Etiket arşivi: Lavrov

Saha fazlasıyla gergin


Charles, Sunak, Trump, Aliyev, Lavrov, Netenyahu, Biden, Austin, Obama, Scholz, Miço, Şi, Tayyip, Bohçalı, Soysuz derken… Hepsi de çıldırıyorlar. Çok öfkeliler, çok çaresizler.

O çıldırmalar sırasında, yerli/yabancı askeri unsurlarla beni mekanımdan kaldırmaya dönük çılgınca planlar dahi yapıyorlar. George Soros bile var çetenin içinde… Helikopterlerle havadan özel ekipler indirmek, bu planın “hafif” kısmı… Dedeağaç’tan bu tarafa doğru özel ekipler göndermek de bu planın hafif kısmı… Kartal açıklarına, Türkiye’ye ait askeri gemiler getirmek de öyle…

Bundan sonraki süreç fırtınalı olacak. Ankebut Ağı’nın dünya genelinde hızla ve somut şekilde çöktüğü, parçalandığı, kaybettiği bir süreç olacak. Dolayısı ile her seferinde bana kızacaklar. Her seferinde çılgınlıklar denemek isteyecekler. Umurumda bile değil, hepsine gereken karşılıkları veririz, vereceğiz.

Etrafım şu anda da fazlasıyla riskli. Dost unsurlar buralarda çok dolaşmasınlar. Şüpheli hareketler sergilemesinler. En azından iç çembere girmesinler. Bir kaza kurşununa denk gelmesinler.

Herkes anlıyordur ki böyle bir çatışma başladığı anda artık Türkiye eski Türkiye olmayacak, dünya da eski dünya olmayacak. Bir daha çatışma bitmeyecek, ta ki biz o yolla sonuca varana kadar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bölgede bir büyük Ermenistan kurmak hayalleri var şunlarda…

Şu devlet denemez Ermenistan’ın, devlet adamı denemez şu çapulcularını, Ankara hükumeti bu nedenle el üstünde tutuyor, sahada görüntü verdiriyor.

Hain Ankara hükumeti, hainlikte sınırlarını zorluyor. Pervasızca hareket ediyor.

Gizli Ermeni Emine Erdoğan da çok seviniyor, şu çapulcu takımının Türkiye’de böyle gezdirilmesine… Gizli Ermeni Mevlüt’ün açıklamalarına…

Lavrov da Aliyev de Ermeni kökenliler zaten…

Büyük İsrail’e giden yolda, önce büyük bir Ermenistan kurmaktan çekinmeyecekler.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Afet bölgesinde hiçbir ülkenin keyfi işlerine müsade edilmeyecek


Lavrov suretindeki biyonik robotun içinde, Tayyip suretindeki biyonik robotun içindekinden daha kıdemli bir uzaylı var. Aralarında işbirliği yapıyorlar.

Tayyip’in bu süreçte Rusya’ya ve Çin’e de çok kazandırmasını, talepleri yerine getirmesini istiyorlar. Buna karşılık ona da pay vermek, onu iktidarda tutmak gibi vaatlarda bulundular.

Lavrov karakteri Kazakistan merkezli olarak Türk devletlerini elinde tutmak istiyor. Azerbaycan ve Ermenistan ile de hususi olarak ilgileniyor. Lavrov’la paslaşan bütün uzaylı türlerin bütün yer altı şehirlerini ve sistemlerini yaktıracak, bozduracak, yıktıracağım.

Bu şu demek… Türk coğrafyasının tamamında peş peşe depremler, depreme denemez ani ve tek darbeler, acayip gürültüler, değişik afetler hatta yer çökmeleri yaşanabilir.

Lavrov karakteri ile paslaşanlar Türk coğrafyası ile sınırlı olmadığına göre, diğer yerlerde de bu gibi haller yaşanacaktır. Çin başta geliyor…

Şi karakteri de Lavrov karakteri ile sıkı paslaşıyor.

Çin’de yerin altında da üstünde de ihtilaflar arttı, daha da artıyor. İyice birbirlerine düştüler. Çin şimdi daha da aciz, daha da çaresiz.

Maraş merkezli suni deprem saldırılarını, onlarca ülkeyi ve onlarca uzaylı türü düze çıkartabilmek için de yapmışlardı ama bu yaptıkları da daha şimdiden aleyhlerine döndü.

Afet bölgesinde hiçbir ülkenin keyfince işler almasına, keyfince işler yapmasına, projelere girişmesine izin vermeyeceğiz.

Hain Ankara hükumeti ile beraber hareket eden bütün ülkelerde yerin altını da üstünü de cehenneme çevirmeye devam edeceğiz. Biraz para kazanmak isterken trilyonlarca dolar kaybetmek isteyen, sayamayacağı kadar çok can kaybı yaşamak isteyen ülkeler, taraflar, Ankara ile paslaşsınlar.

Bölgede ya da Türkiye’nin hiçbir yerinde, Ankara ile paslaşan hiç kimsenin madencilik yapmasına da izin vermeyeceğiz.

Afet bölgesi için sıkıntılar, riskler devam ettikçe biz doğrudan İsrail’i muhatap alacağız. Çok fazla can ve mal kaybına sebep olacağız. Gerekiyorsa oralarda nefes alan bir kişi bile bırakmayacağız. Orada da yerin altına, üstünden önce saldıracağız.

Yabancı sözde kurtarma ekipleri hakkında sık sık yanlış, yalan haberler yapılmıyor. Gerçekten kaçıyorlar ama Ankara ve kendi hükumetleri araya giriyor ve o insan şeytanlarını daha fazla sahada tutmaya çalışıyorlar. Sonra haberleri, açıklamaları bile yalanlıyorlar.

Ben söyleyeceğimi söyledim ki kalanları ölecekler. Leşleri sağda solda bulunacak. Hiç kimse de benden ya da Türkiye’den hesap soramaz, soramayacak.

Ehemmiyetine binaen tekrar ediyorum.

Hiçbir ülkenin, yardımlarını, ülkesinin reklamına çevirmesine, siyasi ve ticari/mali nüfuz vesilesine çevirmesine asla izin verilmeyecek.

Böyle davranan hiçbir ülkenin yardımları kabul edilmeyecek. Ya da kabul edilen yardımlarının üzerindeki logolar, yazılar, bayraklar kapatılacak.

Yardım göndermişler diye, hiçbir ülkenin hiçbir adamı ya da onların buradaki yerli işbirlikçileri, sahada rahat rahat dolaşmayacak. Oraya buraya karışamayacak.

AFAD’ın idari kadrosunun haricinde, Kızılay’ın idari kadrosuna sıkılması da beni vicdanen rahatsız etmiyor, etmeyecek. Bunu yapanlara şimdilik cezalar verip ceza evlerine koyacaklarsa bile, çok yatacaklarını zan etmiyorum. Çünkü hepsine af çıkartırım da yine de içeride yatırmam.

Ayrıca pek çok afetzede için şu anda ceza evi şartları, dışarıdaki şartlardan çok daha iyi ve onların çoğu için böylesi daha hayırlı olur.

Bu ülkede hala çok ama çok pislik var ve bir şekilde bunlar temizlenecek.

Saçma sapan demokrasi, özgürlük, seçim ve sandıkta hesap sormak naralarıyla oyalanacak vaktimiz yok.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Dümdüz edeceğim

Putin karakteri için demiştim ya “Milyon tane kopyan olsa bile yemin ediyorum ki seni bitireceğim.” diye…

Aynısını şu Hint maymunu için de diyorum.

Milyon tane kopyası olsa bile Sunak karakterini, o karakteri kullanan dünyalı ve uzaylı tarafların hepsini bitireceğim. Onların tarzı ile karşılık vereceğim, sivillerini de ayırt etmeyeceğim. Siyasi, askeri, mali, tıbbi sahaların tamamında bitecekler. Yerin altında da üstünde de bitecekler. Sonlarına bakanlar “Bunlar lanete uğramışlar” diyecekler.

Yemin ediyorum ve uzun da sürmeyecek.

Aynı şekilde, şu Lavrov karakterini de bitireceğim. Milyonlarca kopyası hazırda tutulsa bile, dünyanın bütün satanistleri onu arkalamak istese bile, Rusya’nın teknik imkanları da alet edilerek yüzlerce yeni suni afet yapılsa bile Lavrov karakterini de onu oynatan, onu arkalayan dünyalı ve uzaylı bütün tarafları da bitireceğime yemin ediyorum.

Bu da uzun sürmeyecek.

Başka bir Hint maymunu olan Modi’yi de bitireceğim. Onun da kaç kopyası hazırda olursa olsun, netice değişmeyecek. Onu da onunla iş tutanları da onu arkalayanları da bitireceğim. Yerin üstünde ya da altındaki bütün bağlantıları ile birlikte bitireceğim. Onu Maraş merkezli saldırı öncesinde, sırasında ve sonrasında yöneten, kullanan, destekleyen dünyalı ve uzaylı bütün taraflar, bu gezegende yok edilecekler. Oralarda yerin altı da cehennemi bir yere dönüşecek.

Bütün bunları yapacağıma ve yerin üstündeki o Hindistan denilen satanist çingene yuvasında en az beş yüz milyon insan şeytanını katledeceğime yemin ediyorum.

Bunları da buraya yazıyorum, kısa süre sonra geriye dönüp hatırlatacağım.

Milyarlarca kopyası yapılacak olsa bile Netenyahu karakterini ve onunla paslaşmış, şu süreçte onu desteklemiş dünya genelindeki dünyalı, uzaylı herkesi yok edeceğime de yemin ediyorum.

İsrail’i dümdüz edeceğime, orayı kırıp geçeceğime, İsrail denilen bir yer bırakmayacağıma yemin ediyorum. Onların tarzıyla çatışacağıma, sivillerini ayırt etmeyeceğime yemin ediyorum.

O küstah Yahudileri, o kara paracıları, o tefecileri, o organcıları, o her pisliğin ve kötülüğün arkasındaki insan şeytanlarını imha edeceğime yemin ediyorum.

Yahudilerin yerine biyonik robotlarla geçmiş uzaylı türleri hem yerin altında hem de yerin üstünde topluca, şehirleriyle ve sivilleriyle birlikte yok edeceğime yemin ediyorum.

Tek tek yazmayacağım. Herkes herkesi ve her şeyi biliyor. Ben, dabbetül arz sürecini başlatacağıma yemin ediyorum. Yeryüzünün üstünde de altında da suçluları cezasız bırakmayacığıma yemin ediyorum.

Niye Ankara’ya geri dönemiyorsunuz?
Zaten bölge halkı hiçbirinizi görmek istemiyor, sağcı-solcu demeden hepiniz de kovuluyorsunuz?
Nerelerde oyalanıyorsunuz?
Vazgeçmişlerdir, yıkmazlar artık Ankara’yı, dönün…

Bir dakika, yoksa? Yoksa siz darbe ihtimalinden mi korkuyorsunuz?

Hiçbir zaman bu kadar ifşa olmamıştınız, suç üstü olmamıştınız. Birileri Ankara’da sizleri denk getirir de sıkar diye mi korkuyorsunuz?

Böyle giderse o sözde meclisi bir daha hiç açamazsınız siz… Haydi, haydi, dönün Ankara’ya… Korkmayın, her yerde sizin köpeklik ettiğiniz ülkelerin gemileri var. Topraklarımızda hala ABD ve NATO üsleri var. Gerçi, benden duymuş gibi olmayın, onların da hali sizlerden farklı değil ama işte ne bileyim yapın bir şeyler.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

..

Deccal karanlık günler geçiriyor

Her bir yerden kuşatılmış vaziyette olan, her bir planı/oyunu kendi aleyhine kısa sürede dönen Deccal, çok kötü günler geçiriyor.

Nereye nasıl müdahale edeceğini, başka nasıl oyunlar kuracağını bilemiyor. Batının battığını ve ayakta tutamayacağını biliyor. Çin merkezli yeni bir Ankebut Ağı da İstanbul engeline takıldı ve çoktan çöktü. Şimdilerde Kazakistan’a dair planlar yapıyor. Yakında orayı kendince dünyanın yeni merkezi yapmayı da planlıyor ama kendini avutuyor.

Lavrov’un içinde vazife yapan uzaylılardan biri Deccal’ın sadık adamlarından biri… O uzaylıyı Kazakistan tarafında başka bir biyonik robot karakterin içinde vazifelendirmek istiyor. Rusya’yı daha fazla elinde tutamayacağını çoktan kabullendi. Lavrov karakterinin içindeki o uzaylı da Rusya’yı hiç sevmiyor ve umursamıyor. Bütün Rusya yansa yıkılsa, bir dakika gam, keder yaşamaz.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

..