Etiket arşivi: Metafizik

Çok üzüldüm

Tiyatro oyuncularını taşıyan minibüsün Amasya- Çorum kara yolu üzerinde kaza yaptığı, ölü ve yaralıların olduğu haberini aldım ve çok üzüldüm. Üzerine geçen bunca saate rağmen hala üzüntülüyüm.

Böyle olmamalıydı… Ne diyeceğimi bilemiyorum. Hesaplamalarımıza göre tamamı ölmeliydi, nasıl oldu da bir kısmı yaralı kaldı, şaşırdık. Lakin mücadelemize hız kesmeden devam ediyoruz. Gizli Yahudi, gizli Ermeni, ahlaksız, namussuz, LGBT’ci, satanist, her türlü kötü alışkanlığı olan, milletimize ve hususiyle gençlerimize zehir saçan, yüzlerine bakılamayacak seviyede kararmış, yayıncılık imkanlarını nükleer silahtan daha tehlikeli tarzda kullanan bu kişilerden geriye kalanların da bir an evvel müstahak oldukları sonu bulmaları için hem duacıyız hem de metafizikle çarpmaya devam ediyoruz. Haftalardır çok yüksek sayıda kripto kişiyi çarptık, en çok da gizli Ermeniler öldüler, döküldüler ama bunu dahi yetersiz görüyoruz.

Bu türlü faaliyetlerimizi/mücadelemizi bir milli vazife, bir vatan/millet müdafaası, ahlak/din müdafaası, örtülü işgale karşı bir direniş, kahramanca ve Türk gibi bir duruş, sömürüye baş kaldırış hatta zaruri bir insanlık vazifesi olarak görüyoruz. Basında/medyada ve sosyal medyada ne kadar kripto kişi, ne kadar insanlık düşmanı satanist varsa hepsini cehennemlerine göndermeyi vazife biliyoruz. Şu sıralarda hususiyle Cem Yılmaz’ı ve onunla bir şekilde alakalı/bağlantılı olup da yayıncılığın herhangi bir kısmında yer almış ya da almakta olan herkesi liste başı yaptık. Dünyanın dört bir yanında türlü türlü meselelerle, taraflarla mücadele ettiğimiz için böyle oldu. Daha iyisini yapabilirdik ve bundan sonra inşaallah yapacağız. Bu tipleri Türk, Müslüman, sanatkar, insan diye tanıtan, anan, savunan, arkalarından rahmet okuyan ve okutan herkesi de bu tiplerle aynı yere göndereceğiz.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Birkez daha sessizce bir destan yazıldı

Türkiye’nin metafizikçi hudut birlikleri yine yenilmedi, yine geçilemedi. Vatanımızın sınır emniyeti tastamam. Vatanımıza tehdit unsuru olmaları için çevremize getirilmiş olan düşman unsuları arasında can, araç ve cihaz kaybı çok yüksek seviyede… Operasyonda bu güne kadar tek şehit dahi vermedik. Düşmanlara ağır bedeller ödetmeye devam ediyoruz. İktiza ederse TSK bünyesindeki zahiri kuvvetlerimizi de operasyona dahil edeceğiz.

Türkü tehdit edebileceğine inanan bütün orduları, donanmaları, hava kuvvetlerini etrafımıza davet ediyoruz. İstiyorlarsa ittifak halinde gelsinler. Basında, medyada ve sosyal medyada güya vatan endişesi ile konuşuyormuş gibi yaparak düşmanlarımızı kuvvetli ve savaşmaya hazır göstermeye çalışan kripto hainleri de temizliyoruz, temizlemeye devam edeceğiz.

Burası Türk yurdu, hainin ve düşmanın hiçbirine geçit vermeyeceğiz.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

O kadar büyük ve ses getiren hadiseler olacak ki – Rüya tabirleri

H. (Akademi Dergisi Takipçisi)

Bu gece rüyamda; çok taşlık, kayalık, büyük bir yerin tepesindeydim. Bir anda büyük çapta ard arda patlamalar olmaya başladı ve yer yüzü adeta kıyamet misali parçalanmaya başladı. Yer yerinden oynuyor, her şey darma duman oluyordu. Bir anda sizin sesiniz yankılanmaya başladı. Tam hatırlayamıyorum ama genel hatlarıyla “Ben MFS, korkmayın sizin için buradayım ey halk!” gibi bir şey söylediniz. Bu nidadan sonra patlamalar bir anda durdu. Sonra sizinle tarla gibi bir yere oturduk sakince bir şeyler konuştuk. Ben, oturduğum yerden çevremdeki büyük yabani otları kökünden sökerek tarlayı temizledim. Rüya burada bitti veya ben gerisini hatırlamıyorum.

Mfs

– İyice sona geldik. Çok büyük, ülke genelinde ses getiren ve aniden meydana çıkan hadiseler (rüyandaki patlamalar kısmı) peş peşe yaşanmaya başlayacak. Bunlar Türkiye ile eş zamanlı olarak dünya genelinde de yaşanacak. O kadar büyük ve ses getiren hadiseler olacak ki bu nedenle kıyamet benzetmesi yapılmış rüyanda… İblis ile asıl deccalin (ki o uzaylı bir insan) ortak sistemini yani Ankebut Ağını iyice parçalayacağım. Bir uzaylı olan asıl deccal ile birebir metafizik çatışmalara da gireceğim ve kazanacağım. Parçalanmaya mani olamayacaklar ama süreç içinde Türkiye de bazı tehlikelere düşecek. Bunların çoğundan Türkiye’yi kurtaracağım, bazılarına mani olmayacağım. Sonrasında Türkiye’de çok büyük projeler eş zamanlı olarak yapılmaya başlanacak (tarla kısmı). O sırada bazı ufak tefek sorunlar (yabani otlar) olacak ama onları da ortadan kaldıracağım. Bunları yaparken başka liderler de benimle beraber hareket edecekler.

Boşuna uğraşıyorlar

Beni mücadelemden döndüremezler. Beni metafizik tekniklerle de durduramazlar. Sahayı takip etmeme, kararlar almama ve sahayı en doğru şekilde yönlendirmeme ve yayınlar da yapmama mani olamazlar. Çok güzel günlere geldik, eriştik. Bundan sonrası, başkaları için felaket günleri olabilir ama bizim için daha da güzel günler olacak. Şer görünen ve üzücü hadiseler bile aslında bizler için hayırlı olacak.

İstanbul dağ gibi muhkem… İstanbul’u yıkabilecek dünyalı ya da uzaylı bir güç unsuru yok. Propagandalarla insanlara dev gibi gösterilmiş olan batılı ya da doğulu unsurların peş peşe ve artık görünür şekilde çökmesi, bizi endişelendirmeyecek. Biz gücümüzün farkındayız. Bunları yapmak iddiasıyla yola çıkmıştık ve yapıyoruz. Şimdi fırsatları değerlendirerek, yerine göre daha da hızlanarak, yerine göre ağırdan alarak düşmanlarımıza darbeler vurmaya devam edeceğiz.

Her zaman olduğu gibi, birlikte vuracak, birlikte ağırdan alacak, birlikte karar değiştirecek, organize/teşkilatlı şekilde siyasetin ve stratejinin en alasını sergileyeceğiz. Ben “Vakti geldi” demeden, Yunanistan’ın, ABD’nin ya da başka bir batılı tarafın tahriklerine kapılmayacak, onlara sözlü karşılıklar dahi vermeyeceğiz. Batıyı daha hızlıca boğmanın yolu doğudan geçiyor.

Şimdi öncelikli hedefimiz sözde mültecileri bir yandan topluca gönderirken, bir yandan da Güney Azerbaycan’ı kurtarmak… Çok kısa bir süre kaldı, bunların da arefesindeyiz. Bunları da yaptığımızda milletimizin yaşayacağı sevinci ve coşkuyu şimdiden görür gibi oluyorum.

Sahadaki bütün vatansever unsurlar, şimdiden sonra metafizik saldırılara karşı daha da tedbirli olmalılar.

| Mfs – Tuzak bozan – Akademi Dergisi