Etiket arşivi: Melhame-i Kübra

O İblis buraya gelecek, nereye kadar saklanacak?


Uzlete çekiliyormuş da bilmem ne yapıyormuş. Bıraksın o yalanları, çarpılmaktan kızarmış piliç gibi oldu da cinlerin arasına çıkamıyor.

Şu olacak, bu olacak dediklerini yapamadı, planları ayaklarına dolandı da ondan da cinlerin arasına çıkamıyor. Yine trilyonla cini üzerimize salarak cehenneme gönderdi, kendi de rezil ve sefil halde meydanda kaldı.

Bir bu kadarını daha hemen şimdi gönderebiliriz. Kaçanlar etek giysinler.

Dünyanın her yerinden metafizikçiler, İstanbul’un İblis’e ve cinlerden olan çetelerine neler yaptığını zaten gördüler.

İblis benim ölmeyeceğimi biliyor. Çekirdek kadromdan olanların hiçbirinin ölmeyeceğini de biliyor ve yine hepinizi kafalıyor.

Ahmaklığınıza doymayın. Kaç senedir size bunu dedim, hala diyorum. Güya seneler önce de kaç kere ölüyordum, ölecektim.

Bırakın bu boş hayalleri… Melhame-i kübra tam olarak patlak verdiğinde ben de çekirdek kadrom da bu harbi sevk ve idare edeceğiz. Onlarca ülkenin ordularını cehenneme topluca göndereceğiz. İblis bunları da biliyor. Kaderi değiştiremeyeceğini de biliyor.

Bundan böyle, öldürmeyen darbe, devleştirir…

Azerbaycan ile Ermenistan arasında ya da Azerbaycan ile İran arasında askeri çatışmalar ya da kapsamlı bir harp yaşanması halinde, çatışmaların tarafı olmayacağız. Azerbaycan’dan yana da olmayacağız. Hiçbir destek de vermeyeceğiz. Hatta Azerbaycan’ın kaybetmesi için, yerinde ve zamanında bazı müdahaleler yapacağız.

Çünkü o çatışmalar çıkarsa, danışıklı dövüş olacak. Gerçek olmayacak. Kara para için, insan ve organ kaçırmak için yapılacak. İstanbul’un yani Türk dünyasının planlarını bozmak için yapılacak. İsrail’den farkı kalmamamış olan kara paracı ve kalleş Azerbaycan, kendine yakışanı bir kez daha yapmış olacak.

Bizim için Azerbaycan diye bir ülke de yok ve ilk fırsatta ayaklarımızın altında ezeceğiz. Aralarında bir avuç gerçek Türk ve müslüman var, sadece onların zarar görmemesi için hassasiyet sergileyeceğiz.

Sodom ve Gomore’ye fark takmış haldeler, lafa gelince Türküz, müslümanız diyorlar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Ben Arap Birliği denilen çöplüğü tanımam

Onun arkasındaki Yahudi/Satanist/Mason birliğini de tanımam. Daha arkasındaki uzaylı unsurları da tanımam.

Bakın ben Süfyan’ı de Köpek kabilesini de tanımadım, tanımıyorum. Suriye’ye dair hedeflerini bunca yıldır bozdum, bozuyorum. Bu güne kadar olduğu gibi bu gün de Suriye’de benim dediğim olacak. Kimse oraya bir çivi bile çakmayacak. Çakanı da tanımam. Hem Suriye’deki bütün işlerini, düzenini bozar ve adamlarını da harcarım… Hem de kendi ülkesindeki, bölgesindeki bütün işlerini, düzenini de bozar teknik adamlarını harcarım.

Makineleri bile çalışmaz. Bilgisayarları ve diğer elektronik cihazları da çalışmaz. Üstüne bastığı yer, yerinde durmaz.

Herkes aklını başına alsın.

Suriye fırsatı, İstanbul’a oyun kurmaya çalışan birkaç aptal yüzünden bozulmuş ve kaçırılmıştır. Böyle bir sonu taraflar kendileri istediler. Kimseyi Suriye’de görmek istemiyorum. Orada taş üstünde taş, gövde üstünde baş bırakmam. Hala kesin kararımı vermedim.

Bu güne kadar yapabildiklerim, yapabileceklerimin teminatıdır.

Hangisi Arap şunların?

Aralarında bir tane Arap var mı?

Ermeni, Süryani, Ezidi, Yahudi, Çingene bunlar… Ortak buluşma noktaları İslam düşmanlığı ve masonluk…

Ankebut Ağının piyonları, maşaları, ayak takımı bunlar.

Bataklığa batmak isteyenler için Suriye orada, gidip gidip batsınlar. Biz melhame-i kübrada Suriye’yi de kurtarmak, özgürleştirmek için harp edeceğiz.

İsteyen taraflar, çok uzatmasınlar süreci ve orduları hemen getirsinler. İşgale de Türkiye’den başlasınlar.

Bu kadar geri adımlar attım, meydanı bu kadar açtım, şartları bu kadar kolaylaştırdım ama hala ordularıyla gelemeyenler, ayak takımından üç beş piyonu kulanarak mı yol alabilecekler?

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Melhame-i kübra

Melhame-i kübra, sezon 1, bölüm 1

Bölüm özeti:

İngiltere’nin gayr-i resmi sömürgelerinden biri olan ABD’nin Dışişleri Bakanı Blinken, suni afetlerle peş peşe vurulan Amik ovası çevresine gelir. Bölgede incelemeler yapar. Bu ziyaretiyle dünyadaki taraflara siyasi mesajlarını da vermiş olur.

Ardından bölgede ve Türkiye’nin başka bölgelerinde başka başka suni afetler de yapılır. Önce insani yardım iddiasıyla çok sayıda ordunun askerleri, gemileri, uçak gemileri Türkiye’ye gönderilir.

Türkiye’nin iyice zayıf düştüğüne, kapsamlı bir işgale mani olmayacağına kanaat edildiği anda, onlarca ülkenin ortak askeri birlikleri Türkiye’nin dört bir yanında aynı anda işgal faaliyetleri başlatır. Trakya, Marmara, Ege, Karadeniz, Doğu, Güney Doğu, Akdeniz ve İç anadolu bölgelerinin hepsinde eş zamanlı işgale teşebbüs edilir. Bu kapsamda en büyük birliklerden bazıları Hatay’dan işgale teşebbüs ederler.

Hain Ankara hükumeti, Türkiye içindeki on binle gizli Ermeni ve Yahudi, TSK Genelkurmay kademesindeki hainler, adalet sistemindeki hainler, istihbarat ve emniyet birimlerindeki hainler de bu süreçte işgal güçleri tarafından kullanılırlar. Sözde Türk basın ve medyasındaki binlerce hain de işgalcilerin yönlendirmelerine göre, Türk milletini kandıran ve kafese çeken tarzda yayınlar yaparlar.

Türkiye, bu kadar büyük ve kapsamlı bir işgal teşebbüsünden kurtulabilecek midir… Tarihin böyle devirlerinde çıktığı gibi şimdi de bir kurtarıcı kahraman çıkacak mıdır…

Devam eden bölümleri kaçırmayın…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Kapatıyorum


Şu andan itibaren İstanbul boğazını, Çanakkale boğazını, Cebel-i Tarık boğazını, Süveyş kanalını ve Panama kanalını her türlü kara para işlerine kapatıyorum. En basit bir kaçakçılık faaliyetine bile kapatıyorum.

Bunu, dünyadaki uzaylı tarafların bile elinde bulunmayan ve çözemeyecekleri kadar ileri teknoloji ile yapıyorum. Ayrıca metafizikçi ekiplerim de buralara, buralardan gemilerle ya deniz altılarla kara para işleri yapmaya çalışan gruplara/şirketlere/mafyalara/hükumetlere metafizikle büyük taarruzlar yapacaklar. 7/24 kesintisiz devam edecek bu taarruzları… Masumlara zarar verilmeyecek ama suçlular sivillerse hatta kadınlarsa bile imha edilecekler.

Hedefim en kısa sürede dünyanın tamamını kilitlemek ve ordumla Melhame-i Kübranın merkezi olan Suriye’ye inmek. Bütün çevreyi, Türk ve İslam dünyasını hürriyetine kavuşturmak.

Bu dünya, İstanbulla restleştiği her an dibe vuracak. Dikkat edilsin, artık sessiz kalan ülkeleri bile dibe vurduracağız. Bu seviyede bir şeytanlaşmaya ve şeytanca işlere tepkisiz kalabilenler de dilsiz şeytanlardır.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Yemin ediyorum


İran’da göstericilerin asılmasına eliyle, diliyle, yetkisiyle/imzasıyla aracılık yapanları hatta yaptığı haberlerle yardım yataklık yapanları hatta infazı gerçekleştiren cellatları bile meydan yerlerde astıracağıma yemin ediyorum. Bütün dünyanın önünde yemin ediyorum.

Hemen asmam şart değil, çok yakında ordularımla birlikte o topraklardayım ve tekrar yemin ediyorum ki sayıları on binleri bulsa bile hepsini, bu idam kararlarına, bu infazlara karışanların hepsini asacağım. En üst yetkili ve ünlü kişilerden aşağı doğru inerek astıracağım. Aynı şu anda oradaki İngiliz kuklalarının yaptığı gibi, meydan yerdeki infazların videolarını çektirip dünyaya paylaştıracağım. Keyfi şekilde göstericilere sıktırmış, işkence ettirmiş, bir şekilde sakat bırakmış ya da öldürmüş olan resmi yetkili yetkisiz herkesi de idam ettireceğim.

Bunun ardından sırası gelecek ve bu işlerde İran’daki İngiliz kuklalarını arkalayan Rus, İngiliz, Avrupalı, Türkiyeli, Azerbaycanlı, Ermenistanlı, Arabistanlı, Çinli ve ABD’li kişileri de astıracağım. Siyasi şartlar asılmasını uzun süreye yayacak olan kişileri başka başka yollarla kısa sürede öldürteceğim. Bütün bunları “Ben yaptırdım. Sorunu olan karşıma çıksın” diye diye, dünyaya ilan ede ede yapacağım, yaptıracağım.

Şu andan sonra bütün dünyanın her türlü dengesini acımasızca tarumar edeceğim ve melhame-i kübrayı da başlatacağım. Buna da kimse mani olamayacak ve bu vesileyle kısa sürede çok intikam alacağım. Güney Azerbaycan’da uygulanan şeytanlık, üçüncü dünya savaşının çıkış sebepleri arasında tarih kitaplarındaki yerini alacak.

Türk olmaları şart değil, şu andan sonra İran denilen Türk topraklarında asılan her hürriyet savaşçısı, her gösterici karşılığında… İran’ın altındaki yer altı uzaylı şehirlerinden on bin kişi öldüreceğim. Bire, on bin… Asıl katilleri, asıl zalimleri, asıl şeytanları asla göz ardı etmeyeceğim. Yerin altını, üstünden önce cehenneme çevireceğim.

Bu hukuksuzluğa, bu şeytanlığa tepkisiz kalan dünya devletlerinin tamamının uzaydaki uydularını, ana haberleşme sistemlerini, bankacılık sistemlerini ve devletlerinin işleyişini sağlayan ana omurga sistemlerinin tamamını bozduracağım. Bunlar da hemen şu anda itibaren bozulmaya başlanacak. Sivil uçak bile uçuramaz hale gelecekler.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi