Etiket arşivi: Aliyev

Saha fazlasıyla gergin


Charles, Sunak, Trump, Aliyev, Lavrov, Netenyahu, Biden, Austin, Obama, Scholz, Miço, Şi, Tayyip, Bohçalı, Soysuz derken… Hepsi de çıldırıyorlar. Çok öfkeliler, çok çaresizler.

O çıldırmalar sırasında, yerli/yabancı askeri unsurlarla beni mekanımdan kaldırmaya dönük çılgınca planlar dahi yapıyorlar. George Soros bile var çetenin içinde… Helikopterlerle havadan özel ekipler indirmek, bu planın “hafif” kısmı… Dedeağaç’tan bu tarafa doğru özel ekipler göndermek de bu planın hafif kısmı… Kartal açıklarına, Türkiye’ye ait askeri gemiler getirmek de öyle…

Bundan sonraki süreç fırtınalı olacak. Ankebut Ağı’nın dünya genelinde hızla ve somut şekilde çöktüğü, parçalandığı, kaybettiği bir süreç olacak. Dolayısı ile her seferinde bana kızacaklar. Her seferinde çılgınlıklar denemek isteyecekler. Umurumda bile değil, hepsine gereken karşılıkları veririz, vereceğiz.

Etrafım şu anda da fazlasıyla riskli. Dost unsurlar buralarda çok dolaşmasınlar. Şüpheli hareketler sergilemesinler. En azından iç çembere girmesinler. Bir kaza kurşununa denk gelmesinler.

Herkes anlıyordur ki böyle bir çatışma başladığı anda artık Türkiye eski Türkiye olmayacak, dünya da eski dünya olmayacak. Bir daha çatışma bitmeyecek, ta ki biz o yolla sonuca varana kadar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bölgede bir büyük Ermenistan kurmak hayalleri var şunlarda…

Şu devlet denemez Ermenistan’ın, devlet adamı denemez şu çapulcularını, Ankara hükumeti bu nedenle el üstünde tutuyor, sahada görüntü verdiriyor.

Hain Ankara hükumeti, hainlikte sınırlarını zorluyor. Pervasızca hareket ediyor.

Gizli Ermeni Emine Erdoğan da çok seviniyor, şu çapulcu takımının Türkiye’de böyle gezdirilmesine… Gizli Ermeni Mevlüt’ün açıklamalarına…

Lavrov da Aliyev de Ermeni kökenliler zaten…

Büyük İsrail’e giden yolda, önce büyük bir Ermenistan kurmaktan çekinmeyecekler.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Ermenistan, işgal altındaki Türk toprağıdır

Aliyev’e katılıyorum. Ermenistan denilen topraklar da kadim Türk topraklarıdır.

Ermenistan da Ukrayna gibi, İran gibi bir suni bir devlet. Ermenistan denilen o bölgeye ve Anadoluya, Ermeniler hep sonradan, art niyetli yönlendirmelerle, göçlerle getirildiler. Topraklarımız üzerinde binlerce senedir çok oyunlar oynandı.

Koca Türk dünyasıyla aramıza Ermenistan ve İran denilen suni devletler konuldu ve irtibatımız böyle kesildi. Şimdi parçalanmayı, bölünmeyi ortadan kaldırmanın vakti. Türk dünyasının üzerine kabul gibi çökmüş olan, sömürmüş olan, asimile etmiş olan o Rusya Federasyonu denilen Deccal projesi devleti de parçalamanın vaktidir. Rusya Federasyonu denilen sınırların içindeki ve çevresindeki mazlum halkları da hürriyetlerine kavuşturmanın vaktidir.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

..

Artık en açık şekilde yazacağım


Türkiye olarak, Azerbaycan’la harbe girme ihtimaline ruhen ve vicdanen de hazırlanın.

Azerbaycan’a en iyi ihtimalle özel askeri operasyon yapacağız ve Londra/İsrail/ABD maşası idarecilerini, Türk görünen gizli Ermeni ve gizli Yahudi binlerce idareci kişiyi imha edeceğiz.

Bu olmayacaksa, Azerbaycan’la topyekun bir harbe gireceğiz. Güney Azerbaycan Türkleri gibi, Azerbaycan Türklerini de esaretten, sömürüden, zulümden, cinayetlerden, devlet gücüyle mafyacılık yapan idareci kişilerden, en başta da Aliyev ile Aliyeva’dan kurtacağız.

Azerbaycan’ın içindeki İsrail’i de Azerbaycan’ın içindeki Ermenistan’ı da imha edeceğiz.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bitmiştir


Tayyip’in yükü çok çok ağır. Bir süredir kendi dahi taşıyamıyor. Üstelik yükü her gün daha da ağırlaşıyor. Ayakları bu yükü taşıyamaz hale çoktan geldi ama “olağan dışı” usullerle “azıcık daha” ayakta kalması sağlandı. Şimdilerde Putin koluna girse de Tayyip’i taşıyamaz. Tayyip devrilmesin diye kollasa, yine de Tayyip’in devrilmesine mani olamaz. İhtimal ki Tayyip’in devrilişini kısacık süre uzatabilir ama kendisi Tayyip’ten de önce devrilebilir. İnsan, taşıyamayacağı yüklerin altına girmemeli. “Siyasi intiharını” kendi tercihleri ile belirlemiş, önüne serilen bunca fırsata rağmen her seferinde oyunlar kurmuş ve oyalamış, bütün kredisini çoktan tüketmiş olan bir Tayyip hiç kimsenin işine yaramaz. Süpermen hayali bir kahraman değil de gerçek olsa ve Süpermen bile koluna girse, artık Tayyip’i kurtaramaz. “Tayyip devri bitti” demişsem, bitmiştir. Aksi yönde hamle yapanlar, kendilerini bitirmiştir.

ŞİÖ, bitmiştir
Şi, bitmiştir
Putin, bitmiştir
Tayyip, bitmiştir
Aliyev, bitmiştir
AB, bitmiştir
ABD, bitmiştir
NATO, bitmiştir
Kraliyet ailesi, bitmiştir
İsrail, bitmiştir
Eski ve şeytani dünya düzeni, bitmiştir.
İstanbul merkezli yeni dünya düzenine ayak uydurmadan atılan bütün adımlar için, boşuna çileler ve zahmetler çekilmiştir, çekilmektedir.

Ayrıca bilinmelidir ki devrilmesine sayılı günler kalmış olan Tayyip’i koluna takanlar, Türkiye’de hiçbir şeyi eline geçirememiştir. Bu türlü kararlar ve tavırlar, Putin sonrası Rusyası ile Türkiye’nin ilişkilerine bile şimdiden büyük zararlar vermiştir. Şu an itibariyle bile Akkuyu N. G. S. bitmiştir. Rusya’ya “çok büyük” sıkıntılar, zararlar, kayıplar yaşatacak kararlar ve müdahaleler de İstanbul tarafından peş peşe gelecektir. Gelişmeleri dünyadaki bütün taraflar ibret alarak izleyecektir.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi