Etiket arşivi: Alparslan Kuytul

Ya yaaa, evet eveeeet, öyleee… Bak sen şu işe…

Rumeysa (Sarısaçlı) Yılmaz isimli sözde hocahanım da aslında gizli bir Ermeni… Baştan beri bu organize suç örgütünün gerçek yüzünü bilerek içinde bulunuyor ve diğer çete üyeleri gibi o da türlü türlü suçlar işliyor.

Vurdukları büyük paralar, elde ettikleri kara paralar sadece kendi namlarına elde ettikleri paralar değil. Gizli Ermeni çeteleriyle ve terör örgütleriyle ve bunlar üzerinden çok farklı farklı mafyalarla, terör örgütleriyle, siyaset sahnesindeki ihanet örgütleriyle ve memleket haricindeki türlü kara paracılarla bağlantılılar. Bunlara operasyon yapıldığında, herkes susarken biz onlara yapılan yanlışların yanlış olduğunu gür sesle bağırdık. Cihana kafa tuttuk. Aynı anda, onların ne kadar yanlış yolda olduklarını da anlattık. “Bu kişileri tasvip etmiyoruz. Yanlışları çok ama onlara şu şekilde yapılanlar da doğru değil.” dedik. Herkesi sarstık. Peşimiz sıra İslamcılar arasından dik durmak ve hemen videolar yayınlamak, yapılanın yanlış olduğunu ifade etmek zorunda kalanlar çok oldu.

Buna rağmen bile, şu Alparslan Kuytul’un kara paracı karısı çıkıp “Bu süreçte hiçbir cemaat ve tarikat yanımızda durmadı. Siz solcular bize çok büyük destek oldunuz” diyecek kadar namertçe, haince ve alçakçe konuşabildi. Damarlarını kesseniz, kan yerine Türk, İslam, ehl-i sünnet, tasavvuf düşmanlığı akan bu kişiler müslüman falan değiller.

O “solcu” dedikleri de kendileri gibi gizli Ermeni, kara paracı ve terörist çevrelerdi. Gerçek bir müslüman gördüğünde, ne kadar büyük zulme uğramış olursa olsun senelerce görmezden gelen o “solcu” çevreler, bunları sebepsiz yere sahiplenmediler. On yıldan fazladır akıl almaz derecede sansürlenen Akademi Dergisi gözler önünde, sansürlere takılmayan ve sayıları bir avuç olduğu halde sosyal medyada sık sık gündem olmalarına izin verilen Furkancılar da gözler önünde… Samimi bir müslüman, birçok hususta düşünür, araştırır, sorgular ve oyunlar döndüğünü ferasetiyle anlardı.

Şimdi, mevzu daha da iyi anlaşılmıştır ama kısa süre sonra daha neler neler meydana çıkacak ve bunlara samimiyetle inanan, kanan müslümanlar belki de bunları buldukları yerde boğmak isteyecekler. Öyle zan ediyorum ki adli yetkililer gerekeni yapmaz ve soruşturmayı derinleştirmezse ve yine memlekette hukuk/adalet yokmuş gibi bir manzara oluşursa, cemaat içindeki kandırılmış kitle suça bulaşacaktır.

Şu videoda numarasını oynamaya çalışırken kaşı gözü ayrı oynayıp duran şu insan müsveddesi ve onun gibi diğerleri, meydanı bu kadar boş bulurlarsa, milleti toptan ahmak yerine koymaya devam ederlerse ve adli yetkililer bu hali izleyip sessiz kalmaya devam ederlerse, hep beraber göreceğiz neler yaşanacağını.

Metafizikçileriniz varsa sorun, anlatsınlar.

Şu yayınlar yapıldı diye Ermenistan’dan ve İran’dan üzerimize büyüler yağdırıyorlar. Şu sözde İslami cemaatin, özde organize suç, terör ve ihanet örgütünün arkasındaki asli unsur ermeniler… Sözde islam devleti olan İran da müslüman rolü oynayan ermenilerin/hristiyanların idaredeki ve kara para işlerindeki payları çok büyük. Bu şekilde bu Kuytul örgütü, dünyadaki herkesle bağlantı kurup çalışabilmiş oluyor.

Şu Rümeysa hocahanım dedikleri pislik kadın da ayrıca büyücü… Bu güne kadar bize de çok büyüler yaptı.

Aslında Selefi/Vehhabi takılırken ve bir yandan da ehl-i sünnet olduğunu iddia edip dururken, öbür yandan büyük bir İran ve Şia sevdası olan Alparslan Kuytul’un bu hallerinin sebebini de şimdi daha iyi anlamışsınızdır.

Tayyipler, Soysuzlar bunlara operasyon yaparlarken, aslında Kuytul organize suç, terör ve ihanet örgütünün de kendilerine bağlı olarak çalışmasını sağlamak için yaptılar.

O Koray Sarısaçlı da tam bir insan şeytanı. İleri derecede cinsi sapık, terörist, hırsız, arsız, utanmaz, yolsuz ve ruh hastası kişiler dolu bu örgütün tepe kısmında…

Bunlar organları için insan kaçırma işlerinde bile faaliyet gösteriyorlar. Kuytul örgütünü Türkiye içinde sol marjinal çevreler denilen terör ve ihanet odakları, HDPKK, Doğu Perinçek ve çetesi dahi destekliyor. Bunlarla bağlantıları çok…

Kuytul’un sözde talebelerinden çok sayıda kişi PKK’nin dağ kadrosuna gönüllü olarak çıktı. Dağa çıkmayan çok sayıda kişi de şehirde onlara destek olacak kara para işlerine, ayrıca kaçırma, kundaklama, tehdit, haraç gibi suçlara devam ediyorlar.

Şu anda oluşan gergin ortamda, devlet kurumlarına sızmış gizli ermeni ve gizli yahudi kara paracıların kendilerini artık kollayamayacağını anlayan ve kendilerine hocahanım ya da Furkan gönüllüsü denilen şu önde gelen kadınlar, PKK’nin dağ kadrosuna kaçmayı ilk ihtimal olarak görürler. Fırsatı buldukları gibi dağlara kaçarlar.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bozuk saat bile günde iki defa doğruyu gösterir.

Bozuk saat bile günde iki defa doğruyu gösterir.

Şu lüzumsuz Cübbeli’nin bu sözlerinde haklılık payı var. Dikkat edilsin, her gün sabah akşam sinsice İslam’a ve Türk tarihine, kültürüne, değerlerine saldıran yüksek sayıdaki sosyal medya hesaplarında ve video kanallarında bu Kuytul ve avenesi el üstünde tutuluyor.

Bunun nedeni ise, söz konusu bu hesapların sahiplerinin Türk rolü oynayan gizli Ermeniler olmaları ve Kuytul’un da Ermeni, Süryani, Arap karışık bir soydan gelip aslında kendisini Ermeni olarak görmesi.

Bahsedilen CHPKK’nin ve PKK’nin de aslında tabanlarının gizli Ermenilerden oluştuğunu cümle alem artık biliyor. Yani meydanda görünen şey aslında bir gizli Ermeni ve gizli Hristiyan dayanışması…

Kuytul’un İran’ın sözde Şii din adamları ile de paslaşmaları var ama onların da aslında Hristiyan Acemler olduklarını bütün dünya artık anladı.

Kuytul el Ezher’de boşuna okumadı. Orası zaten İslam düşmanları için kurtarılmış bölge. Oradan islam alimleri değil, son bir buçuk asırdır birkaç istisna hariç hep İslam düşmanları yetişti. Kuytul’un itikatta/görüşlerinde daldan dala zıplaması ve bir Şii gibi, bir Selefi/Vehhabi gibi durması da bundan… Bunlar kendilerini Müslüman olarak da Türk olarak da görmüyorlar. Böyle olunca ve maksat İslam’a ve Türklere sinsice saldırmak olunca, daldan dala atlamaktan da çekinmiyorlar. Ehl-i sünnet yıkılsın da kim neye inanırsa inansın, umursamıyorlar.

Kuytul’un ve yakınında olan şürekasının kara para işleri de var ve bunları sahadaki herkes biliyor. Böyle olduğu için zaten, her konuşana bir cevap yetiştirmeye çalışan o Kuytul, senelerdir benim karşımda susuyor ve mindere çıkmaktan kaçıyor

Kuytul’un öyle zan edildiği gibi geniş bir kitlesi de yok. Onlara cemaat demek de mümkün değil. Görüldüğü üzere on seneden fazladır sansürlendiğim gibi, Kuytul sansürlenmiyor. Sosyal medyada sesini çıkartabilmesine izin veriliyor. Bütün bunlarda devletler arası ve terör grupları arasındaki planların da payı büyük. Kuytul ve çekirdek ekibi, bazı devletlerin ve terör örgütlerinin kendilerini asla savunmasız bırakmayacakları kanaatine sahip. Onlara sırtlarını dayamış haldeler.

Terör örgütlerine militan temin ederek, terör örgütlerinin istediği şekilde gündem oluşturmaya çalışarak çok paralar kazanan Kuytul’un etrafında/yakınında bulunan çok sayıda kişi, fuhuş ve uyuşturucu dahil türlü kara para işlerinde faaliyet gösteriyorlar. Kuytul’un bunlardan rahatsızlığı olmadı, olmuyor.

Kuytul fitnesi daha fazla büyümeden söndürülüp geçilmeli. Buna direnilecekse ve bu fitne daha da büyütülmek istenecekse, o halde uzandığı yere kadar gidilmeli, herkesin ve her şeyin ifşa olması sağlanmalı. Kara para yönü bir yana ama dinimize/itikadımıza içeriden yapılan bu derece büyük bir saldırıyı asla görmezden gelmeyiz ve karşı durmak için Kuytul’u değil, arkasındaki bütün devletleri ve terör örgütlerini de ezer geçeriz.

Alparslan Kuytul’da görülen şartlara/vaziyete bir misal de Serdar Tuncer…

Sorulsa “Kürdüm” diyecek olan Serdar Tuncer de bir gizli Ermeni ve bağlı olduğu bozuk yol Menzil’de sözde gavslar bile hep gizli Ermeni kişiler/di.

Seneler önce de anlatmıştım ve hala karşıma çıkıp “Sen bunları nasıl söyleyebilirsin” diyen bir kişi de olmadı ki Menzil kara para, sömürü, hırsızlık ve itikadı bozup İslam’ı/Müslümanları yıkma çarkından başka bir şey değil.

Şimdi Serdar Tuncer’e “Bu fotoğrafta görülen halin de nedir? Uçmuşsun ve neyin kafasını yaşıyorsun? Seni uçuran şey elindeki sigara mı yoksa başka bir şeyler midir?” diye sorulsa, uzar gider bu mevzu…

Zaten bunları da sorarım diye senelerdir karşıma çıkamıyorlar. Son birkaç senedir de yavaş yavaş kendilerini geri çekiyorlar.

Mehmet Fahri Sertkaya

Kuytul taraftarları neyin peşinde?

Gaziantep’te Kuytul taraftarları provakatif eylemler yaptı.

Gaziantep’te müdahale edilen camiide bulunan Furkan Vakfı provokatörlerinin o bölgede ikamet etmedikleri ve şehrin farklı bölgelerinden toplandığı ortaya çıktı.

Gaziantep valiliği:

“Provokatörler; Kuytul yandaşlarıdır, amaçları ibadet değil sivil itaatsizliktir. Mahallede ikamet etmiyorlar. Camiler itikafa açıkken, hiç kimse itikafa girme talebinde bulunmamıştır.

Emniyet mensupları camiye asla ayakkabı ile girmemişlerdir.”

Mehmet Fahri Sertkaya