Etiket arşivi: Metafizik Saldırı

Sükunetim asaletimden değil

Her şey hazır, üzerime düşenleri fazlasıyla yaptım ve pek çok büyük hadisenin yaşanmasını bekliyorum.

İkazlarımı da yapmıştım. Dinleyen dinledi, dinlemeyen kendi yolunu seçti. Hangi tarafın isabetli olduğunu çok kısa süre sonra bütün dünya görecek.

Benden yana duruyormuş rolü oynayan taraflar da hala çok. Onlar da beni değil, kendilerini kandırmaya devam ediyorlar ve çok çok yakında onlar da oyunlarının feci sonunu görecekler.

Söylediğim gibi, metafizik çatışmalar da çok. Bunlar da çok olsun, devam etsin, zorlandığım düşünülsün diye yayınları azalttım. Çok iyi oldu, ümitlendiler, büyük kalabalıklarla saldırdılar ve perişan oldular. Eskisi kadar devasa çatışmalar yaşanmıyor ama yine de bu sefer çok adam kaybettiler. Ölüleri yine çok sayıda…

Bu süre zarfında projeler de çalıştık. Bir proje çalıştık ki yakın zamanda beyaz eşya sektörü tamamen değişiyor. Mutfak eşyaları sektörü de büyük oranda değişiyor. Ankebut Ağının o hala dev görünmeye çalışan ve sorunlar yumağı haline gelmiş şirketlerinin, bu ani ve kökten değişmeye yetişebilmesi, ayak uydurabilmesi mümkün görünmüyor. Zaten değişme patentli buluşlarla olacağı için de ayak uydurmaları imkansız oluyor. Yani bizim tarafta işler mükemmel ayarda devam ediyor. Bazen kırk yıl sonra Türkiye’yi ve dünyayı nasıl değiştirmiş olacağımızı çalışıyoruz. Bazen de bizden sonraki Ademlerin nesillerine/evlatlarına hangi eserleri bırakacağımızı çalışıyoruz. Bazen de uzaydaki diğer gezegenlerde de zulüm ve gözyaşını nasıl bitireceğimizi, oraları da nasıl düzelteceğimizi çalışıyoruz.

“Ölmeyeceğim” demekten artık sıkıldım ama hala “Mfs’ye bir şey olursa biz yolda kalırız” endişesiyle yerinde sayanları görmekten de sıkıldım. Ben en az elli yıl daha yaşayacağım.

Artık hareket vakti, değişmeli bu dünya… Bu dünya değişmekteyken ve değişme tamamlandığında kazananlar kulübünde olmak isteyenler, tam kadro halinde iş başı yapmalılar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Dünya genelinde tamamen dağılmak ve yıkılmak üzereler…

selamaleyküm hocam..

şu baş ağrısına çözüm bulamaz mısınız. artık dayanamıyorum..gurubu takip ediyorumda görüyorum ki herkes aynı durumda..bu ağrının tarifi yok. beyin içindeki yoğun baskıdan ötürü kafamız patlayacak gibi.daha öncede bu ağrılardan yakınmıştım da siz az daha sabredin demiştiniz..daha ne kadar sabredebiliriz. allah bilir.ağrı başlamadan gözde yanmalarla atak 2 gün önceden başlıyo..migren gibi ama değil…ve en önemlisi ağrı başladığında agresif oluyorum. cevremede fevri cıkışlar yaparak kalp kırıyoruz.aile içi eşime ve kızıma kırıcı davranıyorum…bitsin artık…allah yardımcınız olsun..dualarımız sizinle…

Mehmet Fahri Sertkaya, [23.05.21 19:10]
v.a.s. Dünya genelinde tamamen dağılmak ve yıkılmak üzereler. Bu nedenle büyük bir ittifakla gece gündüz büyüler yapıyorlar ve medyumlar kullanarak beyinlere metafizik sinyaller gönderiyorlar. Teşkilatımı çözemedikleri için etrafımda olan herkese niyetleniyorlar. Bu nedenle takipçiler olarak sizler de nasipleniyorsunuz. Günlerdir birçok kişi bana bunun benzeri mesajlar atıyorlar. Bir de bizi düşünün… Sadece dünya insanlığından değil, büyücü cinlerden ve ayrıca uzaylılardan bile büyüler yağıyor. Her gün üzerime en az yüz binlerce büyü yapılıyor. Yüzbinlerce medyum saldırısı oluyor. Ayrıca metafizik sinyaller yayan binlerce cihaz kullanılıyor.

Nelere dikkat etmeniz gerektiğini, neler okumanız gerektiğini öğretmiştim. Onlara riayet etmek ve onları okumak lazım. Bu gün yarın, çok yakın bir zamanda tamamen çökecekler. Onlar da aşırı yorgunlar, yaralılar ve her gün yeni yeni kayıplar veriyorlar.

Ayrıca şu cünnetül esmayı sayı gözetmeden, durmadan okuyabilirsiniz, çok faydasını/tesirini görürsünüz:

Bismillâhirrahmânirrahıym.

Ferdün, Hayyün, Kayyûmün, Hakemün, Adlün, Kuddûs. Feulkiye-sseharatu sâcidîn.

(Besmele başta bir kere çekilecek)

Birkaç cünnetül esma daha atacağım, onlar da ayrıca tesirlidir:

Bismillâhirrahmânirrahıym.

Ferdün, Hayyün, Kayyûmün, Hakemün, Adlün, Kuddûs. Feelkâ mûsâ ‘asâhu fe-iżâ hiye telkafu mâ ye’fikûn

Bismillâhirrahmânirrahıym.

Ferdün, Hayyün, Kayyûmün, Hakemün, Adlün, Kuddûs. Lehum min cehenneme mihâduv ve min fevkihim ġavâşiv ve keżâlike neczî-zzâlimîn

Bismillâhirrahmânirrahıym.

Ferdün, Hayyün, Kayyûmün, Hakemün, Adlün, Kuddûs. Yurselu ‘aleykumâ şuvâzun min nârin ve nuhâsun felâ tentesirân

Mehmet Fahri Sertkaya

Merkel çok sık ve büyük arızalar yapıyor

Dünyanın her yerinde biyonik robotlar dalga dalga bozuluyor. Mehmet Haberal suretinde imal edilmiş robotun içindeki uzaylı bile son bir ayda iki kere değiştirildi.

Putin suretinde imal edilmiş robot ve içindeki yeşil uzaylı cayır cayır yandıktan sonra yeni robotun içine uzaylılar nöbetleşe giriyorlar.

Merkel suretinde imal edilmiş robot için de aynı şeyler geçerli. Merkel’in bazı sorunlar yaşayıp bunları gizlediği fark edilmeye başladı. Merkel’in içindeki uzaylı, mümkün olduğunca Merkel suretindeki biyonik robottan çıkarak duruyor.

Dediğim gibi, uzaylı insan türlerinin, biyonik robotlarla aramıza sızıp dünyanın her meselesine yön verme devri bitiyor. Bu devri bitiriyoruz.

Yeraltı üslerinde bile duramaz oldular. Neler yaşadıklarını saatlerce sesli anlatmak gerekiyor.

Mehmet Fahri Sertkaya

İşte ben meydandayım ve “Yapamayacaksın!” diyenleri görmek istiyorum…

600 milyardan fazla uzaylı medyum sahadaydı (bunların bir kısmı biyonikti) ve çok yaklaşık yarısı öldü.

300 trilyondan fazla cin kabilesi de aynı anlarda sahadaydı ve tamamen yok oldular.

Sayılamayacak kadar çok (yüz binlerce) büyü ve ittifak etmiş bir büyücü ordusu da vardı. 420’den fazla dünya insanı büyücü de öldü.

Uzaylıların büyücüleriyle cinlerin büyücüleri de onlara destek verdiler. Onlarda da yüksek sayıda ölüler var.

Metafizik sinyal yayan cihazlardan da aynı anda çok yüksek sayıda kullanıldı ve onların da tamamına yakını bozuldu.

Bizde ölü yok, yaralı yok, yorgunluğun haricinde bir sorun yok. Lakin bu yorgunluğa rağmen bir bu kadarını daha hemen şimdi ezip geçebiliriz.

ABD de Çin de Rusya da bitmiştir. Filistin meselesi de artık başka bir boyut kazanacak. Dünya üzerinde söylediklerimin hepsini yapacağım. Diyarbakır da BOP’un kara para yıldızı olmayacak, onu da bozacağım.

İşte ben meydandayım ve “yapamayacaksın” diyenleri görmek istiyorum.

Mehmet Fahri Sertkaya

Desteğe ihtiyacı var!

Ankara Ulubey bölgesinden Hasan Bayram Hocaefendi, cemaatimiz içindeki Müslüman görünen münafık büyücülerin saldırısına uğramıştır.

Tıbben beyin kanaması teşhisi konulmuş ve bilinci kapalı denilse de aslında yaşananın çok ağır büyülerin tesiri olduğunu anlamak meseleden bile değildir.

Yine metafizik sahada marifeti olan samimi/ihlaslı kardeşlerimize sorunca hemen öğrenebilirsiniz ki bu büyüler bu hocaefendi kardeşimize samimi olduğu, gayretli olduğu ve doğruları konuştuğu için yapıldı. Kendisine büyü yapılması talimatını ailece büyü işlerine çoktan bulaşmış olan Alihan Kuriş verdi. Bunları bilmek, doğrulamak isteyenler kolayca doğrulayabilirler. Tartışmaya açık bir yanı bile yok. Bir süredir neler yazıp iddia ettiğim herkesin gözleri önünde ama karşıma bir kişinin bile çıkamadığı ve “Sen bunları nasıl yazabilirsin” diyemediği de gözler önünde…

Ayağını tamamen kaydırıp münafıklaşan ve karşımda iyice de köşeye sıkışmış olan Alihan Kuriş’in emriyle çok sayıda münafık kişi, cemaatimizdeki çok sayıda samimi hizmet ehline durmaksızın büyüler ve metafizik saldırılar yapıyorlar. Ali Eren de bu büyücü takımının önde gelenlerinden ve Hasan Bayram hocaefendiye de kastedenlerden biri…

Artık kılıçlarımızı kınlarından çıkartmamız gerektiği anlaşılıyor… Çünkü bunların artık hidayetinden ümid de yok, bunların durmasını ummak da ahmaklık. Öyle ise herkes, bütün samimi Süleymanlılar derhal titreyip kendine gelmelidir. Her sahada bu münafıklar, bu muzır varlıklar, bu İslam ve Müslüman düşmanları, bu ilmin ve hakikatin düşmanları, adaletin ve hakkaniyetin düşmanları temizlenmelidir.

Artar cihadla şanımız
Fahr-i rasul sultanımız

Mehmet Fahri Sertkaya