Etiket arşivi: Aleviler

Beşşar Esed de bir gizli Ermeni ve gizli Hristiyan

“Doktorluktan diktatörlüğe Esed” başlığı atmışlar…

İşte bunlar hep yanlış bilgiler…

Çok hatalar var. Türkiye’de Alevi olduğunu iddia edenlerin en az yüzde doksan beşi gizli Ermeni, gizli Yahudi, gizli Ezidi vb. oldukları gibi… Esed de Arap Alevisi (Nusayri) değil, bir gizli Ermeni ve Hristiyan… Karısı Esma da öyle… İkisi birden İngiliz casusları…

Gerçi öyle idiler, sonra ikisi de biyonik robot yapıldılar.

Gerçek Esed de azılı bir İslam düşmanıydı ve vatan hainiydi. Kara paracıydı. İnsan kaçakçılığı ve organ işlerine kadar her pis işi yaptı. Tayyiple Bohçalının ortak çeteleriyle beraber de çok kara para işleri yaptı Esed ve karısı…

Şu andaki biyonik robotlar da aynı ayardalar. Şu anlarda, dünyada, yeraltındaki devasa şehirlerde gizlice yaşayan uzaylıların bazı gruplarının çekişmelerinin/çatışmalarının bir tarafında yer alıyor bu iki biyonik robot…

Bu nedenle Suriye meselesinde biraz İsrail’e uyuyorlar, biraz ABD’ye, biraz Rusya’ya, çoğunlukla İngiltere’ye… Her safhada işlerine geldiği gibi kararlar alıyorlar. İşlerine gelmeyen zamanlarda muhtelif taraflara sorunlar çıkartıyorlar.

Böyle çoğunlukla danışıklı, biraz gerçek çatışmalar sırasında milyonlarca Suriyeliyi nakite çevirdiler. Bazısını canlı sattılar, bazılarının organlarını sattılar. Yanı sıra silah ve uyuşturucu kaçakçılığı dahil olmak üzere türlü kaçakçılık işlerini yaptılar, yapıyorlar.

Evet beyler!

Anlamış olduğunuz üzere denge değişiklikleri ve dolayısı ile tavır/karar değişiklikleri var.

Esed ile karısının emrinde olan bütün siyasi ve askeri yetkililere (erlere kadar herkese) hemen şu anda bu ikilinin emirlerinden çıkmayı tavsiye ederim.

Çünkü şu andan sonra, Esed ile karısını ve çetelerini en kısa süre içinde yok etmeye oynayacağım.

Öncelik sıralamasında Ankara hükumeti ve bağlı bütün unsurlar birinci sırada… İkinci sırada ise karı koca Esed’ler ile bağlı bütün unsurlar var.

Tekrar etmekten yorulmadım, yine tekrar ediyorum:

Üçüncü dünya savaşı çıkacak olsa bile, Türkiye nüfusunun yüzde doksanı yok olacaksa bile, dünya nüfusunun ve devletlerinin yüzde doksanı yok olacaksa bile… Yeraltı uzaylı şehirlerinin ve nüfusunun tamamı yok olacaksa bile..

İşte mesele bu… Hiçbir meselede taviz vermedim, vermeyeceğim. Geri adım atmadım, atmayacağım.

Bunlar için onlarca sene vakit kaybedemem. Bu yazdıklarım çok kısa süre içinde gerçekleştirilecek. Bu nedenle, İstanbulla restleşen ya da restleşmiyormuş gibi rollerle yanaşan ve sinsilik yapan herkes kısa sürede imha edilecek.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Yolcudur Abbas, bağlasan durmaz…

Ölmeden önce ayinci bir satanist yahudi olduğunu itiraf etse birine, ne ala olur.

Çat pat İbranice de bilir, Türkçe itiraf edemeyecekse İbranice dilinde de edebilir.

Satanist alemi için büyük bir kayıp olacak ama ne yapalım. Yıkmak isterken yıkılmak da var. Çarpmak isterken çarpılmak da var.

Aleviler, aramızda Cem Gürbüz ismiyle bilinen bu gizli yahudinin cenazesinin cem evinden kaldırılmasına izin vermemeliler. Zira sadece birkaç sene içinde bunun ve benzerlerinin ne kadar büyük insan şeytanları oldukları, millete ve devlete nasıl kastettikleri, nasıl ahlak ve namus düşmanı oldukları tamamen ifşa olacak. O anlarda belgeselleri yapılırken, haberleri yapılırken cem evleri hep görüntüye mi girecek?

Mehmet Fahri Sertkaya

Almanya’da dönen dolaplar bütün insanlığı tehdit ediyor!

Resimlerini gördüğünüz bu iki kişi, yerlerine geçilmiş iki kişidir. Bakmayın Türkiye’de Alevi rolü oynayan gizli Ermeni birkaç hainin “Aşıları bulanlar bizden, Aleviler” dediklerine…

Yerlerine geçilmeden önce de bu iki kişi gizli Ermeni kişilerdi. Öylesine insanlıktan çıkmış kişilerdi ki kelimelerle anlatmak çok zor. Zaten sıfatlarına, tavırlarına, oturup kalkmalarına bakınca bile anlaşılıyordu. Ermeni/Hristiyan kökenden geliyor olmalarına rağmen Satanist Yahudilerden de daha şerli hale gelmiş kişilerdi. Evet, Uğur Şahin ve Özlem Türeci, gerçekten de insanlık için çok tehlikeli muzır varlıklar haline gelmişlerdi ama şu anda ortada görünenler onlar değiller.

Resimlerde görülen bu iki şey, aslında biyonik robotlar…

Bizden on binlerce sene ileri bilim ve teknoloji seviyesine ulaşmış başka bir insan türünün, bizim insanlarımız suretinde imal ettiği biyonik robotlar bunlar. Ana hatlarda kemikten ziyade metal ve kemiksi yapıda karışık kimyevi maddeler var. Dış kısımda bildiğimiz gerçek insan derisi, dokusu, saçı, kılı var ve bunlar iç sistemden besleniyorlar. Yiyip içtiklerini enerjiye çeviriyorlar, yapay zeka ile desteklenmişler, arıza ihtimalleri çok düşük. İçeride bir boşlukta da üç yumruğumuz büyüklüğünde küçük yeşiller var.

Bunlar o bildiğimiz ve bazılarının reptilian dediği uzun boylu yeşillere çalışıyorlar. Evet, Almanya’dan Alman milletine ve dünyaya yayılan aşılarda da tıpkı Çin aşılarında olduğu gibi yeşillerin parmağı var. Kimsenin aşılara, tıbba, bilime karşı olduğu yok ama bu aşı dedikleri şeyler insanlığı tehdit eden şeyler.

“Pekiyi, Alman devleti bunların farkında değil mi?” şeklinde soracak ve geçmişten itibaren yayınlarımı takip edememiş yeni takipçi kişiler olabilir.

Almanya zaten uzaylılar tarafından yönetilen ülkelerden biri… Merkel görünümlü biyonik robotun içinde şu anda üç yumruğumuz büyüklüğündeki yeşillerden biri var, o bildiğimiz yeşillere çalışıyor ve Almanya’yı da Çin gibi yeşiller elinde oynatıyor.

Son zamanlarda Almanya’nın ufak ufak Çin’e yanaşmasının ve Merkel’in Çin’in menfaatine olan hamleler yapmasının sebebi de bu… Alman halkı bir an önce başlarındaki bu biyonikleri indirmezse, Türk halkından da beter bir hale gelecek. Buna hiç şüphe yok. Çünkü oyunlar çok büyük.

Mehmet Fahri Sertkaya

Küstah fitneci…


Hep aynı oyunlar… İçimizdeki İsrail’in bir grubunun Sözcü’sünün yazarı gizli Yahudi Yılmaz Özdil, asırlardır klasikleştirdikleri bir taktiği yine denedi. Yeri geldiğinde herkesten fazla Türklük, Müslümanlık, vatan, ahlak vurgusu yapıp durdukları halde hayatları/işleri ile sözleri hep birbirine ters olan bu hainler, göründükleri gibi olmadıkları iyice fark edildiği ve sıkıştıkları zaman Alevilik kartını sinsice kullanmaya devam ediyorlar. Yahudiliklerini, Türk ve İslam düşmanlıklarını Alevilik maskesiyle örtmeye çabalıyorlar.

Türkiye’deki en büyük vatan, millet, din düşmanlarından biri olan gizli Yahudi Yılmaz Özdil, kendisi için “Öldüklerinde cesetleri camiye sokulmasın” diyen öğretim görevlisi Doç. Dr. Ebubekir Sifil’e, “Camiye almazsan, cemevinden kaldırırlar, müsterihim. Sen düşün!” yanıtını verdi.


Yalova Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olan Doç. Dr. Ebubekir Sifil, isim vererek Yılmaz Özdil ve Cüneyt Akman’ın cesetlerinin camiye sokulmamasını söylemiş ve “Diyanet İşleri Başkanlığı’na bir teklif: Başta Yılmaz Özdil ve Cüneyt Akman olmak üzere dinî sembol ve değerlerle, duayla, namazla… alay edenler, kim olurlarsa olsunlar, öldüklerinde cesetleri camilerimize sokulmasın, cenaze namazları kılınmasın” ifadelerini kullanmıştı.

Mehmet Fahri Sertkaya