Etiket arşivi: Memorial Hastahanesi

Ek bilgiler vereceğim

Birazdan dünkü bilgilere ek bilgiler vereceğim. Diyarbakır’ı uluslar arası organ, insan, uyuşturucu kaçakçılığının merkez üslerinden biri yapanlara yeni darbeler vuracağım. İddia edilenlerin çok az bir kısmını anlatmıştım, çok derine girmeyeceğimi de yazmıştım ama biraz daha bilgi eklememde mahzur yok. Ümit ederim ki bu yazdıklarım devletin sinir merkezlerini, istihbaratındaki, Emniyet birimlerindeki, Adliyelerindeki namuslu devlet yetkililerini gayrete getirmiştir. Vatan müdaafasında ve insanlığa hizmet yolunda devleşmiş Süleymanlılarla ve diğer ehl-i sünnet Müslüman gruplarla uğraşmak yerine, dünyanın en vahşi, en hain, en acımasız tarikatı olan Masonlarla ve ayrıca içimizdeki İsrail ile uğraşmaları icap ettiğini anlamışlardır. Yoksa ben daha da sert oynamayı severim, işlerini yapmayanlardan, Masonlarla anlaşanlardan hatta anlaşmasa da onlara göz yumanlardan bile nefret ederim ve onlara da çok ağır vururum. Bu ifşalarım öyle esip geçen bir yel gibi kalırsa, and olsun Türkiye’nin altını üstüne getirecek gerçekleri Türkiye’deki herkesin duymasını sağlarım. Kimse oturduğu koltukta oturamaz. Bu kadar Allahsızlık derecesinde zulümler yapılıyorken bir yetkili polis ya da jandarma amiri, bir yetkili istihbaratçı, bir yetkili savcı ya da hakim, bir yetkili vali bir millet vekili, umursamazlıktan gelebilirse onları da bu örgütten sayarım. Oraya operasyon yapılacak, oradan uzayan kollara da yapılacak. Buna mani olunursa, bu oyun sertleşecek.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Memorial’in sahibi, Turgut Aydın kimdir?

Milletimize İslami market gibi yutturulmak istenen A101’in sahibi kripto Yahudi Cüneyt Zapsu idi. Çok anlatmıştım Zapsu’yu oynatan Siyonistlerin Tayyip ve AKPKK projesini ve Zapsunun neler yaptığını

Memorial’in sahibi, bu gördüğünüz adam, Turgut Aydın… Trabzonlu biliniyor ama benim duyduğum iddialara göre bir kripto Yahudi… Malum Mesut Yılmaz’dan tutun Mehmet Ağar’a, Oğuzhan Asiltürk’e, APO’ya, Devlet Bahçeli’ye kadar bu ülkede binlerce gizli Ermeni ünlü kişi, patron kişi, sözde sanatçı kişi, sözde yazar kişi var. Yine Tayyip’ten tutun Egemen Bağış’a, Aydın Doğan’dan tutun, Turgay Ciner’e, Ferit Şahenk’ten tutun Murat Ülker’e kadar binlerce gizli Yahudi patron, gazeteci, TV programcısı, şarkıcı, manken, vekil, sendikacı, devlet memuru, polis, subay v.s. var. Bunları genelleyerek İçimizdeki İsrail ve içimizdeki Ermenistan diyoruz. İddialara göre bu Turgut Aydın da o kripto Yahudilerden biri imiş…

Bir kripto Yahudi ve kripto Ermeni ihaneti ürünü olan FETÖ teşkilatının kurulmasında ve güçlenmesinde etkin rol oynamış ve Bank Asya’nın bile kurucu ortakları arasında yer alan bir kripto Yahudi olduğu iddia ediliyor bu Turgut Aydın’ın… Bu şahsın, hayatı boyunca hiçbir zaman gerçek bir iş adamı olmadığı… Hep sahada bir piyon olarak kullanıldığı, birileri adına iş takip ettiği ve rolünü çok iyi oynadığı… Akıl almaz yükselişinin arkasında aslında kadın ticareti yani fuhuş sektöründeki faaliyetleri, uyuşturucu ticareti, Kumar oynattığı mekanların gelirleri, Masonlarla, Siyonistlerle, Tapınakçılarla, Haçlı artıkları ile birlikte her türlü kara para işini çevirmesi olduğu da iddia ediliyor.

İddialara göre, sistemi öyle bir kurmuşlar ki sadece kumar oynattığı mekanlardan bile bu Turgut Aydın’a her hafta yurt dışından çuvallar dolusu paralar geliyormuş. Ömrünün üç, dört senesinin Türkiye dışında geçtiği, o sırada bulunduğu ülkede Siyonistlerle, Masonlarla, doğrudan Şeytan’a tapan gizli örgütlerle çok sıkı fıkı olduğu, çok şeyleri tecrübe ettiği, bir nevi eğitim aldığı da iddialar arasında… Yine benim duyduğum iddialara göre bu adam, ciddi bir tahkikat esnasında, neyi nereden kazandığını, nasıl bu kadar büyüdüğünü izah edemeyecek kadar hızlı büyütülmüş. Meşhur şirketi Dömeks’i de zaten kimliği açık Yahudilerle ve Ermenilerle beraber kurmuş.

Dünya genelini şimdilik bir yana bırakalım da, sadece Türkiye’de her sene binlerce, on binlerce çocuk ve yetişkin kayboluyor. Ne kadar enteresandır ki bunların hiçbirinin akıbeti bilinemiyor. Olağan üstü hal ilan edilip “Bu gidiş nereye?” denilmesi icap ederken, basın da, devlet kurumları da, güvenlik kurumları da, istihbarat kurumları da bu derdin üstüne gitmiyor/gidemiyor. Birilerinin bu benim bile kulağıma gelen iddiaları duymamış olma ihtimali var mıdır? Haydi bunları her yerde paylaşalım ve Türkiye’de bu insanlık dışı işler dursun, suçlu suçsuz ayrılsın, suçlular cezasını bulsun.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Diyarbakır Memorial Hastahanesi

İnanmak istemediğim bazı iddialar duydum. İnşaallah sadece deli saçmalamasıdır. Diyarbakır’daki bu Memorial hastahanesinin altında iki gizli bordum katı varmış ve organ kaçakçılığında kullanılıyormuş.

Bina içinden o katlara gizli girişler olduğu gibi, organları için parçalanacak kişiler de bina dışında, arka tarafında, ötede bir yerde bulunan gizli girişten girilen ve hastahanenin gizli bodrum katlarına bağlanan tünelden içeri alınıyormuş. Bu güne kadar en az yüzlerce, ihtimal ki binlerce masum kişi organları için orada parça parça edilmiş. Organları için insanlık dışı bir vahşetle parçalananların çoğu, görgü şahitlerinin ifadelerine göre, Hindistanlı, Pakistanlı gibi görünen, esmer tenli, başka milletten olduğu belli olan kişilermiş.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi