Etiket arşivi: Metafizik

Artık metafizikte dünyanın en iyisi Türkler oldu

Biz Türkler, pek çok önemli sahada olduğu gibi, metafizik sahada da çok ama çok geri bırakıldık.

Dünyada bu işin öneminin farkında olan ve yoğun şekilde kullanan devletlerin/milletlerin çok gerisinden yola çıkıp, kısa sürede, sessiz sessiz ve gayr-i resmi şekilde ilerleyip, son zamanlarda en iyiler arasına girdik ve şu anda dünyanın tartışmasız olarak en iyisiyiz. Karşı konulamayan, karşılarında durulamayan tarafız.

Çok çok yakın gelecekte, 100 sene süren bir örtülü işgal sürecini sonlandırarak devletimizin idaresini gizli Yahudilerden, gizli Ermenilerden, Masonlardan tekrar elimize alacağız. Bunu yaptığımızda resmi kurumlarımız da metafizik sahada dünyanın en iyileri olacaklar.

Ordumuz içinde dünyanın en iyisi olan metafizikçi ekipler/birimler yetiştirip görevlendireceğimiz gibi, İstihbarat ve Emniyet Teşkilatlarımız için de dünyanın en iyisi olan metafizikçi ekipler yetiştirip görevlendireceğiz.

Hangi cihetten/sahadan bakılırsa bakılsın açıkça gözler önünde ki bir çağ kapanıp yeni bir çağ açılıyor. Çünkü uzun bir aradan sonra Türkler yeniden tarih sahnesine çıkıyor. Hem de muazzam bir kudret, inanç, kararlılık, azim, mücadele ve ihtişamla…

Önce Osmanlı, sonra Süleymanlı…

Mehmet Fahri Sertkaya

Hem cinci, hem medyumdu


Hem cinci, hem medyumdu.
Düşmedi, düşürüldü.

Şişli’de 7. katta balkon demirleri üzerinde akrobasi yaparken düşerek öldüğü iddiasıyla haberlere konu olan Ukrayna asıllı eski jimnastikçi ve aerobik hocası Larysa Kuzyk, aslında hem cinci hem de orta seviyede bir medyumdu.

Büyücü değildi, büyü yapmayı öğrenememişti. Lakin cinler alemine karışmıştı, cinlerle irtibatı vardı ve cinleri art niyetle kullanıyor, delirtmek, intihara sevk etmek, öldürmek maksadıyla insanların üzerine sevk ediyordu.

Aynı zamanda doğuştan gelen medyum kabiliyetleri vardı ve bunu da art niyetle kullanıyordu.

Bu özellikleriyle arazide biliniyor ve zaman zaman kendisine iş pas ediliyordu. Aracılarla muhatap oluyor ve kendisine iş pas edenin CIA olduğunu bilmiyordu.

Larysa Kuzyk alkol, uyuşturucu ya da başka bir şeyin ya da kişin tesiriyle oradan düşmedi. Saldırmakta olduğu kişiden/kişilerden ani ve çok güçlü bir metafizik darbe aldı. Saniye içerisinde şuuru bulandı, kontrolünü kaybetti, zaman ve mekan algısı kayboldu. Bir anda bir hayal perdesi içinde yaşamaya başladı. Nerede olduğunu, ne yaptığını bilemez bir şekilde jimnastik hareketleri yapmaya başladı. Önce kendi etrafında döndü, sonra art arda taklalar atmaya kalktı ve aşağıya uçtu.

Zaten yıllardır medyumluk kabiliyetleriyle ve cinleriyle çok sayıda insanı ani ve feci ölümlere sürüklemişti. Çok can yakmıştı. Bu yaşanana “ilahi adalet” de denilebilir, “eden bulur” da denilebilir.

Mehmet Fahri Sertkaya

İddia ediyorum!

Dünyanın en iyi metafizikçileri bizde/YİT’te…

Aramızda o kadar yüksek kabiliyetli ve enerjili arkadaşlar var ki dünyadaki hiçbir medyum onları göremiyor, bulamıyor, izleyemiyor, dinleyemiyor… Ve birinin değil, onlarcasının bir araya gelerek yaptığı saldırılar bile onları öldüremiyor. Bu arkadaşlarımız, canı kaşınan, bize, çoğunlukla da bana düşmanlık yapan, metafizik saldırıya başlayan kişiye karşılık vermeye başladıklarında, o düşman kişi daha neyin ne olduğunu, karşısında kim olduğunu anlayamadan hayata feci bir şekilde veda ediyor.

Bazıları kabullenmek istemese de YİT, mesafe engeli tanımıyor. Kıtalar arası öldürücü metafizik darbeler gönderebiliyor. Bunun için arkadaşlarımızın çiplerle, elektronik cihazlarla desteklenmesi de gerekmiyor. Trump rolündeki Gri uzaylıyı öldürürken onun yakın etrafında değildik. Amerika sınırları içinde de değildik. Türkiye’den yaptığımız bir saldırıda öldürdük.

Ben yazayım da isteyen inanır, isteyen inanmaz. YİT, başka bir gezegendeki başka insan türünden bir insanı bile Türkiye’den çarpabiliyor, öldürebiliyor.


Yeşillerin kendi gezegenlerindeki beyin takımı kişiler, önlerinde benim hologramım ile “Bu adam kim, ekibi kim, teknikleri ne, bunu nasıl yapabiliyorlar, bunları nasıl durduracağız, sistemlerini nasıl çözeceğiz, dünyadaki bütün adamlarımıza aynı anda metafizik saldırı yaparlarsa ne yapacağız, daha ne kadar saldırı yapıp da ne kadar adam kaybedeceğiz, anlaşmak zorundayız ama nasıl anlaşacağız” diye tartışıp ahlayıp duruyorlar.


YİT, ilk kurulduğu zamandaki kadar, Cennetmekan Sultan Abdülhamid Han zamanındaki kadar güçlü, kararlı, inançlı, gayretli…

Mehmet Fahri Sertkaya

Eski Mısır’da uzaylı insanlar

Eski Mısır devrinde de bazı uzaylı insanlar, dünya insanlarının başına geçiyorlardı. Günümüzdeki gibi dış beden giyerek geçmiyorlardı. Gerçekte oldukları gibi görünüyorlardı. Bunların arasında Müslümanlar ve iyi niyetliler de vardı, gayr-i müslim olup dünya insanlığına düşman olanlar, türlü türlü aldatıcılık yapanlar da vardı. Bu kötü niyetli gayr-i müslim olanlara bir süre sonra müdahale edildi ve dünyadan çıkıp kaçmak zorunda kaldılar.

Uzaylı insan türleri arasından kendileri isteyenler de dünyamıza geldiklerinde cinlerle iletişim kuruyorlar, işbirliği yapıyorlar. Sadece cin/büyü kartını değil, metafizik teknikleri de çekinmeden kullanıyorlar.

Mehmet Fahri Sertkaya