Etiket arşivi: Diyarbakır

İşte ben meydandayım ve “Yapamayacaksın!” diyenleri görmek istiyorum…

600 milyardan fazla uzaylı medyum sahadaydı (bunların bir kısmı biyonikti) ve çok yaklaşık yarısı öldü.

300 trilyondan fazla cin kabilesi de aynı anlarda sahadaydı ve tamamen yok oldular.

Sayılamayacak kadar çok (yüz binlerce) büyü ve ittifak etmiş bir büyücü ordusu da vardı. 420’den fazla dünya insanı büyücü de öldü.

Uzaylıların büyücüleriyle cinlerin büyücüleri de onlara destek verdiler. Onlarda da yüksek sayıda ölüler var.

Metafizik sinyal yayan cihazlardan da aynı anda çok yüksek sayıda kullanıldı ve onların da tamamına yakını bozuldu.

Bizde ölü yok, yaralı yok, yorgunluğun haricinde bir sorun yok. Lakin bu yorgunluğa rağmen bir bu kadarını daha hemen şimdi ezip geçebiliriz.

ABD de Çin de Rusya da bitmiştir. Filistin meselesi de artık başka bir boyut kazanacak. Dünya üzerinde söylediklerimin hepsini yapacağım. Diyarbakır da BOP’un kara para yıldızı olmayacak, onu da bozacağım.

İşte ben meydandayım ve “yapamayacaksın” diyenleri görmek istiyorum.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bunlardan çok var…

Diyarbakır’da, aracının yanında, kafasına tek kurşun sıkılmış halde ölü bulunan fizik tedavisi uzmanı doktor, organ mafyasının mensubuydu.

Mafyanın önemli mensuplarından biri de değildi. Bir süredir takibimiz altındaydı. Yaptığı bütün işleri ve bütün bağlantılarını çözdük.

Bu insanlık dışı işlerde faaliyet gösterenlere Ankebut Ağı kendisi de büyüler yapıyor. Ayrılmasınlar, vazgeçemesinler, korkmasınlar, sorun çıkartmasınlar diye…

Anladığımız kadarıyla bu yapılanların bu şahsa tesiri biraz fazla oldu. İradesi güçlü de değildi. Yapılan metafizik yönlendirmeler, baskılar onu intihara kadar sürükledi. Bir cinnet haliyle kendini öldürdü. Ölmeden önce zaten hayatı, ailesi, çevresi büyülerin tesiriyle darmadağın olmuştu.

Gözü dönmüş bir caniydi. İleri seviyede bir cinsi sapıktı. Hastalarını hep taciz ediyordu ve görüntülerini gizlice çekiyordu. Gerçekten de tam bir insan şeytanına dönüşmüştü. Çok ibretlik bir ölüm oldu.

Darısı diğerlerinin başına…

Mehmet Fahri Sertkaya

Ek bilgiler vereceğim

Birazdan dünkü bilgilere ek bilgiler vereceğim. Diyarbakır’ı uluslar arası organ, insan, uyuşturucu kaçakçılığının merkez üslerinden biri yapanlara yeni darbeler vuracağım. İddia edilenlerin çok az bir kısmını anlatmıştım, çok derine girmeyeceğimi de yazmıştım ama biraz daha bilgi eklememde mahzur yok. Ümit ederim ki bu yazdıklarım devletin sinir merkezlerini, istihbaratındaki, Emniyet birimlerindeki, Adliyelerindeki namuslu devlet yetkililerini gayrete getirmiştir. Vatan müdaafasında ve insanlığa hizmet yolunda devleşmiş Süleymanlılarla ve diğer ehl-i sünnet Müslüman gruplarla uğraşmak yerine, dünyanın en vahşi, en hain, en acımasız tarikatı olan Masonlarla ve ayrıca içimizdeki İsrail ile uğraşmaları icap ettiğini anlamışlardır. Yoksa ben daha da sert oynamayı severim, işlerini yapmayanlardan, Masonlarla anlaşanlardan hatta anlaşmasa da onlara göz yumanlardan bile nefret ederim ve onlara da çok ağır vururum. Bu ifşalarım öyle esip geçen bir yel gibi kalırsa, and olsun Türkiye’nin altını üstüne getirecek gerçekleri Türkiye’deki herkesin duymasını sağlarım. Kimse oturduğu koltukta oturamaz. Bu kadar Allahsızlık derecesinde zulümler yapılıyorken bir yetkili polis ya da jandarma amiri, bir yetkili istihbaratçı, bir yetkili savcı ya da hakim, bir yetkili vali bir millet vekili, umursamazlıktan gelebilirse onları da bu örgütten sayarım. Oraya operasyon yapılacak, oradan uzayan kollara da yapılacak. Buna mani olunursa, bu oyun sertleşecek.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Diyarbakır Memorial Hastahanesi

İnanmak istemediğim bazı iddialar duydum. İnşaallah sadece deli saçmalamasıdır. Diyarbakır’daki bu Memorial hastahanesinin altında iki gizli bordum katı varmış ve organ kaçakçılığında kullanılıyormuş.

Bina içinden o katlara gizli girişler olduğu gibi, organları için parçalanacak kişiler de bina dışında, arka tarafında, ötede bir yerde bulunan gizli girişten girilen ve hastahanenin gizli bodrum katlarına bağlanan tünelden içeri alınıyormuş. Bu güne kadar en az yüzlerce, ihtimal ki binlerce masum kişi organları için orada parça parça edilmiş. Organları için insanlık dışı bir vahşetle parçalananların çoğu, görgü şahitlerinin ifadelerine göre, Hindistanlı, Pakistanlı gibi görünen, esmer tenli, başka milletten olduğu belli olan kişilermiş.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi