Etiket arşivi: Katalonya

Katalonya’nın hürriyet mücadelesini büyük bir samimiyetle destekliyorum


Katalonya’da uygulanan metafizik baskıları, kontrolleri, bundan böyle ekiplerim sürekli olarak kıracaklar. Teknolojik zihin kontrol sistemlerini de kıracaklar. Katalonya’nın karşısında duran dünyalı ve uzaylı tarafların hepsini topluca hedef alacaklar. Katalonya halkının hürriyetine karşı bir mücadele içinde olan herkes, başta da uzaylı unsurlar, ağır metafizik sinyale girecekler. Katalonya’nın düşmanlarının orduları, araçları, cihazları, kamu kurumları, bilgisayar sistemleri, bankacılık sistemleri, sunucuları, enerji santralleri, internet ağları dahil her şey sinyale girecek.

Bu süreçte Katalonya halkının gün gün mücadelesini artıracağına, karşısına çıkan bu fırsatları kaçırmayacağına da eminim. Müslüman Türk milleti Katalonya halkına da yalanlarla anlatıldı ve bundan sonra Katalonyalıların biz Müslüman Türkleri gerçeklerle tanıyacağına ve seveceğine de eminim.

Çok yakında, Türkiye’nin ve bölgenin idaresini resmen de elime aldığımda, Katalonya halkının hürriyet mücadelesini ordularımla da destekleyeceğim.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

..