlarla büyüler yapıyor.

Kafasına hemen sıkılası muzır bir varlık. Kanun, devlet, masonlar nedeniyle kasten ayarından çıkartılmış ve meydan böyle insan suretli şeytanlara kalmış.

Neslihan Sultan Ünlü de bir gizli Ermeni ve oda sınır tanımayan, şeytanlaşmış seviyede olan, büyücü bir pisliğin teki…

Neslihan da satanist bir ayinci…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Saha fazlasıyla gergin


Charles, Sunak, Trump, Aliyev, Lavrov, Netenyahu, Biden, Austin, Obama, Scholz, Miço, Şi, Tayyip, Bohçalı, Soysuz derken… Hepsi de çıldırıyorlar. Çok öfkeliler, çok çaresizler.

O çıldırmalar sırasında, yerli/yabancı askeri unsurlarla beni mekanımdan kaldırmaya dönük çılgınca planlar dahi yapıyorlar. George Soros bile var çetenin içinde… Helikopterlerle havadan özel ekipler indirmek, bu planın “hafif” kısmı… Dedeağaç’tan bu tarafa doğru özel ekipler göndermek de bu planın hafif kısmı… Kartal açıklarına, Türkiye’ye ait askeri gemiler getirmek de öyle…

Bundan sonraki süreç fırtınalı olacak. Ankebut Ağı’nın dünya genelinde hızla ve somut şekilde çöktüğü, parçalandığı, kaybettiği bir süreç olacak. Dolayısı ile her seferinde bana kızacaklar. Her seferinde çılgınlıklar denemek isteyecekler. Umurumda bile değil, hepsine gereken karşılıkları veririz, vereceğiz.

Etrafım şu anda da fazlasıyla riskli. Dost unsurlar buralarda çok dolaşmasınlar. Şüpheli hareketler sergilemesinler. En azından iç çembere girmesinler. Bir kaza kurşununa denk gelmesinler.

Herkes anlıyordur ki böyle bir çatışma başladığı anda artık Türkiye eski Türkiye olmayacak, dünya da eski dünya olmayacak. Bir daha çatışma bitmeyecek, ta ki biz o yolla sonuca varana kadar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

“Metin abi nerede?”


“Metin abi nerede?” dedim
“Kayseri OSB’de” dediler.
İyice karıştı milletin kafası.
Metin abinin orada ne işi var…

Şu Metin abi memleketin başına bela, bela…
Arayın bulun şu Metin abiyi, yeter.

“Trump nerede?” desem, “Kayseri OSB’de” diyecekler, nedir bu iş, bu neyin kafası arkadaş.

Endişe ediyorum ki bir gün Metin abi Adana İncirlik askeri üssünde bulunacak. İşte o gün küçük bir kıyamet kopacak.

Kayserili’dir bizim Metin abi ama bir ayağı hep Adana’dadır.

“Meysuuu Meysuuu” diye kendi kendine söylenir, sinirlendirdi. Kayseri OSB’ye gittiğine göre, kesinlikle Meysu’ya gitmiştir. Gece vakti bir vukat çıkartmasa bari…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Herkes hukuk yolu ile itiraz etmeli

İlan edilmeye başlanan saçma sapan ve tamamen hukuksuz vergileri hiçbir işletme ödemek/vermek zorunda değil. Herkes hukuk yoluna giderek itiraz etmeli.

Hala onca senedir toplanan keyfi ve hukuksuz deprem vergileri de ortada yok. Önce onları, o paralarımızı İsrail’den, ABD’den, İngiltere’den, Almanya’dan, Fransa’dan geri getirsinler. Hem de birikmiş faizleri ile birlikte geri alsınlar. Bir yandan da Maraş merkezli depremler sebebiyle Türkiye’de ve dünyanın muhtelif yerlerinde toplanan nakit paraların hesabını versinler. Önce o paraları kullansınlar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi