Etiket arşivi: Meral Akşener

YKS, büyük ihtimalle yapılamayacak

ÖSYM’nin yayınladığı sınav takvimine göre, 17-18 Haziran’da yapılacağı duyurulan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS), çok ama çok büyük ihtimalle yapılamayacak ve iptal edilecek. Çok ama çok büyük ihtimalle o gün Tayyip de Kılıçdaroğlu da Meral de diğer piyonlar da ortada olmayacaklar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Altılı çeteye çalışıyor


Astrolog ve aynı zamanda şeytanlaşmış seviyede bir büyücü olan Öner Döşer de siyasetçilerden büyük paralar alıyor. Onların istediği gibi değerlendirmeler yapıyor. Kesin, net gördüğü astrolojik gerçekleri bile anlatmıyor hatta çarpıtarak anlatıyor.

Gizli Ermeni olan Öner Döşer, en çok da gizli Ermeniler olan Meral Akşener ve Ekrem İmamyan tarafı ile paslaşıyor.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Hukuksuz, gayrimeşru bir seçime izin vermeyeceğim


Tekrar ediyorum:

İngiltere, ABD, İsrail, Çin, Rusya, Fransa, Almanya, BAE, Suudi Amerika, Katar ve bilinen diğerleri çıldırsalar da çatlasalar da patlasalar da çöküp batacak olsalar da Türkiye’de hükümsüz, geçersiz, kanunsuz, gayr-i meşru ve “oldu bitti” bir seçim yapılmasına asla izin vermeyeceğim. Üçüncü dünya savaşı açıkça, somut şekilde çıkacak olsa bile izin vermeyeceğim.

Maddi ve manevi zararlar etmek isteyenler ve oyunun sonunda o sözde siyasi liderlerle birlikte idam edilmek isteyenler, evcilik oyunundan bile daha seviyesiz ve basit hale gelmiş şu orta oyununa dahil olabilirler.

Tayyip’ten Bohçalıya…
Soysuz’dan Fuat’a…
Meral’den Kemal’e…
Ahmet’ten Ali’ye ve diğerlerine…
Hepsinin vatana ihanetlerinin, kara para işlerinin, malum ülkelere çalıştıklarının somut delilleri herkesin elinde…

Tayyip’in anayasaya göre aday bile olamayacağı da tartışmasız şekilde gözler önünde. Afet bölgesindeki milyonlarca kişinin bir seçime dahil olamayacakları da gözler önünde. TBMM’de en az altı yüz vatan haini bulunmakta olduğu da ispatları ile gözler önünde.

Türkiye, bu sözde seçimlere izin vermeyeceği, şu danışıklı dövüşün taraflarına, şu Kraliyet köpeklerine meydan vermeyeceği için son saldırılara maruz kaldı ve yenilerini göğüslemeye bile çoktan hazırız, bu da herkesin gözleri önünde.

Canıyla, kanıyla, etrafıyla riske girerek bu ülkeye ihanet etmek isteyenler için işte saha… Oynasınlar sözde seçim oyununu, bakalım o kadar ucuz mu…

Firavun hayatta olsaydı, bunlar kadar gaddar, bunlar kadar şeytan olamazdı. İki milyona yakın ölü var, on şehir ya tamamen ya da yarıya yakın seviyede enkaza dönmüş. Yükü hala yardımsever vatandaşlar taşımaya çalışıyor ve devlet ortada yok. Barınak yok, doktor yok, ilaç yok, para yok, erzak yok, ordu yok, hastahaneler yok, kamuya ait araçlar yok. uçaklar yok, stoklar yok. Bu kadar aleni şekilde devlete ve millete kastediyorlar ve de tutmuşlar bu kanın, bu saldırının, bu vahşetin üzerinde oldu bitti seçim deneyeceklermiş.

Haydi meydan, gelsin İngiltere, ABD, İsrail, NATO “Bu seçim yapılacak. Susun, kesin sesinizi” desin. Bir tek o kaldı zaten. Desinler de alsınlar karşılıklarını…

Önce o Kayseri belediye başkanı hemen görevden alınsın da yargılansın. Soruşturma derinleştirilip Soysuz’a, Tayyip’e, Meral’e, Kemal’e, hepsine uzansın.

Nedir o sözde belediye başkanının pervasızlığı? Kanına, iliğine kadar sömürüyor o gizli hristiyan, o insan şeytanı herif o afet bölgesini…

Hani devlet, hani adalet, hani emniyet? Bu ülkede can, mal, ırz emniyeti bile kalmadı. Kamu görevlileri milletin canının, malının, ırzının, evladının, kızının, organlarının peşinde… Seçim sandıklarının mı emniyeti kalmış bu şartlardaki bir ülkede?

Bu sorunları sözde seçim mi çözecekmiş?

Sosyal medyada bilinen kişiler/hesaplar bile şu süreçteki paylaşımları ile kendi idam fermanlarını kendileri dolduruyorlar, yazıyorlar. Herkes de her şeyin farkında… O halde oynayalım şu oyunu, sonunu da görelim. Bakalım kim ne yapabiliyor. Kimler idamlardan kurtulabiliyor.

Hangi ülke, hangi ordu gelip onları idam sehpalarından alabiliyor.

Şu anda devlet gücüyle on şehir ölüme, açlığa,bulaşıcı hastalığa, susuzluğa iteleniyor. Hala ve bunca ifşa oluşa rağmen bu yapılıyor. Buna susmak bile idamlık suçken, bunu yapanların, anayasaya/hukuka, vicdana aykırı sözde seçim oyunlarına piyon olmak nedir?

Leş gibi oldu memleket. İnsan suretli şeytanlarla dolu şurası, burası… Yakındır, çok yakındır bunca zulme, bunca katliama, bunca ihanete bile ortak olanların topluca asılması.

Biz de başlıyoruz, biz de…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Türkiye’nin gerçek gündemi

Türkiye’nin gündemi ağır depremler ve sonrasında faaliyetine izin verilmeyen devlet sistemimizdir. Milli güvenlik tehlikeleridir. Hain Ankara hükumetinin alaşağı edilmesidir. Kimse suni gündemlere, sözde siyasi partiler arasındaki lüzumsuz ve danışıklı mücadelelere takılmasın.

Hala enkazların altında az da olsa sağ insanlar var ve bunlar tespit edilseler bile kurtarılmıyorlar. İçindeki canlı insanlarla birlikte enkazlar dozerlerle acilen kaldırılıyor. Çünkü İsrail, İngiltere ve ABD böyle istiyor. Daha fazla can ve mal kaybı oluşmasını istiyorlar. İktidarı da muhalefeti de aynı yerden emirler aldığı için, bu cinayetler sorunsuzca işlenebiliyor. Hala afet bölgelerinde en temel şeyler bile eksik. Millet, afet bölgesine verdiği şu desteğini çekse, devleti resmen elinde tutanlar, oralarda iki milyon kişinin daha ölmesine sevine sevine sebep olacaklar.

Türkiye örtülü bir işgal altındadır. Resmi yetkililer açıkça ve organize şekilde ihanet faaliyetlerine devam etmektedir. Türkiye vatandaşlarının hiçbirinin can, mal ve ırz güvenliği yoktur. Her gün bakanlar tarafından bile hala onlarca yalan açıklama yapılmaktadır. Kayıp binlerce çocuk da hala ortada yok. Sözde sahra hastahaneleri kuran insan kaçakçısı ve organ kaçakçısı devletlerin ne yaptığını hala “resmen” takip eden yok. Hala bunlara tekmeyi vuran yok. Hala devletin elindeki tıbbi imkanları gerçekten afet bölgesi için seferber edenler yok.

Türkiye’nin asıl gündemi budur.

Ve ben Meral’ın yurt dışına kaçamayacağını, tutuklanacağını da baştan haber verdim. Nesi anlaşılmadı yine? Kaç kere daha doğrulanmam gerekiyor, kaç kere daha baştan söylediklerimin zamanla gerçek çıkması ve yaşanması gerekiyor, söylediklerime itibar edilmesi için?

Herkes üzerindeki şu saçmalığı atsın. Burası Türkiye, başka Türkiye de yok. Türkiye’nin devasa sorunları var ve hala devletin gücünün, imkanlarının seferber edilmesine set çekiliyor.

Yarın bir gün başka büyük şehirler de yıkılacaklar, yanacaklar, çökecekler, o zaman mı o şehirlerdekiler neyin ne olduğunu anlayacaklar ve gayrete gelecekler?

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Şaşıran var mı?


Çoktan haber verdim Altılı çetenin dağılacağını. O çeteyi işlemez hale getirdiğimizi…
Uzatmaları bile çok uzattılar, bu günlere kadar milleti iyi oyaladılar. Onların hiçbirinden bir şey olmaz. Hepsi gizli Ermeni, hepsi vatan haini, hepsi kara paracı, hepsi insan şeytanı… Hepsi de çoktan ifşa olmuş ve hareket sahası bulamaz vaziyette…

Toplanıp alınacaklar, yargılanıp asılacaklar. Bazıları için yargılanmadan sıkılma ihtimali de var.

Tekrar ediyorum. Türkiye’de seçim olmayacak. Yapmak için şartlar çok zorlansa bile netice alınamayacak. Türkiye’de siyasi partiler kalmayacak. Alternatif siyasi partiler de kurulmayacak. Demokratik cumhuriyet rejimi uygulamadan kaldırılacak. İngiltere, İsrail, ABD başta olmak üzere, bu rejim sayesinde Türkiye’de at koşturmuş olan bütün düşman taraflara set çekilmiş olacak.

Hepsini aynı merkez yönlendiriyor. Hepsi de aynı yerden, İngiltere kraliyetinden emirler alıyor. Hepsi de AKPKK’yi daha fazla iktidarda tutabilmek ve Türkiye’yi o ülkelere “direniş olmadan” teslim edebilmek için mücadele ediyor. Kavgaları bile gerçek değil, danışıklı ve kısmi…

Hepsi de tabanlarını kandırıyor, oyalıyor. Hepsinin parti teşkilatları gizli kimlikli vatan hainleriyle, kara paracılarla dolu.

En büyük kalkanları da Adıtürk… O da ellerinden çoktan alındı ve şimdi kalkansız, savunmasız, ifşa olmuş vaziyette göz önündeler. Sistem bunları kendi hallerine bıraksa, hepsi de önce kendini kurtarmanın, bu ülkeden kaçmanın yollarına bakacak.

Oyalanıp dursunlar. Hiç vakit kaybetmeye gerek yok.

Milyonla insan topluca öldürüldü, hala milyonlarcası kasten ölüme terk ediliyor. Ortada devlet yok ve devletin imkanları hala kasten geri tutuluyor ve onların derdi başka… Sözün bittiği yerdeler.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi