Etiket arşivi: Metafizik Savaş

Şu bölgeden uzaklaşın

Küba, Haiti ve Miami hattı başta olmak üzere, şu kırmızı çember içinde yaşayanlar arasından insan kalmış her kim varsa, şartlarını zorlasın ve o bölgeden uzaklaşsın. ABD içine doğru gitmek de yanlış karar olur. ABD’nin sahil şeritleri çok tehlikeli ama iç bölgeleri de güvenli değil.

Güney Amerika’daki sakin bölgelere gidebilirler.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Yayılan şey cüzzam değil, sinyal…


Metafizik sinyaller artık o kadar yoğunlaştı ki şeytanlaşmış insanlarda onlarca farklı şeye sebep oluyor. Bazılarının ciltleri yanıyor, kabarıyor, çok çirkin hallere giriyor.

Kara mantar dedikleri şey de bir çeşit cüzzamdı zaten ve metafizik sinyaller yakmıştı o insanları…

Hamaney de zehirlenmedi. O biyonik robot da o kadar yoğun şekilde sinyale giriyor ki arızaları bitmek bilmiyor. Yaşanan sorunlar arasında deri renginin değişmesi, acayip şekle girmesi de var.

Küba taraflarındaki çok büyük yeraltı şehirlerine giriş çıkışlarda sorunlar başladığına dair haberler geliyor.

Esed ile görüşmenin artık hiç kimseye faydası yok. Esed karakterinin de artık hiç kimseye faydası yok.

Anlaşmak isteyen pek çok uzaylı grubu red ediyorum. “Anlaşmak istiyorsanız, şartlarıma uyacaksınız.” diyorum. Ölüyorlar, sürünüyorlar, batıyorlar ama kurallara uymamak için direniyorlar.

Hiç sorun değil, hayatta kalabilirlerse eğer, dönüp dolaşıp gelecekleri yer yine İstanbul…

– Gezegene ve dünya insanlığına yaptıkları her kötülüğü, her sinsi saldırıyı bıracaklar.

– Terör, insan ve organ kaçakçılığı, zorla fuhuş, LGBT gibi pis işleri bıracaklar.

– Bana olan tazminat borçlarını eksiksiz ödeyecekler.

– Kontrolleri altında tuttukları hükumetlere, siyasi liderlere, gerekli açıklamaları yaptıracaklar. İstanbul’a açıkça yanaşacaklar.

Bu kuralları kabullenmeyenler ölüyormuş, sürünüyormuş, türleri yok oluyormuş, batıyormuş, yıkılıyormuş, umurumda bile değil.

Bazıları da anlaşma rolü ile tuzaklar kurmak için kuş kadar beyinlerini çalıştırmaya çoktan başladılar. Kendi topuklarına sıktıklarının farkında bile değiller. Gözlerini kin, nefret, düşmanlık bürümüş ve o kadar şeytanlaşmışlar…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Çok büyük kandırılıyorlar


Yer altı şehirlerinde gizlice yaşayan çok sayıda uzaylı türü, kendi idarecileri ve manevi liderleri de kandırıyorlar.

Dünyada yer altında gizlice yaşayan ve yer yüzüne çıksalar oksijen seviyesi, atmosfer basıncı, gün ışığı kendilerine hiç sorun çıkartmayacak türler de kandırılıyorlar.

Yer yüzüne sadece biyonik robotun içinde çıkabileceklerini, kendi bedenleri ile çıkarlarsa tabii güneş ışığının, gaz dengesinin ve atmosfer basıncının, derhal ölmelerine sebep olacağını zan ediyorlar. Önder diye şeytan gibi kişilere tabi olmuşlar, büyük kandırılıyorlar. Hem dünya hem ahiret felaketlerine sürükleniyorlar.

Yeryüzünde dünyalı insanlarla uzaylı insanların bir arada yaşamalarının mümkün olmadığına da inandırılmışlar. Oysa bu dünyanın gerçek tarihinde, pek çok farklı zamanda, dünyalılarla uzaylılar yer yüzünde bir arada yaşayabildiler. Sonra yine iblis oyunlarını oynadı, dengeleri bozdu, fitneler çıkarttı ve kan döktürdü.

