Etiket arşivi: Büyücüler

Ölmek yasak

Ölmeyin, haydi savaşın. Siz Ankebut Ağının son ümidisiniz. Siz çökerseniz Bohçalı çöker. Tayyip çöker. Türkiye ayağı çöker. Kilitlendiler, yapabilecekleri bir şeyleri yok, son çareleri sizsiniz.

Siz çökerseniz Biden-ABD ayağı çöker. Siz çökerseniz Putin-Rusya ayağı da Şi-Çin ayağı da çöker. Siz çökerseniz her yerde Ankebut Ağı çöker.

Bu kadar kolay ölemezsiniz. Bu kadar kolay çarpılamaz ve hastahanelik olamazsınız. Bu kadar kolay bayılamazsınız. Gayret edin, mesuliyetinizin bilincinde olun. Sinyalleri güçlendirin. Büyüleri sıklaştırın. Haydi, haydi, durmayın ve savaşın.

Savaşın da siz de böylece cehenneminize hemen yol alın. Biz de şu dünyayı düzeltelim.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Kafasını giyotinle kesen Budist keşişin gerçek hikayesi…

Kafasını giyotinle kesen budist keşişin gerçek hikayesi

Beş yıldan fazla süredir planladığı ama bir kere bile yapmaya teşebbüs edemediği bu işi neden şimdilerde yapabildiğini merak edenler vardır, anlatayım.,

Bu kişi büyücü bir pislikti. Din adamı falan değildi. Bu herif büyüler yaparken sürekli masum insanları büyü ayinlerinde katleden biriydi. Son zamanlarda bana saran ve kendine güvenerek karşımda mücadele eden, kendini yüksek bir makamda gören bir kişiydi. Önceden küçük küçük çarpılıyordu, son seferinde mühleti bitti ve aniden çok büyük bir metafizik darbe aldı. Sonrasında deli gibi bir şey oldu ve kontrolünü kaybetti. Benim kafamı kesiyor zan ederken kendi kafasını kestiğinin farkında bile değildi.

Dünyayı böyle insan şeytanlarından temizlediğimiz için çok ama çok mutluyuz. Hala bitmediler. Tamamen de bitmezler de ama yok olmaya yüz tutacaklar. Dünya da ancak bu vesileyle aydınlığa kavuşacak.

Son on gün içinde dünyanın dört bir yanından, farklı farklı dinlerden/kesimlerden çok büyük üstat bilinenler metafizik savaş sahasına indiler. Onların da halleri/akıbetleri hep böyle hak ettikleri gibi oluyor.

Mehmet Fahri Sertkaya

Gizli bir Hristiyan olan Karamollayan’ın İngiliz eşi de bir İngiliz casusu…

Hidayet bulmuşluğu numaradan ibaret. Her zaman Hristiyan kaldı. Soyunda Yahudilik de var. Bu, siyasi ve art niyetli bir evlilik. Bununla Karamollayan’ın hidayete vesile olmuş değerli bir Müslüman rolü oynaması da hedeflendi. Karısı hala Hristiyanlık üzere ibadetlerine devam ediyor. Bunun dışında medyumluk kabiliyetleri var. Son derece şerli, muzır bir kişi. İnsan katledilen büyü ayinleri ile arası hep iyi oldu, oluyor. Büyücülük yanı da var.

İngiliz istihbaratı ile Karamollayan’ın bağlantısı bu kadın üzerinden oluyor. Bu hikaye de Kadir Mısıroğlu ile karısının hikayesine benziyor. Zaten Kadir’in karısı ile Temel’in karısı Ayşe Karamollaoğlu yakın arkadaşlar.

İçimizdeki Ermenistan’ın, içimizdeki gizli Hristiyan hainlerin hamisi İngiltere, bu hainler sayesinde HDPKK/YPG-PYD terörünü varlıkta tutabiliyor.

Hiç vakit kaybedilmeden HDPKK’ye karşı başlatılması gereken operasyonlar sırasında Karamollayan ailesinin fertleri de göz altına alınmalılar.

Mehmet Fahri Sertkaya

Beklendiği gibi çıktı…

Ankara’da kendisini medyum olarak tanıtan ve büyü yaparken hayvanları ve hayvan organlarını da kullanan Sadiye Servet G.’nin evindeki 20 köpek ve 16 kediye el konulmuştu.

Bir hayvansever olduğu ve sokak hayvanlarını korumaya alıp beslediği iddia edilen büyücünün hayvanlarının hepsinin enfeksiyonu olduğu, iyi beslenemediklerinden ötürü dişlerinin döküldüğü belirtildi.

Hayvanlar arasından 4 kediyi muayene ederek raporu hazırlayan Veteriner Hekim Çağlar Aslan, kedilerin ilk muayenesinde uzun süre bakımsız kaldıklarını belirlediklerini söyledi.

Aslan, kedilerden 3 tanesinin çok zayıf olduğunu ve hepsinde enfeksiyona rastladıklarını belirterek, “İlk geldiklerinde çok yoğun ishalleri vardı, acil müdahale yaptık. İshalleri parazitliydi ve askaris döküyorlardı. Gelen hayvanların hepsi çok zayıf ve kanlarında yoğun enfeksiyon vardı. Durumları gerçekten çok kötü olarak bize geldi. Biz direk acil müdahalelerine başladık. Sıvı ve antibiyotik tedavileri devam ediyor. Parazitleri için tedavileri sürüyor. 2 hafta tedavilerine devam edeceğiz. Kilo almaları 3 ayı rahatlıkla bulabilir. Hayvanların durumunu stabil hale getirmeye çalışıyoruz” dedi.

Kedilerin kendilerine çok aç olarak geldiğini ve hemen mamalara hücum ettiklerini anlatan Aslan, “Normalde bir kedinin ortalama ağırlığı 4 kilo olması gerekirken, bize gelen kediler 2 kiloydu. İyi beslenemedikleri çok belli oluyor.” dedi.

Büyücülerin büyü yaparken hayvanların dişlerini, tüylerini, kuyruklarını, tırnaklarını, ayaklarını çekerek/keserek kullandıkları da biliniyor.