Etiket arşivi: Cinler

7 Temmuz faciası

Sabah erken saatte o İblis’e demiştim “Bu gün tarihe geçen günlerden biri olacak” diye…

Son 24 saat içerisinde, sinyale girerek ölen dünya insanlarının sayısı en az 160 bin kişi… İçlerinde çok sayıda etkili ve yetkili kişiler de var.

Ölen uzaylı insanların sayısı yine yüz binlerce…

Cinler alemine gelince… Her yer yangın yeri. Kaç kat trilyon yok oldu, saymak hatta yaklaşık olarak tahmin etmek mümkün değil.

Bize gelince… Tek kayıp bile vermedik. Ekibimizden sık sık kontrole alınanlar, sıkıntılar yaşayanlar oldu ama yaralımız ve şehidimiz yok.

Detaylara girmiyorum, çünkü bu yayınların asıl muhatapları zaten metafizikçilerle çalışıyorlar ve yaşananları sorup öğreniyorlar.

Bir gram bile aklı kalmışlara tavsiyem odur ki,

Özelikle Suriye, Afganistan, İran, Ukrayna, Pakistan, Hindistan, Doğu Türkistan ve Vietnam meselelerinde B takımlarıyla birlikte çalışmayın.

Kısa süre sonra bu meselelerde ağırlığımızı artıracağız ve karşımızda olanlar neye uğradıklarını bile anlayamadan çok büyük kaybedecekler. Her manada, her sahada kaybedecekler.

Mehmet Fahri Sertkaya

İşte ben meydandayım ve “Yapamayacaksın!” diyenleri görmek istiyorum…

600 milyardan fazla uzaylı medyum sahadaydı (bunların bir kısmı biyonikti) ve çok yaklaşık yarısı öldü.

300 trilyondan fazla cin kabilesi de aynı anlarda sahadaydı ve tamamen yok oldular.

Sayılamayacak kadar çok (yüz binlerce) büyü ve ittifak etmiş bir büyücü ordusu da vardı. 420’den fazla dünya insanı büyücü de öldü.

Uzaylıların büyücüleriyle cinlerin büyücüleri de onlara destek verdiler. Onlarda da yüksek sayıda ölüler var.

Metafizik sinyal yayan cihazlardan da aynı anda çok yüksek sayıda kullanıldı ve onların da tamamına yakını bozuldu.

Bizde ölü yok, yaralı yok, yorgunluğun haricinde bir sorun yok. Lakin bu yorgunluğa rağmen bir bu kadarını daha hemen şimdi ezip geçebiliriz.

ABD de Çin de Rusya da bitmiştir. Filistin meselesi de artık başka bir boyut kazanacak. Dünya üzerinde söylediklerimin hepsini yapacağım. Diyarbakır da BOP’un kara para yıldızı olmayacak, onu da bozacağım.

İşte ben meydandayım ve “yapamayacaksın” diyenleri görmek istiyorum.

Mehmet Fahri Sertkaya

Sizin dikkatinizi çekmemiştir, ben çekeyim…

Muteber kaynaklara bakarsanız, düşmanları ile karşı karşıya geldiğinde Hz. Musa’nın sağ elini koynuna sokarak, kalbinin üzerine yani cildine temas ettirdiğini… Saniyeler sonra elini çıkarttığını ve sonra elinden güneş gibi ışık yayıldığını… Düşmanlarının kendisinin önünde duramayarak kaçıştığını anlatırlar/aktarırlar.

İşte oradaki “güneş gibi” denilen şey aslında metafizik bir kabiliyet. Ellerinden düşmanlarını çarpabilen metafizik sinyaller yayabiliyordu ve bu çok ama çok kuvvetliydi. Aynı zamanda bu sinyallerle cinleri de uzaylı insan türlerini de çarpabiliyordu. Düşmanları karşısında duramıyordu.

Daha önce de ifade etmiştim ki Hz. Musa ile Hz. Ali misali hayat yaşatılan bir Süleymanlı evladıyım. Benzeri vasıflar, kabiliyetler bende de var ve bu güne kadar tam manasıyla kullanmadım bile… Yine de cinler, uzaylılar ve dünyalılar derken, kaç trilyon kişinin ölümüne vesile olduğumu sayamadım.

İsterseniz bundan sonra mevzuya bir de bu gözle bakın ve boş yere adamlarınıza kıymayın. Sizin metafizik saldırılarınız, büyüleriniz, cinleriniz biraz vakit çalmaktan başka bir işe yaramıyor.

Mehmet Fahri Sertkaya

Yıldız Tilbe’ye yapılan insanlık dışı metafizik işkenceler, yetmedi mi?

Bir insanla bu kadar yüksek sayıda büyücü, medyum ve cin kabilesi neden onlarca yıldır uğraşır?

Yıldız Tilbe’ye yapılan insanlık dışı metafizik işkenceler, yetmedi mi?

Şu kadıncağızın, etrafındaki/sektöründeki gizli Yahudi insan şeytanlarının elinden çektiği nedir?

Sektöründeki rakipleri, çalıştığı işletmelerin sahipleri, televizyon kanallarının sahipleri ya da üst yöneticileri, bunca senedir neden büyücüleri ve medyumları Yıldız Tilbe’ye musallat ettiler. Nedir bu kadından istedikleri?

Herkese yaka silktiren bir insan şeytanı mıdır Yıldız Tilbe ya da içinde bulunduğu sektördeki insan şeytanlarını insan zan ettiği ve içindeki iyiliği kaybetmediği için mi bunlar ona reva görülmüştür?

Ya o “minik serçe” dedikleri gizli Yahudi Sezen Aksu’nun en başından beri Yıldız Tilbe ile derdi nedir? Neden yaptırdı bunca büyüyü?

Tilbe’nin yerinde olanlar onlarca sene önce ölürlerdi. Bu kadıncağız, bunca yükü taşıdı ama haline bir bakın!

Artık Türkiye’nin bu gerçekleri öğrenmesinin, bütün dünyaya mazlum ve çok medeni insanlar olarak gösterilen o Yahudilerin gerçek yüzünü görmesinin vakti gelmedi mi?

Mehmet Fahri Sertkaya

Korona deyip gömüp geçerler…

Sizin devasa ordular misali yüksek sayıda kişilerle aynı anda bize karşı yaptığınız metafizik, bizim için sadece biraz pratik…

Tecrübelerimizi artırıyoruz, melekelerimizi kuvvetlendiriyoruz. İyice kemâle eriyoruz. Lakin siz buz misali eriyorsunuz. Zaten tam olarak da bunu istiyoruz.

Acı gerçeği çaresizce kabul edeceksiniz; bu dünyanın sahipleri bizleriz…

Uzaylı medyumların ölüleri yerlerde bitki örtüsü oluşturmuş gibi… Ölenlerin sayılarını tam olarak bilebilmek mümkün değil ama bir buçuk trilyondan fazla olduklarına eminiz.

“Bu dünyanın sahibi biziz.” dediğime de “Sizin metafiziğiniz bize pratik oluyor” dediğime de çok kızmış olmalılar.

Bunlar, sadece bu sabahtan bu saate kadar ölenlerin sayısı…

One woman, she masked herself in a scary witch for halloween, standing on the street, black and white.

Bir günde yok etttiğimiz cin sayısında da rekorumuzu egale ettik. En az 25 trilyon cin kabilesi yok oldu. Her birinde ortalama 3 ile 5 milyar arasında cin bulunuyordu.

Bunları öfkelendirmeyi hem biliyorum, hem seviyorum, hem istiyorum.

Dünyamız üzerindeki büyücüler ve medyumlar da döküldüler. Ölü sayıları henüz yaklaşık olarak bile belli değil. Zaten çatışmalar da bitmiş değil. Onca uzaylı türün metafizikte kullandıkları çok gelişmiş cihazları da işe yaramadı.

En şok edici gerçeği de yazayım: Bizden bir kişi bile ölmedi ve yaralanmadı…

Unutuyordum, Ankebut Ağının ihtiyar ve emekli takımından dökülenler de çok oldu. Korona deyip deyip gömüp geçerler.

Aslında bu kanalda da artık onlarca metafizikçi takipçi var. Şu yayınların altına gelip onlar bile doğrulamasını yapabilirler.


Şimdi restimi bir daha çekiyorum:

Bu dünyanın sahipleri bizleriz. Burada bizim borumuz öter. Hiçbir güç unsuru bizi durduramaz. Biz, Allah’tan başkasından da korkmayız.

“Hayır, olur mu öyle şey.” diyenler varsa, metafizik dahil, istedikleri her sahada karşımıza çıkmaya devam edebilirler.

4 Aralık 2018

David Bickham

“Vakti gelecek, konseylerdeki bu bütün insan şeytanlarını da öldürüp/öldürtüp dünyayı bu pislik şebesinden temizleyeceğiz inş”

Hah hah haaah haaaaa 👊👌😉

Mehmet Fahri Sertkaya