Etiket arşivi: İsrail

Millet, ülkenin idaresine el koymaya başlamıştır


Şu sözde siyasi partileri ve liderleri, eskiden olduğu gibi bu günlerde de talimatlarla yönlendiren ve danışıklı dövüştüren İsrail, İngiltere ve ABD başta olmak üzere toplamda onlarca ülke, Türk milletinin iradesine, sert kayaya çarpar gibi çarpmıştır. Yolun sonuna gelinmiş ve milletimiz, devletimiz ve gerçek müttefiklerimiz için çok hayırlı olmuştur.

Bu sürecin, bu güne kadar olduğu gibi, bu günlerde de milletimizin iradesine ve menfaatlerine aykırı şekilde, hukuk tanınmaz şekilde devam etmesini ve sonuca varmasını hedefleyen ve hangileri olduğu bilinen onlarca ülke mağlup olmuştur.

Bu sürecin kendilerinin lehine ve milletmizin aleyhine şekilde sonuçlanması için defalarca suni deprem saldırıları bile yapmış olan, batmış borsanın battığını bile gizleyen, hazinede bir kuruş para kalmadığını bile gizleyen/gizleten bütün yerli ve yabancı unsurlar mağlup olmuştur.

Bundan sonrasında kısa ama epeyi gürültülü bir “yeniden doğuş” süreci var. Hem Türk milleti bu kargaşalı, gürültülü sürece dair hamen son hazırlıklarını yapmalıdır, hem de Türkiye’nin gerçek müttefikleri, böyle bir zamanda açıkça Türkiye’nin yanında yer almalıdır. Bu süreçte Türkiye’nin, Türk milletinin, İstanbul’un karşısında olan bütün yabancı unsurlar, yeni dünya düzeninde kısa sürede yok olacaklardır.

Millet idareye el koymaya başlamıştır ve peş peşe olacaklar şunlardır:

– Tayyip Erdoğan karakteri, zaten açıkça gözler önünde olan hastalıkları sebebiyle CB lığı makamından alınarak güvenlikli bir akıl ve ruh sağlğı hastahanesinde tedavi altına alınacak. Sürecin sonunda yargılanacak.

– Altında Tayyip Erdoğan imzası olan her türlü resmi evrak, düzenleme, yasa, anlaşma hükümsüzdür, geçersizdir. Fesh edilmiştir. Bütün bunlarda Türkiye’nin, Türk milletinin lehine olanlar, yeni düzenlemelere, anlaşmalara ve yasa çıkartılmasına kadar geçerlidir ve diğerleri dikkate alınmayacak.

– “Başkanlık” sistemi denilen ve tamamen CIA ürünü olan, tamamen gayri meşru seçimlerin ve referandumların devamında uygulamaya konan sistem fesh edilmiştir, geçersizdir.

– Suriyeliler başta olmak üzere, sayıları on milyonu çoktan geçmiş olan sözde mültecilerin tamamı “birkaç gün” denilebilecek kadar kısa sürede sınır dışı edilecekler. Türkiye’nin örtülü/gizli işgali maksadıyla, Büyük İsrail projesi ve dünya genelinde yaygın olan insan ve organ kaçakçılığı maksadıyla yürütülen bu sözde mülteci projesi de birkaç gün içinde çökertilecek.

– Türkiye NATO, AB ve BM üyesi değildir. Bu gibi masonik ve satanik teşkilatlara Türkiye’nin üye olmasını onaylayan imzaları atan yetkililer Türk değillerdi, vatana ihanet halindelerdi. Dolayısıyla Türkiye’deki NATO ve ABD askeri üsleri de şu anda gay-i meşru, gayr-i hukuki şekilde Türkiye’de bulunuyorlar ve derhal boşaltılacaklar. En ufak bir direniş halinde silahlı güç kullanılacak.

– Yeni idare sistemini tercih etmek ve kanunlaştırmak dahil olmak üzere, Türkiye’nin iç işlerine herhangi bir yolla karışan bütün devletlerin, ilgili siyasi ve askeri unsurlarına karşı silahlı güç kullanılacaktır. Bu yönlü hamleler yapmaya teşebbüs edecek sözde diplomatik temsilcileri dahi düşman unsur görülerek silahla etkisiz hale getirilecektir.

– TBMM de, başlarında resmen yetkili bakanlar bulunmayan, hükmü ve yetkisi hiç olmamış çete üyeleri bulunan bakanlıklar da hükümsüzdür ve dikkate alınmayacaklar. Danıştay da Sayıştay da Yargıtay da YSK de hükümsüzdür.

Söz milletindir. Ordu millet el ele, gerçekten hür Türkiye…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Altın, altın, altın…

Şu an itibariyle, bir kişinin bütün servetini altına çevirerek bir yere gömmesi, bankalarda tutmasından çok çok daha az riskli…

Hususiyle ABD, Türkiye, İngiltere, Rusya, Fransa, Çin, İsrail, İsveç, Norveç, İtalya, Almanya, Japonya, Güney Kore, Tayvan, Kanada, İspanya’da bulunanlar için bu, böyle…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Birer kurşun hediye edeceğiz


Doğu ve güney doğu bölgelerimizde faaliyet gösteren yabancı dernek ve vakıfların hepsini hemen sınır dışı edeceğiz.

Omuz vuracağız, mesajımı alacaklar ve gidecekler. Gitmemişlerse imha edeceğiz. İşgalci düşman askerlerine sıkar gibi sıkıp atacağız leşlerini bulunamayacak yerlere…

Hepsi Türkiye’nin ve Türk milletinin aleyhine çalışan o yapıları tufana tutulmuşlar gibi hallere getireceğiz.

Acımak yok. Vebal endişesi yok. Dinen ne vebali varsa, benim üzerimde… Devlet gücüyle kim karşıma çıkabilecekse, adresim belli.

Millet de biziz, devlet de biziz…

Vatan haini ve insanlık düşmanı Tayyip’in, güya üstün hizmet madalyası taktığı ve güya afetlerde yardımcı olmuş o kişilerin çoğuna da zamanı geldikçe Türk milleti adına birer kurşun hediye edeceğim. Gerçek bir Türkün silahının namlusundan çıkan tek kurşun vesilesiyle cehenneme yolcu edilecekler. Kendi ülkelerinde bulunuyor olsalar da kurşun hediyelerini alacaklar.

Bu ülkede ve bu çevrede/bölgede can yakanlar, ihanet edenler, yağma yapanlar, insan ve organ kaçıranlar asla cezasız kalmayacaklar.

Çökmüş bitmiş İsrail, İngiltere, ABD, Almanya, Fransa, İtalya, Rusya, Çin ve benzerleri de onları Türklerin “kısas” kurşunlarından koruyamayacak.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Devletin cılkı çıktı

İnsan ve organ kaçakçılarına ödül

İstanbul’un iradesi karşısında duramayan, Maraş merkezli suni deprem saldırıları sonrasında istediği kadar insan ve organ kaçıramayan, aciz ve öfkeli halleri dünya basınına da yansıyan, Türkiye’den kovulan İsrailli sözde yardım/kurtarma ekiplerine, onlara çalışan sözde cumhurbaşkanı destek çıktı.

Türkiye’de bu konuda büyük bir kamuoyu oluşmasına rağmen bile sahte diplomalı sahte cumhurbaşkanı Tayyip, milletin düşmanlarına devletimiz namına sözde üstün fedakarlık madalyası verdi.

Mason tarikatının ve insanlığa düşman haldeki Yahudi milletinin tasmalı iti Tayyip, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi’nde Devlet Üstün Fedakarlık Madalyası Tevcih Töreni’ne katıldı. Tayyip, İsrail albayı, aynı zamanda insan ve organ kaçakçısı Golan Vach’a,
İsrail’in merkezde olduğu bir ülkeler ittifakı tarafından yapılan suni depremde yaptığı sözde yardımlardan dolayı teşekkür belgesi takdim etti.
etti.

Milyondan fazla insan bu suni deprem saldırılarında öldürüldü. Yüzbinlerce sağ kurtulmuş kişi enkaz altında kasten bırakılarak öldürüldü. Devletimizin devasa imkanları ve haricinde milletimizin seferberliği ile oluşturulan imkanlar kasten kullanılmadı. Sayısız vahim suç ve kasıt ifşa olduğu halde adli yetkililerden hiçbiri hiçbir şey yapmadı ve sözde cumhurbaşkanı olan şu pislik herif, bütün millete ve devlete kafa tutarcasına, ne olduklarını bütün dünyanın bildiği İsraillilere bir de madalya verdi. Hem de devletimiz namına… Bundan daha büyük bir damara basma eylemi olabilir mi?

Bu haldeki bir devlette, vatandaşların can, mal, ırz emniyeti olduğu söylenebilir mi? Bu haldeki bir devlette gerçek bir adalet sistemi bulunduğu, gerçekten muhalefet partileri bulunduğu, gerçekten basın ve medya kuruluşları bulunduğu söylenebilir mi? Hepsi masonların kontrolüne girmeden, İsrail, bu milletin damarına bu kadar aleni şekilde ve kahpece basabilir mi?

Ya bu haldeki bir devlette gerçek bir seçim yapılabilir mi?

Gördünüz mü? Sadece birkaç saat içinde bile ülkeyi ayağa kaldırması gereken şu ses kaydı, şurada çakıldı kaldı.

Bütün sistem organize halde çalışıyor ve hepsinin ortak buluşma ve organizasyon yeri de mason tarikatı…

Türkiye’de tek bir mason bile bırakılmamalı. Dünyaya da asıl sorunlarının masonlar olduğunu açıkça göstermeliyiz.

Şunu ekrana verip, saatlerce sesli anlatılacak şeyler var. Tek bu belge bile devletin cılkının çıktığının tezahürü…

Ercan Yetkin de gizli Ermeni bir vatan haini…

‘Sputnik Türkiye’ üzerinden fitneler saçan Erkin Öncan’a sorun, hemen “Ha evet, bizden, o da bizden” diyemez ama belki baskı altında kalırsa itiraf eder.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

İsrail’i terk edin


Dini ve siyasi tercihleri her ne olursa olsun, insan kalmış herkes, hala vicdanı, merhameti olan ve kimsenin kötülüğünü istemeyen herkes, İsrail denilen yeri en kısa sürede terk etsin.

Sahanın değişkenleri çok fazla ve sık sık karar değişikliklerine sebep oluyor. Aynı şekilde, insan kalmış herkes Suriye’yi de terk etsin. 20 yıla kalmayacak bu iş, kısacık sürede cehenneme dönecek o Suriye…

Aynı şey İtalya için de geçerli. İtalya’dan da çıkın.

Sigorta firmalarını çoktan ikaz etmiştim. Bu zamanda ne uçak, ne gemi, ne bina, ne fabrika sigortalanır. Hepsi zarar…

Türkiye’de sözde seçim sürecinde Ankara’nın değil İstanbul’un kazanacağı, çoktan kesinleşmiş bir gerçek. Bu hususta dünyanın muhtelif yerlerinde büyük meblağlarla iddiaya girmek isteyenlere denk gelirseniz, çekinmeden girin. “İstanbul kazanacak” deyin, büyük paralar kazanacaksınız.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi