Etiket arşivi: Mehmet Ceyhan

Mehmet Ceyhan isimli pislik herifi Tv’lerde görmek istemiyorum

Mehmet Ceyhan denilen o satanist pislik herifi, TV ekranlarında görmek izlemek istemiyorum. Radyolarda dinlemek istemiyorum. İnternet mecralarında izlemek, dinlemek, görmek, okumak istemiyorum.

Bu hususta aşırı hassasiyetim var.

Covid 19’un öldürücü bir varyantının dolaştığı tamamen palavradan ibaret. Bu bahane ile yeniden sahte pandemi şartları oluşturulmasına, organ ve insan kaçakçılığı da dahil olmak üzere yeniden kara para işleri yapılmasına asla meydan bırakmayacağım.

Kimlerle ne şartlarda çatışmam gerekiyorsa çatışacağım. Çok da derinden darbeler vuracağım. Çok da yıkıcı olacağım. Satanistlerden bile daha merhametsiz olacağım.

Millet denilemeyecek sürü kısmının, mümkün olabilen en kısa sürede belasına bulmasına, türlü vesilelerle toplu toplu helak olmasına karşı değilim. Bunu en çok isteyen kişiyim. Lakin bu süreçlerin, insanlığın düşmanı olan çevrelerce kara para gelirlerine dönüştürülmesine azla izin vermeyeceğim.

Akademi Dergisi | Mehmet Fahri Sertkaya

Mehmet Ceyhan, gerçek Mehmet Ceyhan değil

O birbirine tezat cümleleri söyleyen Mehmet Ceyhan, gerçek Mehmet Ceyhan değil. Artık dünyamız üzerindeki biyonik robotlarda “olağan üstü” derecede sorunlar yaşanıyor. Bu sıkıntıları daha da artacak. Yakın gelecekte dünya üzerindeki pek çok etkili ve yetkili kişiye su-i kastlar yapılacak ya da trafik kazaları yaşacaklar. Bir şekilde aniden ölecekler. Çünkü biyonik robotlarla dünyayı karıştırma devrini sona erdirdik. Hepsini hızlıca oyundan düşürmek zorundalar.

Mehmet Fahri Sertkaya

Hak ettiği kadar şiddetli çarpıldı

Hak ettiği kadar şiddetli çarpıldı

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan birçok kirli bağlantıların içinde olan biriydi. Satanistti ve insanlık düşmanıydı ama dün canlı yayın sırasında çarpılarak fenalaşan kişi gerçek Mehmet Ceyhan değildi. Griler çoktan onun yerine geçmişlerdi ve şu aşı oyunlarının arkasında aslında Ankebut Ağından yani Yahudilerden/Masonlardan/Satanistlerden çok Yeşiller ve Griler var.

Mehmet Ceyhan suretinde üretilmiş biyonik robotun içindeki Gri uzaylı kişinin bir anda midesi şiddetli şekilde bulanmaya başladı ve ardından başı döndü, beyninde krizler başladı. Çok profesyonelce davrandı, öksürmelerle zaman kazandı, atlatmayı denedi ama başaramadı ve ölümcül metafizik darbeler aldı.

Zaten program sunucusu ve Ankebut Ağı mensubu bir Yahudi olan Başak Şengül, Ceyhan’ın yıkılmasından sonra verilen aradan sonra şu şekilde konuştu:

“Tam anlamıyla durumuna dair net bir bilgi edinemedik. Sağlık ekiplerinin de müdahalesi söz konusu. … Şöyle söyleyelim, şimdi bir hafif baş dönmesi olmuş hocamıza o yan stüdyoda. Şu an ambulans girmek üzere binaya. Hocamız şu anda ambulansla hastaneye gidiyor. Şuuru, bilinci yerinde.”

Ben, bundan sonra biyonik robotlarla Türkiye’de ve dünyada türlü kirli işler çeviren bu türlere meydanı bırakmayacağımızı birkaç tekrarla ifade etmiştim. Bunların hepsini en kısa sürede geri çekmezlerse zaten her gün beşer onar tanesi arıza yapıp ifşa olmaya başlayacaklar.

Mehmet Fahri Sertkaya