Etiket arşivi: Esed

Yayılan şey cüzzam değil, sinyal…


Metafizik sinyaller artık o kadar yoğunlaştı ki şeytanlaşmış insanlarda onlarca farklı şeye sebep oluyor. Bazılarının ciltleri yanıyor, kabarıyor, çok çirkin hallere giriyor.

Kara mantar dedikleri şey de bir çeşit cüzzamdı zaten ve metafizik sinyaller yakmıştı o insanları…

Hamaney de zehirlenmedi. O biyonik robot da o kadar yoğun şekilde sinyale giriyor ki arızaları bitmek bilmiyor. Yaşanan sorunlar arasında deri renginin değişmesi, acayip şekle girmesi de var.

Küba taraflarındaki çok büyük yeraltı şehirlerine giriş çıkışlarda sorunlar başladığına dair haberler geliyor.

Esed ile görüşmenin artık hiç kimseye faydası yok. Esed karakterinin de artık hiç kimseye faydası yok.

Anlaşmak isteyen pek çok uzaylı grubu red ediyorum. “Anlaşmak istiyorsanız, şartlarıma uyacaksınız.” diyorum. Ölüyorlar, sürünüyorlar, batıyorlar ama kurallara uymamak için direniyorlar.

Hiç sorun değil, hayatta kalabilirlerse eğer, dönüp dolaşıp gelecekleri yer yine İstanbul…

– Gezegene ve dünya insanlığına yaptıkları her kötülüğü, her sinsi saldırıyı bıracaklar.

– Terör, insan ve organ kaçakçılığı, zorla fuhuş, LGBT gibi pis işleri bıracaklar.

– Bana olan tazminat borçlarını eksiksiz ödeyecekler.

– Kontrolleri altında tuttukları hükumetlere, siyasi liderlere, gerekli açıklamaları yaptıracaklar. İstanbul’a açıkça yanaşacaklar.

Bu kuralları kabullenmeyenler ölüyormuş, sürünüyormuş, türleri yok oluyormuş, batıyormuş, yıkılıyormuş, umurumda bile değil.

Bazıları da anlaşma rolü ile tuzaklar kurmak için kuş kadar beyinlerini çalıştırmaya çoktan başladılar. Kendi topuklarına sıktıklarının farkında bile değiller. Gözlerini kin, nefret, düşmanlık bürümüş ve o kadar şeytanlaşmışlar…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Tozu dumana katacağız


15. turun sonunda seçilen ABD Temsilciler Meclisi Başkanı McCarthy’nin babasının da dediği gibi… Nasıl başladığın değil, nasıl bitirdiğin mühimdir.

Suriye meselesinde nasıl ve kiminle başladığımız değil, nasıl ve kiminle sonuca vardığımız mühim…

Şu ana kadar Suriye meselesinde de bizim sözümüz geçti, an itibariyle de bizim sözümüz geçiyor, bundan sonra da bizim sözümüz geçecek. Kısa süreli sıkıntılara/kişilere takılmamak lazım.

Yapacak çok işlerimiz var. Hız kesmeden devam edeceğiz.

Suriye’de tarzımız ve kararlarımız biraz değişecek. Şimdiden sonra Suriye üzerinde estireceğimiz sert rüzgarlar ne karı koca Esed’leri bırakacak, ne Baas rejimini bırakacak, ne kardeş Suriye devletinin ordusu içindeki hainleri ve kara paracıları bırakacak… Ne de BAE, Katar, Kuveyt, Umman ve Suudi Amerika gibi sözde devletleri bırakacak.

Devletten bile sayılmayacak olanlar, kibirli ve şımarık tavırlarla bir kumar oynadılar, biz de oynadıklarına, oynayacaklarına pişman ettik. Sonunda da istediğimiz şartlarda bitireceğiz.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Beşşar Esed de bir gizli Ermeni ve gizli Hristiyan

“Doktorluktan diktatörlüğe Esed” başlığı atmışlar…

İşte bunlar hep yanlış bilgiler…

Çok hatalar var. Türkiye’de Alevi olduğunu iddia edenlerin en az yüzde doksan beşi gizli Ermeni, gizli Yahudi, gizli Ezidi vb. oldukları gibi… Esed de Arap Alevisi (Nusayri) değil, bir gizli Ermeni ve Hristiyan… Karısı Esma da öyle… İkisi birden İngiliz casusları…

Gerçi öyle idiler, sonra ikisi de biyonik robot yapıldılar.

Gerçek Esed de azılı bir İslam düşmanıydı ve vatan hainiydi. Kara paracıydı. İnsan kaçakçılığı ve organ işlerine kadar her pis işi yaptı. Tayyiple Bohçalının ortak çeteleriyle beraber de çok kara para işleri yaptı Esed ve karısı…

Şu andaki biyonik robotlar da aynı ayardalar. Şu anlarda, dünyada, yeraltındaki devasa şehirlerde gizlice yaşayan uzaylıların bazı gruplarının çekişmelerinin/çatışmalarının bir tarafında yer alıyor bu iki biyonik robot…

Bu nedenle Suriye meselesinde biraz İsrail’e uyuyorlar, biraz ABD’ye, biraz Rusya’ya, çoğunlukla İngiltere’ye… Her safhada işlerine geldiği gibi kararlar alıyorlar. İşlerine gelmeyen zamanlarda muhtelif taraflara sorunlar çıkartıyorlar.

Böyle çoğunlukla danışıklı, biraz gerçek çatışmalar sırasında milyonlarca Suriyeliyi nakite çevirdiler. Bazısını canlı sattılar, bazılarının organlarını sattılar. Yanı sıra silah ve uyuşturucu kaçakçılığı dahil olmak üzere türlü kaçakçılık işlerini yaptılar, yapıyorlar.

Evet beyler!

Anlamış olduğunuz üzere denge değişiklikleri ve dolayısı ile tavır/karar değişiklikleri var.

Esed ile karısının emrinde olan bütün siyasi ve askeri yetkililere (erlere kadar herkese) hemen şu anda bu ikilinin emirlerinden çıkmayı tavsiye ederim.

Çünkü şu andan sonra, Esed ile karısını ve çetelerini en kısa süre içinde yok etmeye oynayacağım.

Öncelik sıralamasında Ankara hükumeti ve bağlı bütün unsurlar birinci sırada… İkinci sırada ise karı koca Esed’ler ile bağlı bütün unsurlar var.

Tekrar etmekten yorulmadım, yine tekrar ediyorum:

Üçüncü dünya savaşı çıkacak olsa bile, Türkiye nüfusunun yüzde doksanı yok olacaksa bile, dünya nüfusunun ve devletlerinin yüzde doksanı yok olacaksa bile… Yeraltı uzaylı şehirlerinin ve nüfusunun tamamı yok olacaksa bile..

İşte mesele bu… Hiçbir meselede taviz vermedim, vermeyeceğim. Geri adım atmadım, atmayacağım.

Bunlar için onlarca sene vakit kaybedemem. Bu yazdıklarım çok kısa süre içinde gerçekleştirilecek. Bu nedenle, İstanbulla restleşen ya da restleşmiyormuş gibi rollerle yanaşan ve sinsilik yapan herkes kısa sürede imha edilecek.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Şu TRT’de yuvalanmış olan gizli Yahudiler ve Ermeniler, o kadar büyük hainler ki…


Suriye’de çok sayıda şehirde insanların alış verişinin devam ettiğini… Çalıştıklarını, geçindiklerini… Özel araçlarla trafiğe çıktıklarını… Şehirler arası seyahatları da can tehlikesi olmadan yapabildiklerini… Devlet kurumlarının işlediğini ve insanların devlet memurluğu yaptığını…

Anca bu zamanda, böyle bir haberle kabullendiler ve duyurdular. “Her karışından petrol çıkan ve petrolleri sömürgeci malum ülkelere kaçırılan Suriye’de nasıl olur da akaryakıt olmaz.” mealinde haber yapacaklarına, bunu yapıyorlar. Hala “Esed çökmeli, Suriye düşmeli, halleri iyi değil” diye bilinçaltına mesajlar yolluyorlar. Oysa Esed güçleri sınırlarımıza kadar dayandı. Hala vatan müdafaası için savaşıyorlar.

Şu TRT’deki hainler de milletimizin vergileriyle besleniyorlar, Türk ve Müslüman rolü oynuyorlar ve sonra 7/24 milletimize, devletimize ve bölgemize ihanet ediyorlar. İngiltere’ye, ABD’ye, İsrail’e, Büyük İsrail projesine çalışıyorlar.

Suriye tarafında ölen yüz binlerce sivil, mülteci düşüp mafyalara kurban olan milyonla kişi, ağlayan analar, eşler ve çocuklar bir saniye bile umurlarında olmadı, olmuyor.

Ayrıca bu meselenin Türkiye tarafında da seksen milyon mağdur kişi var. Vergileri çalınıp da BOP kapsamında sözde mültecilere verilen vatandaşlarımız var. Bu vatandaşlarımızın milyonlarcasının çocukları peynir, et, süt yiyip içemez haldeler. Kendi vatanında parya muamelesi gören, harp kaçkınlarının yanında ikinci sınıf muamelesi gören koca bir millet var. Hiç umurlarında değil. Hepsini topluca TRT’nin bahçesine indirip TRT’nin canlı yayını eşliğinde asmak farz üstüne farz.

Süreç boyunca binlerce yalan haber yaptılar. CNN international’ın, El Cezire’nin çalışanları bile daha yolun başında topluca istifa ettiler, “Her gün yalan haber yapıyoruz. Suriye’de Esed katliam yapmıyor. İddia edilen patlamalar, çatışmalar da yok.” dediler ama bunların umurunda olmadı.

Lanetullahi teala aleyhim ecmain

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Şimdiden yerinizi alın


Kısa süre sonra Suriye’de, Irak’ta ve Güney Azerbaycan’da devasa projeler peş peşe başlatılacak. “Belde-i tayyibe” ya da bazılarının “mezopotamya” dedikleri bölge, yeniden ve çok büyük bir hızla ayağa kalkacak. Türlü sahalarda/sektörlerde eş zamanlı projelere girişilecek. Suriye’de Esed’le şimdiden görüşün, anlaşın, paslaşın. Şimdiden projelerde yerinizi alın.

Bizim hukukumuzda ve örfümüzde, iki öz kardeş birbirleriyle ortak mali işler yaparken bile, kağıda/vesikaya dökerler. Bu, güvenmemek değildir. Dünyanın binbir türlü hali vardır ve insanların başına gelir, yaşanır. Yarın ne Esed tarafının ne de sizlerin bir sorun/ihtilaf yaşamasını istemem. İhtilaflarla vakit kaybetmek de istemem. Bu nedenle, olması gerektiği gibi çalışın ve her hamlenizde Suriye devleti tarafından geçerli olan resmi evraklarınızı da alın.

Hiç şüpheniz olmasın ki çok çok kısa süre sonra Suriye’nin tamamında yine devlet otoritesi sağlanacak ve her yerde nüfus yoğunluğu yine artacak. Daha söz konusu projeler başlatılmadan önce bile Suriye’de alış veriş artacak. Koca ülkenin alt yapısı, üst yapısı, şehirleri/binaları yeniden yapılacak. Bitmek bilmeyecek kadar iş/sektör ve gelir var Suriye’de… Projeler de üstüne gelecek.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

..