Etiket arşivi: LGBT

Hep beraber göreceğiz

Türkiye mi çökecek, Shell mi çökecek…


Türkiye mi çökecek, ABD mi çökecek…

Türkiye mi çökecek, Rusya, Çin, Japonya, Güney Kore, Tayvan, İran, AB mi çökecek…

Hep beraber göreceğiz Deccal’ın sistemini oluşturan devletler ve yer altı şehirleri mi çökecek yoksa Türkiye mi çökecek.

Bekleyin, kısa süre sonra JP Morgan’ı, Sony’i, Samsung’u, Tesla’yı da göreceksiniz.

O saydığım ülkelerin ve ayrıca o ülkelere ait markaların hallerini de göreceksiniz.

Hala Kuzey akım hattını kimin patlattığını bulamadılar da o ülkeler kendi aralarındaki kontrollü/danışıklı siyasi atışmalarla size mevzuyu unutturdular. Hala Kırım köprüsünü kimin, nasıl patlattığını da bulamadılar.

Metafizikle bakıyorlar, İstanbul’un sinyaline girdiğini kısa sürede görüyorlar. Etrafınızda varsa metafizikçiler, sorun, size de anlatsınlar. Bunlar çok zor işler değil…

Türkiye’ye yapılan hiçbir kötülük karşılıksız kalmayacak. Dünyanın hiçbir yerinde hiç kimse insan ve organ kaçakçılığı yapamayacak. LGBT sapıklığını yayamayacak. Rest çeke çeke yok edeceğim o rezillikleri… Direnenler ve bu süreçte Türkiye’ye saldıranlar da işte bu hallerde olacaklar. Bu süreçte kendine gelmeyen Türkiye’deki yığın/sürü de imha olacak.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Sular yükselmeyecek, yerler çökecek…


Daha önce de yazdım. Hadis-i şerifte haber verilen çökmeler yaşanacak. Buna da duhan sebep olacak. Ayrıca Tabut-u Sekine ve Musa’nın asası ve mucizevi hususiyetleri olan başka şeyler de sebep olacak. Dabbetül arz da sebep olacak. O kişi yeri yerinden oynatacak. Yeri debelendirecek…

Devasa yeraltı şehirleri, sanki dün hiç yokmuş gibi yok olacak. Yeraltındaki çok geniş çaplı çökmeler nedeniyle, yeryüzünde de büyük alanlar birden çökecek. Yeryüzündeki pek çok şehir de sanki dün hiç yokmuş gibi çökecek, ortadan kaybolacak. İşte bu çökmeler dünyanın farklı yerlerinde yaşanırken, çöken bazı yerler deniz seviyesinin altına düşecekler de oraya deniz dolacak. Bir de bu nedenle ortadan kaybolacaklar.

Çok büyük helak hadiseleri olacak, çok büyük ve çok sayıda… Hz. Mehdi, çok büyük peygamberler zamanında yaşanmış ve hala dilden dile aktarılan o hadiselerin çok çok benzerlerini yaşamadan, yaşanmasına sebep olmadan vefat etmeyecek. Nuh tufanı misali hadiselerin yaşanmasına da vesile olacak.

Nereler çökecek ve yok olacak diye merak ediyorsanız, satanistliğin, masonluğun, büyücülüğün, ayinciliğin, LGBT’nin, insan ve organ kaçakçılığının, Allahsızlığın/ateisliğin, putperestliğin, namussuzluğun/zinanın nerelerde en yoğun olduğuna bakın. Dünyada hiç gerçek İslam ülkesi bulunmadığını, İslam ülkesi ve milleti görülen bazı yerlerin batılılardan bile beter hallerde olduğunu, göz önünde bulundurun. Asya’nın da çok perişan hallerde olduğunu göz önünde bulundurun. Her an her yer çökebilir.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

..

Yayılan şey cüzzam değil, sinyal…


Metafizik sinyaller artık o kadar yoğunlaştı ki şeytanlaşmış insanlarda onlarca farklı şeye sebep oluyor. Bazılarının ciltleri yanıyor, kabarıyor, çok çirkin hallere giriyor.

Kara mantar dedikleri şey de bir çeşit cüzzamdı zaten ve metafizik sinyaller yakmıştı o insanları…

Hamaney de zehirlenmedi. O biyonik robot da o kadar yoğun şekilde sinyale giriyor ki arızaları bitmek bilmiyor. Yaşanan sorunlar arasında deri renginin değişmesi, acayip şekle girmesi de var.

Küba taraflarındaki çok büyük yeraltı şehirlerine giriş çıkışlarda sorunlar başladığına dair haberler geliyor.

Esed ile görüşmenin artık hiç kimseye faydası yok. Esed karakterinin de artık hiç kimseye faydası yok.

Anlaşmak isteyen pek çok uzaylı grubu red ediyorum. “Anlaşmak istiyorsanız, şartlarıma uyacaksınız.” diyorum. Ölüyorlar, sürünüyorlar, batıyorlar ama kurallara uymamak için direniyorlar.

Hiç sorun değil, hayatta kalabilirlerse eğer, dönüp dolaşıp gelecekleri yer yine İstanbul…

– Gezegene ve dünya insanlığına yaptıkları her kötülüğü, her sinsi saldırıyı bıracaklar.

– Terör, insan ve organ kaçakçılığı, zorla fuhuş, LGBT gibi pis işleri bıracaklar.

– Bana olan tazminat borçlarını eksiksiz ödeyecekler.

– Kontrolleri altında tuttukları hükumetlere, siyasi liderlere, gerekli açıklamaları yaptıracaklar. İstanbul’a açıkça yanaşacaklar.

Bu kuralları kabullenmeyenler ölüyormuş, sürünüyormuş, türleri yok oluyormuş, batıyormuş, yıkılıyormuş, umurumda bile değil.

Bazıları da anlaşma rolü ile tuzaklar kurmak için kuş kadar beyinlerini çalıştırmaya çoktan başladılar. Kendi topuklarına sıktıklarının farkında bile değiller. Gözlerini kin, nefret, düşmanlık bürümüş ve o kadar şeytanlaşmışlar…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Doğru duruş


Dünyanın büyük çoğunluğunda olduğu gibi, İsrail denilen sembolik devlette de LGBTİ karşıtı tarafların, kararların, uygulamaların hakim olmaya başlamasını müspet/olumlu gelişmeler olarak değerlendiriyorum.

Bu duruş, İsrail halkının da beden ve ruh sağlığı için, maddi ve manevi refahı için zaruri olan bir duruştu. Bu duruş, akla ve tıbba da uygun olan bir duruştu. Bu duruş, İsrailoğullarından olan hak peygamberlere inandığını söyleyen kişilerin, sergilemesi gereken duruştu.

Bir önceki sefer İstanbulla restleşerek vahim hataları üst üste yapan, son seviyede vahim sıkıntılar içinde kalarak ezilen ve hızla savrulan Netanyahu’nun, hatalarından ders aldığını ve bu döneminde çok farklı bir duruş sergileyeceğini değerlendiriyorum.

Netanyahu’nun, sadece birkaç gün içinde bile açıklamaları ve kararları ile, bundan sonra nasıl bir duruş sergileyeceğini netleştireceğini ve siyasi geleceğinin de buna bağlı olacağını değerlendiriyorum.

Bakalım neler olacak…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bunlar iyi günleri…


İYİ Parti isimli sözde siyasi partinin, gerçekte gizli Ermeni organize suç, terör ve ihanet örgütünün İstanbul İl Başkanı olan Buğra Kavuncu (kendisi de gizli Ermeni) söyle demiş:

“(Gizli Ermeni) İmamoğlu’nu belediyeden alıp kayyum atama ihtimalleri çok yüksek. Özür dilerim kimseyi umutsuzluğa sevk etmek istemem ama olmaz dediklerimiz oldu. Görünen o ki süreç hızlandırılıyor.”

İstanbul’u/mfs’yi hafife almanın, ikazlarını dikkate almamanın, mfs’nin damarına damarına basmanın, mfs ile restleşmenin neticeleri bunlar… Kritik karar anlarında “Olmaz olmaz, bir sorun olmaz” deyip geçiştirmenin ve mfs’ye inat yollarına devam etmenin neticeleri bunlar.

İnadına LGBT savunmanın, inadına terörden ve ihanetten yana olmanın, inadına batıdan talimatlar almanın, inadına Türkiye’ye ve Türk milletine ihanet etmenin şimdiki karşılığı bunlar.

Bunlar bir şey değil, süreç yeni başlıyor ve olağan üstü bir hızla tamamlanacak. Bu ülkede, Londra merkezli sisteme çalışan bir tek gizli Ermeni ihanet ve suç örgütü bile kalmayana kadar bu mücadele devam edecek.

Dünyadaki hiçbir tarafın, ülkenin, etkili ya da yetkili kişinin İstanbul’a/mfs’ye inat işler yapma lüksü kalmadı. O kibir abidesi, o inatçı ve küstah gizli Ermeni Ekrem mi yapabilecekti…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi