Etiket arşivi: Gizli Hristiyanlar

Beşşar Esed de bir gizli Ermeni ve gizli Hristiyan

“Doktorluktan diktatörlüğe Esed” başlığı atmışlar…

İşte bunlar hep yanlış bilgiler…

Çok hatalar var. Türkiye’de Alevi olduğunu iddia edenlerin en az yüzde doksan beşi gizli Ermeni, gizli Yahudi, gizli Ezidi vb. oldukları gibi… Esed de Arap Alevisi (Nusayri) değil, bir gizli Ermeni ve Hristiyan… Karısı Esma da öyle… İkisi birden İngiliz casusları…

Gerçi öyle idiler, sonra ikisi de biyonik robot yapıldılar.

Gerçek Esed de azılı bir İslam düşmanıydı ve vatan hainiydi. Kara paracıydı. İnsan kaçakçılığı ve organ işlerine kadar her pis işi yaptı. Tayyiple Bohçalının ortak çeteleriyle beraber de çok kara para işleri yaptı Esed ve karısı…

Şu andaki biyonik robotlar da aynı ayardalar. Şu anlarda, dünyada, yeraltındaki devasa şehirlerde gizlice yaşayan uzaylıların bazı gruplarının çekişmelerinin/çatışmalarının bir tarafında yer alıyor bu iki biyonik robot…

Bu nedenle Suriye meselesinde biraz İsrail’e uyuyorlar, biraz ABD’ye, biraz Rusya’ya, çoğunlukla İngiltere’ye… Her safhada işlerine geldiği gibi kararlar alıyorlar. İşlerine gelmeyen zamanlarda muhtelif taraflara sorunlar çıkartıyorlar.

Böyle çoğunlukla danışıklı, biraz gerçek çatışmalar sırasında milyonlarca Suriyeliyi nakite çevirdiler. Bazısını canlı sattılar, bazılarının organlarını sattılar. Yanı sıra silah ve uyuşturucu kaçakçılığı dahil olmak üzere türlü kaçakçılık işlerini yaptılar, yapıyorlar.

Evet beyler!

Anlamış olduğunuz üzere denge değişiklikleri ve dolayısı ile tavır/karar değişiklikleri var.

Esed ile karısının emrinde olan bütün siyasi ve askeri yetkililere (erlere kadar herkese) hemen şu anda bu ikilinin emirlerinden çıkmayı tavsiye ederim.

Çünkü şu andan sonra, Esed ile karısını ve çetelerini en kısa süre içinde yok etmeye oynayacağım.

Öncelik sıralamasında Ankara hükumeti ve bağlı bütün unsurlar birinci sırada… İkinci sırada ise karı koca Esed’ler ile bağlı bütün unsurlar var.

Tekrar etmekten yorulmadım, yine tekrar ediyorum:

Üçüncü dünya savaşı çıkacak olsa bile, Türkiye nüfusunun yüzde doksanı yok olacaksa bile, dünya nüfusunun ve devletlerinin yüzde doksanı yok olacaksa bile… Yeraltı uzaylı şehirlerinin ve nüfusunun tamamı yok olacaksa bile..

İşte mesele bu… Hiçbir meselede taviz vermedim, vermeyeceğim. Geri adım atmadım, atmayacağım.

Bunlar için onlarca sene vakit kaybedemem. Bu yazdıklarım çok kısa süre içinde gerçekleştirilecek. Bu nedenle, İstanbulla restleşen ya da restleşmiyormuş gibi rollerle yanaşan ve sinsilik yapan herkes kısa sürede imha edilecek.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Vakti geldi de geçiyor

Suriye meselesini çözmek için Rusya’yı, ABD’yi, İran’ı muhatap almayacağımızı… Suriye’den Esed güçleri hariç bütün yabancı unsurların çıkması gerektiğini… Türkiye’deki on milyondan fazla sözde mültecinin derhal ve topluca gönderilmesi gerektiğini ve daha fazlasını söylemiştim.

Benim irademi tanımayanı ben de tanımam. Rusya’ya değil, dünyada Türkiye haricinde kalan bütün ülkelerin ittifakı olsa ve o ittifaka sığınsalar bile, onları bu dünyada yaşatmam.

Şu haldeki Türkiye’de, şöyle bir günde duramayıp başka ülkeye gideni de zaten kendi tabanı bile adamdan saymaz.

Türkiye içindeki şu lanet pislikleri, azılı hainleri temizlemenin vakti geldi de geçiyor. İçimde, bastıramadığım kadar büyük bir öfke çağlıyor. Ha bu gün ha yarın, gerekiyorsa bütün dünya devletlerini/hükumetlerini bile yıkacağım ama şu Türkiye’deki hainleri de yıkacağım.

Müdahalemin sertliği, kıyamet sabahına kadar konuşulacak.

Dünyadaki bütün taraflar her ihtimale hazırlıklı olsun.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

İlk defa izlemedik


Papa ile ayak üstü görüşen, çokça hürmet eden, ondan dua isteyen Enes Kanter’e herkes şaşırıyor.

İlk defa izlemiyoruz ki böyle tavırları, hadiseleri… Enes Kanter zaten gizli Ermeni bir Hristiyan. FETÖ’nün üst kadrolarında bunlardan dolu. Papayı ya da daha önceki papaları görünce benzeri tavırlar sergileyen sözde Türkler, aslında hep gizli Hristiyan olan kişilerdi.

Mesela Nazım Kıbrısi de Ermeni, Çingene karışık bir soydandı ve Hristiyandı. O da aynı tavırları sergilemişti.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Toplanacaklar


Büyük bir terör soruşturması kapsamında, İBB’den, gizli Ermeni Ekrem İmamyan ve gizli Ermeni Canan Kaftancıoğlu başta olmak üzere, terörle bağlantılı/iltisaklı yüzlerce kişi ters kelepçelerle toplanacaklar.

Her şey hukuka uygun olacak, somut delillere, şahitlere, itiraflara dayanacak. Haklarında onlarca farklı ceza maddesi kapsamında soruşturma ve yargılama yapılacak.

Buna rağmen basında ve medyada vaziyeti aksine göstermeye teşebbüs edenler olursa, onlar da teröre yardım ve yataklık suçlaması kapsamında toplanacak ve yargılanacaklar. Onlar da adaletle yargılanacaklar. Suçlu bulunanlar, suçu basın ve medya yolu ile işledikleri için iki kat ceza alacaklar.

Bu sırada malum ülkelerin hükumetlerinin ve Türkiye’de bulunan sözde elçi ve konsoloslarının tavırlarına bakılacak. Akıllı, uslu durmazlarsa, soruşturmalar onlara doğru uzanacak. İş buraya varırsa, Ekrem başta olmak üzere, sözde diplomatik temsilcilere kadar herkes vatana ihanet kapsamında da yargılanacaklar.

Gün gün Türkiye hürriyetine koşacak, gücünü dünyaya gösterecek ve önüne çıkan her engeli ezip geçecek. Yaşanacak her gerilme ve restleşme de neticede Türkiye’ye ve gerçek müttefiklerine yarayacak.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi