Etiket arşivi: Astroloji

Gerçek yüzlerini bilseniz, onları parçalarsınız

Herkes bilmeli ki astrolog bilinerek hemen her gün karşınıza çıkan insanların tamamına yakını aslında bir yandan da medyum olan kişiler.

Yani durugörü sahibi kişiler. Yani uyanık iken de sanki rüya görür gibi görüntüler görebilen kişiler. Ve bu kişiler sizden bu kabiliyetlerini gizliyorlar. Astrolojiyi bir yana bırakarak sadece durugörü ile de pek çok şeyleri isabetle görüyorlar, isabet halinde olduklarını da anlıyorlar ama yine de sizlere anlatmıyorlar. Çünkü insanlığa iyilik yapmak istemiyorlar. Buna rağmen bile gördüklerinin, bildiklerinin aksini anlatıyorlar.

Yine bu kişilerin tamamına yakını büyücü kişiler. Epeyi bir kısmı da satanistlik seviyesinde, ayinci, insan ya da hayvan katlederek büyüler yapan acımasız, kuralsız büyücüler.

Her gün dünyanın her yerinde karşınıza geçerek ya da sosyal mecralarla TV ekranlarına geçerek size gülümsüyorlar, iyi bir insan gibi rol yapıyorlar. Gerçekte neler neler yaptıklarını bilseniz, onları hemen oracıkta parçalarsınız. Hatta evlerini, ofislerini bulup başarına yıkarsınız.

Şimdiye kadar bunlardan dünya genelinde çok yüksek sayıda kişiyi öldürdük. Ölenlerin toplam sayısını bilmiyoruz. Büyük çoğunluğu da bize saldırıp öldürmek isterken öldü. Lakin hala çok sayıdalar ve bundan sonra bunlara da öncelik vereceğiz. Dünyanın her yerinde böyle astrologlardan, medyumlardan, büyücülerden çok yüksek sayıda kişiyi metafizikle, uzaktan öldüreceğiz.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Her şey yıkılacak

“Her şey yıkılacak”

4 Ocak 2023 tarihinde paylaşılmış olan bir video…

Sadece Türkiye’de değil, dünya genelinde binlerce astrolog ve medyum, Akademi Dergisi’ni dikkatle takip ediyor ve bu sayede isabetle yol alabiliyor. Bunlar, neler olacağını çoktan gördüler, anladılar. Bunlardan sadece küçük bir kısmı gerçekleri anlatıyor. Küçük kısmın arasından çok çok az bir kısmı da gerçekleri yayınlarda anlatıyor. Diğerleri, namussuzca para çarpmaya ve/veya gizli servislere oyuncak olarak insanlığı felakete sürüklemeye devam ediyorlar.

Dünya genelinde çok yüksek sayıda yayıncı, programcı da Akademi Dergisi’ni her gün dikkatle takip ediyor.

Akademi Dergisi, şu ana kadar zaten dünyayı çok büyük oranda dönüştürdü, değiştirdi.

Hususi olarak, tasvip etmediğim ve beni de tasvip etmeyen kişilerden ve çevrelerden de paylaşımlar yapıyorum ki vaziyetin ciddiyetini hala idrak edememiş olanların gözleri açılsın… Burada kendi çapımızda dönmediğimiz, sahada nelere sebep olduğumuz ve anlattıklarımızı ne kadar geniş bir çevrenin kabullendiği, dikkate aldığı, doğruladığı, iyice anlaşılsın…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Şunlarla savaşa değil, pazara bile gidilmez

Hep astroloji yapılıyor, ilm-i sima (fizyonomi) yapan pek yok.

Biraz da ilm-i sima yapılsın. Mesela bay Kamala’nın ve etrafındaki ABD askerlerinin simaları okunsun, yorumlansın.

Ben anladığım kadarıyla biraz yaptım, çözdüm ve kendi kendime “Şunlarla savaşa değil, pazara bile gidilmez.” dedim.

Yanılıyor muyum?

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Herkes bunun farkında olmalı


Türkiye’deki astrologların çoğuna talimatlarla ya da paralar vererek istediklerini yazdırtanlar var.

Akademi Dergisinde yapılan yayınların tesirini kıracak sözde astrolojik yorumlar yapması için talimatlar ve paralar alan astrolog kişilerin bazılarının sosyal medya hesaplarında yarım milyondan fazla takipçi var. Ve takipçilerinin dönen dolaplardan haberleri yok.

Türkiye’de ve dünyada, Akademi Dergisi yayınlarını düzenli ve dikkatli takip ederek beslenen, peşinden yorumlar yapan binlerce astrolog var. Burada yazdıklarımı, anlattıklarımı kendi cümlelerine çevirerek, biraz da çekip büzerek, hafif de astrolojik tabirlerle süsleyerek anlatıyorlar. Bunların iyice Akademi Dergisi’nin etrafında dönmeye başlaması da dünyadaki dengelerin daha hızla değişmesine sebep oluyor. Bu hal, dünyadaki bazı unsurları rahatsız ediyor. Hal böyle olunca astroloji sahası istihbarat servislerinin mücadele sahasına dönüşüyor.

Astroloji sahasında da at izi it izine karıştı ve büyük aldatmalar var, herkes bunun farkında olmalı.

Şu yazımı baştan sona tekrar okumanızda ve hafızanızı tazelemenizde çok faydalar var.

“Ankebut Ağını her yönüyle, her kısmıyla birlikte mahvedeceğiz. Şayet planlarım istediğim gibi sahada uygulanabilirse kısacık süre sonra Biden ve Kamala suretindeki biyonik robotlar, sahada olmayacaklar, durmayacaklar. Putin suretindeki biyonik robot da sahada tutulamayacak Tayyip’ten bile önce devrilecek. Kısmen ya da tamamen danışıklı dövüşen tarafların hepsi kısacık sürede peş peşe oyundan düşecekler. “Bu kadar büyük hadiseler nasıl gerçekleşti. Üstelik bütün bunlar nasıl oldu da bu kadar kısa sürede gerçekleşti” diye diye insanlar şaşırmış vaziyette tartışacaklar”

Yazının tamamı:

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Yerlerine biyonik robotlarla çoktan geçildi

Bir daha müneccimlik yaparken, astrolojik haritaya bakarken ve yorumlarken… Dünya liderleri dediğiniz kişilerin gerçek kişiler olmadığını, biyonik robotlar olduğunu ve dolayısıyla astrolojik olarak gördüğünüz şeylere uymayacaklarını inkar etmeyin, kabullenin ve böyle mahcup düşmeyin.

Sizin astrolojik olarak gördüğünüz/değerlendirdiğiniz kişiler, yerlerine geçilmemiş gerçek kişiler. O kişilerin çoğu yaşamıyor, geriye kalanı ise yeraltı uzaylı şehirlerinde sürekli uyutuluyor. Yani ne iktidara geliyorlar, ne iktidarda kalıyorlar ne iniyorlar. Ne karar alıyorlar, ne savaşa giriyorlar, ne de başka bir şey yapıyorlar. Kesintisiz olarak uyuyorlar.

Ayrıca benim doğum tarihim doğru ve kesin bilgi. 27 Mart 1981’de Cuma günü doğdum. Yine bir kesin bilgi vereyim, biyonik robot ya da uzaylı değilim.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi