Etiket arşivi: Fazilet neşriyat

Çok dikkatli olmalıyız

(Bu yayın, Mehmet Fahri Sertkaya’nın sosyal medya uygulamasında bir takipçisi ile yazışmasının tek taraflı olarak yayınlanmış halidir)

Akademi Dergisi takipçisi: – Hocam vaktiniz varsa size bu kitabı sormak istiyorum içindeki bilgiler delilsiz,kısa ve kaçamak, ucu soruya açık tam cevap değil gibi.Bu konular çok sorulan şeyler, bu kitapta yazanlara itibar edelim mi?

Yada bu konular ile alakalı tavsiye edebileceğiniz başka kitap var mı?

Mehmet Fahri Sertkaya: – Kitaba denk gelmedim. Hakkında malumatım yok ama şunu kesinlik seviyesinde söyleyebilirim. Cemaatimizin yayıncılık faaliyetlerini de gerçek müslümanlara bırakmamışlar, bırakmıyorlar. Fazilet neşriyattan neşredilenler de dahil olmak üzere, cemaatimizin bütün yayınlarına karşı çok dikkatli olmak lazım. O dergiler de hep art niyetli. Ayrıca liyakatsiz, gayretsiz, ciddiyetsiz kişiler üzerinden hazırlanarak neşrediliyorlar.

Eski takipçilerim biliyorlar. O Çamlıca’yı ayara sokmak için nasıl mücadeleler verdim ve nasıl da münafıkça, küstahça direndiler. Karşımda adeta birbirlerine kenetlendiler. Alihan Kuriş de ayrıca münafıklığını sergiledi. Buna rağmen bile çok sayıda kriptonun, münafığın, hainin kitaplarını satıştan kaldırmak zorunda kaldılar. Hepsinin yayınları O süreçte yaptığım yayınların hepsi Akademi Dergisi geçmişinde bulunabiliyor.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi