Etiket arşivi: Güney Kore

Güney Kore’de hükumetin düşmesi çok yakın duruyor

Sonrasında gelecek hükumet/ler de sorunları çözemeyecekler. Bundan sonra Güney Kore’nin safha safha eridiği, güçsüzleştiği, krizlerde savrulduğu “açıkça” görülecek.

Ben böyle önden yazıp haber veriyorum ve ilgilileri ikaz ediyorum diye, Ankebut Ağının çırpınıp bir şeyler yapmaya çalışması, engellemeye çalışması, sadece süreci uzatabiliyor, sonucu değiştirmiyor.

Söylediğim gibi, çok ileri seviyede yoldan çıkartılmış bir ülke/millet olan Güney Kore’yi, insanlığın iyiliği için çökerteceğim. Güney Kore firması gibi görünen ama İngiltere tarafından idare edilen o dev şirketleri de bu maksatla çökertiyorum, çökerteceğim.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Hep beraber göreceğiz

Türkiye mi çökecek, Shell mi çökecek…


Türkiye mi çökecek, ABD mi çökecek…

Türkiye mi çökecek, Rusya, Çin, Japonya, Güney Kore, Tayvan, İran, AB mi çökecek…

Hep beraber göreceğiz Deccal’ın sistemini oluşturan devletler ve yer altı şehirleri mi çökecek yoksa Türkiye mi çökecek.

Bekleyin, kısa süre sonra JP Morgan’ı, Sony’i, Samsung’u, Tesla’yı da göreceksiniz.

O saydığım ülkelerin ve ayrıca o ülkelere ait markaların hallerini de göreceksiniz.

Hala Kuzey akım hattını kimin patlattığını bulamadılar da o ülkeler kendi aralarındaki kontrollü/danışıklı siyasi atışmalarla size mevzuyu unutturdular. Hala Kırım köprüsünü kimin, nasıl patlattığını da bulamadılar.

Metafizikle bakıyorlar, İstanbul’un sinyaline girdiğini kısa sürede görüyorlar. Etrafınızda varsa metafizikçiler, sorun, size de anlatsınlar. Bunlar çok zor işler değil…

Türkiye’ye yapılan hiçbir kötülük karşılıksız kalmayacak. Dünyanın hiçbir yerinde hiç kimse insan ve organ kaçakçılığı yapamayacak. LGBT sapıklığını yayamayacak. Rest çeke çeke yok edeceğim o rezillikleri… Direnenler ve bu süreçte Türkiye’ye saldıranlar da işte bu hallerde olacaklar. Bu süreçte kendine gelmeyen Türkiye’deki yığın/sürü de imha olacak.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Şeytani sistemlerini başlarına yıkacağım

Kendimi Ay kadar güçlü görüyorum. Anladınız mı, Ay kadar…


Şu anda itibaren Ankebut Ağına bağlı ülkelerden hangisi ya da hangileri her nerede kara, hava ve deniz tatbikatı yapıyorsa, hepsini en ağır şekilde metafizik bombardımana tabi tutacağız.

Bundan sonra en çok İsrail, İngiltere, ABD, Rusya ve Çin metafizik sinyallere girecek.

İyice işlemez hale getirilecekler. Yaşanacakları daha fazla basından, medyadan gizleyemeyecekler.

“Grev var” diyerek binlerce uçuşu iptal etseler de “UFO’lar var” deyip hava limanlarını kapatsalar da “Hacker saldırısı” var diyerek türlü vahim sorunlar yaşasalar da “Bilinmeyen bir sendrom var” diyerek geçiştirmek isteseler de “İntihar etti” diyerek üstünü örmek isteseler de herkes anlayacak arka planda asıl neler yaşandığını….

Samsung ve Sony marka neyiniz varsa, çok uzun sürece yaymadan değiştirin, başka markalar alın. Güney Kore, Tayvan, Çin, Japonya ve Hindistan markalarının elektronik ürünlerini ya da bu ülkelerin kendi markası olmasa da bu ülkelerde üretilen elektronik ürünleri almayın. Daha önce de kısmen ikaz etmiştim, şimdi son ve detaylı ikazım bu…

Neler yapabileceğimi yine, bir kez daha göreceksiniz.

Hala karşımda mücadele vermeye çabalayan yer altı uzaylı şehirlerinden bazıları yakında lavlarla, bazıları da okyanus ve deniz suları ile dolacak.

Bazıları ise, içlerindekiler kaçamadan başlarına çökecek. Bu, yer üstünde de büyük temizliğe vesile olacak.

Gezegenin her yerini çökertmek, lavlarla yakmak, deniz suları ile doldurmak ve sonra ilkelden yeni bir hayat başlatmak gerekse bile, bu gezegeni temizleyeceğim. İblis’in, Deccal’ın, satanistlerin, masonların sistemini başlarına yıkacağım.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Duhan dünyayı sarıyor


Güney Kore’de de sebebi anlaşılamayan acayip ölümlerin sayısı çok arttı.

Dünya genelinde tuhaf ölümlerin sayısı giderek artacak. Vakaların çoğunda insanların başlarını tutarak ya da ellerini kalplerine götürerek ölecekler. Teşhis konulamayacak ve kalp krizi denilerek, beyin kanaması denilerek gömüp geçecekler.

O kadar artacak ki vakaların çoğunu hastahanelere götürmez olacaklar. Halk tepki gösterir diye ambulanslarla toplayıp hastahanelere götürdükleri kişilere hiçbir müdahale yapmayacaklar. Yetişemeyecekler, anlayamayacaklar, önleyemeyecekler, kurtaramayacaklar.

Madde olarak görülen her şey aslında bir de enerjidir. Atomlardan oluşur ve bu nedenle enerjisi de vardır. Atomlardan oluşan ve enerjisi bulunan her şey aslında bir manada canlıdır. Cansız dediklerimiz bile bu gözle bakınca canlıdır, hareket halindedir ve muazzam bir denge içinde varlığını devam ettirir.

İşte iyi metafizikçiler o canlıların ya da cansız denilenlerin temelini oluşturan enerji dengesini bozabilirler. Çok uzak mesafelerden bile bozabilirler. Doktorlar, uzmanlar ne olduğunu bile anlayamazlar.

İnsanların kalpleri durur, ölürler. Beyinleri durur, ölürler. Ölene kadar da adeta içten yanarlar, akıl almaz acılar yaşarlar. Sinir ağarı kopar ve kısmi felç geçirirler. Beden kontrolünü kaybederler. Ölmeyenerin içinde bir kor varmış gibi olur. Derileri, etleri, kasları yanar. Akıl almaz haller görülür. Acıya dayanamayıp da intihar edenleri de çok olur. Daha cehenneme girmeden bir çeşit cehenneme hali yaşamış olurlar.

İşte dünyanın her yerindeki insan şeytanlarında (uzaylı insan şeytanları da dahil) yaşananların temelinde bu gerçek var. Enerji dengesi bozuluyor. Buna da duhan yani tütme/titreşme sebep oluyor. Ayet-i kerimede ve hadis-i şerifte haber verilen şey de bu…

Evet, duhan dünyayı sarıyor.

Bulaşıcı hastalıklar artacak, çok artacak. Duhan’ın sebep olduğu hastalıklarla bulaşıcı hastalıklar birbirine karışacak. İşler iyice içinden çıkılmaz bir hal alacak. Dünya çok temiz, tertemiz bir yer olacak.

Dünyanın bazı ülkelerinde sessiz darbeler yaşanacak. İktidarlar değişmemiş gibi görünecek ama arka plandan idareyi ordular ele almış olacaklar. Hain hükumetleri kendi istedikleri tarzda hareket ettirecekler.

Satanist uzaylı türler arasında da ölümler çok fazla…

Tayyip’in cenazesi çok yakın. Ben geri durmaya devam etsem de yakın. Ben geri durmaya devam etsem de Türkiye’de ve dünyada bana inat işler yapılamıyor. Beni hiçe sayan işler yapılamıyor. Gölgem bile o acizlere sorun olarak, engel olarak yetiyor.

Dahası, şu anda sudan çıkmış balık gibiler. Ne yapacaklarını bile bilmiyorlar.


Metafizikçi bir ekip desteği ile hazırlanan yayınlardan biri olan meşhur Simpsons dizisinde, yıllar önce Trump böyle çizilmişti…

Tayyip’le ve çetesiyle alakalı çok büyük ifşalar olacak. Çok sayıda somut delile dayalı bu ifşalar yapıldıkça, devletin ilgili kurumları ve yetkilileri işlerini yapmak, soruşturmalar başlatmak ve devlet gücüyle müdahaleler yapmak zorunda kalacaklar. İnsanlık dışı işleri bile ifşa olacak.

Yunanistan’da da toplu ölüm vakaları yaşanacak.

Tayyip’in çocukları olarak sahada görünen kişiler, gerçekten onun çocukları mı, çok tartışmalı bir konu…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Tekrar tekrar söylediğim gibi…


Altına oynamanın, varlıkları altına çevirerek sağlama almanın ne kadar isabetli olduğu son süreçte daha iyi anlaşıldı. Binalar, daireler, iş yerleri ve içlerindeki ürünler yıkılıyor, yanıyor ve bir anda hiç olabiliyor. Makineler ve araçlar da ya enkaz altında kalabiliyor ya da başlarına türlü türlü şeyler gelebiliyor.

Tekrar tekrar söylediğim gibi, böyle bir zaman, yatırım yapılarak kâr etmenin hedeflediği bir zaman değil. Aksine, her yer çöküyor ve batıyorken elindeki sermayeyi/varlığı koruma zamanı.

Sadece Türkiye için değil, dünyanın her yerinde artık herkes varlığını altına çevirerek korumaya almalı. Çünkü silsile halinde bütün dünyayı saracak bir afetler zinciri, iflaslar zinciri, çöküşler zinciri başladı. Artık buna engel olamayacaklar. Türkiye’ye defalarca suni afet saldırıları yapsalar da mani olamayacaklar. Çünkü hiçbir hususta tavizler vermeyeceğim. Mücadele daha şiddetlenerek devam edecek.

Şu anda İngiltere, Çin, Rusya, ABD, Almanya, Fransa, İspanya, İtalya, İsrail, Japonya, Güney Kore gibi ülkeler, Türkiye’den yüzlerce kat daha tehlikeli ve riskli ülkeler. Buralarda ne yaşanır, ne sermaye bulundurulur. Kimse sigorta sistemlerine de güvenmesin. Onlar da çöküp enkaz olacaklar.

Daha önce de sahaya inmeye birkaç kere teşebbüs ettim ve bu yolda birkaç adım attım ama hiçbirinde son seferindeki çok sahaya inmeye yaklaşmamıştım. Her şey mükemmel gidiyordu ve Ankebut Ağı süreci çaresizce izliyordu. Eskiden beri takip edenler, neyin ne olduğunu çok iyi biliyorlar. Son yaşananları da doğru şekilde yorumluyorlar.

Herkes bilmeli ki bütün dünya tarumar olacaksa bile sahaya ineceğim ve Türkiye’yi resmen de elime alacağım. Süreç fazlasıyla uzamıştı, daha fazla uzamasına da izin vermeyeceğim.

Tekrarla söylediğim gibi, ben sahaya ineceğim ama çok yüksek sayıda insan ölecek. Şu anda bir milyondan fazla kişi öldü bile… Yerin altındakileri de katacaksak, sayı çok çok yüksek…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi