Etiket arşivi: austin

Türkiye ve dünya gündemine dair siyasi değerlendirmeler

Putin karakteri çok hızlı para ve güç kaybediyor. Sanki bir dağın tepesinden kopmuş da aşağı yuvarlanıyor.

Tayyip, her yerde, her hususta sıkıştığı gibi, Afrika’da da çok sıkıştı.

Ankebut Ağı, Tayyip’i istemediği şeyleri yapmaya zorluyor.

Türkiye’deki Afrikalıların sayısı artırılmak isteniyor. Afrikalılar her şeye kullanılıyor. Yakında PKK’ye karşı dağda operasyonlar yapılınca, ölü ele geçirilmiş Afrikalı PKK’li teröristler olacak.

Bohçalı-Tayyip ve çeteleri, bu güne kadar beraber kara ve kanlı para işleri yaptıkları terör örgütlerini besleyemiyorlar. Para yok, kriz çok. Terör örgütleri para istiyorlar ama alamıyorlar.

“Karadeniz petrolü çıkıyor, çok para gelecek ve siz de arka planda bu işlerin içinde olacaksınız” diye kandırılan terör grupları bile var.

Mehmet Haberal’ın yeni kara para yollarını da bozacağız.

Yazdığım o yazılardan, dünyayı yönlendirmemden sonra Türkiye’de aslında borsa çökecekti. Devre kesici uygulaması hukuka uygun değil ve o uygulama olmasaydı şu anda borsa çöküktü.

Acilen piyasaya sürülen milyarlarca lira gerçek mi, yoksa karşılıksız para mı belli değil.

Özel bankalar çoktan battılar. Açıkladıkları kârlar ve oranlar hep yalan… Türkiye’de özel banka sahası da kara para üzerine kurulu ve kara paranın kesilmesiyle onlar da batacaklardı, battılar.

Özel bankaları ayakta tutmaya dönük hamleler, mali krizleri derinleştiriyor, halkı daha zor şartlara düşürüyor, halkın geçim zorluğunu daha da hızla artırıyor ve bütün sistemi toptan batırıyor.

Austin İran’daki gücünü iyice kaybediyor ve bu hem Austin’i hem de ABD’yi bitiren son darbe olabilir.

İran’da Austin ve Şi beraber paslaşıyorlar.

Çin devlet sistemi ve iş dünyası içinde Şi karşıtları artıyor ve güçleniyor. Ankebut Ağının Çin ayağı da çok büyük hızla çöküyor.

Hollanda, Danirmaka, BAE, Katar, Kuveyt, Singapur gibi, Ankebut Ağına bağlı sözde devletlerin mali krizleri de derinleşiyor. Bu gibi kara para aklama merkezleri de şiddetle yıkılacaklar. Bu gidişat batı/NATO çetesini çok büyük zorluyor ama ellerinden bir şey gelmiyor.

Yeraltı uzaylı şehirlerindeki büyük arızalar, patlamalar, çökmeler, yeryüzünde depremlere sebep olmaya devam ediyor.

Uzaylı tarafların, dünyanın iklimini kontrol etmekte kullandıkları sistem, araçlar, cihazlar darbeler aldıkça… Dünyanın her yerinde tuhaf hava şartları yaşanmaya devam ediyor.

Hindistan, Çin’de yaşananlar nedeniyle çok gergin. Sıranın kendilerine geleceğine eminler ve korkuyorlar.

Ankebut Ağının Hindistan ayağı, İran’ın hürriyetine kavuşmasından aşırı seviyede korkuyor. İran’da her zaman olduğu gibi yine Türk hakimiyeti olursa, 950 sene Türklerin idaresi altında kalmış olan Hindistan’ın tekrar Türk hakimiyetine gireceğini biliyorlar. Hindistan’daki Türk nüfusun varlığı da onları geriyor.

Rusya’nın, kalan son gücünü Türk devletleri üzerinde kullanması için baskı yapılıyor. Ticari baskılar da dahil…

Noel, Rusya için kabusa döndü. Böyle giderse Putin karakteri oyundan alınmasa bile Rusya çökecek. Devlet sisteminin işlerliği her gün daha çok bozuluyor. Kremlin’dekiler bile kendilerini emniyette hissetmiyorlar.

Rusya’nın askeri kayıpları, ilan edilenin çok üzerinde. Can kaybı da araç ve cihaz kaybı da çok yüksek seviyede. Kara para işlerinde kullanılan gemilerin boğazlardan geçememesi Rusya’nın çöküşünü çok hızlandırdı. (Askeri kayıpların sebebi Ukrayna değil.)

HDPKK kesinlikle kapatılacak.

Ekrem İmamyan kesinlikle makamdan alınacak ve gök kubbeyi yıkacaklarını ilan edenler, gök kubbenin altında kalacaklar.

Erken seçim yapamayacaklarını, İstanbul’un iradesini ezemeyeceklerini, Türkiye’de siyaset sahasında danışıklı dövüşen hainler de kabullendiler.

Rusya ile Almanya arasındaki bağlar da gevşiyor.

Sinan Ateş cinayetinde hala piyonlarla oyalama yapılıyor. Ortalık çok büyük karışacak.

Sedat Peker, her şeyi bir kenara atarak birkaç gün içinde sesini çıkartmazsa, kendini bitirecek.

Gizli Ermeni Sabancıyan ailesi/çetesi, acınacak hallerde…

Hakan Fidan’ın ve onu arkalayanların hareket sahası kalmadı. Fidan, acınası şartlar içinde…

İsrail sert kayaya çaptı. Hesapsız, havalı hamlelerinin bedelini ödüyor ve ödeyecek. Yakında İsrail’in gerçek yüzü bir anda herkes tarafından görülecek ve İsrail’in yıkılışı, yok oluşu çok hızlı olacak.

Ermenistan’ın Rusya ile arası iyice açılıyor ve Almanya’ya daha da çok yanaşıyor.

İstanbul’un devasa projelere dair estirdiği rüzgarlardan istifade etmek, bir oldu bitti ile bu işleri eline almak ve yoluna devam etmek isteyen taraflar, acınası ve gülünesi hallerde çöktüler.

Tayvan, Güney Kore, Japonya, Yunanistan, Hindistan, Ermenistan ve İran’ı elimden kurtarabilecek hiç kimse kalmadı.

Altılı çete çoktan dağıldı ama aksine bir görüntü verilmek isteniyor. Altılı çete içinde İstanbul korkusu çok büyük. En ama en kötü senaryoya göre, seçimler erken ya da zamanında yapılabilse ve bunlar iktidara gelebilseler bile, İstanbul’a inat hiçbir şey yapamayacaklarını biliyorlar. Dahası, seçimlerin olmayacağını, sonlarının geldiğini, bir millet darbesi yaşanacağını da biliyorlar.

Bu nedenle, aldığı talimatlar gereği Kemal Kılıçdaryan, Tayyip’i başta tutmak için elinden gelen her şeyi yapıyor.

Anasaya bile tanınmıyor ama itiraz etmiyor. PKK bile yaptığı açıklamalarla, Tayyip’i daha uzun süre başta tutmaya çabalıyor ve aralarındaki danışıklı dövüşü iyice açık ediyor.

Bir yandan da birileri gizli Ermeni mafya anası Meral Akşener’i iktidara getirebileceğini zan ediyor ve onun üzerine oynuyor. Meral’ın son süreçte sesini yükseltmesi de bu plan gereği ve sahadaki herkes bunu biliyor. Meral üzerine oynayanlar zamanlarını da paralarını da emeklerini de adamlarını da ziyan ediyorlar. Karanlığa kurşun sıkmak bile bundan daha mantıklı.

Meral’i harcamak, Meral’i oyundan düşürmek, iki saatlik iş.

Havada iken sorunlar yaşayan sivil uçakların sayısı artıyor. Sivillerin olduğu uçaklar kara para işlerine bulaştırılmamalı.

Japonya’yı ordusuz, askersiz, uçaksız, donanmasız bırakacağım.

Japon şirketi gibi görünen o dev şirketleri, Japonya’da ya da başka ülkelerde iş yapamaz hale getireceğim. Ne sorunsuz imalat yapabilecekler ne de satışlar yapabilecekler.

Japonya yok olmayı hak ediyor. Japonya’ya destek olacak herkesi de aynı hale getireceğim.

Ankebut Ağına bağlı bütün ülkelerin uzaydaki uydularının bozulmasının vakti geldi. Türkiye’de ve dünya genelinde insanlar hürriyet mücadelesi verirken, Ankebut Ağının elinde ordular, donanmalar, hava kuvvetleri ve hatta uydular dahi kalmamış olacak.

Apple da sessiz sessiz alarm veriyor. İmalat süreçlerinde çok sorunlar yaşıyor ve mali krizi derinleşiyor.

Rusya’daki kablosuz iletişim sistemlerini sık sık bozacağız.

Baz istasyonları, askeri haberleşme sistemleri ve TV yayınlarını sık sık bozacağız. Rusya’nın acizliğini, tükenmişliğini tekrar tekrar gözler önüne sereceğiz.

İstanbulla restleşenin sonunu bütün dünya Rusya örneğinden görecek, bilecek.

Youtube’un ömrünün çok kısaldığını kabullendiler. Alternatifler düşünüyorlar.

Dünya genelinde alış veriş daha büyük bir hızla düşecek. Ankebut Ağının alış veriş sistemleri (büyük alış veriş web sitelerine kadar) çok sık olarak çok büyük darbeler alacaklar.

Ankebut Ağına bağlı ülkelerin enerji santrallerinde ve merkezi trafolarında ciddi sorunlar yaşanmaya devam edecek.

Dünyanın tabiatına, canlılarına, düzenine saldıranlar, dünyalı da olsalar uzaylı da olsalar kahredilecekler. Suni kuraklık, suni kıtlık, suni enerji krizi yapmak isteyenler, şu anda kadar düşürüldüklerinden de bin beter hallere düşürülecekler.

Yeni bir sahte pandemi denemeye kalkanlar bile yerle bir edilecekler.

Kepazelik

Tahammül edilemez bir rezillik

“Yalvardım” demediği kalmış.
Rusya, Türkiye’ye yalvaracak hale getirilmişken, hain Ankara hükumeti hala Rusya’ya da çalışıyor.

Kara parayı veren, hain Ankara hükumetini tam kadro halinde eline alıyor, elinde oynatıyor.

Bahsettiği domatesler de aşırı seviyede ziraat ilacı kullanılarak zehir haline getirilmiş domatesler. Ya da sağlığa zararlı mikro organizmalarla dolmuş domatesler. Türk milletinin tamamını hasta ettiler, yetmedi başka milletleri de edecekler. Bunun ricasını da böyle ilan edecek kadar kafası yanmış, psikopata bağlamış, günü-gecesi bile karışmış halde…

Ali Babacan’ın, Anayasa’daki Türk tanımını değiştireceğini duyurması…

Kemal Kılıçdaryan’ın şöyle bir anda PKK’li danışmanı sağ kolu yapması ve Avrupalı kişileri danışman diye tanıtması…

PKK’nin “Tayyip gitmeli, CHP gelmeli” demesi…

ve benzeri onlarca hamle, aynı merkez tarafından verilen talimatlarla yapıldı, yapılıyor.

Hedef, böyle bir anda muhalefetin oyunun yükselmesine mani olmak ve ortak piyon olan Tayyip’i biraz daha iktidarda tutmak.

Aynı danışıklı oyunu NATO da Rusya ve Çin’e karşı oynuyor.

Batmış, bitmiş, dibi görmüş Rusya ve Çin hala güçlü ülkeler olarak görülsün diye insanlığın zihinleri, kabullenişleri yönlendiriliyor.

Son haftalarda peş peşe,
“Rusya hafife alınmamalı”
“Çin hafife alınmamalı” çıkışları geldi. Bunların da tamamını aynı merkez organize etti.

İngiltere’de çöken tek şey sağlık sistemi değil… Halka bir şeyler oluyor. Bir bulaşıcı hastalık da yok. Hasta ve ölü sayısı, sadece İngiltere battığı ve parasız kaldığı, hastahaneler ödeneksiz kaldığı için artmadı.

Satanistleşmeyi, ibneleşmeyi, namussuzlaşmayı, dinsizleşmeyi, dünyayı sömürmeyi, dünyanın her yerinde katliamlar yapmayı kabullenmiş olan İngiliz halkı, ettiğini çekiyor.

Antalya ve çevresinde mafyalar iyice güçleniyorlar. Gerekli müdahaleler yapılmıyor. Devletin ilgili/yetkili kurumları bunlara müdahale etmiyor hatta bazıları bunlarla beraber çalışıyor. Çünkü en tepede Ankara hükumeti bu mafyalarla beraber çalışıyor.

Mısır battı, çöktü, bitti…
Şu anda Mısır diye bir ülke hakikatte yok.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Putin!


Çık o sığınaklardan çık…

İn şu sahaya da son çatışmaları yaşayacağız. Ordun mu kaldı, donanman mı kaldı, hava kuvvetlerin mi kaldı, deprem silahların mı kaldı, orman yakan uyduların mı kaldı, neyin kaldıysa topla hepsini ve kalk ayağa. Kaçma kendin çıkarttığın bu savaştan… Kaçacaktın da niye çıkarttın?

Sana bu dünyada daha fazla nefes almak hakkı/imkanı yok. Sen dünya tarihinin gelmiş geçmiş en şeytanlaşmış karakterlerinden birisin. Kaldırırım ordumu ayağa, eze eze gelirim Moskova’ya, yine de seni imha ederim.

O Güney Azerbaycan’da ya da Türk dünyasının herhangi bir yerinde, bir tek Türk asılsın ya da vurulsun, senden bin, danışıklı dövüştüğün Austin’den bin adam öldürürüm. Bire bin… Ayrıca şehirlerinizi, mekanlarınızı, tesislerinizi başınıza yıkar ya da yakar geçerim. Siz iyice sıktınız. Bu dünyayı, bu Türkleri sahipsiz mi zan ettiniz. Her yerde karşımda senin piyonların var, senin fitnelerin ve planların var. Sen neredesin, saklanıyor musun yoksa?

Korkaklar gibi kaçmayın, hani nerede sizin uçak gemileriniz, denizaltılarınız, haydi toplanın da sahaya inin. Cihan yanacak olsa bile, tek bir dünya insanı kalmayacak olsa bile sisteminizi başınıza yıkacağım. Lanet herifler sizi… O biyoniklerin içine de saklanmayın. Yüreğiniz varsa, bir davanız varsa, güçlüyseniz, üstünseniz, kendiniz olarak sahada görünün. Sizi gidi omurgasız yeşil sürüngenler sizi…

Haydi, İstanbul burada, Moskova nerede? Washington nerede? Londra nerede? Tahran nerede?

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Parmaklarımız tutuldu

İsrail için ölmeye hazır hiç kimse yok mu bu Türkiye’de?

Sizler nasıl Yahudilersiniz, atalarınız sizleri görse yüzlerinize tükürürdü?

Haydi, korkmayın, çıkın meydana, Büyük İsrail projenizi ölümden döndürmek için son hamlelerinizi de deneyin. Ordumuzu yalanlarla, hilelerle Suriye’de harbe sokmayı deneyin? Olmuyor mu, gönderemiyor musunuz? Olmuyor mu, ölmeyi göze alamıyor musunuz?

Kurşunlarımızı, kardeş ve dost Suriye ordusu askerlerine değil de yüzde doksanı sünni müslüman olan Halep halkına değil de size sıkacağımızı mı biliyorsunuz? Toplarımızı gözünüze sokacağımızı mı biliyorsunuz? O hışımla İsrail isimli sözde devletinizi de haritadan silebileceğimizi mi biliyorsunuz?

İsrail devletçiği kan ağlıyor. Çaresizlik içindeler. Sahte süper güç ABD ortada görünmek bile istemiyor. Austin masaları yumruklamaktan, orayı burayı arayıp sinirle görüşmeleri kapatmaktan başka bir şey yapamıyor. Biden zaten etkisiz eleman. Avrupa Devletçikleri Birliği (AB) “Bizim silahımız ve mühimmatımız bile yok. Bizi hiç hesaba katmayın.” açıklaması yapıyor. Ortada kaldınız.

Yok mu aranızda “Ben bu gidişi bozarım, ben yürek yemiş gizli Yahudilerdenim. Türkiye bizim kontrolümüzde. Hala güçlüyüz. Türk ordusunu İsrail menfatlerine olacak şekilde Suriye’ye sokarım. İstanbul’un iradesini tanımıyorum. Kurşunlarla dans edebiliyorum.” diyebilen?

Haydi, bir adım öne çıksınlar. Parmaklarımız tutuldu tetikte hazır bekletmekten…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Vakit kaybetme Austin!


Oyalama ve piyonlarla oyalanma Austin! Haydi, planlarınızın arkasında dur ve bütün kartlarını kullan. Dünyanın gözleri önünde yazıyorum ki sen gelemezsen de vakti gelince ben sana gelirim. Üç beş tane terör örgütünün, üç beş tane devletçiğin önüne atmak istediğin kahraman askerlerimle gelirim. Yıka yıka, eze eze gelirim.

Haydi, kalk ayağa. Kefenlenmiş NATO’nu da al yanına ve kalk gel buraya. Tayyip ve çetesi yalvarıyorlar senin buraya gelmen için. Yunan’ın hali onlardan da beter. Şu ağlaşanları bir susturun, önümüze attınız, meydandan kaçtınız. Piyonlarınızdan önce siz gelin, gelebilecek yüreğiniz ve bileğiniz varsa…

Sahi, o Kraliçenin ordusu nerede? Size Türkiye’de ve çevresinde hareket sahası bırakmıyorum. Kara para yollarınızı daha da kapatıyorum ve Büyük İsrail Devleti projenizi tarihin çöplüğüne atıyorum. Dünyanın gözleri önünde, ilan ede ede son darbeleri de vuruyorum. Haydi sizi göreyim, haydi dünya sizi görsün, bakalım gerçekte kimsiniz, nesiniz, ne kadarsınız, ne seviyedesiniz, ne işe yararsınız.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Austin!


Emrinde ne kadar asker, tank, top, uçak varsa topla, sen de gel. Gel de sadece piyonlarını değil seni de cehennemine gönderelim.

Ordumuz Büyük İsrail Devleti projesini son darbelerden ve yıkılıştan korumak için bir harbe girmeyecek. Ordumuz bu projeye son darbeleri vurmak maksadıyla, benim sevk ve idaremde bir harbe girecek, girmek üzere…

Ordumun içindeki bütün adamlarına birer kurşun hediye etmek üzereyim.

Haydi yetiş, sende neler varsa, topla topla gel…