Pek çok uzaylı tür, İslam dini ve Kur’an-ı Kerim hakkında da büyük kandırıldılar. Kur’an bir metafizik kitabı değil. Bir büyü kitabı da değil. Peygamberimiz de bir büyücü değil. Büyücülük ve kahinlik, İslam dininde en kesin şekilde yasaklanmış olan şeyler.

Ayet-i kerimeleri okuyarak ya da dinleyerek metafizik çatışmalara giren müslüman metafizikçilerin çok güçlü olmaları, Kur’an-ı Kerim’in gerçekten Allah kelamı olması ile bağlantılı. Yoksa haşa büyü ile bağlantılı değil.

Yayınlarım pek çok yeraltı şehrine yayılmasın diye… Hadis-i şerifler, ayet-i kerimeler ve yaptığım izahlar da yayılmasın diye… Çok ileri seviyede bir sansür de var. Uzaylı türlerin başındaki siyasi ve manevi liderler, son şanslarını kullanıyorlar. Hakikatları şeffafça duysa, görse, hemen kendine gelecek olan bazı zavallı uzaylı türler ise boş yere ölüyorlar.

Kur’an-ı Kerim sadece dünya insanlığına değil, uzaydaki bütün insan ve cin türlerine hitap eden son ilahi kitap.

“Her şeye Kur’an engel oluyor. Kur’an olmasa mfs bizi nereden bilecekti… Tam da biz kazanıyorduk, Kaf dağını da aşacaktık. Lanet olsun, lanet olsun, lanet olsun” diye diye çırpınan, sinyale girip çarpılan, ağzından kanlar gelerek ölen o insan şeytanları, yerin altını ayrı, yerin üstünü ayrı kandırıyorlar ve felaketlerden felaketlere sürüklüyorlar.

İtibarlı bir halde ve maddi refah içinde yaşamak için, İblis’e kanmış, ona tabi olmuş numarası yapan bu siyasi ve manevi liderler de aslında bütün hakikatların farkındalar. Tek hak dinin İslam dini olduğunun, uzayda her yerde İslam dininin ve Kur’an-ı Kerim’in olduğunun farkındalar…

Allah’ın ayetlerini üç kuruşa değişiyorlar. Üç günlük dünya hayatındaki geçici zevklere değişiyorlar. Bunlar, insanların en lanetlileri…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

..

Pakistan da sinyale çok giriyor

Yanıyor, yıkılıyor, çöküyor, bozuluyor, patlıyor. İntihar eden sözde müslüman din adamları var. Ağır krizler geçiriyorlar, dayanamıyorlar ve acıdan akıllarını kayberek intihar ediyorlar. Son zamanlarda yayılan zombi insan paylaşımları gerçek değil ama onların/çarpılanların son anlarını görenler “İşte yine bir zombi vakası” derler.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Ermeni – Katolik Kilisesi yangını ciddiyetle soruşturuluyor mu?

Surp Pırgiç Ermeni Katolik Kilisesinin lojman kısmında çıkan yangının sebepleri ciddiyetle soruşturuluyor mu?

Kaç kişi birden büyü yapıyormuş? Yoksa ayin mi yapıyorlarmış? İnsan ya da hayvan kurban etmişler mi?

Yangından geriye kalanlar arasında büyücülükte kullanılan malzemeler var mı?

Hayatta kalanların ifadelerine başvuruldu mu? Kimi, kimleri hedef alıyorlarmış?

Bu vaka, vatana ihanet ve cinayet suçlarına kadar giden, organize suçlara da giren geniş kapsamlı bir soruşturma ve yargılama gerektiriyor mu?

Emniyet teşkilatı ve adalet teşkilatı, son yıllarda yoğun şekilde kedilerin ayaklarını, bacaklarını kesenleri hala mı bulamamış oldu? Bu soruşturmanın, bu sorunu da kökten çözen bir yanı olacak mı?

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi